TRANSFERY

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: TRANSFERY

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-29, 09:21

Ja jestem zadowolony z transferu Żurawskiego do Celticu. Szkoci zaoferowali mu bardzo porzšdny kontrakt i chyba właœnie na wyspach Maciek zakończy karierę :). Przy odrobinie szczęœcia Celtic powinien awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów, więc nie raz go zobaczymy na antenie Polsatu Sport ( Roman i Mati już zacierajš ręce :P ). Wypada tylko pogratulować Żurawskiemu, że w końcu po tylu sukcesach w bardzo przeciętnej polskiej lidze, jako jej gwiazda wyjeżdza wreszcie do piłkarskiej Europy, gdzie gra sie na o wiele wyższym poziomie i on chce temu sprostać ! BRAWO ŻURAWSKI !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Max » 2005-06-29, 09:26

no zurwski trafil wreszcie do jakiegos solidnego klubu, tylko liga troche slaba ale zarobi sobie dobrze i w pucharach pogra... :)
mam nadzieje ze w celticu bedzie strzelal tyle goli co w wisle :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: TRANSFERY

Postprzez olek » 2005-06-29, 09:29

scholli hleb mozna juz powiedziec ze to sprawdzony pilkarz w bundeslidze 12-15 mln euro kupa kasy nie wiem czy jest tyle wart ale spojrz na to z innej strony otoz kaka zostal wypatrzony przez scoutow milanu podczas gry w sao paulo i widzieli go tylko jak wystepowal w nie za mocnej (nie ma co ukrywac 8) ) lidze brazylijskiej dali raport wlodardzom milanu i co? kaka przeszedl za :!: 10 mln dolarow :!:

jaki z tego moral? 2 czy 5 mln to nie jest duza roznica ale sprowadzenie zawodnika ogranego juz w europie a zupelnie niedoswiadczonego to jest roznica nie wiem tak naprawde czy hleb jest wart te pieniadze ale uwazam ze bundesliga straci na jego transferze :(
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez DamKam » 2005-06-29, 10:48

Co do transferu Zurawia:
Bardzo dobrze sie stalo ze wkoncu sie zdecydowal !!! Jestem jednak ciekaw czy bedzie on gral w podstawowym skladzie Celtow ?! Jak okaze sie ze nie to chyba bedzie mozna powiedziec ze lepeij bylo isc do tego Trabzonsporu i grac a nie grzac lawe !!! Ale mysle ze Zuraw nie bedzie mial wiekszych problemow przebic sie do podstawowego skladu i bedzie wielka gwiazda Celtiku !!!

Co do transferu Hleba:
To ogromne oslabienie dla Stuttgartu (jezeli chodzi o strone sportowa) jednak tyle kasy to z drugiej strony bardzo duze wzmocnienie finansowe klubu i na pewno dzialacze wlasnie tym sie kierowali !!! No coz.... moim zdaniem sprzedali swojego najlepszego zawodnika i bedzie bardzo ciezko go zastapic w Stuttgarcie !!! Wogole z tym klubem dzieje sie moim zdaniem cos nie tak od odejscia Magatha !!! Chcial odejsc Hilderbrand, odchodzi Kuranyi no i teraz Hleb !!! Jestem przekonany ze w przyszlym sezonie Stuttgart nie zawojuje w Bundeslidze i beda mieli klopoty zeby utrzymac sie w czolowce !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez olek » 2005-06-29, 11:14

www.transfermarkt.de podaje ze atletico wykupilo kezmana z chelsea za 9 mln euro mial isc torres do chelsea ale to kezman poszedl w odwrotnym kierunku :P zobaczymy czy kezman sie sprawdzi w lidze hiszpanskiej coz przed sezonem 04-05 laczony byl nawet z barcelona wiec teraz bedzie mozna zobaczyc jak bedzie gral przeciwko nim ja mysle ze nie zawojuje w hiszpanii takie sa moje odczucia

DamKam: mysle ze zuraw bedzie gral w podstawowym skaldzie bo przeciez dochodzi sutton i bellamy i teraz jednym wartosciowym napastnikiem jest john hartson a jak wiemy celtic zawsze gral 2 z przodu wydaje mi sie ze zuraw bedzie mial pewne miejsce w ataku obok walijczyka ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Tschik » 2005-06-30, 15:50

Chelsea stara się o pozyskanie napastnika Parmy Alberto Gilardino. Klub z Londynu ma zamiar zaoferować za drugiego strzelca Serie A aż 35 milionów funtów (52,7 mln euro) – informuje angielska prasa.
O 22-latka zabiegał także AC Milan, jednak Parma odrzuciła ofertę klubu z Mediolanu.

Alberto Gilardino w poprzednich dwóch sezonach Serie A zdobył aż 45 goli.

:shock:
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez haj » 2005-06-30, 15:54

Ja ostatnio natrafilem na informacje, ze nowy trener VFB Stuttgart Trapattoni bardzo interesuje się sciagnieciem do siebie Javiera Savioli 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: TRANSFERY

Postprzez Max » 2005-06-30, 19:46

haj napisał(a):Ja ostatnio natrafilem na informacje, ze nowy trener VFB Stuttgart Trapattoni bardzo interesuje się sciagnieciem do siebie Javiera Savioli 8)
tez to czytalem, ty byloby ogromne wzmocnienie dla vfb :)
a co do chelsea to nie od dzis wiadomo ze tego lata wydadza pokazna kwote na nowego napastnika
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-07-02, 15:17

Robinho--------->z Santosu do realu :(

Vieri zwolniony z Interu---------> najprawdopodobniej Tottenham
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez Swatek » 2005-07-04, 21:34

Killy dzis moj kumpel - kibic Realu mowil, ze moze byc plama z jego przejsciem, Santos moze sie nie zgodzic.

Samuel wraca do Serie A, nie wiem gdzie i kiedy, jak nie w lidze wloskiej ma sie odrodzic Argentynczyk. Bedzie wypozyczony z opcja kupna po roku za ok 19mln. do Interu. Napewno bedzie to dla niego lepsza liga niz hiszpanska, we Wloszech sie gra twardo, tak jak lubi Walter.
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-07-05, 15:05

Vieri w Milanie(zamiast sie odmlodzic to ci znow starego dziadka sprowadzaja :roll: )

Solari i Samuel(wypozyczenie) w Interze

Helveg przchodzi Do BM tylko nie wiem skad, chyba z Anglii(Norwich)
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez KuBa » 2005-07-05, 15:27

www.pilka.pl napisał(a):Hiszpańska Valencia po długim czasie negocjacji z AZ Alkmaar i proponowaniu różnych sum w końcu dopieła swego i pozyskała 24 - letniego prawego obrońcę - Jana Kromkampa.

Szefowie 'Che' oficjalnie potwierdzili tę informację, dodajšc, że cała suma transferu wyniesie 7 mln euro, czyli mniej niż przypuszczała prasa w cišgu ostatnich tygodni.

Sam zawodnik uzgodnił już warunki czteroletniego kontraktu.

Valencia obserwowała Kromkampa przez ostatnie miesišce i była bardzo zadowolona z występów tego piłkarza w barwach AZ Alkmaar podczas niedawno zakończonego - bardzo udanego dla tej drużyny - sezonu.

Prawy obrońca dołšczy do nowych kolegów podczas właœnie odbywajšcych się przygotowań do sezonu, które majš miejsce w Ermelo, w Holandii.


W takim razie Sagnol na 200% pozostaje w Bayernie.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: TRANSFERY

Postprzez Swatek » 2005-07-07, 23:45

Zurawski oficjalnie pilkarzem Celticu. Osobiscie zycze mu powodzenia w nowych barwach, jak najwiecej goli dla Celtow w lidze, jak i Lidze Mistrzow. Mysle, ze to dobre posuniecie Macka, zasluzyl na taki klub :).
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Adams » 2005-07-09, 11:02

Który transfer uważacie za najspektakularniejszy tego lata w Bundeslidze?? Uważam, że œcišgnięcie przez HSV Van Der Vaart`a jest bardzo ciekawym transferem. Kolejna holenderska gwiazda w Niemczech, oczywiœcie po Makaay`u :wink: :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: TRANSFERY

Postprzez Grzechoo » 2005-07-09, 12:31

Adams napisał(a):Który transfer uważacie za najspektakularniejszy tego lata w Bundeslidze?? Uważam, że œcišgnięcie przez HSV Van Der Vaart`a jest bardzo ciekawym transferem. Kolejna holenderska gwiazda w Niemczech, oczywiœcie po Makaay`u :wink: :wink:


Bardzo ciekawym transferem jest również pozyskanie Kevina Kuranyi'ego do Schalke ze Stuttgartu
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości