Primera División - Hiszpania

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Która drużyna wygra Primera Division w sezonie 2015/2016?

Ankieta wygasła 2015-09-24, 14:51

Barcelona
3
43%
Atletico
3
43%
Real
1
14%
Valencia
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Rasenith » 2005-06-07, 16:59

Podobna sytuacja była w Legii Warszawa kiedy do CWKS z Lecha Poznań przeszedł Paweł Kaczorowski. Kibice na poczštku nie chcieli go zaakcteptowac i strasznie go wyzywali. Kibice mieli do niego to że po przegranym przez Legię finale Pucharu Polski w szatni swojego zespołu cieszšc sie z sukcesu zwyzywał warszawski klub. Los spłatał mu takiego figla że w następnym sezonie Paweł trafił do Legii własnie... Z meczu na mecz Kaczorowski grał coraz lepiej. Widać było że wykazywał swojš chęć do gry. Kibice Legii zauważyli to i dali mu œwięty spokój. Nie znaczy to że zapałali do niego jakšœ miłoœciš. Teraz jednak nie gwiżdzš ani nie krzyczš " Legio Nic sie nie stało" kiedy ten strzela bramkę lub ma piłkę. Na półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski Legia- Groclin ( na którym miałem przyjemnoœć być) Kaczorowski był jednym z bardziej aktywnych zawodników. Walczył o każdš piłkę.
A co do Luisa Figo to ja patrze na to trochę z innej strony. Bycie piłkarzem to zawód jak każdy inny. Każdy zmienia pracę kiedy ma znacznie wyższš ofertę płac z innego miejsca zatrudnienia. I nie jest to krytykowanie za pazernoœć. Figo spojrzał na to z finansowego punktu widzenia. Wybrał to gdzie mu więcej dajš. I może jak pisze El Pomidorros widział również inne perspektywy? Kiedy grał dla Barcy napewno szanował kibiców klubu. Przejscie do madryckiego klubu mozecie poczytywac za zdradę. Nie musicie go kochać, nie musicie mu dobrze życzyć. Powinniœcie go jednak szanować jak każdego człowieka. Ja przynajmniej takš zasadę wyznaję. Mam nadzieję że moja słowa nie wywołajš u Ciebie Piotraldinho faly nienawiœci do mnie tylko dlatego ze spróbuję patrzeć na sprawę inaczej ;) Ciebie również szanuje mam nadzieję że w odpowiedzi na mój post, która napewno będzie również zachowasz należny mi szacunek.

Pozdrawiam,

Wiktor
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-07, 17:59

Mam nadzieję że moja słowa nie wywołajš u Ciebie Piotraldinho faly nienawiœci do mnie tylko dlatego ze spróbuję patrzeć na sprawę inaczej Ciebie również szanuje mam nadzieję że w odpowiedzi na mój post, która napewno będzie również zachowasz należny mi szacunek.

Oczywiscie ze zachowam szacunek , jakzeby inaczej . Mozesz patrzec na to inaczej bo kazdy ma do tego takie prawo . Jakiej faly nienawisci ? No skadze znowu . taki nie jestem zeby nienawidzic zaraz jak ktos cos mowi nie tak jak ja mysle . :wink:
Jednak o Figo zdania nie mam zamiaru zmieniac bo dla mnie on zdrajca jest . Nie ma do niego szacunku , ktory mimo wszystko mam i do Casiliasa i do Raula . Nie lubie ich ale mam bo ci goscie choc wrogowi to jednak oni nie sa tacy jak Figo . Oni graja dla swojego klubu i szanuja go , sa zzyci z kibicami i oni na pewno by nie przeszli do FC Barcelony nawet gdyby im zlote gory dali . To nic ze sa wychowankami . Oni sa po prostu wierni swojemu zespolwi .
Tak samo jak w Barcelonie Puyol , Xavi czy chodzby Ronadlinho . Oni po prostu byli , sa i beda wierni Blaugrana . Oni naprawde ja cenia i kibice ich bardzo szanuja i podziwiaja . Ci wszyscy pilkarze widza o tym i dlatego sa wierni swojemu zespolowi watpie zebym kiedys mial okazje ogladac Raula w koszulce Barcelony (nawet sobie nie wyobrazam) ani Ronaldinha w koszulce Realu (bilae koszulki do niego i tak by nie pasowaly ) .
Figo według mnie na pewno nie szanowal kibicow . Wszyscy wiedza ze te zespoly sie nienawidza . Postanowil jednak porzucic Barce , ktorej kibice bardzo go cenili i tym samym nie ywkazal sie szacunkiem dla kibicow Barcy . Oni mu tego na pewno nie wybacz chyba zeby wszedł na kleczkach w koszulce Realu na Camp Nou i z transparentem ,,wybaczcie mi bo zle zrobilem " :lol: (zart) .
A co do Kaczorowskiego to to troszke inna historia . Bo kibice Realu nie wyzywali Figo jak sie u nich zjawil . Byli zachwyceni tym transferem .
Tak wiec wracajac do Figo to ode mnie brak szacunku i dla mnie jest on ziobrem :lol: . Wy mozecie inaczej interpetowac historie z Figo , nikt Wam nie zabroni , jednak ja zdania nie zmienie bo swoje na ten temat wiem .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-07, 18:13

Ty pierwszy powiedziales ze gadam bzdury ... To Ci napisalem . czyz nie to samo drogi panie mozna powiedziec o Tobie ?

Aha, czyli chcesz powiedzieć, że zawsze będziesz atakował takš samš broniš jak osoba z która dyskutujesz, bez względu na to czy to jest prawdš czy nie :?: :roll:
Ja powiem coœ tam, a ty to powtórzysz tyle że w mojš stronę... no cóż :D :roll:
U mnie 0 zrozumienia dla zdrajcy , dla goscia ktory ma w d.. kibicow .
Jak sie czepiasz o to ze napisalem mowisz zamiast piszesz to Ty dziwny jestes ...
nie masz sie o co przyczepiac ???

To naprawdę on ma wielkš du*ę :D... ciekawe czy będzie w stanie jeszcze kogoœ pomieœcić :mrgreen: Dawajcie wyœlemy petycję za nas wszystkich z proœbš o kupno Luisa Figo do Barcelony :lol:
Ja tej gazety czesto niek upuje bop tam nic ciekawego nie ma ale wywiadzik sobie przeczytaelm bo akurat moj brat kupil wtedy gazete .

Ja kiedyœ nawet słyszałem, że w tych wywiadach sš dodawane trochę treœci od strony redaktorów :?. Ta gazeta nigdy nie przekona mnie do siebie.
wiem ze jest beznadziejny , ja nawet tego dzialu to nie cyztam . Z reszta ja tam nie przepadam za ta gazeta i wcale nie powiedzialem ze ja lubie a ten sie przyczepia .

Wiesz będe takim natrętem, który jest w stanie przyczepić się jak rzep do czyjegoœ ogona... A tak na marginesie, jakie jeszcze działy czytałeœ :?: bo napewno na samym wywiadzie to się nie skończyło.
Kibice Barcy tez byli az do monetu transferu do Realu .

To jak mieli dla niego szacunek, to także miejcie go teraz, chociaż trochę. Za to że poprowadził was do wielu ważnych meczy i odegrał w nim bardzo ważnš rolę.
No to jezdz do Barcelony i zrob sledztwo w tej sprawie

Od robienia œledztwa, to jest m.in p. Rutkowski, który ma program na kanale TVN, masz może taki program :?:
Powiedzial , ze on na sile nie odejdzie i gra u nas juz 5 lat . Zawsze powtarzal w ywiadach ze gra w Wisle jest dla niego najwazniejsza i chcialby sie przeniesc do innego klubu ale nie na sile . A ze klub go nie chicla puscic to jest inna sprawa . Jakby dostal jakas powazna oferte ale grosze od Levante to by Zuraw byl juz 0,5 roku temu sprzedany . Z reszta jakby zostal sprzedany do Levante to nic by sie nie stalo ale jakby do Legii to kibice by sie od niego odwrocili ale tak sie nigdy nie stanie bo Zurawski to madry chlop i wierny jest kibicom .

W niedługim czasie ten gracz odejdzie od was i wiesz co go pokusi :?: właœnie pienišdze, a nie groszę o których sam wspominałeœ.
Poprostu, każdy chcę się ustawić na przyszłoœć, aby wyjœć wtedy kiedy gracz odejdzie na emeryturę..., bo przecież nie zawsze się będzie grało w piłkę.
Przez ja tu akurat se zartowalem . sam emotikon nawet to by chyba sugerowal ...

Bynajmniej będziesz wiedział na przyszłoœć, że nie lubie poklepywania po plecach podczas dyskusji... :wink:

Edit:
Oczywiscie ze zachowam szacunek , jakzeby inaczej . Mozesz patrzec na to inaczej bo kazdy ma do tego takie prawo . Jakiej faly nienawisci ? No skadze znowu . taki nie jestem zeby nienawidzic zaraz jak ktos cos mowi nie tak jak ja mysle .

No nienawidzić, to oczywiœcie nawet nie ma nikt tych myœli że tak jest... ale przyznaj, zawsze lubić mieć rację, bez względu na fakty.
Tak samo jak w Barcelonie Puyol , Xavi czy chodzby Ronadlinho . Oni po prostu byli , sa i beda wierni Blaugrana .

Byli... zgadzam się, sš... także się zgadzam, a co będzie w przyszłoœci zobaczymy w jakimœ tam czasie.
Figo według mnie na pewno nie szanowal kibicow .

No ludzie no :!: Każdy piłkarz który gra w klubie szanuje kibiców jak i zarówno zespół. Gdyby nie było tak, po jednym sezonie, góra dwa poprosił by o wystawienie go na listę transferowš.
A widać że on tego nie chciał, on chciał grać dalej dla klubu i nic o braku szacunku nie wspominał... nie miał żadnych pretensji, bo czuł się tam dobrze. A co tam się wydarzyło w klubie :?: to ja już nie wiem... zostawmy takie informacje w Barcelonie i skończmy o tym braku szacunku. :roll:
jednak ja zdania nie zmienie bo swoje na ten temat wiem .

A na koniec mam pytanie... a kto cię tak pokierował, że masz takie zdanie :?:
El Pomidorros
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-07, 20:19

Aha, czyli chcesz powiedzieć, że zawsze będziesz atakował takš samš broniš jak osoba z która dyskutujesz, bez względu na to czy to jest prawdš czy nie
Ja powiem coœ tam, a ty to powtórzysz tyle że w mojš stronę... no cóż

Jezeli Ty bezpodstawnie stwierdzasz ze gadam bzdury to ja tez moge powiedziec ze gadasz bzdury bo nic madrego dzis w tej dyskusji od Ciebie sznaowny panie nie uslyszalem .
To naprawdę on ma wielkš du*ę ... ciekawe czy będzie w stanie jeszcze kogoœ pomieœcić Dawajcie wyœlemy petycję za nas wszystkich z proœbš o kupno Luisa Figo do Barcelony
Nie . My tego ch.. juz w Barcelonie nie chcemy . Zdradzil Barcelone wiec Barcelona go nie chce . I nawet jakby powiedzial ze przeprasza kibicow to by wiekoszsc mu nie przebaczyla .
Wiesz będe takim natrętem, który jest w stanie przyczepić się jak rzep do czyjegoœ ogona... A tak na marginesie, jakie jeszcze działy czytałeœ bo napewno na samym wywiadzie to się nie skończyło.

no wiesz . Jak mi streszczaja zywot Del Piero to se moge poczytac :lol: albo jak opisuja sklad Juventusu ...
Moze jak jest cos o koszu te se poczytam , a i plakaty nie raz daja fajne ...
Ale ogolnie gazeta do d...
To jak mieli dla niego szacunek, to także miejcie go teraz, chociaż trochę. Za to że poprowadził was do wielu ważnych meczy i odegrał w nim bardzo ważnš rolę.

Dla zdrajcy 0 szacunku .
W niedługim czasie ten gracz odejdzie od was i wiesz co go pokusi właœnie pienišdze, a nie groszę o których sam wspominałeœ.
Poprostu, każdy chcę się ustawić na przyszłoœć, aby wyjœć wtedy kiedy gracz odejdzie na emeryturę..., bo przecież nie zawsze się będzie grało w piłkę.

Wiesz jak sie zarabia 108 tys zlotych na miesiac to chyba nie jest to malo i ponad 80% Polakow na pewno by chcialo tak zarabiac ... On juz wiele razy powtarzal ze chce odejsc zeby sie gdzies jeszcze za granica sprawdzic bo nie wiem czy wiesz on jeszcze nie mial zagranicznego epizodu w swej karierze .
Bynajmniej będziesz wiedział na przyszłoœć, że nie lubie poklepywania po plecach podczas dyskusji

spoko...
Od robienia œledztwa, to jest m.in p. Rutkowski, który ma program na kanale TVN, masz może taki program
Mam , ma wiele programow TVN-u . TVN , Turbo , Meteo , 24 . A p. Rutkowskiego to mam gdzies bo on z jakiejs chyba partii Emerytow i rencistow jest :lol: . No to jak pana Rutkowskiego znasz to mozesz go do Barcy wyslac :lol:
No nienawidzić, to oczywiœcie nawet nie ma nikt tych myœli że tak jest... ale przyznaj, zawsze lubić mieć rację, bez względu na fakty.

Lubie miec racje wtedy kiedy jestem pewien tego co mowie . Jak wiem ze nie mam racji to sie nie kloce . Czasem moje zdanie na dany temat moze byc inne niz czyjes ale malo razy ktos mnie przekonal do zmiany zdania .
Byli... zgadzam się, sš... także się zgadzam, a co będzie w przyszłoœci zobaczymy w jakimœ tam czasie.
No poczekamy 10 lat jak ronaldinhowi sie kontrakt skonczy i zobaczymy :mrgreen: .
A na koniec mam pytanie... a kto cię tak pokierował, że masz takie zdanie

Harry Potter .
:lol: :lol: Nie , diego Maradonna :lol:
No wiesz kazdy moze miec takie zdanie jakie chce . Tym bardziej ja jako fan Barcy moge miec swoje zdanie w watku ktory wlasnie Blaugrana dotyczy . Dlatego ja uwazam ze dla Figo 0 szacunku i mamy go juz gdzies i w Barcelonie nie chcemy zdrajcow i i i koniec !
No ludzie no Każdy piłkarz który gra w klubie szanuje kibiców jak i zarówno zespół. Gdyby nie było tak, po jednym sezonie, góra dwa poprosił by o wystawienie go na listę transferowš.
A widać że on tego nie chciał, on chciał grać dalej dla klubu i nic o braku szacunku nie wspominał... nie miał żadnych pretensji, bo czuł się tam dobrze. A co tam się wydarzyło w klubie to ja już nie wiem... zostawmy takie informacje w Barcelonie i skończmy o tym braku szacunku

Dobrze skonczmy o tym jak nie chcesz rozmawiac o szacunku .... ja uwazam ze on nie mial dla Barcy szacunku , Ty uwazasz inaczej , wiec dobra zakonczmy o szacunku ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-08, 00:52

O cholera panowie ponad pol godziny zajelo mi czytanie waszej wymiany zdan na temat Figo i Kaczowrowskiego i szacunku i Zurawskiego i do czego wy nawet doszliscie - ZOBACZCIE SAMI:
Bynajmniej będziesz wiedział na przyszłoœć, że nie lubie poklepywania po plecach podczas dyskusji...

Ludzie tożto jest wieœ jakaœ!! :P Przecie napisalem dla zwaly ze sie polubimy z Piotraldinho, bo w wielu kwestiach (nie tylko W TEJ) sie zgadzamy - on mi z uprzejmosci odpisal z winkiem a kolezka sie sadzi :roll:
Tyle watkow poruszyliscie w tej dyskusji, ze nie wiem od czego zaczac - dlatego nie zaczynam :P Powiem tylko ze W ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI zgadzam sie z kibicem Barcy... :) (nie uzywam juz nicka, bo zara beda jakies zarzuty :lol: :lol: :lol:)
Pozdro
P.S. To sa dopiero posty!! Takich dlugich to chyba jeszcze na naszym forum nie bylo jak El P. napisal tego jednego!! :) :mrgreen:
P.P.S. Tylko sie nie pozabijajcie przez tego kompa, bo az iskry leca :lol: :lol: :lol:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-08, 06:59

Jezeli Ty bezpodstawnie stwierdzasz ze gadam bzdury to ja tez moge powiedziec ze gadasz bzdury bo nic madrego dzis w tej dyskusji od Ciebie sznaowny panie nie uslyszalem .

Jeœli się już trzymamy tego, kto co dzisiaj napisał, to także i ja mogę stwierdzić że dzisiaj ty także dzisiaj mnie nie zadziwiłeœ swojš treœciš postów.
Podstawy mam że gadasz bzdury, oczywiœcie nie chodzi mi tutaj o wszystkie twoje posty, które znajdujš się na twoim liczniku, ale chodzi mi posty w których jest zawarte o braku szacunku w klubie Barcelony. Uważasz także że moje wypowiedzi sš głupotami, no ok... masz prawo. Ale najlepiej by było, gdybym miał najczęœciej podobne zdanie do ciebie, no nie :?: i bardzo sympatyzował klub z Katalonii. :roll:
Nie . My tego ch.. juz w Barcelonie nie chcemy . Zdradzil Barcelone wiec Barcelona go nie chce . I nawet jakby powiedzial ze przeprasza kibicow to by wiekoszsc mu nie przebaczyla .

To było połšczenie treœci sowizdrzalskiej i sarkazmu p. Piotraldinho. :wink: Może to wyglšdało jako wiarołomstwo, ale Luis trochę zamarzył o przejœciu ponownym do FCB :D
W niedługim czasie będziecie mieli kancelarię w Blaugranie :lol:
no wiesz . Jak mi streszczaja zywot Del Piero to se moge poczytac albo jak opisuja sklad Juventusu ...
Moze jak jest cos o koszu te se poczytam , a i plakaty nie raz daja fajne ...
Ale ogolnie gazeta do d...

Mnie nawet nie nakłoniłbyœ do kupna tej gazety... :roll: opisywanie poszczególnego składu także im dobrze nie wypada...
Stworzenie tej gazety dla mnie jest ewenementem. Wolałbym wydać więcej pieniędzy na jakiegoœ Playboya, w którym mógłbym poogladšć ładne kobiety, niż czytać takie głupoty jakie sš zamieszczone w tej gazecie. Ale ok... ty płacisz, ty czytasz.
Dla zdrajcy 0 szacunku .

Absentem, qui rodit amicum, qui non defendit alio culpante, solutos qui capiat risus hóminum famamque dicacis, fingere qui non visa potest, comatissa tacere qui nequit, hic niger est, hunc tu, Piotraldinho caveto!
Wiesz jak sie zarabia 108 tys zlotych na miesiac to chyba nie jest to malo i ponad 80% Polakow na pewno by chcialo tak zarabiac ... On juz wiele razy powtarzal ze chce odejsc zeby sie gdzies jeszcze za granica sprawdzic bo nie wiem czy wiesz on jeszcze nie mial zagranicznego epizodu w swej karierze .

No może i ponad 80% Polaków, ale zawsze zostaję trochę jeszcze procentów którzy chcš więcej... a może w tej grupie jest i Maciek :?:
Mam , ma wiele programow TVN-u . TVN , Turbo , Meteo , 24 . A p. Rutkowskiego to mam gdzies bo on z jakiejs chyba partii Emerytow i rencistow jest . No to jak pana Rutkowskiego znasz to mozesz go do Barcy wyslac

A nawet niech i będzie z koalicji, grupy establishmentów czy też agentury. Ale ten człowiek pomógł wielu osobom, którym zaginęli bliscy. A to się najbardziej liczy... a nie jakaœ tam partia...
Lubie miec racje wtedy kiedy jestem pewien tego co mowie . Jak wiem ze nie mam racji to sie nie kloce . Czasem moje zdanie na dany temat moze byc inne niz czyjes ale malo razy ktos mnie przekonal do zmiany zdania .

A wiesz, że czasami wydaję się że ma się racje a jest inaczej... tylko wiesz co ci powiem, czasami ty starasz się mieć na siłę rację, a z faktami się nie dyskutuję. :roll:
No wiesz kazdy moze miec takie zdanie jakie chce . Tym bardziej ja jako fan Barcy moge miec swoje zdanie w watku ktory wlasnie Blaugrana dotyczy . Dlatego ja uwazam ze dla Figo 0 szacunku i mamy go juz gdzies i w Barcelonie nie chcemy zdrajcow i i i koniec !

No wiadomo każdy ma swoje wyrobione zdanie, i nikt nie ma prawa zmienić... ale także staraj się zrozumieć kogoœ innego, a nie tylko siebie i swojš wypowiedŸ.
Bo kiedyœ trafi kosa na kamień, i będziesz musiał przejœć się do sklepu po nowš :wink:
"Społeczeństwo, które oswaja swoich buntowników, zyskuje spokój, ale traci przyszłoœć. "
Ostatnio edytowano 2005-06-08, 12:47 przez El Pomidorros, łącznie edytowano 1 raz
El Pomidorros
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-08, 12:12

Absentem, qui rodit amicum, qui non defendit alio culpante, solutos qui capiat risus hóminum famamque dicacis, fingere qui non visa potest, comatissa tacere qui nequit, hic niger est, hunc tu, Piotraldinho caveto!

Odpowiadam w tym samym duchu : amicus imperium :P , lex posterior derogat legi priori, lex generali non derogat legi speciali, ignorantia iuris nocet, analogia legis, analogia iuris ITD!! :lol: :lol: :lol: :wink:

A nawet niech i będzie z koalicji, grupy establishmentów czy też agentury. Ale ten człowiek pomógł wielu osobom, którym zaginęli bliscy. A to się najbardziej liczy... a nie jakaœ tam partia...

Tu sie zgadzam! Mimo iz robi troche show, to ja go szanuje, bo faktycznie nie raz ocalil ludzi od kulki czy z rak porywaczy czy tez pomogl w odnalezieniu zaginionych!! Ogolnie Rutek wporzo ziomal! Mam wszystkie odcinki "Detektywa" jakie sa w necie na twardzielu :P
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-08, 12:34

Odpowiadam w tym samym duchu : amicus imperium , lex posterior derogat legi priori, lex generali non derogat legi speciali, ignorantia iuris nocet, analogia legis, analogia iuris ITD!!

Valde amo Simin ratio mihi quoque nonnullus amplus nefas , quod vota ut animadverto ut ut yourselves vos es nefas. May you've alius sententia quam mihi aplenty moich velitatio e Piotraldinho, quod amount e thee ut nonnullus ratio. QUOD iter itineris item unus res. Colleague illic est cella scio ut dubious statua.
El Pomidorros
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-08, 13:08

El Pomidorros napisał(a):
Odpowiadam w tym samym duchu : amicus imperium , lex posterior derogat legi priori, lex generali non derogat legi speciali, ignorantia iuris nocet, analogia legis, analogia iuris ITD!!

Valde amo Simin ratio mihi quoque nonnullus amplus nefas , quod vota ut animadverto ut ut yourselves vos es nefas. May you've alius sententia quam mihi aplenty moich velitatio e Piotraldinho, quod amount e thee ut nonnullus ratio. QUOD iter itineris item unus res. Colleague illic est cella scio ut dubious statua.

Dlugo Ci zajelo wyszukiwanie tego w slowniku?? :572:
I tak wiekszosci zdecydowanej nie czaje, wiec moze napiszesz po polskiemu :wink: :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-08, 13:08

Jeœli się już trzymamy tego, kto co dzisiaj napisał, to także i ja mogę stwierdzić że dzisiaj ty także dzisiaj mnie nie zadziwiłeœ swojš treœciš postów.
Podstawy mam że gadasz bzdury, oczywiœcie nie chodzi mi tutaj o wszystkie twoje posty, które znajdujš się na twoim liczniku, ale chodzi mi posty w których jest zawarte o braku szacunku w klubie Barcelony. Uważasz także że moje wypowiedzi sš głupotami, no ok... masz prawo. Ale najlepiej by było, gdybym miał najczęœciej podobne zdanie do ciebie, no nie i bardzo sympatyzował klub z Katalonii

No wiesz jak mamy tak gadac to to nie ma sensu !
To ja moge powiedziec ze to Ty wlasnie chcialbys zeby wszyscy mieli podobne zdanie :roll:..
To było połšczenie treœci sowizdrzalskiej i sarkazmu p. Piotraldinho. Może to wyglšdało jako wiarołomstwo, ale Luis trochę zamarzył o przejœciu ponownym do FCB
W niedługim czasie będziecie mieli kancelarię w Blaugranie

O nie ! Po moim trupie on wroci do Barcy :lol: .
Mnie nawet nie nakłoniłbyœ do kupna tej gazety... opisywanie poszczególnego składu także im dobrze nie wypada...
Stworzenie tej gazety dla mnie jest ewenementem. Wolałbym wydać więcej pieniędzy na jakiegoœ Playboya, w którym mógłbym poogladšć ładne kobiety, niż czytać takie głupoty jakie sš zamieszczone w tej gazecie. Ale ok... ty płacisz, ty czytasz.

Przez mowie ze czesto jej nie kupuje ... Ja tam wole kupowac Pilke Nozna i Pilke nozna plus albo Tempo i czasem F1 Racing ...
Absentem, qui rodit amicum, qui non defendit alio culpante, solutos qui capiat risus hóminum famamque dicacis, fingere qui non visa potest, comatissa tacere qui nequit, hic niger est, hunc tu, Piotraldinho caveto!

Prosze .... Ja tam francuskiego czy wloskiego sie nie ucze ... a poza tym jak rozmawiamy po polsku to nie wyjezdzaj mi tu z jakimis zabojadzkimi jezykami :P :lol: .
Zrozumialem tylko ,,Piotraldinho" :lol: ...
No może i ponad 80% Polaków, ale zawsze zostaję trochę jeszcze procentów którzy chcš więcej... a może w tej grupie jest i Maciek

No nie wiem ... To by rok temu nie podpisal kontraktu do 2008 ..
A nawet niech i będzie z koalicji, grupy establishmentów czy też agentury. Ale ten człowiek pomógł wielu osobom, którym zaginęli bliscy. A to się najbardziej liczy... a nie jakaœ tam partia...
Moze i pomogl ale ja tam jego programow nie ogladam .
A wiesz, że czasami wydaję się że ma się racje a jest inaczej... tylko wiesz co ci powiem, czasami ty starasz się mieć na siłę rację, a z faktami się nie dyskutuję

A moze Ty nie masz racji ? Tobie sie moze wydawac ...
No wiadomo każdy ma swoje wyrobione zdanie, i nikt nie ma prawa zmienić... ale także staraj się zrozumieć kogoœ innego, a nie tylko siebie i swojš wypowiedŸ.
Bo kiedyœ trafi kosa na kamień, i będziesz musiał przejœć się do sklepu po nowš
"Społeczeństwo, które oswaja swoich buntowników, zyskuje spokój, ale traci przyszłoœć

A czy ja Ciebie nie probowalem zrozumiec ? Probowalem ! Tylko sie z toba nie zgadzam i w tym tkwi pewien problem naszego sporu ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-09, 16:51

Dlugo Ci zajelo wyszukiwanie tego w slowniku??

Niee... ja tylko szukałem parę słówek w słowniku, których nie rozumiałem a takto reszta była pisana przez mojego znajomego i troszeczkę przezemnie... Więc słownik był prawie wogule nie potrzebny. :wink:
No wiesz jak mamy tak gadac to to nie ma sensu !
To ja moge powiedziec ze to Ty wlasnie chcialbys zeby wszyscy mieli podobne zdanie ..

I może bym jeszcze chciał, aby każde zdanie było zbudowane alogicznie :?: :roll: proszę przestań... No wiadomo, nalepiej atakować arkebuzem :roll:
O nie ! Po moim trupie on wroci do Barcy

Nie no... po trupie może nie, będzie to znacznie wczeœniej :D
Przez mowie ze czesto jej nie kupuje ... Ja tam wole kupowac Pilke Nozna i Pilke nozna plus albo Tempo i czasem F1 Racing ...

No ok... kupuj tam nawet Kaczora Donalda, bo ja ci na to pieniędzy nie daję.
Prosze .... Ja tam francuskiego czy wloskiego sie nie ucze ... a poza tym jak rozmawiamy po polsku to nie wyjezdzaj mi tu z jakimis zabojadzkimi jezykami .
Zrozumialem tylko ,,Piotraldinho"
...
To był język łacinski :!: :wink:
A także to była taka nauka w innym języku, kiedyœ sobie może przetłumaczysz... :wink:
No nie wiem ... To by rok temu nie podpisal kontraktu do 2008 ..

No wiesz... podpisać to mógł podpisać, aby być bezpiecznym. Ale zawsze można kontrakt zerwać :P
Moze i pomogl ale ja tam jego programow nie ogladam .

Więc proszę nie mów słów, w których znajduje się stwierdzenie ,że jest emerytem... :roll:
Może chciałeœ, aby zabrzmiało to jako żart, no ale to było w zły sposób wyrażony, i lekko się oœmieszyłeœ według mnie.
A moze Ty nie masz racji ? Tobie sie moze wydawac ...

Wiesz... można dojœć do takiego wniosku, że prawie każdy ma rację, tyle że na swój sposób, no i zależy jak się na to patrzy z bocznej strony.
A czy ja Ciebie nie probowalem zrozumiec ? Probowalem ! Tylko sie z toba nie zgadzam i w tym tkwi pewien problem naszego sporu ...

No zrozumieć to może i starałeœ się... No to wiadome że się ze mnš nie zgadzasz, bo by nie było takiej długiej, zaciekłej dyskusji.
PS. Rozumiem już że ta dyskusja jest skończona, więc możemy œmiało skończyć jakieœ jeszcze wypowiedzi na temat... każdy wie jaki temat :wink:, ponieważ ta dyskusja już do niczego nie dšży.
Ty powiedziałeœ ostatnio słowo, ja także... więc w razie czegoœ zapraszam na gg.
El Pomidorros
 

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-09, 21:15

I może bym jeszcze chciał, aby każde zdanie było zbudowane alogicznie proszę przestań... No wiadomo, nalepiej atakować arkebuzem

No nie wiem . A co ja mowilem cos nielogicznego ? :?
Nie no... po trupie może nie, będzie to znacznie wczeœniej

O Boże , strzez Barcelone od tego zbira :P :lol: (tu akurat zart :P :lol: )
No ok... kupuj tam nawet Kaczora Donalda, bo ja ci na to pieniędzy nie daję.

Tak i jeszcze Swierszczyka komplecie :lol:
Więc proszę nie mów słów, w których znajduje się stwierdzenie ,że jest emerytem...
Może chciałeœ, aby zabrzmiało to jako żart, no ale to było w zły sposób wyrażony, i lekko się oœmieszyłeœ według mnie.

Nie bo on jest z partii Emerytów i renistów ! Taka jest naprawde partia ...
Wiesz... można dojœć do takiego wniosku, że prawie każdy ma rację, tyle że na swój sposób, no i zależy jak się na to patrzy z bocznej strony.

Wiesz to zdanie misie bardzo podoba :!: . Naprawde madre według mnie zdanie :!: :wink: Ciekawa mysl i bardzo trafna moim zdaniem .
No zrozumieć to może i starałeœ się... No to wiadome że się ze mnš nie zgadzasz, bo by nie było takiej długiej, zaciekłej dyskusji.
PS. Rozumiem już że ta dyskusja jest skończona, więc możemy œmiało skończyć jakieœ jeszcze wypowiedzi na temat... każdy wie jaki temat , ponieważ ta dyskusja już do niczego nie dšży.
Ty powiedziałeœ ostatnio słowo, ja także... więc w razie czegoœ zapraszam na gg.

No w sumie to tak . Rozmowa zakonczona . Doszlismy do jakiegos tam ze tak powiem ,,pokoju" :P :D .
Dobrze ze ten wielki spor sie skonczyl :lol: :wink: :P :D .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-11, 01:10

No chlopaki spor byl niesamowity wrecz bym powiedzial!! :) Poprostu dysputa na maxa :lol: Nie wiem czy ktos oprocz mnie sledzil tresc tych wypowiedzi, ale bawiac sie w arbitra przyznaje remis :P ze wskazaniem na Piotraldinho :P
Pozdro!!
P.S. Piotraldinho te reklamy na koszulkach Barcy :( to reklamuja olimiade w Pekinie czy ogolnie promocja miasta?? Hem?

sadzisz ze istnieje jakis post na tym forum ktorego nie przeczytalem ? :| bzdura...
Max
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez piotraldinho » 2005-06-11, 09:10

Piotraldinho te reklamy na koszulkach Barcy to reklamuja olimiade w Pekinie czy ogolnie promocja miasta?? Hem?

Na projektach koszulek widzialem logo ,,Pekin 2008" i tak mowili ze olimpiade beda reklamowac . :wink: .

A co do sporu to faktycznie byl dlugi ... :P :wink:
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: La Liga, czyli o hiszpańskiej piłce

Postprzez Simin » 2005-06-11, 14:05

MAX to nie chodzilo o Ciebie stary :lol: :lol: :lol: :)
Chodzilo mi o max w sensie BARDZO DUZE!! :)
Zaistniale nieporozumienie wyniklo ze zbieznosci nazw!! :)
Poza tym Max jakbym pisal o uzytkowniku Maxie :arrow: tak jak teraz to napislabym z DUZEJ LITERY!! :) (zawsze pisze z duzej litery nazwy uzytkownikow :P)
Pozdro
P.S. Poza tym nie slyszalem jeszcze takiego zwrotu, jak np. dysputa na kogos np na Haja :P :wink:
A jak Ci chodzilo o to, ze ktos sledzil lub nie przebieg tej gadki to sorry, ale sie nie zrozumielismy :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości