Primera División - Hiszpania

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Która drużyna wygra Primera Division w sezonie 2015/2016?

Ankieta wygasła 2015-09-24, 14:51

Barcelona
3
43%
Atletico
3
43%
Real
1
14%
Valencia
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Kociol » 2005-05-17, 19:19

Marcin_ napisał(a):Mój ulubiony klub zdobył mistrza Hiszpanii. Wczoraj Sevilla zremisowała z Realem Madryt 2:2, Barcelona potrzebowała remisu, żeby być misrzem. I tak to się stało. Blaugrana zremisowała 1:1 a gol na wagę punktu w 60 minucie spotkania zdobył Eto. Jestem szczęœliwy.

Bayern zdobył mistrzostwo. Wisła już prawie. Barcelona. Szkoda, że Inter i Aston Villa niezdybyli mistrza. Ale co się odwlecze to nie ucieczę.

:D


Bardzo sie ciesze ze Barcelona zdobyła mistrzostwo Hiszpani, bodajze swoj 17 tytuł mistrza...Ciesze sie ze po raz kolejny Real Madryt musi obejsc sie gorycza przegranej...
Mimo ze Barca ma mistrza, to w meczu z Levante nie zaprezentowała sie najlepiej, chyba ze grala dla remisu gospodarzy, ktorym punkt napewno przydal sie i dzieki temu wyprzedzaja Majorke 1 pkt :D A co do skrotu ktorego ogladałem to powiem, ze Levante moglo smialo pokusic sie o pokonanie Barcy :x
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Kit Fisto » 2005-05-17, 21:06

Barca w tym sezonie była najlepsza w Hiszpanii. W przyszłym będzie też się liczyła Champions League. Gratulacje.
Kit Fisto
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Marcin_ » 2005-05-17, 21:30

Jestem ciekawy jakie transfery dokona Barca. Przede wszystkim powinni zakupić dwóch obrońców.

http://www.forum1234.fora.pl/ zapraszam
Marcin_
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-25, 08:06

Etoo dostal kare 12 tys. za swoje wystepki :roll: zawsze go szanowalem i lubialem ale po tej akcji po zdobyciu mistrza stracil wiele w moich oczach...

A co do tranferow to czytalem ze Barca oferuje zamiane Riquelme i Saviola za Torresa :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez killy » 2005-05-25, 10:35

haj napisał(a):Etoo dostal kare 12 tys. za swoje wystepki :roll: zawsze go szanowalem i lubialem ale po tej akcji po zdobyciu mistrza stracil wiele w moich oczach...

A co do tranferow to czytalem ze Barca oferuje zamiane Riquelme i Saviola za Torresa :wink:


Eto zostal ukarany za tekst Madrit cabron saluda al campeon(czy cos takiego)

A co do Torresa w barcelonie to byloby dla nich ogrromne wzmocnienie, wraz z eto stanowili by wg mnie najlepszy atak swiata.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez KuBa » 2005-05-25, 13:41

No trzeba przyznac, że Barca szaleje. :wink: Tylko co oni będa robic z tym wszystkimi piłkarzami. Z piłkarzy grajšcych ofensywnie maja: Ronaldinho, Deco, Eto, Larsson`a. Maxi`ego, Giuly`ego, Inieste, Van Bommel`a (własnie go kupili). Maja jeszcze kupic Torres`a i jeszcze jakiegoœ Ezquerro z Athletco, a z wypozyczenia wraca Saviola, Riquelme i jeszce wiele innych. Zapewnie nie których sprzedadza, ale i tak pozostanie bardzo dużo zawodników. Niech sobie robia co chca, ale według mnie to juz przesadzajš. Oby tylko nie skšczyli tak jak sreal.

Madrit cabron saluda al campeon

Co to znaczy :?: Tak z ciekawoœci sie pytam. :P
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Luke » 2005-05-25, 14:10

KuBa napisał(a):Co to znaczy :?: Tak z ciekawoœci sie pytam. :P


"Madrycka œwinio (łajdaku)* pokłoń się mistrzowi"

*różnie się to tłumaczy.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Max » 2005-05-25, 15:44

etoo przesadzil i powinien dostac jakas kare a nie upomnienie (przeciez nie nawiemy kara pozbawienia go kilku procent tygodniowki)
a coi do transferow to jak barca nie przestanie robic galaktycznych transferow to czeka ich galaktyczny koniec
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez DamKam » 2005-05-25, 16:40

Pozwolilem sobie zmienic nazwe tematu !!!
Od tej pory w tym temacie mozna rozmawiac o wszystkim co jest zwiazane z Barca !!!
Tematy o Ronaldinho i reklamie na koszulkach Barcy zostaly zamkniete...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-05-26, 02:33

DamKam napisał(a):Pozwolilem sobie zmienic nazwe tematu !!!
Od tej pory w tym temacie mozna rozmawiac o wszystkim co jest zwiazane z Barca !!!
Tematy o Ronaldinho i reklamie na koszulkach Barcy zostaly zamkniete...


No prosze :P "ORDNUNG MUSS ZEIN :P " :)

etoo przesadzil


No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu - zawsze sie madruja i wzmacniaja swiatowej slawy nazwiskami + cwaniacza jacy to oni nie sa dobrzy... a tymczasem, jak przychodzi co do czego okazuje sie, ze nie zostaja mistrzem!!
Wydaje mi sie, ze Eto mowiac te jakze trafne wg. mnie slowa chial okreslic w slowo "swinia" jakze popularne ostatnio zjawisko cwaniactwa i checi kupienia wszystkiego za pieniadze!!
Eto krol :) :539:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-05-26, 11:45

No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu - zawsze sie madruja i wzmacniaja swiatowej slawy nazwiskami + cwaniacza jacy to oni nie sa dobrzy... a tymczasem, jak przychodzi co do czego okazuje sie, ze nie zostaja mistrzem!!
Wydaje mi sie, ze Eto mowiac te jakze trafne wg. mnie slowa chial okreslic w slowo "swinia" jakze popularne ostatnio zjawisko cwaniactwa i checi kupienia wszystkiego za pieniadze!!
Eto krol

Dokladnie :!:
Ile razy to Figo czy Raul mowili ze beda mistrzami a tracili do Barcy wiecej niz 10 pkt ... ile prowokowali . Kto mowil ze do Swiat Wielkanocnych beda liderem ... Florentino Perez 8) . Łowca gwiazd , wielkich galacticos... :lol:
I okazało sie ze to Barca jest mistrzem i Eto'o wcale według mnie kary nie powinien dostac bo jest wolnoœc słowa . To w takim razie wszyscy fani Barcy powinni tez kare dostac bo jak Kamerunczyk rzucil te hasło na stadion to zaraz cala publicznosc to wykrzykiwala . I super było , mam z tym filmik cały :D .
Real swinie :lol:
pozdro

Ostrzenie za obraze klubu

haj
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-26, 12:34

Pitronaldinho jestes jakby to napisac zeby nie dostac ostrzeznie zalosny :roll:

jesli popierasz tego typu zachowanie to widac jakim jestes kibicem.

No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu - zawsze sie madruja i wzmacniaja swiatowej slawy nazwiskami + cwaniacza jacy to oni nie sa dobrzy... a tymczasem, jak przychodzi co do czego okazuje sie, ze nie zostaja mistrzem!!
Wydaje mi sie, ze Eto mowiac te jakze trafne wg. mnie slowa chial okreslic w slowo "swinia" jakze popularne ostatnio zjawisko cwaniactwa i checi kupienia wszystkiego za pieniadze!!
coz, wielkie rozczarowanie teraz przezylem :roll: ah nawet nie mam sil tego komentowac :shock:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Max » 2005-05-26, 12:40

No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu -
no i to powod zeby nazywac ich swiniami kiedy ich sie pokona ? :lol:
real wiele razy zdobywal mistrzostwo i jakos nikt nie wyrazal sie zle o barcy czy pokonanych przeciwnikach
ostatnio przestaje lubic barce bo to ze oni nienawidza realu to widac ale w odwrotnym kierunku to sie jakos nie przejawia
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-26, 12:47

w tym momencie kibice Barceolny nie roznia sie niczym od napinaczy z Londynu :roll:

tylko pozazdrosicc takich fanow :lol:

zaden klub tak nie robi - czy ktos z Bayernu pastwil sie nad Schalke czy Ailtonem?

Czy ktos z Chelsea pastwil sie nad Man Utd czy Arsenalem?

Czy ktos z Juve wyzywal AC Milan?

NIE NIE NIE

Takie cos sie spotyka tylko z hiszpanii a to ze jeszcze kibice sie do tego doalaczyli to wcale mnie nie dziwi po tych akcjach rasistowslkich, to takich kibicow o kant dupy rozbic.

Cieakwy jestem czy Etoo bylby takim chojrakiem i powiedzial to jakiemus kibolowi z Realu. Gosc jest mocny w gembie ale w rzeczyiwstosic pewnie by blagal zeby go nie bic :lol:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez olek » 2005-05-26, 13:16

wg mnie haj to takie cos spotyka sie tylko w katalonii a dokladniej w klubie barcelona bo jak real zdobyl mistrzostwo czy nawet valencia ostatnio to nigdy nie wyzywali pokonanych a przeciez wiadomo ze do oni nie sa ich ulubiencami jak dla mnie to zachowanie kibicow i zawodnikow barcy jest skandaliczne a posty jakie byly tutaj napisane wczesniej w ktorych niektorzy popierali takie zachowania to dla mnie tragedia i mozna to podsumowac 2 slowami: no comment....
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości