Liga Polska

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-04-23, 17:05

Moze i Wisla bedzie miala mistrzostwo,


nie moze tylko na pewno

ale w europjskich pucharach to cienko widze ich wystepy


a ja nie :D licze ze w nastepnym sezonie uda im sie trafic na jakiegos teoretycznie slabego rywala i awansuja do fazy grupowej lm
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-04-23, 20:38

Dzisiejszy mecz Legii i wczorajszy mecz Groclinu bardzo mnie uspokoijły :D . Druzyny te stracily bowiem cenne punkty z wcale nie najlepszymi drzuynami . Ale mnie to dziwi ! Dziwi ze i Grioclin , i Legia , i Amica , i w koncu Wisła runde wiosenna nie maja zbyt dobrej , natomiast do tej pory ,badzmy szczerzy, srednie zespoly typu Leczna , Odra czy Górnik Z. graja bardzo dobra pilke i nie wiem sam czy to cieszyc powinno czy smucic . Jakby nie liczyc rundy jesiennej to liderem niekwestionowanym 1 ligi pol. bylby ... 14 krotny mistrz kraju Górnik Zabrze ... Lubie ta druzyne nawet i zycze im dobrze ale dziwi mnie ich dobra postawa . Mam nadzieje ze jutro Wisła przebudzi sie i wygra we Wronkach przelamujac serie 6 lat bez zwyciestwa w tej malej miejscowosci w woj. Wielkopolskim ... Tak 6 lat temu ekipa Białej Gwiazdy pod wodza Franciszka Smudy , obecnego szkoleniowca Odry wygrala z Amica 3:1 . Nie mialbym nic przeciwko jakby jutro bylo podobnie chodz obawiam sie bardzo bo forma Wislakow nie jest zbyt dobra chodz pan Bogusław Kaczmarek , trener Górnika Łęczna uwaza ze Zurawski jest lepszy technicznie od Owena :lol: . No ja sam nie wiem co powiedziec ale raczej sie z tym nie zgadzam :lol: ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez killy » 2005-04-23, 20:52

fabian napisał(a):
Moze i Wisla bedzie miala mistrzostwo,


nie moze tylko na pewno

ale w europjskich pucharach to cienko widze ich wystepy


a ja nie :D licze ze w nastepnym sezonie uda im sie trafic na jakiegos teoretycznie slabego rywala i awansuja do fazy grupowej lm



Teoretycznie slabsze bylo NEC, i rowniez jedna ze slabszych druzyn byl Anderlecht, niestety w obydwu przypadkach nie udalo sie wiselce, niepotrzebnie po tym sezonie gdzie tak daleko zaszli w pucharze uefa odsporzedali podstawowych graczy
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-04-23, 21:04

Teoretycznie slabsze bylo NEC

nec nijmegen? a kiedy oni grali w el lm z wisla? kiedy oni w ogole grali w el lm bo z tego co pamietam to grali tylko w pucharze uefa
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Max » 2005-04-23, 21:20

fabian napisał(a):
Teoretycznie slabsze bylo NEC

nec nijmegen? a kiedy oni grali w el lm z wisla? kiedy oni w ogole grali w el lm bo z tego co pamietam to grali tylko w pucharze uefa
dokladnie grali z nimi (z nec) w pucharze uefa i awansowali... wiec nie wiem o co mu chodzi :P
a poza tym anderleht nie byl wcale taki slaby bo o maly wlos (interwencja kahna w ostatniej minucie :) ) nie wyeliminowalby bayernu
Ostatnio edytowano 2005-04-23, 21:37 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-04-23, 21:24

no nie wiem czy nec gralo w el lm bo przeciez musialoby zajac 2 miejsce w lidze a chyba od kilkunastu lat nikt nie zabral miejsca w pierwszej 3 psv ajaxowi i feyenoordowi no ale jak mowicie ze grali w el lm z wisla to niech wam bedzie ja sobie tego nie przypominam moze dlatego ze za bardzo nie interesuje sie polska liga (oczywiscie poza IV liga okreg mazowiecki i wielka narew :D )
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Piecia » 2005-04-24, 07:04

No mistrza Holandii już mamy i jest nim PSV Eindhoven które zawsze ma tam jakieœ szanse na ostateczny triumf w Lidze Mistrzów. Drugi pewnie będzie AZ Alkmaar, a trzeciš pozycję zajmie Feyenoord albo Ajax.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez DamKam » 2005-04-24, 08:39

Przypominam ze temat jest o lidze Polskiej !!!
Juz w maju bedziemy mogli ogladac program o Polskiej Lidze w TVN !!! Bardzo sie z tego ciesze bo nareszcie bede mogl widziec co sie u nas dzieje w pilce... nareszcie wracamy do normalnosci- tylko szkoda ze tak dlugo jej nie bylo :roll:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-04-24, 09:51

Drugi pewnie będzie AZ Alkmaar

pewnie wchodzisz na stronke www.livescore.com jak byles tam wczoraj to mogles zobacyc ze az znowu przegralo (chyba 3 raz z rzedu) i juz przewaga nad ajaxem i feyenoordem topnieje (z duzej przewagi zostalo i bardzo malo pkt przewagi) wiec ja nie bylbym tego taki pewnien mam nadzieje ze ajax powalczy o lm
piecia oto najlepsze dryzny z ligi holenderskiej (po wczroajszych meczach)
1. PSV Eindhoven 30 79
2. Ajax Amsterdam 30 65
3. AZ Alkmaar 30 61
4. Feyenoord 30 59

a wiec widzisz alkmaar juz 4 pkt za ajaxem a tylko 2 przed feyenoordem :D

Powtarzam po raz kolejny ze to temat o Polskiej Lidze wiec prosze nie pisac tutaj o Holenderskiej ani zadnej innej bo bedzie ostrzezenie !!!
Admin DamKam
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez colo » 2005-04-25, 19:33

a co uwazacie o Górniku Zabrze????Liczka odszedł to chłopaki o niebo lepiej grajš!!!!!!!!!!!!!!! :)
POZDRO dla kibicow FCB!
colo
 

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-04-25, 19:45

colo napisał(a):a co uwazacie o Górniku Zabrze????Liczka odszedł to chłopaki o niebo lepiej grajš!!!!!!!!!!!!!!! :)
POZDRO dla kibicow FCB!


Heh , Górnik ostatnio gra dobrze zeby nie powiedziec bardzo dobrze . Na wiosne zdobyl 13pkt. na 15 mozliwych . To zasluga z pewnocia tego trenera (kurde nazwisko wylecialo mi z glowy :? ...) . natomiast Wisle Krakow pod wodza Wernera Liczki idzie fatalnie . graj ow iele gorzej nizeli kilka miesiecy temu pod wodza Henryka Kasperczaka . Mysle ze ze rok Gornik bedzie mogl walczyc moze o puchary :!: . Powaznie , uwazam , ze Gronik ma duze szanse jezeli jego zawodnicy beda grac tak jak czynia to obecnie . Maja dobrego trenera , ktorego wszyscy fachowcy juz cenia i zycze im dobrze bo Gornika lubie . Dzis w gazeciw yborczej nawet duzo o nich bylo i raczej zgadzam sie z komentarzami tego pana co tam mial artykul . Widac u Zabrzan po ogladnieciu meczu walecznosc . Grali z Odra w 10 , od 7 minuty przegrywali 1:0 i potrafili doprowadzic do zwyciestwa . Troche tez o Gorniku w ostatnim poscie swoim dotyczacym ligi polskiej pislaem i podtrzymuje tamto zdanie . Zycze Zabrzanom jak najlepiej ale oczywiscie 1 miejsce dla Wisły ma byc a 2 dla Cracovii :-P .
pozdro dla fanow ligi polskiej :wink: :D
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez colo » 2005-04-26, 12:08

Trener Górnika to Marek Wleciałowski(były piłkarz ... Ruchu Chorzów).Wiesz Piotraldinho,chciałbym żeby Górnik grał tak chociażby do końca sezonu,może by się wkońcu jakiœ konkretny sponsor znalazł,ale znajšdz życie-będzie ciężko!A jeœli chodzi o odejœcie Liczki do Wisły to narazie najbardziej na tym skorzystał ...Górnik!!!!!!!Pozdro!!!!!!!
colo
 

Re: Liga Polska

Postprzez Simin » 2005-04-27, 00:03

colo napisał(a):Trener Górnika to Marek Wleciałowski(były piłkarz ... Ruchu Chorzów).Wiesz Piotraldinho,chciałbym żeby Górnik grał tak chociażby do końca sezonu,może by się wkońcu jakiœ konkretny sponsor znalazł,ale znajšdz życie-będzie ciężko!A jeœli chodzi o odejœcie Liczki do Wisły to narazie najbardziej na tym skorzystał ...Górnik!!!!!!!Pozdro!!!!!!!


Niestety colo, ale w polskiej lidze poprostu NIE MA konkretnych sponsorow :(
Przyklad piekny byl nie dalej niz w moim rodzinnym Poznaniu - w poprzednim sezonie i chyba jeszcze na samym poczatku tego sponsorem okolicznego Lecha byl nijaki pan Kulczyk (btw zamieszany w afere paliwowa i prawie wszystkie w woj. wielkopolskim :P)
i nazwanie tego siana, co lozyl na w/w klub kpina to byloby za malo!! :(
Niestety pan K. zobaczyl ze w ten klub musialby zainwestowac prawie tyle co romek w czelsi aby splacic same zadluzenie - nie mowiac juz o transferach, wiec delikatnie mowiac dal nogi za pas i tyle go widziano na ul. Bulgarskiej...
Takwiec powaznego inwestora w Polsce poprostu nie ma i tak szybko sie nie znajdzie...
Niestety nawet jak ja bym mial siano to wolalbym podarowac za free Bayernowi :mrgreen: niz placic np. Lechowi itp za reklame na koszulkach - bo tego nikt wiecej niz kilka tysiecy fanow na meczach nie obejrzy (wyjatek - Poznan gdzie zobaczy to np. 15 tys, no w porywach 22, a w meczu z Legia jeszcze kilka tysiecy wiecej fanow) :P
Taka smutna prawda i w ciagu najblizszej dekady zmian nie bedzie!! :(
LIFE IS BRUTAL...
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez colo » 2005-04-27, 12:04

Masz racje Simin,wiec nic nam nie pozostalo tylko trzymac kciuki za ...Bayern!!!Pozdro
colo
 

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-05-07, 07:31

Kazdy to powie - Wisełka rzadzi w Krakowie !!! 8)

Kibice Białej Gwiazdy od wczorja moga tak spiewac nowiem nasz ukochany zespol wygral z Cracovia 1:0 :D . Jakby ktos nie wiedzial to bramke strzelil Franek Łowca Bramek w 23 minucie meczu . Spotkanie ogldalem w telewizji z kolegami i bylismy bardzo zadowoleni gdyz te zwyciestwo troszke szczesliwe ... Miala Wisełka duzo szczescia ze dokonczyla mecz z takim wynikiem . Jednak najwazniejsze ze wygrala 8) . Szkoda tylko ze Sobol dostal czerwona ... :/ .Chyba juz 3 czerwona kartka dla Wislakow ww rundzie wiosennej ... To wszystko wina sedziow :evil: !!!
Mistrz w kazdym badz razie bedzie swietowany jak nie w nastepnej to w kolejnej kolejce :wink: .
WISŁA MISTRZ ! MISTRZ ! MISTRZ ! :D
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości