Eliminacje - MŚ 2018

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Mars » 2017-12-01, 20:51

Szkoda że nie finał Polska Niemcy haha. Ok dzięki ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-12-01, 22:05

Dlatego Ci co marzą o medalu dla Polski może trochę otrzeźwieją,bo ćwierćfinał będzie ogromnym sukcesem,to nie jest powiększone Euro,tylko MŚ.
Tutaj dostajesz Kolumbię,Anglię,Brazylię i Francję - jak ich pokonasz,grasz w finale. (z Niemcami :wink: )

Sorry,ale jak drżymy przed Anglią w 1/8 to o czym tu jest w ogóle mowa :lol:

A i w grupie będzie ciężko :
Japonia to Kagawa,a prowadzi ich Halihodziciowi (to ten co trenował Algierię na poprzednich MŚ i doprowadził do pamiętnej dogrywki z Niemcami,co Neuer chyba ze 100 razy musiał ratować sytuację dalekim wyjściem)
Komentarz z weszło :

Japońce mają w ciul dobrych piłkarzy, oto ich kolonia europejska:
Kawashima (Metz – bramkarz) Sakai (Olympique Marsylia – gra), Yoshida (Southampton – gra), Nagatomo (Inter Mediolan – gra), Haraguchi (Hertha Berlin – ostatnio częściej nie gra niz gra), Kubo (KAA Geent – gra i ma więcej bramek niż Teodorczyk :) ), Osako (FC Koeln – gra), Asano ( VFB Stuttgart – gra), Inui (Eibar – gra), Okazaki (Leicester – zazwyczaj gra), Sakai (HSV – gra), Kagawa (Borussia Dortmund – gra), Honda (obecnie Pachuca -liga meksykańska, a wcześniej grał 4 lata w AC Milan)


Czy mają tak dużo gorszych graczy niż my?

A Kolumbia? James i Falcao jak przyjadą w formie to Mączyński z Pazdanem będą mieli co robić :wink:
Davinson Sánchez wyceniany przez transfermarkt na 25 milionów euro.Juan Cuardado tak samo,Bacca 18,Zapata "tylko" 12.
Czy naprawdę jesteśmy faworytami w starciu z nimi? : )

Senegal to Kalidou Koulibaly (30 baniek warty),Cheikhou Kouyaté (12),Idrissa Gueye (18),Sadio Mané (50),Keita Baldé (25),M'Baye Niang (15)
TO NIE SĄ OGÓRKI..
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Matifcb » 2017-12-02, 09:33

jedno Euro dobrze nam poszlo i juz tu widze ludzie zapedy maja na finaly z Niemcami :D:D weryfikacja przyjdzie szybko. Osobiscie ciekawy jestem jak nam pojdzie. Teraz nie ma co gdybac moga sie posypac kontuzje po sezonie, ktos ze swiatowego formatu wypadnie, statystycznie sie zawsze jakis swiatowy format polamie i oslabi reprezentacje. Moim zdaniem grupa trudna.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 27m 57s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez izi91 » 2017-12-02, 12:22

Jak dla mnie grupa Polaków dość ciężka, ale do wyjścia. Wydaje mi się, że nieudane poprzednie mistrzostwa powodują, że obecnie jesteśmy zbyt sceptycznie nastawieni do tej reprezentacji. Na Euro pokazaliśmy, że mamy kadrę, która może rywalizować z najlepszymi. Remis z Niemcami i Portugalią to nie przypadek, obydwa mecze był wyrównane, nie było tam obrony Częstochowy. Mamy wielką gwiazdę, która ciągnie reprezentację, mamy od cholery dobrych piłkarzy, którzy odgrywają ważną rolę w poważnych europejskich klubach. Brakuje trochę solidnych zmienników, ale jesteśmy silni i spokojnie nas stać na wyjście z tej grupy.
Co do rywali, od Kolumbii jesteśmy trochę słabsi, ale nie jest to jakaś wielka różnica, przy dobrym dniu spokojnie możemy co najmniej zremisować. Japonia solidna reprezentacja ale na pewno w zasięgu, są do ogrania chociaż nie można ich lekceważyć. Senegal? Na papierze bardzo mocne nazwiska, ale afrykańskie reprezentacje są specyficzne. Mogą mieć wielkie gwiazdy, ale sama kadra rzadko gra dobrze. Często mają problemy wewnętrzne, kłótnie itd do tego poziom taktyki i organizacji gry jest na niższym poziomie niż w Europie. Jeśli przyjechaliby mega skoncentrowani, w formie i bez konfliktów to byłoby bardzo ciężko, natomiast ja sądzę że będzie jak zwykle i nie przyjadą jako drużyna, dzięki czemu ich ogramy. Wystarczy popatrzeć na wyniki afrykańskich drużyn na poprzednich mundialach, jedyny dobry wynik to Ghana w 2010, a tak to wszyscy z Afryki odpadają w grupie. To nie przypadek, a przecież np takie Wybrzeże Kości Słoniowej miało swego czasu niesamowitą moc pod względem nazwisk.
Ogólnie nie ma co popadać w huraoptymizm, bo każdy z tych rywali może z nami wygrać i równie dobrze możemy przy złych wiatrach skończyć z 3 porażkami, ale jednak ja mam nadzieję na solidny wynik i wyjście z grupy. A co do 1/8 no cóż, Anglia udowodniła że może przegrać z każdym, Belgia to też nie jest potęga, która musi nas zmiażdżyć, wszystko jest możliwe, skoro potrafimy zagrać jak równy z równym z Niemcami to na pewno nie można odbierać szans Polakom z takimi rywalami. Będzie ciekawie.
W samych mistrzostwach nie mam faworyta, jakoś Niemcy mnie nie przekonują, mam wrażenie że nie obronią tytuł, jak zawsze mocna wydaje się być Hiszpania, na dużo silniejszą niż na poprzednim mundialu wygląda też Brazylia, w kryzysie jest Argentyna, ale do czerwca dużo czasu. Szczerze mówiąc zupełnie nie wiem, kto tu może wygrać, jeśli miałbym postawić na jakąś konkretną reprezentacje w tym momencie to najbliżej byłbym do postawienia na Hiszpanie. W Europie drużyny z ameryki płd. nie wygrywają mistrzostw.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez izi91 » 2017-12-02, 12:45

A właśnie zupełnie zapomniałem o Francji :? Stawiam na nich jako drugiego faworyta obok Hiszpanów. Dalej chyba Niemcy i Brazylia mimo wszystko.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-12-02, 14:32

, jakoś Niemcy mnie nie przekonują, mam wrażenie że nie obronią tytuł,

Przypomniało mi się,że właśnie 4 lata temu to samo czułem,że już przegapili swoją szansę na zwycięstwo,że nie przekonują etc. Oby skończyło się podobnie :mrgreen:
Jest jeszcze Messi,dla którego to już może ostatnia szansa na tytuł MŚ i jak będzie w formie to sam pociągnie Argentynę (a jak obudzą się partnerzy typu Aguero/Dybala to będą baaaardzo groźni),do tego jeszcze C.Ronaldo,zdobył mistrza Europy,będzie myślał o kolejnym trofeum.Drużyn,które stać na końcowe zwycięstwo jest kilkanaście.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez mancipium » 2017-12-03, 19:57

francja ma za duzo murzynow, aby wygrać. murzyny w pilke nie wygrywaja
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Matifcb » 2017-12-03, 22:10

oj zdziwimy sie, sa mocni, murzynki pokonali ostatnio niemieckich turaskow. Czyzby Niemcy tez przez mniej aryjska armie ucierpieli na tym :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 27m 57s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Bayern fun » 2017-12-04, 00:21

Matifcb napisał(a):oj zdziwimy sie, sa mocni, murzynki pokonali ostatnio niemieckich turaskow. Czyzby Niemcy tez przez mniej aryjska armie ucierpieli na tym :)


kiedy to jest ostatnio? :)
Na Euro?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3654
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 12h 15m 8s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez yarpen » 2017-12-04, 01:13

mancipium napisał(a):francja ma za duzo murzynow, aby wygrać. murzyny w pilke nie wygrywaja

Mam nadzieję, że nie będę musiał przypominać tego komentarza po meczu z Senegalem na MŚ ;)
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez mancipium » 2017-12-04, 09:43

yarpen napisał(a):
mancipium napisał(a):francja ma za duzo murzynow, aby wygrać. murzyny w pilke nie wygrywaja

Mam nadzieję, że nie będę musiał przypominać tego komentarza po meczu z Senegalem na MŚ ;)


nie wygrywaja pucharow, ale my jestesmy ciency. bardzo slaba rasa ze slowian jest. nie bez powodu nastepuje depopulacja slowian :D (taki transparent widzialem i do dzisiaj mnie rozbawia).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Matifcb » 2017-12-04, 12:25

Bayern fun napisał(a):dy to jest ost


ostatnio = chodzilo mi o ostatni mecz o pkty czyli dosc duzy plaskacz od zabojadow. Bo towarzyskiego nie bede liczyc choc i tu sie Niemczuszki trudzily ale wiadomo nie liczmy tego bo to trening i sprawdzian kadry
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 27m 57s

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość