TRANSFERY

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-22, 22:20

Tego lata dochodzi i dojdzie zapewne do wielu znaczacych transferow, jak ktos zna jakies inne konkrety niech pisze.

1.Asier Del Horno, ---->Chelsea

2.D.Villa, Requeiro, Edu, Kluivert----->Valencia

3.Ezequerro, Van Bommel---->Barca

4.Park Ji Sung, Van der Sar----manu
Ostatnio edytowano 2014-01-06, 16:30 przez killy, łącznie edytowano 1 raz
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez Simin » 2005-06-23, 02:31

Park Ji Sung

:shock: Ale to mnimega zaskoczylo!! :shock: Ale to jest bardzo dobry pilkarz... nie wiem tylko czy sie sprawdzi w Premiership ze swoja postura, ale czas pokaze :P
Van Der Sar juz jest w Man U dowiedzialem sie od kumpla :570: a mialo byc tam miejsce Dudka :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-23, 06:57

Park Ji Sung został sprowadzony za pewne znowu w celach korzysci finansowych pana Glazera ... Wie on przeciez , ze w Korei jest wielu fanow MU i gadzety z tym pilkarzem beda sie sprzedawaly jak swieze buleczki ...
Van der Saar w MU ? No to k... to chyba nie mogli se gorszego bramkarza juz wybrac ... Nie dosc ze stary , wcale nie jest jakims mega super bramkarzem , Dudek bylby duzo lepszy ...
Widac rowniez ze po slabym sezonie sie Valencia CF wzmacnia i DOBRZE bo lubie ten klub ... Szkoda ze go w tamtym roku Ranieri zniszczył :x . No i cieszy powrot Patricka , ale mam nadzieje ze bramki Barcelonie nie bedzie strzelac :P :wink: .
Chelsea znowu sypie gotowka . Tym razem za 8 mln funtow transferek del Horno ... kolo 13 mln euro ... i jeszcze ostatnio slyszalem ze chca kupic kogo za 25 mln euro tylko ze ja tego kogos nazwisko 1 raz w zyciu uslyszalem :shock: i nie zapamietalem ...
No a moja Barca sie madrze wzmacnia . Van Bommel to strzal w 10 , Ezquerro w troszke mniej :wink: . Szkoda ze tylko tyle przyjdzie bo liczylem na jakiego dobrego obronce ale coz ... Powiedzieli ze jeszcze TYLKO Henry moze przyjsc przed sezonem ... a i za rok Julio Baptista podobno ma przyjsc ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-23, 14:54

piotraldinho napisał(a):jeszcze ostatnio slyszalem ze chca kupic kogo za 25 mln euro tylko ze ja tego kogos nazwisko 1 raz w zyciu uslyszalem


wiem ze czaja sie na Essiena, Gilardinho, i Shauna Wrighta Philpsa
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez Simin » 2005-06-23, 14:59

slyszalem ze chca kupic kogo za 25 mln euro tylko ze ja tego kogos nazwisko 1 raz w zyciu uslyszalem

No faktycznie Chelsea wariuje ale jak Cech do nich przechodzil (fakt ze za mniej siana :P) to tez slyszalem jego nazwisko po raz pierwszy!! :wink: A teraz prosze jaka gwiazda nam sie zrobil!!
Ale ogolnie nudzi juz mnie temat The Blues bo ciagle wszyscy o nich gadaja, a wieksze zainteresowanie moim zdaniem im sie nie nalezy...
Nic tylko siano i zero tradycji :570:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-23, 15:58

a co powiecie na to : http://sport.onet.pl/1118646,wiadomosci.html

:shock:
75 mln euro za Szewczenke ... No powoli Chelsea zaczyna chyba sam real przebijac tymi transferami . Ci ludzie tam to nienormalni sa ... . takie pieniadze .... to co robi pan Abramowicz to ja moge okreslic tylko jednym slowem : bezsens . Znowy wyda CFC na transfery latem z 150 mln euro i pokarze pan Abramowicz jak to latwo mozna pilke nozna kupic i dobry zespol zbudowac :roll: .
Mam nadzieje ze Szewczenko nie pojdzie do Londynu za kasa tylko zostanie w Milanie , w lepszym klubie , z o wiele wiekszymi tradycjami . Z reszta wlodarze Mialnu tez nie powinni go puszczac i jesli odrzucili oferte to bardzo dobrze ...
A przypomne jeszcze ze Mourinho 0,5 roku temu mowil ze nie bedzie juz takich transferow ... czytalem z nim wywiad na jednym portalu ... No to widac wlasnie ze tych transferow nie bedzie :lol: ...
majac taka kase jak Chelsea to nawet Wisła czy Legia mogłaby sobie zbudowac najlpeszy zespol Europy :roll: . coraz bardziej tego klubu nie cierpie i chyba tylko w wypadku odejscia romana moglbym go polubic ...
pzdr[/u]
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-23, 17:47

tych plotek z onetu to nie ma co sluchac, ja slyszalem tam tez ze romek chce za Adriano dac Crespo, Verona +65mln euro
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-24, 10:27

killy napisał(a):tych plotek z onetu to nie ma co sluchac, ja slyszalem tam tez ze romek chce za Adriano dac Crespo, Verona +65mln euro

tyle ze informacja o szewczence to ja widzialem tez na interii , w dzisiejszej GW i wczoraj w radio :roll: . Faktycznie zwykBa plota :roll: . A jesli za Adriano tyle zaoferowal to tez go cos pogielo ! 65 mln euro + ci zawodnicy to wychodzi razem z 80 mln euro :roll: . No coz widac po tym tez ze z tym czlowiekiem sie zle dzieje i wogole sie zle dzieje odkad on wszedl do futbolu :roll: . Niech se jeszcze kupi Adriano , Szewe , Ronniego , Rooneya , Kake , Ballacka i Henryego w pakiecie z Reyesem oraz Lucio to bedzie mial pewnosc ze bedzie mial najlpeszy klub na swiecie :roll: .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez DamKam » 2005-06-24, 11:16

Co do propozycji Chelsea za Szewe to jestem przekonany ze nic ta astronomiczna suma nie da bo i tak Milan go nie pusci !!! On jest dla nich nie do zastapienia i zadne pieniadze tutaj nic nie wskóraja...

Co do perypetii transferowych zwiazanych z Zurawskim to ja mam nadzieje ze szybko dobiegna konca i nasz Zuraw wkoncu zdarzy sie uwolnic od Polskiej rzeczywistosci i uda mu sie zaszalec w Celticu !!! Zycze mu tego bo moim zdaniem to dla niego ostatnia szansa na jakis przelom w karierze...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Lmollu » 2005-06-24, 11:34

Trapattoni chce sprowadzic Figo do Stuttgartu :D Ciekawe czy taki transfer ma szanse powodzenia. Nie lubie Figo, poza tym ma on najlepsze lata ze soba, ale do Bundesligi moglby mimo wszystko sporo wniesc :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez killy » 2005-06-24, 12:41

piotraldinho napisał(a): Niech se jeszcze kupi Adriano , Szewe , Ronniego , Rooneya , Kake , Ballacka i Henryego w pakiecie z Reyesem oraz Lucio to bedzie mial pewnosc ze bedzie mial najlpeszy klub na swiecie :roll: .
pzdr


czego ty sie dziwisz Abramowiczowi :roll: , ma kasee, a wiec chce miec najlepsza druzyne, dobrze ze bedzie taki wypasiony team, przynajmiej Bayern bedzie mial rownorzednego przeciwnika 8)

ps. w sumie za pare latek Romek sie gdzies ulotni bo w koncu okarze sie jakie machlojki robil nie placac podtkow.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: TRANSFERY

Postprzez Scholli » 2005-06-24, 14:04

ps. w sumie za pare latek Romek sie gdzies ulotni bo w koncu okarze sie jakie machlojki robil nie placac podtkow.
albo po prsotu mu się znudzi ta zabawka i kupis sobie nowš... team w Fromule 1? państewko siakieœ (Polska? :P)?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-24, 14:10

killy napisał(a):
piotraldinho napisał(a): Niech se jeszcze kupi Adriano , Szewe , Ronniego , Rooneya , Kake , Ballacka i Henryego w pakiecie z Reyesem oraz Lucio to bedzie mial pewnosc ze bedzie mial najlpeszy klub na swiecie :roll: .
pzdr


czego ty sie dziwisz Abramowiczowi :roll: , ma kasee, a wiec chce miec najlepsza druzyne, dobrze ze bedzie taki wypasiony team, przynajmiej Bayern bedzie mial rownorzednego przeciwnika 8)

ps. w sumie za pare latek Romek sie gdzies ulotni bo w koncu okarze sie jakie machlojki robil nie placac podtkow.

Nie dziwie sie ale wkurzaja mnie bardzo tacy ludzie jak ta (ceznzura) . Takie skupowanie najlpeszych niszczy piłke nożna i sportowa rywalizacje . Pokazuje ze w futbolu maja najwiecej do powiedzenia bogaci . Ja na takich ludzi jak pan Abramowicz patrze z obrzydzeniem . Bieda , głod na swiecie a w pilke nozna wpompowywane sa takie pieniadze :roll: . No ale coz wielki dobroczynca Czukotki woli sie bawic piłkš nożnš .
Ale i tak mam nadzieje ze Barca tym razem nie ulegnie w Cl przed Chelsea i wygra ten puchar ... :P
---
co do transferów to : http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html
Real chce Robinha . No coz widze ze znowu chca nowego spektakularnego transferu . Robinho powinien jednak odrzucic ich oferte bo Real dopiero za 2 , 3 lata bedzie mogl cos osiagnac jak wymieni skład . pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TRANSFERY

Postprzez Max » 2005-06-24, 16:43

real robinho che juz od dawana a ze robihno chce do realu to takze nie tajemnica
juz zima robinho byl bliko realu i (obawiam sie ze ) pewnie niedlugo tam trafi
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: TRANSFERY

Postprzez piotraldinho » 2005-06-24, 17:16

ja slyszalem tam tez ze romek chce za Adriano dac Crespo, Verona +65mln euro

no to to juz nie wejdzie takie cos w zycie :P bo Veron wlasnie podpisał 2 letni kontrakt z Interem , do ktorego był wypozyczony w tym sezonie z CFC .
oto link :
http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html
Ciekawe ile za niego dali ... Mysle ze z 10 mln euro to najwiecej ... Ale coz w Interze sobie nawet Argentynczyk dobvrze radzil , o wiele lepiej niz w CFC wiec kibice nerro azurrich moga sie raczej cieszyć :wink: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości