Homoseksulizm w piłce

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-11, 17:57

Nie, to nie są odmienne zdania - to jest farsa z twojej strony. Wytoczyłem ci argumenty, a ty nie zrobiłeś nic. Nie odbiłeś piłeczki.


Proszę: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=256449#256449 to Ty ignorujesz argumenty i robisz farsę, drugi raz unikając odpowiedzi na konkrety.

Dodam jeszcze: teraz pisz sobie co chcesz, że jestem niewyedukowany, że jestem ch*jem, zmanipuluj fakty, wyszydź mnie i zrób z siebie niewiniątko - nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, nie interesuje mnie twoja opinia.


Dlatego tracę do Ciebie cierpliwość i odsyłam Cię do tego co napisałeś, bo to tylko zacząłeś w pewnym momencie robić. Sam zaś takiego czegoś ani razu nie zrobiłem. To z Twej strony skrajna hipokryzja i bezsilność w tym momencie.

Jeśli ktoś natomiast chce żyć w relatywnie luźnym związku partnerskim, bez większych zobowiązań nie zasługuje na ułatwienia ze strony państwa


Ja tam myślałem, że to nie kwestia zasług dla państwa, tylko zwyczajna oczywistość, że państwo służy człowiekowi, nie na odwrót. Jak ktoś płaci podatki i nie łamie prawa oczywiście. Człowiek nie istnieje dla państwa i polityków, istnieje dla siebie i bliskich, przede wszystkim sam ma za siebie odpowiadać i na siebie pracować, wtedy może wnosić więcej do ogółu. Prawa człowieka nie są nagrodą. Ogólnie prawa - co najwyżej ich utrata może być karą. To chyba podstawowe założenia prawicy...

Te prawa zresztą istnieją, tu chodzi o uproszczenie oraz nadanie im mocy. Bo ustawa dobrze skonstruowana to jedno, a brak statusu cywilnego to drugie, to naprawdę jest podważane w tym przypadku. To jest prawda, że można podważyć bo nagminnie się to robi, zwłaszcza w sprawie spadków czy kontaktów np w konkubinacie. Zresztą o tym napisałem wystarczająco.

Ale izi przynajmniej wyraził konkretne obawy, że to krok w dalszą stronę i wreszcie jest jakiś konkret. Ale dyskusja o tym i tak trwa i brak takiej ustawy w niczym nie pomaga, więcej - daje argument zwolennikom ślubów homoseksualnych.

Podstawowym celem związku dwojga ludzi... jest ich związek. Związek nie równa sie rodzinie i nie musi. Inaczej wychodzi nieco komunistyczne myślenie, że człowiek żyje dla państwa. A człowiek nie należy do państwa, to nie ZSRR. Zgadzam się zaś w pełni, że powinno się promować rodzinę, tutaj w całości. Powinno się, a najwłaściwsza rodzina to ojciec, matka, dzieci. Przede wszystkim powinno się promować ekonomicznie. Bo to jest teraz największy problem przy zakładaniu rodzin. Nie geje, nie związki, nie UE, ale problemy ze stałą pracą, mieszkaniem, kosztem utrzymania dzieci. Nie bez powodu większa dzietność wśród Polaków jest w tej złej, liberalnej Anglii, gdzie jest większe wsparcie ekonomiczne dla rodzin i zarobki, niż w Polsce.

To właściwie całkowicie inny temat, nie powiązany ze związkami partnerskimi, ale lubię się zgadzać z innymi to nie mogłem sobie darować poparcia dla rodziny :D Jeżeli to Cię pocieszy, to przy próbie wprowadzenia małżeństw obojga płci będę protestować. Bo to już narusza czyjąś wolność i wartości, konkretnie tradycję małżeńską.
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez izi91 » 2014-01-11, 18:25

Radosław Lubor napisał(a):Ja tam myślałem, że to nie kwestia zasług dla państwa, tylko zwyczajna oczywistość, że państwo służy człowiekowi, nie na odwrót. Jak ktoś płaci podatki i nie łamie prawa oczywiście. Człowiek nie istnieje dla państwa i polityków, istnieje dla siebie i bliskich, przede wszystkim sam ma za siebie odpowiadać i na siebie pracować, wtedy może wnosić więcej do ogółu. Prawa człowieka nie są nagrodą. Ogólnie prawa - co najwyżej ich utrata może być karą. To chyba podstawowe założenia prawicy...


Nigdy nie będzie tak w 100%, że państwo istnieje, żeby służyć człowiekowi. Jednostka musi dać coś od siebie dla państwa, bo inaczej takie państwo zginie. W tym przypadku najbardziej korzystna dla państwa z wielu powodów jest rodzina oparta na małżeństwie, a wszelkiego rodzaju ułatwienia i pomoc mają stymulować obywateli do zawierania takich związków. Ja tu żadnego zabierania, dawania praw człowieka nie widzę. Pary bez małżeństwa mogą mieć praktycznie wszystkie prawa osób w małżeństwach z tym, że muszą wykazać więcej inicjatywy, aby je zabezpieczyć.
Radosław Lubor napisał(a):To jest prawda, że można podważyć bo nagminnie się to robi, zwłaszcza w sprawie spadków czy kontaktów np w konkubinacie.


W jaki sposób można podważyć umowę czy testament napisany w formie aktu notarialnego, przez osobę mającą pełną zdolność do czynności prawnych, w stosunku do której nie ma wątpliwości co do jej stanu psychicznego, gdy taka umowa jest zgodna z prawem? Szczerze jestem ciekawy, bo ja tu nie widzę możliwości podważenia takiej umowy. Rodzina może co najwyżej żądać zachowku, ale jak ma to niby obalić?

Radosław Lubor napisał(a):Ale izi przynajmniej wyraził konkretne obawy, że to krok w dalszą stronę i wreszcie jest jakiś konkret. Ale dyskusja o tym i tak trwa i brak takiej ustawy w niczym nie pomaga, więcej - daje argument zwolennikom ślubów homoseksualnych.


Jaki argument? Argumentem dla nich będzie, gdy wejdą takie związki. Praktyka innych krajów pokazuje, że związki to pierwszy krok. Pojawia się twierdzenie, że skoro związek funkcjonuje od dawna to dlaczego nie można pójść dalej i zmienić go w małżeństwo? Dyskryminacja i takie tam, a przecież tyle osób jest w związkach...


Radosław Lubor napisał(a):Podstawowym celem związku dwojga ludzi... jest ich związek. Związek nie równa sie rodzinie i nie musi. Inaczej wychodzi nieco komunistyczne myślenie, że człowiek żyje dla państwa. A człowiek nie należy do państwa, to nie ZSRR


Państwo nie narzuca nikomu zakładania rodziny. Jednak z racji, że jest to korzystne dla państwa namawia do tego i to ułatwia. Jest to dość znacząca różnica.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez mancipium » 2014-01-11, 20:35

nie czytam tego i mi ta sciana tekstu nie przeszkadza, ale jak chcecie dyskutowac dalej o zwiazkach partnerskich to polecam temat polityka, tutaj mowimy tylko o homo w pilce. Wiec jak znacie pedalow/gejow/homo w sporcie komon!

/the end
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez baymann9 » 2014-01-11, 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=RXNizuJB ... r_embedded
Strona na fb z 600 lajkami (ja znalażłem tylko taki profil z 18) to dość dziwny materiał na reportaż :D
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez szimi » 2014-01-11, 23:32

Serek_ napisał(a):I pytanie, kto jest winny :D Radziu czy te ktosie :P

Kur.a ograniczcie mu liczbę znaków w postach! Ta grafomania mnie zniechęca i wkur.ia!
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-11, 23:40

Lenon, nie obrażaj użytkowników. Zastosuję się do polecenia mancipiuma i już siedzę tu cicho.
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Lenon » 2014-01-11, 23:44

Ale ja go nie obrażam. To było obiektywne pytanie.
Lenon
Bawarczyk
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2013-12-12, 20:12
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez szimi » 2014-01-11, 23:44

Lenon napisał(a):Szimi twój mały móżdzek nie nadąża za taką ilością tekstu?

Nie, mój mały móżdżek nie nadąża za taką ilością głupot.
I za głupotą kibiców innych klubów :twisted:
Czytam grubsze publikacje...., ale z sensem i nie na forach.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Tuśka » 2014-01-12, 09:59

baymann9 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=RXNizuJBz3Q&feature=player_embedded
Strona na fb z 600 lajkami (ja znalażłem tylko taki profil z 18) to dość dziwny materiał na reportaż :D

To Superstacja, nie takie rzeczy tam pokazują :D

Ale swoją drogą, pomysł dziwaczny (i trochę trąci mi trollem, o czym też wspominają, no ale zakładając, że to autentyk). Brakuje tylko, żeby przychodzili na mecze w koszulkach z napisem "Proszę o wpie*dol" :570: Już pomijam podejście kiboli, bo ono jest znane, ale naprawdę trzeba podkreślać na każdym kroku, że jest się homo? Ani to powód to wstydu, ani do dumy - myślałam, że takim ludziom zależy, by społeczeństwo traktowało ich normalnie, a oni sami się od niego niejako odrywają. Takie ciągłe rzucanie w twarz "jesteśmy gejami i co nam zrobicie?" nie tylko tych słynnych nietolerancyjnych prawicowców może wyprowadzać z równowagi.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez wiatrak88 » 2014-01-12, 13:46

szimi napisał(a):
Lenon napisał(a):Szimi twój mały móżdzek nie nadąża za taką ilością tekstu?

Nie, mój mały móżdżek nie nadąża za taką ilością głupot.
I za głupotą kibiców innych klubów :twisted:
Czytam grubsze publikacje...., ale z sensem i nie na forach.


Długość tekstu nie ma tutaj nic do rzeczy, ale komu chce się czytać wkółko to samo tylko ubrane w inne słowa plus mały odsetek nowych argumentów. To nie jest przecież jakieś forum sklerotyków którym wkółko trzeba wszystko powtarzać.

Czytałem ostatnio parę kłótni Radka i odnoszę wrażenie że co drugi jego post w takiej kłótni jest pisany tylko po to żeby coś odpowiedzieć nie wnosząc nic merytorycznego do dyskusji tylko powiela poprzednie argumenty.

Mała prośba Radku pisz tylko wtedy gdy masz coś nowego do dodania, a Twoje posty będą zwięźlejsze i ułatwi to wszystkim użytkownikom przeglądanie forum. Mała rada jeszcze na koniec naucz się odpuszczać człowieku.
wiatrak88
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-03-26, 19:18
Lokalizacja: Esslingen
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-12, 14:34

wiatrak, zostawiłem temat po poleceniu manicipiuma i nie pisałem też nic na temat użytkowników, zawsze odnosze się do konkretnych elementów tematu, a kolejna osoba jeszcze kolejnego dnia mimo to wyskakuje z postem na mój temat (nie tematu) albo z opiniami bez pokrycia i to ja nie odpuszczam i nie wnoszę nic do tematu? Piękne :D

P.S.
Tutaj argumenty zwyczajnie powtórzyłem tylko dlatego, że Grzechoo uporczywie ich nie zauważał zarzucając jednocześnie ich brak. Z czystej chęci pomagania innym :)
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez izi91 » 2014-01-12, 14:49

Ten fanpage o Legii to przecież zwykła prowokacja jakiegoś lewaka albo kibica wrogiej drużyny. Trzeba mieć coś z głową, żeby potraktować to poważnie i zrobić z tego reportaż. Facebook to ogólnie dno, pełno tam stron obrażających, prowokujących itd. Przykładowo jest też fanpage o tytule antifa Legia czy antifa Lech, gdzie każdy kto się choć trochę orientuje wie, że przedstawiciele tej organizacji są nietolerowani na trybunach i źle by skończyli gdyby próbowali coś działać na stadionach.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez szimi » 2014-01-12, 21:43

Z antifa Lech mam bekę :D
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości