EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Luke » 2005-05-07, 13:53

Ostatnio zrobilo sie o tym glosno, jak myslicie czy Polska ma szanse na zorganizowanie ME nawet razem z Ukrania ??

Moim zdaniem nie...Jedynym stadionem który spelnia wymagania Uefa w Polsce jest stadion slaski w chorzowie, nie wiem jak sprawa wyglada na Ukrainie ale nie sadze aby bylo z tym duzo lepiej, pewnie jest tam dobry obiekt w Kijowie i to wszystko.

Fakt faktem, byl by to nie tylko ogromny postep dla Polskiego futbollu ale takze dla ekomoni, turysci, nowe obiekty i te sprawy, no i wreszcie pierwszy raz w Historii byli bysmy uczestnikami ME :D

Wciaz jednak nie sadze aby to sie udalo, a co wy o tym myslicie ?
Ostatnio edytowano 2014-01-09, 10:14 przez Luke, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez zborek » 2005-05-07, 14:03

No ja podobnie jak Luke uważam,że Polska ma małe szanse być gospodarzem ME2012.Największy problem jest ze stadionami,które sš bardzo małe.Chociaż uważam,że może do 2012 coœ nowego ładnego można było by wybudowac.Jak narazie to niema szans.

Pozdro
:) :) :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez piotraldinho » 2005-05-07, 14:09

Ja mysle ze trzeba sie starac o organizacje bo ja jestem optymista i mysle ze mamy szanse wybudowac 5 stadionow na ta impreze . Kraków za rok juz bedzie mial 1 30tysieczny stadion (Wisła 8) ) , mamy stadion w Chorzowie , w Wawie maja budowac ... Czyli jeszcze 3 stadiony . Dojdzie do tego pewnie Gdańsk , ŁódŸ i Poznań . W Ukrainie jest troszke lepsza sytuacja bo juz sa plany budowy wszystkich stadionow z tego co slyszalem .
Konkurencje mamy duza co do organizowania tej imprezey ale mysle za mamy szanse bowiem wcale nie jest powiedziane ze za 7 lat w Polsce nie bedzie 5 ladnych , nowoczesnych stadionow . W Portugalii tez nie bylo stadionow , ktore by odpowiadaly normom ale wybudowali . To co ? My mamy byc gorsi ??

Moze i uznacie mnie za wariata ale jaj estem optymista i sadze ze Polska ma szanse na organizacje ME :P :D :wink:
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Piecia » 2005-05-07, 16:25

Obyœmy sie starali o organizacje bo jeden mecz ME miałby być w Białymstoku. :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez killy » 2005-05-07, 16:48

Przy tym zarzadzie Pzpn i przy naszych warunkach finansowych to daje 10%powodzenia, do tego dochodzi brak porzadnych autostrad. W Polsce jeszcze musi sie naprawde duzo zmienic(bedac optymista licze na rok 2020r)
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Max » 2005-05-07, 18:12

zmienic sie moze tylko musi byc kasa jakby przeznaczyc na ten cel odpowiednia kwote to i ms 2010 bysmy jeszcze zdazyli zorganizowac
tylko potrzeba kasy
a na ukrainie jest gorzej! bo moze maja stadiony lepsze ale znacznie gorzej juz z hotelami i drogami
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-07, 21:13

Może jestem pesymistš w tej sprawie, ale mnie się ten pomysł wydaje jakoœ nierealny.

Już to w Zakopanem miała być olimpiada w przyszłym roku i nic z tego i pewnie tak samo (obym się mylił :D ) będzie z tymi ME :?
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Kociol » 2005-05-08, 09:43

Ja uwazam, że jeœli sie chce to napewno da się zrobic, wiec sprawa tutaj jest otwarta dla naszych władz. Napewno dzieku takiemu turniejowi mogloby sie poprawic w naszym kraju. Uwazam, że jesli mamy go zrealizowac, to nasze władze juz powinny sie wziasc do roboty! :x
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Tschik » 2005-05-08, 10:22

Słyszałem, że architekci teraz ostro biorš się do roboty, ponieważ plany stadionów, hoteli itd. trzeba będzie nie długo oddawać. Oczywiœcie wszystko to co będzie na planach, jeszcze w Polsce nie powstało :lol:, cały koszt organizacji tych ME będzie kosztował Polskę kilkaset milionów złotych + jeszcze pienišdze od UEFA. Wštpie aby Polska wraz z ukrainš organizowały te Mistrzostwa :/
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez DamKam » 2005-05-08, 10:26

Ja jestem opytmista !!! Uwazam ze nasi maja szanse to zorganizowac :!:
Przede wszystkim trzeba w to wierzyc, bo wiara czyni cuda !!!
Musimy pokazac ze bardzo nam na tym zalezy a Uefa wkoncu otworzy sie na wschod !!!
Z pomoca Ukraincow uda nam sie !!! Szewa moze nam w tym pomoc !!!
Tylko trzeba wkoncu zaczac przebudowywac nasz kraj: stadiony, drogi itd !!!
Ale jestem opytmista :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez olek » 2005-05-08, 10:28

ja tez w to nie wierze bo polska ma za slabe stadiony (ukraina ma dobre) a ukraina za slaba infranstrukture (polska w miare dobra) no niestety trzeba bedzie poczekac jeszcze troche chociaz slyszalem kiedys wypowiedz jakiegos czlonka uefa i mowil ze teraz mistrzostwa europy powinny odbyc sie gdzies w wschodniej europie wiec to zwieksza szanse kandydatury polski i ukrainy ja osobiscie bardzo bym chcial ale nie sadze iz jest to mozliwe teraz moze za jakis czas patrzac na konkurentow francja grecja (chyba) i jeszcze ktos :(
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Marcin_ » 2005-05-11, 16:06

Mistrzostwa Europy w Polsce się nie odbędš moim zdaniem. U nas w Polsce nie ma przede wszystkim dobrych dróg stadionów, boisk treningowych, hoteli, pubawów, lotnisk i wiele innych.
Gdyby się odbyły mistrzostwa u nas, to może finał by zagrali na boisku, za moim blokiem :D
Marcin_
 

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez DamKam » 2005-05-12, 15:24

Nie rozumiem niektorych.
Przeciez to nie o to chodzi ze my czegos teraz nie mamy !!!
Chodzi o to czy w 2012 bedziemy w stanie to miec !!!
Wystarczy miec zapewnienia rzadowe i to wszystko !!! Kasa sama do nas przyjdzie... no i bedzie ja trzeba tylko dobrze wykorzystac !!!
Przeciez jak Grecji przyznawano Olimpiade to oni nie mieli lepiej niz my, dopiero pozniej wszystko budowali itd !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez killy » 2005-05-12, 17:53

Dam moze przyklad z zycia, np na wybudowanie stadionu w Warszawie zostanie przeznaczone 200mln, znajac Polske i Polakow i mozliwosci do przekretow w naszym kraju to ppolowa kasy rozplynela by sie bez sladu. do tego jak wspominalem nie ma drog z prawdziwego zdarzenia(mieszkam kolo Wroclawia i wiem jak dlugo schodzi odnawianie autostrady a co dopiero budowanie nowych)
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Postprzez Simin » 2005-05-13, 02:05

Nie ma praktycznie zadnej szansy na organizacje imprezy tej rangi w RP!! POPROSTU ZADNEJ!! W Polsce nie ma nic - taka prawda - nie ma stadionow i infrastruktury... a juz napewno nie ma KASY!! :(
Dzisiaj z bracholem mielismy zwale z tego pomyslu przez okolo 5 minut, bo to bardziej chyba jakis zart niz prawda!!
Nie ma zadnego stadionu spelniajacego warunki Uefa i tak szybko nie powstanie!! A powiem wam dlaczego nie powstanie - bo polska liga to poprostu kpina i nie ma druzyny, ktora jest w stanie podskoczyc Wisle, ktora jest polskim odpowiednikiem klubu typu HSV moze...
Skoro w polskiej lidze nie ma poziomu - nie ma nazwisk, jak nie ma nazwisk (najwiekszy transfer w historii Legii - jednego z najlepszych polskich klubow byl 400 tys. $) - to nie ma promocji i reklamy, bo nikt sie nie interesuje tym co te w wiekszosci zepsute gwiazdeczki tam na stadionach robia - a skoro tak to jest za malo odbiorcow, co skolei prowadzi do braku sponsorow... i braku siana, takze kolo sie zamyka!!
Stadionow takowych nie bedzie przez conajmniej 8 - 10 lat, (chyba grubo wiecej) bo kulejacy budzet panstwa nie jest w stanie przeznaczyc pieniedzy na budowe nowych obiektow i modernizacje starych poniewaz ich nie ma nigdy (wszystko rozkradli) a nawet jakby sie jakies grosze znalazly to nie przejdzie bo te obiekty beda staly i popadna w ruine... jak slysze jaka jest frekwencja na stadionach, to nic tylko plakac :(
Ale dziwicie sie?? Przeciez na stadionach jest czesto RZEZNIA!! Ja bylem na 4 meczach i po czwartym zrezygnowalem z tego wzgledu ze jakies niecale pol metra od mojej geby przeleciala zapalona raca i trafila kolesia stojacego kilka metrow kolo mnie... :roll:
NIE, NIE, NIE!!! Dziekuje za taka rozrywke... juz jestem za stary!!
Takwiec nakreslilem tu dlaczego te mistrzostwa nie dojda do skutku... pozostaje miec nadzieje na organizacje UNIWERSJADY czy jak to tam, ktora Polskie wladze obiecaly zorganizowac, a wyszlo z tego tyle co ze startu Lecha w UEFA :( Nic tylko plakac :cry: :cry:

P.S. Zastanawiam sie czy tej rozprawki nie umiescic w dziale "wasze falietony" bo sie zrobil calkiem obszerny kawalek materialu :P :idea:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości