Eliminacje - MŚ 2018

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Bayern fun » 2017-11-14, 06:45

Itaaaaaliiiijaaaaa, Italiiijaaa :lol:
ależ sie serce człowiekowi raduje widząc te łajzy poza mundialem :)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3653
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 12h 11m 53s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez scholli7 » 2017-11-14, 16:27

tylko hertha napisał(a):sholli8 wielki adminku nie ma to jak meczu nie obejrzec wejsc na fangola jak janusz polak zobaczyc o renka renka chahcha wlohy co za slabelusze jeszcze powinno byc 1 0 dla szwecji. szkda ze fangol nie wstawil tej reki szwedow albo tego kopa na klate co dostal ktorys z wlochow w polu karnym


Ty Masz jak widać jakiś poważny konkretny problem ze sobą :lol: :twisted: zmień leki bo te są już bezużyteczne dla Ciebie :mrgreen: Albo powinieneś poprosić lekarza żeby konkretnie zwiększył Ci dawkę,bo ta jest zdecydowanie za słaba na Ciebie. Czy ja gdzieś Misiu Jasiu napisałem, że obejrzałem, czy też, że nie obejrzałem tego meczu? Zeszło już ciśnienie z Ciebie ulżyłeś sobie hahahaha jak widać cichy wielki i sfrustrowany fan Włochów przemówił i wylał swoje żale. Ale nie martw się ,pocieszę Cię trochę Włosi nie prezentują jeszcze poziomu Twojej Herthy :mrgreen: :lol: :)
Jak to mówią : " Głupich nie sieją, sami się rodzą" :mrgreen: :lol: tak najprościej odnieść się do Twojego tekstu skierowanego do mnie :570: i jeszcze Ci coś powiem te Twoje puste słowa nie ruszają mnie :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Matifcb » 2017-11-14, 18:23

niby sie ciesze ze przeszedles na kogos innego z tymi tekstami o lekach i ich dawkowaniu bo ledwo pare dni temu do mnie to pisales. Malo mnie interesuje twoje zycie prywatne ale chlopie zluzuj troche bo sie do kolejnej osoby czepiasz.. Twoje posty nie maja nic do tematu poprostu piszesz w poszczegolnych tematach swoje sapy do innych uzytkownikow....
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 17m 57s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Mars » 2017-11-14, 18:43

Przecież gościu sam się przysrał do Scholliego i jest tu tylko po to by prowokować czytając jego posty
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez tylko hertha » 2017-11-14, 18:44

ty nie napisales, ale ja sie domyslilem ze nie obejrzales skoro wstawiles ta reke z fangola, a 2 karnych dla wlochow nie wypomniales. jest jeszcze druga opcja, ze oszukujesz sie jak 90% innych dzieciaczkow, ktorzy sie smieja z wlochow, ze nie umieli strzelic bramki szwecji grajacej 11 w swojej cwiartce boiska. jakby polska miala hiszpanie w grupie to bylaby teraz tam gdzie wlochy i chyba by ci nie bylo do smiechu. szwecja jesli nie wylosuje polski albo rosji na mundialu to dostana w dupe kazdy meczyk.
tylko hertha
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2016-10-14, 22:58
Online: 2d 17h 33m 47s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-11-14, 21:42

tylko hertha napisał(a):ty nie napisales, ale ja sie domyslilem ze nie obejrzales skoro wstawiles ta reke z fangola, a 2 karnych dla wlochow nie wypomniales. jest jeszcze druga opcja, ze oszukujesz sie jak 90% innych dzieciaczkow, ktorzy sie smieja z wlochow, ze nie umieli strzelic bramki szwecji grajacej 11 w swojej cwiartce boiska. jakby polska miala hiszpanie w grupie to bylaby teraz tam gdzie wlochy i chyba by ci nie bylo do smiechu. szwecja jesli nie wylosuje polski albo rosji na mundialu to dostana w dupe kazdy meczyk.


Nie pluj na Polskę i na Scholliego ty podła świnio! I widać kibcujesz Włochom? AHAHAH ; D TO BEKA Z CIEBIE ^^ Obejrzysz sobie idoli innym razem : D
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez scholli7 » 2017-11-14, 23:22

Matifcb napisał(a):niby sie ciesze ze przeszedles na kogos innego z tymi tekstami o lekach i ich dawkowaniu bo ledwo pare dni temu do mnie to pisales. Malo mnie interesuje twoje zycie prywatne ale chlopie zluzuj troche bo sie do kolejnej osoby czepiasz.. Twoje posty nie maja nic do tematu poprostu piszesz w poszczegolnych tematach swoje sapy do innych uzytkownikow....


Niby się cieszę, że tradycyjnie jesteś obrońcą uciśnionych i mnie również nie interesi Twoje życie prywatne (i to chyba nawet nie interesuje mnie ono bardziej jak Ciebie moje, bo chciałem Ci przypomnieć, że to Ty wyjeżdzałeś ostatnio do mnie z tekstami typu "czy do swojego dziadka mówiłem per pan", kiedy zwróciłem Ci uwagę, że nie pasuje mi Twoje określenie "Dziadek" w stosunku do Juppa). Ale z drugiej strony jeszcze bardziej uświadamiasz mi po raz kolejny, że jesteś wiecznym płaczkiem i malkontentem ( przytocz mi choćby jeden mój cytat w Twoim kierunku o lekach i ich dawkowaniu, a jeśli tego nie zrobisz to sklej już wary, zamilcz na wieki i wstydu sobie już wreszcie oszczędź już naprawdę wystarczy :lol: :twisted: ) Śmiać mi się z Ciebie poważnie chłopie chce jaki Ty solidarny jesteś w ucisku i z Twojego kolegi wyżej tylko hertha, który nie dość, że się skompromitował to się jednym słowem strasznie zbłaźnił z tekstem do mnie, nie po raz pierwszy zresztą :) także macie wspólne cechy :-P
Możecie się teraz złapać za rączki, przytulić nikt nie patrzy :twisted: :lol: nie krępujcie się. Dlatego trzymasz Jego stronę prawda? I to Ty zluzuj troszkę bo to nie ja się Kogoś czepiam, a jest wręcz odwrotnie. I robię to co do mnie należy zwracam uwagę na forum m in. tak ciężko rozumującym ludziom jak Ty za wyzwiska w stronę Zarządu, Zawodników, czy też trenera i będę to robił jako jeden z kilku moderatorów tego forum, a nie jako "wielki adminek" jak to Twój ziomal napisał i przestań się już mazać :cry: :cry: :cry: To nie ja się kogoś czepiam nie wiem czy umknęło to Twojej uwadze, czy miało umknąć :wink: ale jest wręcz odwrotnie :mrgreen: :lol: z pozdrowieniem :mrgreen:

Ps
tylko hertha nie martw się na pewno w FIFIE będziesz mógł jeszcze połupać Włochami :mrgreen: :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez tylko hertha » 2017-11-14, 23:44

nie kibicuje wlochom, po prostu ich bronie przed fala hejtu od takich malutkich dzieciaczkow lat 12 iq 13. ja przemawiam realnymi argumentami , a wy mi mozecie co najwyzej napisac teksty typu ze se obejrze wlochy w telewizji lub w fifie. wyjasnilem was gosciu, a tego matiego nie kojarze, ale chyba pajac jakis.

Ostrzeżenie za wyzwiska pod adresem innych użytkowników - scholli7 "ten mniejszy adminek"
tylko hertha
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2016-10-14, 22:58
Online: 2d 17h 33m 47s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-11-16, 22:31

Polska-Peru-Iran-Panama

lol ; D
Ale by było dmuchanie balonika,że już w 1/8 jesteśmy,a tu niespodzianka i Panama zostaje czarnym koniem turnieju :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-12-01, 16:36

Zajebisty się mundial szykuje w Rosji!!
Bardziej się skupiam na tej lasce niż na wynikach losowania : D
Kisne z Maradony! :lol:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Serek_ » 2017-12-01, 17:04

Niemcy chyba grupa 'śmierci' :)
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez yarpen » 2017-12-01, 17:05

Kolumbia, Senegal, Japonia. No nie ma co ukrywać, mogliśmy dostać dużo łatwiejszą grupę. Kolumbia zdecydowanie najgroźniejsza, potem Senegal. Szkoda, że nie wpadła jakaś Kostaryka, Iran czy Panama. Widzę sporo optymizmu w internecie, ale moim zdaniem czeka nas walka o wyjście.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-12-01, 17:30

Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa E: Brazylia, Szwacjaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: [b]Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd.[/b]
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: [b]Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia[/b]
Tak obstawiam.
Fajne grupy ogólnie,Polska nie ma prawa narzekać,to są MŚ,tu nie ma słabych.
Ale generalnie to grubo się dopiero zacznie w 1/8.

Ogólnie jestem pod wrażeniem tej Ruskiej i samego losowania.Fajnie,że Rosja organizuje te ostatnie normalne MŚ,będzie na pewno na bogato i luksusowo,piękne kobiety,gwiazdy i najlepsza piłka!
Mam tylko nadzieję,że jakieś kundle nie będą szukać dziury w całym,albo wspominać o demokracjach czy Krymie w czasie MŚ.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez Mars » 2017-12-01, 20:23

Kogo może mieć po grupach ewentualnie Polska i Niemcy ? Nie mam jak sprawdzić teraz :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Eliminacje - MŚ 2018

Postprzez ironlemon » 2017-12-01, 20:47

Mars napisał(a):Kogo może mieć po grupach ewentualnie Polska i Niemcy ? Nie mam jak sprawdzić teraz :)

Trafiamy na któregoś ze zwycięzców grupy G, więc pewnie Belgię albo Anglię. Niemcy parują się z grupą E, czyli Brazylia lub Szwajcaria/Kostaryka/Serbia.

A potem, żeby było ciekawiej, zwycięzcy meczów 1/8 z grup E i F parują się ze zwycięzcami G i H, więc jeśli jakimś cudem przejdziemy Belgów/Angoli, to możemy zagrać np. z Niemcami albo Brazylią :D
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron