Homoseksulizm w piłce

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Homoseksulizm w piłce

Postprzez KoRnKage » 2014-01-08, 12:48

http://www.bild.de/sport/fussball/thoma ... .bild.html

No to wybuchła bomba!

Thomas Hitzlsperger wyznał, że jest gejem. No to zacznie się teraz afera ;)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Mars » 2014-01-08, 12:54

Syn do ojca:
-tato jestem gejem!
Ojciec spokojnie:
- synu czy jezdzisz dobrym samochodem?
- no raczej nie, tato
- a czy ubierasz sie w eksluzywne ciuchy od armaniego?
- no tez nie, tato
- a czy masz dom z wielkim ogrodem w Los Angeles?
- no nie tato a czemu pytasz?
- no widzisz to ty zwykly pedał jestes
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez pablo89 » 2014-01-08, 13:14

KoRnKage napisał(a):Thomas Hitzlsperger wyznał, że jest gejem. No to zacznie się teraz afera


Pierwszy znany zawodnik, który się ujawnił. Nie dziwi, że zrobił to po zakończeniu kariery
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Natalia » 2014-01-08, 13:17

Kolejny temat dla Szimiego xD

Nie wiem co za różnica czy koleś jest gejem czy nie jest. Ważne, że był dobrym piłkarzem i tyle. Nie trzeba mu od razu z butami do łóżka wchodzić :)
Parle-moi
Prend soin de mes rêves
Tout ce dont j'ai besoin
Est que tu sois a mes cotés
Natalia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1196
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-03-12, 17:49
Lokalizacja: Opole
Online: 7h 28m 3s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez mancipium » 2014-01-08, 13:30

Natalia napisał(a):Kolejny temat dla Szimiego xD

Nie wiem co za różnica czy koleś jest gejem czy nie jest. Ważne, że był dobrym piłkarzem i tyle. Nie trzeba mu od razu z butami do łóżka wchodzić :)


Podobnie sadze, nie interesuje mnie specjalnie czy pilkarz biegajacy na boisku ma kobiete czy faceta czy jest sam.

Jednak widac ze thomas szuka rozglosu lub ma z tym problem skoro cos takiego zrobil - a to juz daje zla opinie o nim.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez KoRnKage » 2014-01-08, 13:31

Natalia napisał(a):Kolejny temat dla Szimiego xD

Nie wiem co za różnica czy koleś jest gejem czy nie jest. Ważne, że był dobrym piłkarzem i tyle. Nie trzeba mu od razu z butami do łóżka wchodzić :)

nie trzeba, ale biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy?

Kod: Zaznacz cały
Piłkarz gej, który by się outował z cała pewnością nie miałby łatwego życia. Byłby pierwszym, a media by go pożarły. Mogłoby się okazać, że kilku piłkarzy z drużyny miałoby z tym problem, ale nawet jeśli tak się nie stało, to nie wiem co by się działo na trybunach.
   Na stadionie zawsze jest archaicznie. Mamy do czynienia z ludźmi, którzy będąc anonimowymi w wielkim zbiorowisku ludzi nagle zachowują się inaczej, aniżeli robią to na co dzień. Uprawiamy sporty walki, a wygrywa zawsze silniejszy. Odpowiednie do tego są też reakcje.
   Na stadionach nie ma poprawności politycznej. Fani wyszukują każdą słabostkę przeciwnika, aby później wykorzystać ją do ataku. Żeby go zaatakować lub zniesławić, jeśli wierzą że w ten sposób mogą wzmocnić swoją drużynę. Nie przeszkadza tu fakt, że takie zachowanie jest czasem marginalne. Wiele lat temu Harald Schmidt porównał w swoim programie Olivera Kahna do małpy. Skutkiem tego było to, że przez wiele lat podczas meczów wyjazdowych rzucano w jego stronę banany.
   Nie chcę nawet myśleć co wpadłoby kibicom do głowy aby wyprowadzić z równowagi przeciwnika, który jest homoseksualistą. Pewne jest jednak to, że cierpiał by zarówno on i jak i cała drużyna. Nie  brzmi to może odważnie i przyszłościowo ale realistycznie: nie radziłbym żadnemu homoseksualnemu piłkarzowi żeby się ujawnił. Bałbym się, że mógłby go spotkać ten sam los co Justina Fashanu, angielskiego piłkarza, który ujawnił się i był tak prześladowany, aż w końcu popełnił samobójstwo.
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez zachar » 2014-01-08, 14:25

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Lahm mówił o obecności homoseksualistów w Bundeslidze i obstawiałem Tima Wiese albo Heinza Mullera z Mainz. Hitzlsperger to zaskoczenie.
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Zari » 2014-01-08, 14:34

Kibiców może to nie interesować. Ale jak musieliby się czuć piłkarze latający pod prysznic z gołymi kutangongami wiedząc, że ich kolega z drużyny Pan X to gej?

W każdej lidze znalazłoby się kilku, czy kilkunastu gejów, ale żaden z nich przed zakończeniem kariery się do tego nie przyzna. To oczywiste.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Tuśka » 2014-01-08, 15:54

To ma znaczenie chyba tylko dla nastoletnich fanek - wiedzą, o kim nie pisać opek :-P
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Grzechoo » 2014-01-08, 16:03

Tuśka napisał(a):To ma znaczenie chyba tylko dla nastoletnich fanek - wiedzą, o kim nie pisać opek :-P


:mrgreen:

Ale wyobraź sobie właśnie TAKIEGO opka :shock:

------

Szimi, dawaj no tu, będzie piekiełko :D

------

A na serio: też prędzej obstawiłbym Wiesego :D Opalony, ulizany, w obcisłej, różowej bluzie. Jak informuje ekologia - uśredniony odsetek homoseksualistów w każdym społeczeństwie może wynosić nawet do 10%. Statystyka zaś dodaje, że także wśród piłkarzy musi się ktoś taki zdarzyć :wink: News jak news, choć faktycznie zaskakujący, bo przecież nikt na co dzień nie myśli w takich kategoriach, ale dla mnie osobiście jest neutralny.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Mars » 2014-01-08, 16:11

Jak tak patrze na tych dzisiejszych piłkarzyków to 1/3 wygląda i zachowuje się jak takie pedałki ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez szimi » 2014-01-08, 21:02

Natalia napisał(a):Kolejny temat dla Szimiego xD

Nie wiem co za różnica czy koleś jest gejem czy nie jest. Ważne, że był dobrym piłkarzem i tyle. Nie trzeba mu od razu z butami do łóżka wchodzić :)

Ej, ej, ej miałem nie zabierać głosu, ale jak już wywołujesz do tablicy.... jeśli nie jest pedałem nie mam nic do typa. Tyle w temacie. Niech robi co chce, ale w domu, a nie na ulicy, czy innych pedalsko - lewackich paradach.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez KoRnKage » 2014-01-10, 09:40

szimi napisał(a):
Natalia napisał(a):Kolejny temat dla Szimiego xD

Nie wiem co za różnica czy koleś jest gejem czy nie jest. Ważne, że był dobrym piłkarzem i tyle. Nie trzeba mu od razu z butami do łóżka wchodzić :)

Ej, ej, ej miałem nie zabierać głosu, ale jak już wywołujesz do tablicy.... jeśli nie jest pedałem nie mam nic do typa. Tyle w temacie. Niech robi co chce, ale w domu, a nie na ulicy, czy innych pedalsko - lewackich paradach.


hoho, szimi chyba zaczyna normalnieć. Brawo. Dawno nie czytałem Twoich wypocin o polityce, więc nie wiem jak tam szalejesz, ale tu pokazałeś charakter. Takie podejście jest OK. Bardzo ładnie..


No, a Hitzlperger powiedział, że nie zna ani jednego homoseksualnego piłkarza. Ciekawe ile w tym prawdy...
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Serek_ » 2014-01-10, 09:47

No, a Hitzlperger powiedział, że nie zna ani jednego homoseksualnego piłkarza. Ciekawe ile w tym prawdy...
Jakby powiedzia coś innego, to by nie mia zycia :) media by miały niezł zabawe w śledczych.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Homoseksulizm w piłce

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-01-10, 17:44

W każdej lidze znalazłoby się kilku, czy kilkunastu gejów, ale żaden z nich przed zakończeniem kariery się do tego nie przyzna. To oczywiste.

Dla mnie to nie jest oczywiste tylko smutne i przerażające.Jak odpowiedzi naszych ligowców na ten temat na weszło.Hitzlperger jest gejem,był nim przez całą karierę,czy stało się coś złego? Ludzie nie mogą być sobą,bo banda frustratów,krypto-gejów,homofobów i niedouczonych matołów będzie ich za to szykanować :D Chore ;)
No,ale to "oczywiste" Gratuluję godnej postawy i odpowiedniego podejścia ;)

[ Dodano: 2014-01-10, 17:48 ]
hoho, szimi chyba zaczyna normalnieć. Brawo. Dawno nie czytałem Twoich wypocin o polityce, więc nie wiem jak tam szalejesz, ale tu pokazałeś charakter. Takie podejście jest OK. Bardzo ładnie..

Tylko dwa razy padło słowo "pedał",brawo Szimi,gratulacje! Masz charakter ziom! Bardzo ładnie :D
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Następna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości