Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

Postprzez shadow7 » 2018-07-15, 19:58

pomijając bramki to niestety skoro Niemcy zawiedli to automatycznie większość naszych zawodników zawiodła + Robert, oby chociaż poskutkowało to lepszym i dłuższym odpoczynkiem i głodem sukcesów w najbliższym sezonie

gratki dla Tolisso, nie stanowił trzonu reprezentacji, ale jednak swoje pograł, był takim 12tym czy 13 zawodnikiem, medal zgarnął - oby to zbudowało jeszcze bardziej Coco :wink:
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

Postprzez scholli7 » 2018-07-15, 22:59

Osobiście szkoda mi Chorwatów bo pokazali wielką wolę walki w tych mistrzostwach. Odnieśli jednak niesamowity sukces dochodząc do Finału tych Mistrzostw.
Znowu należą się gratulacje dla Francji widać, że nie przypadkowo grali 2 lata temu w Finale Mistrzostw Europy, wcześniej eliminując aktualnego wtedy Mistrza Świata - Niemców w półfinale. Wtedy się im nie udało osiąfnąć swego celu ale zrobili to tym razem i zasłużyli na ten puchar ;) myślę, że zapamiętam ten Finał jak i mecz Francji z Argentyną :)
Deschamps też zapisał się na stałe w historii futbolu jako piłkarz wznoszący ten puchar dokładnie równe 20 lat temu jak i jako trener reprezentacji Francji.Zbudował naprawdę bardzo solidną drużynę
I jak 4 lata temu mieliśmy przesyt jeśli chodzi o mistrzów świata grających w Bayernie, tak niestety tym razem mamy aż jednego :oops:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

Postprzez dmagio » 2018-07-16, 08:31

Nie macie wrażenia,że Francuzi jak Real do bólu skuteczni.
Wszystkie błędy przeciwnika wykorzystane.
Przypomina mi to mecze Bayernu=Chorwacja
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2481
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 13h 32m 36s

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość