TRANSFERY

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: TRANSFERY

Postprzez Mars » 2017-06-18, 00:54

frajerzy i tyle ';)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: TRANSFERY

Postprzez ironlemon » 2017-06-18, 21:00

It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: TRANSFERY

Postprzez Matifcb » 2017-06-19, 12:02

moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi ze panienka placze na klubik i chce od niego odejsc skoro on jakies walki w US robil ? co ma do tego madrycki klub ?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 29m

Re: TRANSFERY

Postprzez Mars » 2017-06-19, 14:53

Perez zaczął wydzwaniać do mediów gazet itz, żeby nie pisali że to zawodnik Realu i usuneli zdjęcia w koszulce Realu. By nie mieszać tej sprawy z Realem, bo mogło by to się zle kojarzyc, wizerunek klubu... Ogólnie brak wsparcia w tej sytuacji, gdzie Cristiano jest pewny, że jest niewinny. Bayern zawsze staje w obronie swoich piłkarzy i tu jest różnica :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: TRANSFERY

Postprzez Matifcb » 2017-06-19, 15:19

a jak on ma byc niewinny niby ? przeciez to ejst smieszne. Jesli wyszlo ze gdzies zanizyl kwoty to jak ma byc niewinny. Ludzie to jest dorosle zycie co on powie ze nie wie co podpisywal ? co do realu to pokazuje wlasnie pieknie strukture jak ten klub dziala... marketing marketing i siano tylko sie liczy... zjebany twor ten klub...

nie lubie tego placzka ale widze go w fcb :) za kazde pieniadze. Szkoda ze mamy inna filozofie ale kasa w mig by sie zwrocila.. same koszulki sprzedaly by sie w miesiac zapewne za gruby hajs.. Nie mowie juz ze to byloby wreszcie wzmocnienie. No ale jesli zmieni klub to pewnie tylko MU..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 29m

Re: TRANSFERY

Postprzez yarpen » 2017-06-19, 19:35

Głównie chyba chodzi o to że Ronaldo jest zły na samą Hiszpanię i chce opuścić kraj.

Podejrzewam (ale to tylko moja spekulacja!), że i Messi i Ronaldo mieli zatrudnione kancelarie prawnicze które działały na pograniczu prawa i z czasem hiszpańska skarbówka zaczęła te luki i szare strefy likwidować. Być może CR jest zły gdyż czuje się oszukany.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: TRANSFERY

Postprzez mancipium » 2017-06-20, 09:29

serio myślicie, że on zadecydował by te miliony ukrywać, czy mu tak doradzili ludzie i on po prostu podpisał? Średnio widzę tam wielką jego winę.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: TRANSFERY

Postprzez scholli7 » 2017-06-20, 14:44

Tak zapewne jest niewinny. Uli też był niewinny. Oni wszyscy są zawsze niewinni. A robią wały i to konkretne. Messi razem ze swoim ojcem też niewinny.Przecież Oni zarabiają taką kasę o której nam się nawet nie śni, to co nie mogą być czyści i płacić normalnie te podatki? Czy jest to celowe zagranie bo takim ciągle mało, a później robią oczka jak kotek w Shreku.
A poza tym mają całe rzesze ludzi, którzy ich reprezentują a, skoro podpisują z Nimi umowy i godzą się na to to niech mają teraz pretensje do wszystkich tych pazernych ludzi, którzy próbowali coś zataić albo ich zwyczajnie wykorzystać. I skoro potrafią ścigać takich szarych zwykłych obywateli, tak wobec takich ludzi powinno być tak samo i tyle.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: TRANSFERY

Postprzez mancipium » 2017-06-20, 16:17

naucz się czytać ze zrozumieniem kiedyś wreszcie.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: TRANSFERY

Postprzez clay » 2017-06-20, 19:19

scholli7 napisał(a):Tak zapewne jest niewinny. Uli też był niewinny. Oni wszyscy są zawsze niewinni. A robią wały i to konkretne. Messi razem ze swoim ojcem też niewinny.Przecież Oni zarabiają taką kasę o której nam się nawet nie śni, to co nie mogą być czyści i płacić normalnie te podatki? Czy jest to celowe zagranie bo takim ciągle mało, a później robią oczka jak kotek w Shreku.
A poza tym mają całe rzesze ludzi, którzy ich reprezentują a, skoro podpisują z Nimi umowy i godzą się na to to niech mają teraz pretensje do wszystkich tych pazernych ludzi, którzy próbowali coś zataić albo ich zwyczajnie wykorzystać. I skoro potrafią ścigać takich szarych zwykłych obywateli, tak wobec takich ludzi powinno być tak samo i tyle.


Tak. Jest niewinny, dopóki nie udowodni się, że jest inaczej i nie skaże go sąd. Jego sprawa bardziej przypomina sprawę Alonso, który okazał się niewinny, niż sprawę Messiego czy Uliego, który celowo i z premedytacją w obronie swojej własności działał wbrew obowiązującemu w Niemczech prawu. Z tego co czytałem, Ronaldo wystąpił o interpretacje swojej sieci spółek w rajach podatkowych i wówczas hiszpański US nie widział zastrzeżeń. Najwyraźniej tak u nich krucho z forsą.

A i jeżeli uważasz, że piłkarze płacą normalne podatki, to fajnie.

O ile Ronaldo jako piłkarza nie znoszę, to w batali z biurwami kibicuję mu z całego serca.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: TRANSFERY

Postprzez Klinsmann » 2017-06-20, 20:56

Wierzycie w te plotki, że nażelowany odejdzie z realu? :lol: Brukowce nie mają co pisać to wymyślają niestworzone historie :573:
Były już newsy, że do walki o tego przygłupa włączył się Bayern :lol:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: TRANSFERY

Postprzez scholli7 » 2017-06-21, 04:59

clay napisał(a):Tak. Jest niewinny, dopóki nie udowodni się, że jest inaczej i nie skaże go sąd. Jego sprawa bardziej przypomina sprawę Alonso, który okazał się niewinny, niż sprawę Messiego czy Uliego, który celowo i z premedytacją w obronie swojej własności działał wbrew obowiązującemu w Niemczech prawu. Z tego co czytałem, Ronaldo wystąpił o interpretacje swojej sieci spółek w rajach podatkowych i wówczas hiszpański US nie widział zastrzeżeń. Najwyraźniej tak u nich krucho z forsą.

A i jeżeli uważasz, że piłkarze płacą normalne podatki, to fajnie.

O ile Ronaldo jako piłkarza nie znoszę, to w batali z biurwami kibicuję mu z całego serca.


Póki co to sprawa jest w toku i wszystko się zapewne w krótkim czasie wyjaśni.A orzeczenia sądu o Jego niewinności na dzień dzisiejszy również nie ma prawda? są natomiast jakieś zarzuty. Mnie się wydaje, że tak całkiem niewinny to On jednak nie jest.I wiedząc, że ma coś na sumieniu strzela teraz wielkiego focha i chce uciekać z Hiszpanii. Swoją drogą jeśli okaże się jednak, że jest winny i skaże go sąd to fajnie będzie to wyglądać. Messi i Ronaldo zdobywcy złotych piłek, a zarazem oszuści podatkowi :mrgreen:

A czy ja napisałem, że piłkarze płacą takie same podatki jak zwykli ludzie?
Miałem na myśli to, że skoro urzędy ścigają i są konsekwentni do zwykłych obywateli, to wobec takich ludzi jak CR powinno być tak samo i tyle


mancipium napisał(a):naucz się czytać ze zrozumieniem kiedyś wreszcie.


Ty się lepiej naucz pisać wreszcie kiedyś sensownie... :)

Klinsmann napisał(a):Wierzycie w te plotki, że nażelowany odejdzie z realu? :lol: Brukowce nie mają co pisać to wymyślają niestworzone historie :573:
Były już newsy, że do walki o tego przygłupa włączył się Bayern :lol:


Ja myślę, że może odejść jeśli to prawda o tym co się wokół Niego w ostatnim czasie dzieje.Zresztą osiągnął już z Realem praktycznie wszystko co mógł i z tego co pamiętam kiedyś mówił, że chciałby zagrać ponownie w Man U.Jak znowu wiadomo Ci nie przedłużają kontraktu z Ibrahimoviciem, a Ronaldo mógłby być tą nową twarzą i znowu jeśli kierunkiem dla Niego miałby być rzeczywiście Manchester to kto wie.Ich stać na taki transfer, nie trzeba nawet wspominać jaką popularnością cieszyłaby się sprzedaż Jego koszulek. Moim zdaniem to całkiem realne.Nie wierzę znowu w te plotki odnośnie Bayernu bo Bayern nie wyda takich pieniędzy na Niego i to jest oczywiste
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: TRANSFERY

Postprzez Mars » 2017-06-21, 05:46

Bayern już zdementował plotki łączące Cristiano Ronaldo z FCB, co było oczywiste.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: TRANSFERY

Postprzez yarpen » 2017-06-21, 11:27

scholli7 napisał(a):A orzeczenia sądu o Jego niewinności na dzień dzisiejszy również nie ma prawda?

A o domniemaniu niewinności słyszałeś? To działa w zupełnie drugą stronę: dopóki nie ma prawomocnego orzeczenia sądu o jego winie, tak długo jest niewinny.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: TRANSFERY

Postprzez scholli7 » 2017-06-21, 12:15

Spoko yarpen zgadza się ale idę o zakład, że jest umoczony w tej sprawie, bo z tego co czytałem teraz CR chce wpłacić14,8 mln euro zaległych podatków.Zdecydował się posłuchać namów swoich doradców i dobrowolnie wpłaci rzekomo przywłaszczoną kasę na konto hiszpańskiego urzędu skarbowego, żeby złagodzić w późniejszym etapie wyrok sądu. To jasno daje do zrozumienia, że jest coś na rzeczy i ma coś za uszami czyż nie?
Najśmieszniejsze jest to, że Real jako Jego Klub matczyny nie robi nic by mu w jakiś sposób pomóc bez względu na to czy jest winny czy też nie. A to właśnie różni Bayern od Realu, Nasz Klub zawsze wyciągał pomocną rękę dla swoich zawodników w takich sytuacjach jak np dla Breno, Frąka, czy Uliego, który miał poważne problemy.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości