Liga Mistrzów 2013/2014

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez szimi » 2014-05-25, 12:35

OK, Dziadek, ale nie od razu Kraków zbudowano, dostaną hajs, zrobią transfery i ograją się i będą regularnie grać. Co do LE, to dla Lechitów LE nie były za wysokimi progami :D
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Kejker » 2014-05-25, 12:42

Nie wiesz co piszesz, z grupy LE mieliby problem wyjść - to jest jasne. Z LM pewnie by się kompromitowali - ale hajs jest tak ogromny między LE i LM, że udział Legii w elitarnych rozgrywkach i choćby kompromitowanie się tam (coś jak Dinamo) byłoby dla nich błogosławieństwem.
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez szimi » 2014-05-25, 12:44

Chyba Ty nie znasz wyników Lecha z City i Juve. :D mówię, że dla nas to nie były za wysokie progi, a LM też napisałem - nawet kompromitując się jest hajs, transfery i budowanie ekipy.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Grzechoo » 2014-05-25, 12:45

Za sam udział w fazie grupowej LM, o ile nic się nie zmieniło, klub otrzymuje 4,4 miliony euro. Tak więc Legia podwoiłaby swój budżet :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez scaloni » 2014-05-25, 12:59

no cóż.. Atletico same jest sobie winne ;/tuż przed tym kornerem zawodnicy At. byli cofnięci we własne pole bramkowe :roll: w końcu musiało się to zemścić, no szkoda.. w dogrywce już nie miałem żadnej nadziei. było blisko, a Real skończyłby sezon jedynie z pucharem weszło :573: obronili się, pokazali charakter, wykorzystali słabości m.in Barcelony, Bayernu czy United i zdobyli w końcu te deczime. jednak do poziomu Bayernu 12/13 daleko im 8)
z naszej perspektywy, to niestety pokazuje jak żałośnie nasi się zaprezentowali w tym dwumeczu. wystawiliśmy im się w najprostszy sposób i to najbardziej boli, bo ten Real na pewno był do pokonania.. w przeciwieństwie do zeszłorocznego Bayernu.

w każdym razie gratulacje dla Realu.

a dla gościa od cesarza Sergio Ramosa :573:
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Klinsmann » 2014-05-25, 13:21

Nikt tu się nie podnieca udziałem PL drużyny w LM, bynajmniej nie ja. Wiadomo jakie są realia :) na wyjście z grupy Polskiego zespołu jeszcze długo poczekamy, a być może nie dożyjemy tych czasów :mrgreen: Ale jeśli jest okazja to próbować trzeba, czasem ślepej kurze ziarno też się trafi.

Patrz na real, droga do finału i sam finał :mrgreen: Schalke? śmiech.... BVB? zdziesiątkowana kontuzjami a mimo to powinna awansować, no nie da się ukryć że real miał w pytę szczęścia w tym dwumeczu. Bayern? Lepiej przemilczeć, powiem tylko jedno:- Guardiola zrobił piękny prezent realowi.
Atletico? tona gówna w gaciach już przed meczem, czemu to nie mam pojęcia, ale tego nie da się ukryć i jestem tego pewien że ranga tego meczu ich przerosła. To było widać.
Także jak taki real wygrał LM :573: to może kiedyś PL klub zakwalifikuję się do fazy grupowej :P Wystarczy trochę szczęścia.

Ps. A piszcie sobie co checie :wink: To tylko moje zdanie nt. realu i nikt mnie nie przekona. Dziś żałuję że Atl. awansowało do finału, jestem pewny że celsi by dało im radę.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez bayernschaisse » 2014-05-25, 13:35

Real- trochę szacunku dla Klubu, który wyruchał twój śmieszny klubik jak zwykłą dziwkę.
bayernschaisse
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-05-25, 13:34
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Katalończyk » 2014-05-25, 13:39

Strasznie szkoda mi Atletico :/ Już nie chodzi nawet o to, że druga taka okazja za prędko im się nie nadarzy, ale o sposób w jaki tę szansę zaprzepaścili. Trzeba jednak pogratulować Realowi, bo wygrana w całych rozgrywkach w pełni im się należy. Można pierdzielić, że poziom LM w tym roku był słabszy niż w ostatnich latach, ale prześcieradła jednak większość meczy w tej edycji wygrały bardzo pewnie (szacunek należy im się chociażby za dwumecz z Bayernem) i były lepsze od reszty stawki.
BTW, bardzo obawiałem się tego dnia, ale nie jest jakoś tragicznie. Rano nie spadł na nas deszcz meteorytów, ziemia się nie osunęła, a rycerze w białych zbrojach nie panoszą się jakoś bardziej niż zwykle :P

bayernschaisse napisał(a):Real- trochę szacunku dla Klubu, który wyruchał twój śmieszny klubik jak zwykłą dziwkę.


:573:
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wpie*dalają się na obce forum tylko po to, żeby się ponapinać i bronić godności swoich klubów. Żałosne.
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez andixos » 2014-05-25, 13:54

bayernschaisse napisał(a):Real- trochę szacunku dla Klubu, który wyruchał twój śmieszny klubik jak zwykłą dziwkę.

Takich typków jak ty to trzeba banować bez zbędnej dyskusji... :573:
andixos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 191
Wiek: 26
Dołączył(a): 2013-05-26, 15:40
Lokalizacja: Goleszów/Cieszyn
Online: 4h 29m 22s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez blizzarder » 2014-05-25, 13:54

Juz gdzies kiedys pisalem, ze Legia jedyne czego moze szukac w LM to pieniadze. W LE do ostatniej kolejki nie zdobyli nawet jednej bramki, cyrk na kolkach. Gdyby Real trafil na Legie w grupie w przyszlym roku to Ronaldo wysrubuje swoj rekord strzelecki w LM na 30 bramek. To nie jest zespol, ktory nadaje sie do LM, ale z drugiej strony gdyby dostali te 30+ mln zl i zainwestowali w klub, a nie w prezesow, to mogliby wskoczyc na wyzszy poziom, ale tutaj z kolei ucierpialaby ekstraklasa. Legia bylaby takim Bayernem bundesligi, tyle ze na mniejsza skale.
Chcesz kupić telewizor i co? Sprawdzasz cale i cenę. Chcesz sprawdzić imieniny i co? Wchodzisz na kalendarz imienin.
blizzarder
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 168
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-02-13, 11:41
Online: 1h 41m 10s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Krasus » 2014-05-25, 14:06

Klinsmann, jak ty to robisz, że ja prawie nigdy się z tobą nie zgadzam? :) Ja nawet trochę rozumiem nienawiść do Realu, ale żeby aż tak to przysłaniało pole widzenia?

Grupę Real miał trudną, a wygrał ją bez żadnej spiny. Galata i Juventus to nie pierwsze z brzegu ogórki. Juve w grupie obessało, ale w LE zaszło wysoko, co świadczy, że tacy fatalni wcale nie byli.

Klinsmann napisał(a):Schalke? śmiech....

Dlaczego śmiech? Schalke wiosną było na potężnej fali wznoszącej i nawet niektórzy tutaj typowali, że mogą postraszyć Real. Jeżeli Królewscy przejechali się po nich, to wypada raczej zapisać duży plus Realowi, a nie na siłę deprecjonować Schalke.

Klinsmann napisał(a):BVB? zdziesiątkowana kontuzjami a mimo to powinna awansować, no nie da się ukryć że real miał w pytę szczęścia w tym dwumeczu.

To prawda, ale tak w połowie. Po świetnym pierwszym meczu Real całkowicie usiadł na rewanż, co mogło zemścić się na nich okrutnie, i szkoda że tak się nie stało. Ten rewanż to była chwila słabości Realu, którą ledwo-ledwo, ale udało im się przetrwać. Nie ma co psioczyć na furę szczęścia, bo sytuacja była identyczna, jaką my mieliśmy rok temu w 1/8 z Arsenalem.

Klinsmann napisał(a):Atletico? tona gówna w gaciach już przed meczem, czemu to nie mam pojęcia, ale tego nie da się ukryć i jestem tego pewien że ranga tego meczu ich przerosła. To było widać.

Przeciwnie, Atletico zagrało swoje. Szybka bramka i murujemy, chyba nikt się niczego innego nie spodziewał. Tak samo zagrali w rewanżu z Barceloną w 1/4, tam zrobili to perfekcyjnie, tutaj zabrakło im 2 minut. Tym większy szacunek dla Realu, bo zastosowali hasło "gramy do końca" jeszcze ładniej niż my rok temu. W całym meczu byli lepsi i dopięli swego. A na dogrywkę dostali takich skrzydeł, że nikt by ich wtedy nie powstrzymał.

Klinsmann napisał(a):Także jak taki real wygrał LM

Real w tym sezonie był najlepszy w Europie i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Jeżeli "taki Real wygrał LM", to zamiast wjeżdżac na nich, wypada zastanowić się nad postawą pozostałych 31 drużyn grających z LM. Skoro Real był słaby, to jakie były one?
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez GKSeba12 » 2014-05-25, 14:10

bayernschaisse napisał(a):Real- trochę szacunku dla Klubu, który wyruchał twój śmieszny klubik jak zwykłą dziwkę.


Nawet scheisse nie potrafisz napisać.


Co do Legii to obawiam się że gdyby w tym sezonie wygrali z Steaua dostali by ogromny wpierdziel w grupie.Z Chelsea chyba dwucyfrówka w dwumeczu,Schalke też problemu by z nimi nie miało.Basel również.Nie wiem czy po takim czymś chcieliby kolejny raz się kompromitować w LM wiedząc że śmieje się z nich cała Europa.
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Krasus » 2014-05-25, 14:16

GKSeba12 napisał(a):Nie wiem czy po takim czymś chcieliby kolejny raz się kompromitować w LM wiedząc że śmieje się z nich cała Europa.

A co to k*rwa znaczy "chcieliby się"? Jak zagrają w eliminacjach LM, to odpuszczą mecz albo nie wyjda na boisko? :lol:

Ludzie, przystopujcie z tymi absurdami, bo głowa pęknie.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-05-25, 14:29

bayernschaisse napisał(a):Real- trochę szacunku dla Klubu, który wyruchał twój śmieszny klubik jak zwykłą dziwkę.

Prosisz o szacunek jednocześnie pisząc o "ruchaniu" klubu i porównujesz go do dziwki,twój apel z pewnością zostanie wysłuchany,a ty zostaniesz nadwornym autorytetem moralnym na forum ; ) Akysz Decimo : D
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Postprzez GKSeba12 » 2014-05-25, 14:35

Krasus napisał(a):
GKSeba12 napisał(a):Nie wiem czy po takim czymś chcieliby kolejny raz się kompromitować w LM wiedząc że śmieje się z nich cała Europa.

A co to k*rwa znaczy "chcieliby się"? Jak zagrają w eliminacjach LM, to odpuszczą mecz albo nie wyjda na boisko? :lol:

Ludzie, przystopujcie z tymi absurdami, bo głowa pęknie.


Po co tyle agresji :wink: .Bardziej chodziło mi o to że się nie będą tak angażować w mecze eliminacyjne.
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości