TRANSFERY

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: TRANSFERY

Postprzez Scholli » 2005-06-28, 00:56

no i dobrze, bo już się zaczšłem bać o stan psychiczny szefów Vfb! ;-) to Figo nisko upadł... no ale może w takim razie np. osłodzi kibicom Wisełki odejœcie Żurawia? :D ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez koby » 2005-06-28, 09:15

Kolejny nabytek Chelsea. Tym razem Abramovic pozyskał Shauna Wright-Philipsa za ok 22 mln. Po co im kolejny skrzydłowy? Majš przecież Duffa Robbena J. Cola.

Słyszałem że Chelsea oferuje 32 mln za Essiena więc to chyba nie koniec transferowych szaleństw Abramovica. A ponadto Chelsea jest zainteresowana kilkoma napastnikami w tym Shevchenkš za którego Abramovic jest w stanie wyłożyć naprawde duże pienišdze. Wydaje mi się że Ukrainiec od nowego sezonu za rekordowš kwote zostanie piłkarzem Chelsea.
koby
 

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-28, 11:18

koby napisał(a):Kolejny nabytek Chelsea. Tym razem Abramovic pozyskał Shauna Wright-Philipsa za ok 22 mln. .


ost sezon w Manchesterz City strzelil bardzo wiele bramek, i zaliczyl sporo akcji po ktorych padaly bramki, widac Chelsea sie wzmacnia z glowa, stawia na mlodych kreatywnych graczy a nie na ledwo swiecace starowinki

ps. rzeczywiscie ciekawe co bedzie z Duffem, Robbenem, i Colem
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez olek » 2005-06-28, 12:41

duff robben to typowo lewiskrzydlowi joe cole moze grac zarowno na lewym skrzydle jak i na srodku pomocy a wright-phillips to typowo prawoskrzydlowy a z tego co pamietam chelsea w sezonie 04-05 nie miala zadnego naturalnego prawoskrzydlowego (niektorzy grali tam z powodu braku tego podstawowego) wiec nie rozumiem waszego zdziwienia zapewne zobaczyli ze brak im zawodnika na prawa flanke i siegneli po bardzo utalentowanego i swietnego skrzydlowego
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez koby » 2005-06-28, 12:55

Duff to jest akurat prawoskrzydłowy. Na prawym skrzydle gra w reprezentacji Irlandi ( na lewym gra Kilbane) na prawym od zawsze gra w Chelsea. Więc teraz rozumiesz nasze zdziwienie? Kupilil Wright-Philipsa po to żeby był zmiennikiem lub żeby Duff stał się zmiennikiem. Skolei Joe Cole jest typowym lewoskrzydłowym gdyż jest lewonożny ale może grać na prawym skrzydle( tak jak Schweinsteiger na lewym) NajwyraŸniej Abramovic chce mieć po 2 klasopwych skrzydłowych na każdš pozycje.
koby
 

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-28, 15:20

odkad znam Duffa to zawsze myslalem ze jest on lewo skrzydlowym
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-28, 15:24

http://sport.onet.pl/1121325,wiadomosci.html
Kezman w Atletico Madryt . Moze to oznacza , ze Torres odchodzi ?
Ale w kazdym razie jest to duze wzmocnienie zespolu z madrytu bo o ile w CFC kezman zbyt czesto nie gral to w Atletico ma o wiele wieksze szanse na gre ... Czyli jest to dla niego z duza korzyscia .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-28, 15:34

Klub włoskiej Serie A - AS Roma złożył ofertę w sprawie piłkarza Bayeru Leverkusen - Diego Placente.

Mówi się, iż "Giallorossi" zaoferowali 1,1 - 1,5 mln. euro. O Argentyńczyka stara się także Everton.


Lewoskrzydlowy obronca, :arrow: moglby sie przydac w Monachium
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez DamKam » 2005-06-28, 15:57

killy napisał(a):
Klub włoskiej Serie A - AS Roma złożył ofertę w sprawie piłkarza Bayeru Leverkusen - Diego Placente.

Mówi się, iż "Giallorossi" zaoferowali 1,1 - 1,5 mln. euro. O Argentyńczyka stara się także Everton.


Lewoskrzydlowy obronca, :arrow: moglby sie przydac w Monachium


Nie sadze !!! Przeciez jest Liza i bedzie Lahm !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez olek » 2005-06-28, 16:13

cos ci sie chyba koby pomylilo ze duff jest prawoskrzydlowy :roll: to ze gra w reprezentacji na prawym skrzydle to nic nie znaczy kosowski tez gral (gra) na prawym skrzydle i co jest praoskrzydlowym? nie ale z koniecznosci gra na takiej pozycji bo brak nam bylo (jest) klasowych zawodnikow na te pozycje wracajac do duffa nie wiem czy siegasz pamiecia ale od zawsze ten zawodnik gral na lewej stronie pomocy zaczynajac od blackburn na chelsea koczac nie wiem z kim go pomyliles ale duff to typowy lewoskrzydlowy....
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-28, 18:01

DamKam napisał(a):
killy napisał(a):
Klub włoskiej Serie A - AS Roma złożył ofertę w sprawie piłkarza Bayeru Leverkusen - Diego Placente.

Mówi się, iż "Giallorossi" zaoferowali 1,1 - 1,5 mln. euro. O Argentyńczyka stara się także Everton.


Lewoskrzydlowy obronca, :arrow: moglby sie przydac w Monachium


Nie sadze !!! Przeciez jest Liza i bedzie Lahm !!!


wiesz....nigdy nic nie wiadomo, Liza moze zlapac kontuzje a Lahm(boje sie tak pomyslec) po kontuzji moze nie miec dawnej formy, a za tak smieszne pieniadze Placente nawet na lawe by sie sprzydal
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez koby » 2005-06-28, 18:06

wiesz....nigdy nic nie wiadomo, Liza moze zlapac kontuzje a Lahm(boje sie tak pomyslec) po kontuzji moze nie miec dawnej formy, a za tak smieszne pieniadze Placente nawet na lawe by sie sprzydal

Wiesz kontuzje bardzo żadko zdarzajš się obrońcš więc wštpie w to żeby Lahm i Lizarazu mieli na raz kontuzje. W razie czego jest jeszcze Rau. Nie ma takiej możliwoœci żeby Lahm po kontuzji grał choć troche słabiej od tego co wczeœniej prezentował. Wręcz przeciwnie będzie grał lepiej.

[ Dodano: 2005-06-28, 19:08 ]
fabian napisał(a):cos ci sie chyba koby pomylilo ze duff jest prawoskrzydlowy :roll: to ze gra w reprezentacji na prawym skrzydle to nic nie znaczy kosowski tez gral (gra) na prawym skrzydle i co jest praoskrzydlowym? nie ale z koniecznosci gra na takiej pozycji bo brak nam bylo (jest) klasowych zawodnikow na te pozycje wracajac do duffa nie wiem czy siegasz pamiecia ale od zawsze ten zawodnik gral na lewej stronie pomocy zaczynajac od blackburn na chelsea koczac nie wiem z kim go pomyliles ale duff to typowy lewoskrzydlowy....

Po raz pierwszy widziałem Duffa w akcji na Mistrzostwach Œwiata 2002 i był prawoskrzydłowym! W chelsea też zawsze gra na prawej stronie więc jest nominalnym prawoskrzydłowym!
koby
 

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-28, 20:45

http://sport.onet.pl/1121573,wiadomosci.html
Maciej Żurawski wybrał już sobie nowego pracodawce . Wiec pozostaje tylko podpisanie kontraktu ... Z Celticiem Glasgow . I według mnie jest to bardzo słuszna , przemyœlana decyzja ! Do turcji szedł by chyba juz tylko dla kasy , a tak to w Celticu moze cos konkretnego osiagnac . Moze stanie sie nastepca słynnego Szweda Larssona ? Mnie , kibicowi Białej Gwiazdy pozostaje tylko podziękować za to co Żuraw robił dla Wisełki i życzyć mu jak najlpiej i żeby strzelał w Szkocji tyle bramek ile zdobywał grajšc w Krakowie .
Żurawski to ambitny zawodnik i myœle , że szybko wywalczy sobie miejsce w wyjœciowej 11 . Nawet jak mu może na poczštku nie będzie wychodziło to sie nie podda , ale na pewno będzie walczyć o miejsce w zespole i o zaufanie trenera .
Żal mi troche ze odchodzi no ale cóż , każdy zrobił by tak na jego miejscu . Wieksza gaża , większe możliwosci na sukcesy , gra w upragnuionej Lidze Mistrzów , możliwoœć przejœcia do jeszcze większego zespołu . Za niego może Liczka .... yyy Engel (?) kogoœ kupi ... Może wróci po kontuzji Tomek Dawidowski ? Zobaczymy , ja mam dalej nadzieje na ,,Wielkš Wisłe " ... Może i jestem przez to jakiœ nierealista czy cos w tym stylu , ale nadzieje zawsze trzeba mieć . Odejœcie Zurawskiego to nie koniec œwiata ...
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez olek » 2005-06-28, 22:07

koby twoja wypowiedz:
Po raz pierwszy widziałem Duffa w akcji na Mistrzostwach Œwiata 2002 i był prawoskrzydłowym! W chelsea też zawsze gra na prawej stronie więc jest nominalnym prawoskrzydłowym!

moge skwitowac tylko szczerym usmiechem :lol: i 2 slowami: "no comment"

wracajac do zurwaskiego to sie bardzo ciesze ze wreszcie sie wyrwie z tego bagna jakim jest liga polska (nie tylko liga :P ) mam nadzieje ze mu sie powiedzie w glasgow i z johnem hartsonem bedzie tworzyl najlepszy w szkocji atak chcialbym zeby polsat sport pokazywal mecze z udzialem macka bo chetnie sobie obejrze go w akcji ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Scholli » 2005-06-29, 00:39

Hleb za 12-15mln. do Arsenalu... ja rozumiem, że to talent, bardzo podoba mi się ten zawodnik, ale 15mln?! przecież prawie tyle kosztował Makaay, zawodnik o którym wiadomobyło że jest wart tych pieniędzy, a Hleb tak naprawdę jeszcze niczego nie osišgnšł i nie wiadomo jak młody zawodnik sprawdzi się w nowej, bardziej wymagajšcej lidze... czy oni na tych wyspach naprawdę nie majš czego robić z kasš?? :/
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość