Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich VAR?

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez scholli7 » 2017-04-20, 20:11

Właśnie mogliby też zacząć prowadzić takie statystyki,czy też ranking, o których piszesz Matifcb, tylko jak wiemy dla niektórych one byłyby bardzo niewygodne. I one niby rzekomo po części są prowadzone w myśl zasady fair play. Jest taki Ranking Respect Fair Play gdzie poszczególne drużyny są punktowane
Więcej tutaj
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ranking_Respect_Fair_Play_UEFA

Ale powinni dodać w takim zestawieniu właśnie te błędy sędziowskie. Ciekaw jestem jak ocenili np taką Barcelonę czy Real w myśl punktu o wymuszaniu fauli.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Mars » 2017-04-20, 21:36

Ciekawe jak bedzie wyglądała Bundesliga z tymi powtórkami. Widziałem tabele BL z przed roku czy dwóch z uwzględnieniem pomyłek sędziowskich i o dziwo dla niektórych to Bayern najbardziej cierpiał na błędach.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Matifcb » 2017-04-20, 21:45

czyli to raczej dobra wiadomosc dla nas :) ja szczerze nie wiedzialem o tym ze to ma wejsc w nasza lige juz teraz. Ciesze sie bo sam jestem ciekawy. O ile nie mam pretensji o 2 cm spalonego to wymuszenia karnych ala nurkowanie fajnie by ukrucic

- ukrócić
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-20, 22:23

Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2635
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 23m 58s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Matifcb » 2017-04-20, 22:29

mozna? mozna ! cos czuje ze duzo lig to wprowadzi tylko czemu tak pozno ;)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Klinsmann » 2017-04-21, 00:21

Wiem, że nie wszyscy się zgodzą :lol: Ale do jasnej ciasnej, co za k(cenzura) p(cezura) gnida wymyśliła spalonego :?: :shock: Przecież to jest tak kretyński przepis jakich mało. Później mamy takie kwiatki jak we wtorek i w środę tydzień temu. Ten kto to wymyślił powinien wisieć. :612:
Ma ktoś jakiś argument za? Żeby dalej utrzymywać ten przepis pozwalający na wypaczanie wyników? Ten przepis jest nie po nic innego, jak to, żeby kalosz mógł ustawiać wynik :!: I nikt mnie nie przekona. Druga sprawa, zobaczcie jakie to komplikacje wprowadza :!: Na wuj to komu potrzebne?

Kwestia powtórek to też nic innego jak ustawianie meczów. Ludzie, nie łudźcie się, że jest inaczej. Bebez powtórek uefa będzie miała krótkie rączki. Mamy 21wiek, od stu lat jest taka technologia, że na to pozwala, latamy w kosmos i z tego kosmosu można zajrzeć każdemu w okno z taką rozdzielczością, że widać jaką książkę czytasz. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Klinsmann » 2017-04-21, 01:06

Matifcb napisał(a):Klinsmann swietne porownanie widze, dorosly czlowiek, jestem pewien ze nie masz dziecka bo piepszysz takie glupoty
A Ty jesteś oszustem albo zmieniłeś poglądy :!: Teraz pytanie, zmieniłeś poglądy, czy jesteś oszustem? Tylko nie mów, że nie wiesz o co chodzi, bo będę musiał zadać trzecie pytanie: Czy jesteś głupkiem?

Co Ci się nie podoba w moim porównaniu? Uważasz, że mógłbym zgwałcić dziecko? Czy uważasz może, że przykład jest zbyt drastyczny? A może przyp. się dla zasady? bo masz to już w genach z tego co mi się wydaję.
Zejdź ze mnie bo mi duszno już.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Matifcb » 2017-04-21, 08:40

Tylko ty i osiol zauwazylem nie zmienia zdania. Wiesz na czym polegs dyskusja? Dwie strony przedstawiaja argumenty i nimi probuja druga strone przekonac. Ty masz swoje zdanie i cisniesz je latami niewazne na argumenty. Tskie jestvmoje zdanie i tyle. Jakas moda tu sie robi ze jak ktos podwazy zdanie innej osoby to juz gownoburza i odrazu ataki. Co to tych gwalcen dzieci MOIM zdaniem jesli uwazasz sie za doroslego myslacego osobnika to wychowanie, kuktura czy nawet szacunek powinien ci jakis lepszy przyklad do glowy podpowiedziec. Oczywiscie ty zaraz zaczniesz kontre w moja strone, nie zobaczysz problemu i bedziesz brnac dalej bo jak to mozliwe by bylo zebys ty z wielkim ego powiedzial cos typu masz racje przesadzilem, moglbym wymyslec inny przyklad.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Klinsmann » 2017-04-21, 09:36

Ja zdanie zmieniam bardzo często, wszystko zależy od bieżącej sytuacji.
Zmieniłem zdanie na temat Costy np.
Zmieniłem zdanie na temat Lewego w pewnych kwestiach.
I wiele innych, ale Ty nie widzisz bo nie chcesz widzieć.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez dmagio » 2017-04-21, 11:54

O systemie VAR według mnie świetnie wypowiedział się Roman Kołtoń na swoim facebookowym profilu.
Świadomość,że mają wprowadzić ten system bardzo pomogła mi w jakimś stopniu do zrozumienia okoliczności do jakich doszło na tym etapie rozgrywek.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2481
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 13h 32m 36s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Matifcb » 2017-04-21, 12:56

Klinsmann napisał(a):Ja zdanie zmieniam bardzo często, wszystko zależy od bieżącej sytuacji.
Zmieniłem zdanie na temat Costy np.
Zmieniłem zdanie na temat Lewego w pewnych kwestiach.
I wiele innych, ale Ty nie widzisz bo nie chcesz widzieć.


po pierwsze szacun ze odpisalem w normalny sposob a nie docinanie i odbijanie pileczki. Tak na spokojnie mozesz mi powiedziec apropo Lewego co zmieniles w swojej opini ? ale moze lepiej nie w tym temacie zeby burdelu nie robic :) chyba ze ci sie nie chce to przeciez olej i nie bedziemy ciagnac dyskusji
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez SoSeductive » 2017-04-21, 12:58

:D na pewno chwalił karne i może fakt, że Lewemu zależy na tym by Bayern wygrywał :mrgreen:
trochę boli mnie fakt, że jeszcze nikt z włodarzy Bayernu głośno się nie wypowiedział na forum UEFA na temat tych powtórek
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Serek_ » 2017-04-21, 13:16

SoSeductive napisał(a):trochę boli mnie fakt, że jeszcze nikt z włodarzy Bayernu głośno się nie wypowiedział na forum UEFA na temat tych powtórek
Też na to liczyłem, ale temat ten już raczej nie będzie poruszany. A szkoda.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Mars » 2017-04-21, 13:26

Z tego co pamiętam to Bayern podczas głosowania był nie licznym przedstawicielem, który głosował przeciwko wprowadzeniu powtórek
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co sądzicie na temat wprowadzenia powtórek sędziowskich

Postprzez Rael » 2017-04-21, 14:49

Klinsmann napisał(a):Wiem, że nie wszyscy się zgodzą :lol: Ale do jasnej ciasnej, co za k(cenzura) p(cezura) gnida wymyśliła spalonego :?: :shock: Przecież to jest tak kretyński przepis jakich mało. Później mamy takie kwiatki jak we wtorek i w środę tydzień temu. Ten kto to wymyślił powinien wisieć. :612:
Ma ktoś jakiś argument za? Ż



No ja nie chcial bym ogladac meczow polegajacych na zmiane na bronieniu sie 9tka i wrzucaniu lagi w pole karne przeciwnika :D Chyba twoj post zycia XD
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4132
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 12m 5s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron