Primera División - Hiszpania

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Która drużyna wygra Primera Division w sezonie 2015/2016?

Ankieta wygasła 2015-09-24, 14:51

Barcelona
3
43%
Atletico
3
43%
Real
1
14%
Valencia
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-05-26, 14:50

haj napisał(a):Pitronaldinho jestes jakby to napisac zeby nie dostac ostrzeznie zalosny :roll:

jesli popierasz tego typu zachowanie to widac jakim jestes kibicem.

No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu - zawsze sie madruja i wzmacniaja swiatowej slawy nazwiskami + cwaniacza jacy to oni nie sa dobrzy... a tymczasem, jak przychodzi co do czego okazuje sie, ze nie zostaja mistrzem!!
Wydaje mi sie, ze Eto mowiac te jakze trafne wg. mnie slowa chial okreslic w slowo "swinia" jakze popularne ostatnio zjawisko cwaniactwa i checi kupienia wszystkiego za pieniadze!!
coz, wielkie rozczarowanie teraz przezylem :roll: ah nawet nie mam sil tego komentowac :shock:

Uważaj se co chcesz . Wy tez se uwazajcie ze wszystkich nienawidzimy . Wiesz jakich real ma kibicow ? Mozesz nie wierzyc , ale przed meczem Barca-real zaprosilo mnie 5 kibicow realu na konferencje na gg ... normalnie tak zwyzywali Barce ze to jak ja obrazam ich klub ,a wcale nie jest to czesto , to jest w nic w porownaniu . I mozesz se myslec co chcesz ja wyrazam swoja opinie . Mysle ze wolno mi to robic a ze nienawidze i mowie to szczerze realu to tez jest moja sprawa .
Kibice innych klubow sie nie pastwia ... Wogole ... fani milanu , chelsea , realu , Bayernu sa cacy a my fani z Katalonii be . No tak . I tu jest genilany obiektywizm ... Do Bayernu kibicow to ja sie czepiac nie bede ale juz wiele razy czytalem klotnie kibicow Milanu i Juventusu . Ile razy klotnie fanow klubow angielskich ...
zachowanie pilkarzy Barcy ... Z tego co wiem to tylko Eto'o cos na real nagadał i tyle . I robi sie z tego wielkie halo . Juz nawet za to przeprosił ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-26, 14:55

Chlpaczku chodzi mi o stosunek pilkarzy do innego klubu. A to ze na stadionie doszlo do tego typu wydarzen to hanba. A Twoje popieranie takich wybrykow graniczy z paranoja. I sie tutaj nie uspraiwedliwiaj bo jestes takim kibicem jakich ja na stadionach nie chcialbym widziec. JAk mozna popierac wyzywanie innyvh klubow? Nawet znienawdizownych? Nie rozumiem i tyle. I to jeszcze przez pilakrzy :roll:

dla mnie 0 - tyle moge teraz powiedziec...

trzeba bylo pomyslec zanim sie powie - obrazil slynny i najwiekszy klub w Hiszpanii za co powinien dostac duzo wieksza kare
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-05-26, 15:09

haj napisał(a):Chlpaczku chodzi mi o stosunek pilkarzy do innego klubu. A to ze na stadionie doszlo do tego typu wydarzen to hanba. A Twoje popieranie takich wybrykow graniczy z paranoja. I sie tutaj nie uspraiwedliwiaj bo jestes takim kibicem jakich ja na stadionach nie chcialbym widziec. JAk mozna popierac wyzywanie innyvh klubow? Nawet znienawdizownych? Nie rozumiem i tyle. I to jeszcze przez pilakrzy :roll:

dla mnie 0 - tyle moge teraz powiedziec...

trzeba bylo pomyslec zanim sie powie - obrazil slynny i najwiekszy klub w Hiszpanii za co powinien dostac duzo wieksza kare

Och przepraszam jezli cie tym urazilem tak bardzo . Jak bys mial tak kazdemu zwracac uwage na wypowiedzi po adresem znienawidzonego klubu to bys musial to powiedziec milionom kibicow ... a co ja takiego robie ze mnie bys na stadionie chcial widziec :shock: . Co ja na mecze z siekierkami laze czy co ? Wyzywanie na stadionach jest normalna rzecza i jest to na kazdym stadionie . Dla niektorych jest to obraza , inni sie z tego smieja i nie biora n powaznie . Ty najwidoczniej bierzesz te obrazy na powaznie ... Wyzywanie wogole to jeszcze nie jest ogromna nienawisc bo jak mialbym nazwac bitki kibicowskie ... ? Mam kilku kolegow , ktorzy sa fanami realu i czasem sie tam posprzeczamy i zwyzywamy sie ale co z tego ? Czy ktos to na powaznie bierze ? NIKT . To sa swego rodzaju zarty . A ze Ty takich zartow nie uznajesz to na tym forum obiecuje Ci ze nie bede takim o to sposobem zartowac ...
Och wielki wybryk ... wiadomo ze gosc se rowniez zartowal ale swoja droga to sie odwdzieczyl realowi za to ze go nie chcieli tam . Faktycznie byl za slaby do realu :lol: ... Figo tez kiedys jak przeszedł do Realu to pamietam ze cos na Barce powiedział ... Za to jest nazywany zdrajaca w Katalonii i został juz kilka razy obrzucony butelkami ... tego nie popieram bo takie zachowanie kibicow jest naganne ale wyzywanie wcale według mnie nie jest jakims wielkim grzechem .
Moze i Eto'o faktycznie przegial troche ale wkoncu swietowal mistrza to w euforii to sie wszystko mowi ..
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-26, 15:34

wystarczy ze popierasz akcje typu zacohwanie Etoo - od tego rodzi sie agresja na stadionach.

koncze ta dyuskusje bo nie mam ochotry z toba polemizowac i nawet czytac tych wypocin.

pozdro
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-05-27, 02:44

haj napisał(a):Pitronaldinho jestes jakby to napisac zeby nie dostac ostrzeznie zalosny :roll:

jesli popierasz tego typu zachowanie to widac jakim jestes kibicem.

No wg mnie max to wcale nie przesadzil!! Real zawsze uwaza siebie za mistrza - nawet przed rozpoczeciem sezonu - zawsze sie madruja i wzmacniaja swiatowej slawy nazwiskami + cwaniacza jacy to oni nie sa dobrzy... a tymczasem, jak przychodzi co do czego okazuje sie, ze nie zostaja mistrzem!!
Wydaje mi sie, ze Eto mowiac te jakze trafne wg. mnie slowa chial okreslic w slowo "swinia" jakze popularne ostatnio zjawisko cwaniactwa i checi kupienia wszystkiego za pieniadze!!
coz, wielkie rozczarowanie teraz przezylem :roll: ah nawet nie mam sil tego komentowac :shock:


Przykro mi haj, ze przezyles wielkie rozczarowanie :( Tymbardziej, ze ostatnimi czasy nasza "wspolpraca" zaczela sie jakos ukladac :wink:
No ale musisz tez zrozumiec to, ze kibice tych 2 druzyn sie NIENAWIDZA (to i tak za malo powiedziane)!! To jest identyczna sytuacja jak Lech i Legia!! Takie mecze sa okreslane mianem "ŒWIĘTA WOJNA"!! Nie wiem czy o tym wiesz!? :569:
Ale takie zjawiska nie sa kwestia wyboru, w sensie, ze to nie ja ani Piotraldinho nie wybieralismy takiego stanu rzeczy, ze te kluby tocza ze soba wojne na wszystkich frontach!! :?
Tak juz jest i trzeba to zaakceptowac!! Takze absolutnie sie nie zgadzam ze to jest wina kibicow!! NIE NIE NIE!! Oba kluby sa odwiecznymi rywalami a ostatnimi czasy niestety czesciej tryiumfowal Real :( i nie dziwie sie spontanicznej reakcji kibicow Barcy!!
Zreszta niewazne co zrobilby np. Ballack (oprocz przejscie do Realu) to i tak popieram jego zachowanie :mrgreen: :arrow: Nie no to akurat zart!!
Rozumiem jeszcze ze mozesz nie popierac takiego zachowania Eto, ktory przeciez w tym momencie pokazal w pewnym sensie swoj brak profesjonalizmu, ale do kibicow W TYM PRZYPADKU pretensji miec nie mozna!! Takie rzeczy, a nawet 1000000 razy gorsze sie dzieja na stadionach calego swiata kilkadziesiat razy na sezon, wiec nie wiem o co robimy tu wielka drake... :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-27, 10:08

Wszystko o to sie rozbija ze nie mozna takich rzeczy akceptowac a to ze Pitronalidno to popiera to w ogole przechodz me najsmielsze oczekiwania :roll:

Etoo nie pokazal brak profesjonalizmu, pokazal jaki z niego jest wielki prostak i tylko kopac pilke potrafi :roll: a takich pilakrzy mniej sie ceni niz takiego Dudka - na boisku dobry, poza boiskim wzor do nasladowania. Wielki respect dla Jerzego, niech sie Etoo uczy od niego <-- zrymowalo sie? :D:D:D:D:D

Kibice tu sa na drugim planie - chodzi o zachowanie kamerunczyka...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Max » 2005-05-27, 10:59

jest identyczna sytuacja jak Lech i Legia!! Takie mecze sa okreslane mianem "ŒWIĘTA WOJNA"!!
z tego co wiem tak sie okresla mecze miedzy wisla a cracovia....
a nienawisc miedzy kibicami barcy i realu nie usprawiedliwia zachowania etoo
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-05-27, 11:39

haj napisał(a):Wszystko o to sie rozbija ze nie mozna takich rzeczy akceptowac a to ze Pitronalidno to popiera to w ogole przechodz me najsmielsze oczekiwania :roll:

Etoo nie pokazal brak profesjonalizmu, pokazal jaki z niego jest wielki prostak i tylko kopac pilke potrafi :roll: a takich pilakrzy mniej sie ceni niz takiego Dudka - na boisku dobry, poza boiskim wzor do nasladowania. Wielki respect dla Jerzego, niech sie Etoo uczy od niego <-- zrymowalo sie? :D:D:D:D:D

Kibice tu sa na drugim planie - chodzi o zachowanie kamerunczyka...


ojeju a wogole to eto'o nie powiedzial wprost ze to chodzi o real tylko bylo madrycka sw... . A to rownie dobrze moglo byc o Atletico :P . Ludzie se moga domyslac o jaki klub chodzilo ale wcale nie jest powiedziane ze o real :P :D .
A ja tam akceptuje takie rzeczy bo duzo gorsze rzeczy sie zdarzaja na boiskach . i to według mnie wcale wielkim grzeszkiem takie zachowanie kamerunczyka nie jest .
Agresja na stadionach sie od tego rodzi ? Nie sadze . Agresja na stadionach to juz od wielu wielu lat jest i bedzie bo na stadiony przychodza kibole i fanatycy , ktorzy sa gotowi nawet ci wlozyc noz w plecy jak jestes kibicem przeciwnej druzyny .
I co z tego ze to popieram ? Ja nawet tego wprost za bardzo nie powiedzialem ze popieram a w swoim 1 poscie to zartowalem ale pan Haj oczywiscie wszystko na powaznie bierze :roll: ... Jak Wisła w r. jesiennej wygrała z legia to pilkarze Wisły zaczeli piewac ,,Legła , legła Warszawa" i co powiesz ze oni to tak wszystko na piowaznie ? W sumie to jest podobna obraza klubu ale pilkarze Wisły wiele razy powtarzali w ywiadach ze maja szacunek do przeciwnikow . Eto'o tez w ywiadzie przed Gran Derby mowil ze czeka ich ciezki mecz z ciezkim przeciwnikiem czyli ma tam szacunek do realu . A to ze raz tak zaintonowal podczas fety to mozna to z przymruzeniem oka przyjac .
Dobra , ja z Toba koncze dyskusje bo sie przyjacielu nie dogadam a nie chce sie klocic bo ja nie lubie sie sprzeczac :wink: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez zborek » 2005-05-27, 13:27

Jak podajš strony o Barcelonie to Santiago Ezquerro jest zawodnikem Blaugrany.Jednak myœlę,że w Barcelonie nie zabłyœnie.


Pozdro


P.S Podpisal 3 letni kontrakt.
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-05-27, 13:43

z tego co wiem tak sie okresla mecze miedzy wisla a cracovia....


Mecze z Legia tez sa okreslane takim mianem!! Malo tego slyszalem, ze takie wlasnie mecze maja zawsze najwieksza obstawe policji i chodzi na nie wuchta takich kolesi, co sie wogole nie interesuje pilka, tylko ida wyjatkowo na ten mecz zeby komus naje***!!
No niestety taka prawda! Zawsze stadion na Bulgarskiej jest pelny w tych meczach, a w normalnych spotkaniach ligowych jest ledwo polowa ostatnimi czasy :(
No ale co sie dziwic jak Lech nic nie gra DELIKATNIE mowiac... :roll:

Jak Wisła w r. jesiennej wygrała z legia to pilkarze Wisły zaczeli piewac ,,Legła , legła Warszawa" i co powiesz ze oni to tak wszystko na piowaznie ?


Lech jak zdobyl puchar polski w zeszlym sezonie po meczu z Legia tez tak spiewal i co z tego?? Mam caly filmik pt. "droga lecha po puchar" i tam jest pokazane jak to wrecz rycza w szatni! Wszyscy wrzeszcza - trener, pilkarze i caly sztab szkoleniowy - fizjoterapeuci itd!! Nawet w pewnym momencie pojawia sie pan Kulczyk :lol: ale on juz nie spiewa :)
Wcale nie uwazam jakoby pilkarze Lecha czy Wisly zrobili zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :569:

Eto pokazal, ze bardzo mocno jest zwiazany z klubem i tyle... a nie tam ze od razy prostak!! :wink:
P.S. Haj sie na bank wscieknie po przeczytaniu mojego posta, ale faktycznie ja tez proponuje skonczyc temat bo do niczego nie prowadzi!! Niech se cisna kibice Barcy i Realu a nie ze robimy 'podzialy' wsrod kibicow Bayernu :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-05-27, 13:50

zborek napisał(a):Jak podajš strony o Barcelonie to Santiago Ezquerro jest zawodnikem Blaugrany.Jednak myœlę,że w Barcelonie nie zabłyœnie.


Pozdro


P.S Podpisal 3 letni kontrakt.
:D :D :D

No jest to 2 zawodnik pozyskany przez Barce w tym sezonie . Przypomne ze van Bommel juz podpisał kontrakt z Blaugrana :D i jest spoko . Obaj za darmo przyszli a sa to bardzo dobrzy zawodnicy . Mysle ze wnioa duzo dobrego do zespołu . Ostatnio mowi sie tez ze Henry przyjdzie do Barcy ale w to raczej watpie . On jest bardzo waznym graczem w Arsenalu i jednym z najlepszych na swiecie .
Niech se cisna kibice Barcy i Realu a nie ze robimy 'podzialy' wsrod kibicow Bayernu :wink:

hehe , no tak , masz racje . Nie klocmy sie wiec i zostawmy watek z Eto'o w spokoju :wink: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez haj » 2005-05-27, 14:42

A ja tam akceptuje takie rzeczy bo duzo gorsze rzeczy sie zdarzaja na boiskach . i to według mnie wcale wielkim grzeszkiem takie zachowanie kamerunczyka nie jest
widac ze masz tylko 14 lat :roll:

Agresja na stadionach sie od tego rodzi ? Nie sadze . Agresja na stadionach to juz od wielu wielu lat jest i bedzie bo na stadiony przychodza kibole i fanatycy , ktorzy sa gotowi nawet ci wlozyc noz w plecy jak jestes kibicem przeciwnej druzyny .
agresja rodzi sie od wyzywek na inny klub. Myslisz ze teraz w Madrycie bedzie spokojniej po tym hasle? :shock:

I co z tego ze to popieram ? Ja nawet tego wprost za bardzo nie powiedzialem ze popieram a w swoim 1 poscie
troche konsekwencji - popierales i wcale nie bylo to w formie zartu. W swoim kolejnmym poscie usprawiedliwasz go wiec teraz sie nie wybielaj...

ale pan Haj oczywiscie wszystko na powaznie bierze
dla Ciebie Per Pan :wink:

Jak Wisła w r. jesiennej wygrała z legia to pilkarze Wisły zaczeli piewac ,,Legła , legła Warszawa" i co powiesz ze oni to tak wszystko na piowaznie ? W sumie to jest podobna obraza klubu ale pilkarze Wisły wiele razy powtarzali w ywiadach ze maja szacunek do przeciwnikow
oczyiwscie, nigdy tego nie popieralem i bardzo krytkowalem, z reszta tak jak pilkarzy lecha po zdobyciu Pucjaru Polski :roll:

A to ze raz tak zaintonowal podczas fety to mozna to z przymruzeniem oka przyjac .
dla Ciebie jako kibica Barcy to jest zabawne, dla kibicow Realu rzucil wyzwanie i moge sie zalozyc ze tego nie puszcza plazem na Santiago Bernabeu.

Dobra , ja z Toba koncze dyskusje bo sie przyjacielu nie dogadam
a co ja z Toba wodke pilem zebym byl Twoim przyjacielem? :wink:

Simin i tak ja tutaj wielu postow nie czytam z tego tematu bo mnie to nie obchodzi za bardzo:P :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-04, 12:24

Patrzcie jak zachowuja sie kibice Barcy w stosunku do Figo :lol: :
do Realu przechodził ze znienawidzonej Barcelony. Kibice Barcy natychmiast ochrzcili Figo Judaszem, a dowody "wdzięcznoœci" Portugalczyk zbiera do dziœ. Na ostatnich mistrzostwach Europy podczas finału Portugalia - Grecja Jimmy Jump, kataloński kibic, wbiegł na boisko. Zanim wylšdował w bramce Greków, cisnšł w twarz Figo granatowo-bordowš koszulkę Barcy na znak zemsty za transfer dokonany cztery lata wczeœniej. Furii, z jakš rzucano w piłkarza rozmaitymi przedmiotami (komórkami, monetami, butelkami, parasolkami, a nawet łbem œwini), usprawiedliwić nie sposób, ale nie dziwi rozpacz fanów "blaugrana" po stracie doskonałego piłkarza

:569:

Co o tym myslicie?? Pewnie tu zaraz znowu wybuchnie bojka pomiedzy Hajem a Piotraldinho :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-04, 12:37

Simin napisał(a):Patrzcie jak zachowuja sie kibice Barcy w stosunku do Figo :lol: :
do Realu przechodził ze znienawidzonej Barcelony. Kibice Barcy natychmiast ochrzcili Figo Judaszem, a dowody "wdzięcznoœci" Portugalczyk zbiera do dziœ. Na ostatnich mistrzostwach Europy podczas finału Portugalia - Grecja Jimmy Jump, kataloński kibic, wbiegł na boisko. Zanim wylšdował w bramce Greków, cisnšł w twarz Figo granatowo-bordowš koszulkę Barcy na znak zemsty za transfer dokonany cztery lata wczeœniej. Furii, z jakš rzucano w piłkarza rozmaitymi przedmiotami (komórkami, monetami, butelkami, parasolkami, a nawet łbem œwini), usprawiedliwić nie sposób, ale nie dziwi rozpacz fanów "blaugrana" po stracie doskonałego piłkarza

:569:

Co o tym myslicie?? Pewnie tu zaraz znowu wybuchnie bojka pomiedzy Hajem a Piotraldinho :mrgreen:

No . Ale sobie zasluzyl . Wiedzial bowiem co go czeka . Te kluby sie nie nawidza i beda sie nienawidzic . OCzywiscie nie popieram rzucania w Figo jakimis butelkami (akurat mecz w ktorym to rzucali to widzailem) ale jak najbardziej rozumiem nienawisc kibicow do Figo wyrazana poprzez wyzywanie pilkarza . Tak samo zachowuja sie kibice Wisły jak gra Łukasz Surma w Legii . To tez rozumiem . Figo Judaszem dla fanow Blaugrana pozostranie na zawsze i w Barcelonie nigdy mile widziany nie bedzie . Dla mnie to jest rowniez zdrajca . I zasluzyl sobie na taki los :P .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez baymann9 » 2005-06-04, 12:43

@ Eto'o- Ten utalentowany piłkarz stracił sporš częœć swej kariery grzejšc ławę w Realu. Teraz gdy jest na topie boli go to pewnie podwójnie, ponadto jego poczucie własnej wartoœci bardzo urosło, więc dlaczego nie miałby pojechac po byłym klubie 8) A tak na powaznie to te słowa padły w afekcie, z zimna krwš publicznie by tego pewnie nie powiedział. Nie robiłbym z tego jakiejœ wielkiej afery. Drobny incydent i tyle.

@ Figo- Jak sobnie poœcielesz, tak się wyœpisz. Wiedział, co go czeka! Wybrał pienišdze. Odchodzš do kazdego innego klubu. nie spotkałby sie z tymi wszystkimi rzeczami. Pewnych rzeczy sie nie robi i tyle. Piłkarz grjacy w Barcelonie z pewnoœciš, wie jakie stosunki panujš z Realem... Mi go nie żal :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości