Liga Polska

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Liga Polska

Postprzez Piecia » 2005-05-07, 10:40

A co sšdzicie o piłkarzach Wisły tyle że tej z Płocka? :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-05-07, 11:57

Piecia napisał(a):A co sšdzicie o piłkarzach Wisły tyle że tej z Płocka? :-P

Wisła Płock ma według mnie ciekawy skład i potrafi grac dobrze jak na polskie warunki . Prawdziwa gwiazda zespolu jest Ireneusz Jelen . Jest bardzo dobrym strzelcem i mysle ze w przyszlosci moze byc wazna postacia w pilkarskiej polsce jesli jego kariera sie dobrze potoczy ... W przyszlym sezonie watpie jednak zeby Wisła zagrała w UEFA bo sa od niej lepsze druzyny .Musza wzmocnic sklad i dopiero powalcza ...
Ja itak jakos Wisły Płock ani nie lubie ani lubie . Mi jest ona calkiem obojetna ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-05-07, 12:18

Prawdziwa gwiazda zespolu jest Ireneusz Jelen . Jest bardzo dobrym strzelcem i mysle ze w przyszlosci moze byc wazna postacia w pilkarskiej polsce jesli jego kariera sie dobrze potoczy ...

....szkoda tylko ze nie umie sie wyslowic :D jak kiedys ogladalem z nim wywiad to myslalem ze sie posikam ze smiechu koles mu zadaje pytanie a on yyyy eeeee i tak mowil ze nie mozna go bylo zrozumiec :/ dobrze ze chlopak przynajmniej wymiata w pilke
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Homer » 2005-05-26, 11:08

Moim zdaniem mistrzem polski powinna zostac Wisła :wink:
Wrzystkie mecze wygrywaja albo remisuja i w dodatku maja najlepszych zawodnikow!!!
Cieszy mnie wiesc ze Lech nie spadnie z ligi :mrgreen:
Homer
 

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-05-26, 11:47

Homer napisał(a):Moim zdaniem mistrzem polski powinna zostac Wisła :wink:
Wrzystkie mecze wygrywaja albo remisuja i w dodatku maja najlepszych zawodnikow!!!
Cieszy mnie wiesc ze Lech nie spadnie z ligi :mrgreen:

YYY , od wczorja Wisła jest przeciez mistrzem ...
Po wygranej z Gornikiem zapewniła sobie 10 w historii tytuł mistrza Polski :D
I bardzo dobrze - zasłużyli na niego 8)
:winner:
hehe
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Simin » 2005-05-27, 02:47

piotraldinho napisał(a):
Homer napisał(a):Moim zdaniem mistrzem polski powinna zostac Wisła :wink:
Wrzystkie mecze wygrywaja albo remisuja i w dodatku maja najlepszych zawodnikow!!!
Cieszy mnie wiesc ze Lech nie spadnie z ligi :mrgreen:

YYY , od wczorja Wisła jest przeciez mistrzem ...
Po wygranej z Gornikiem zapewniła sobie 10 w historii tytuł mistrza Polski :D
I bardzo dobrze - zasłużyli na niego 8)
:winner:
hehe
pozdro


Nie zauwazyl chlopak widocznie :) Zreszta ja tez o tym nie slyszalem jakos!! Szumu w mediach nie bylo bo przyslonil go fianal LM!! :) W sumie nic dziwnego delikatnie mowiac :)
A co do tego ze Wiselka mistrzem - JE JE JE!! SUPER.
Pzdr
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Piecia » 2005-05-27, 07:07

dobrze ze chlopak przynajmniej wymiata w pilke


Czy wymiata to można by dłużej porozmawiać. Ma jeden mecz w którym strzeli 3 bramki, a potem taki dobry mecz zdaża mu się po 6-7 kolejkach. Jako gwiazdę zespołu z Płocka bardziej typowałbym już weterana polskiej piłki czyli Darka Gęsiora, który pomimo sporych lat na karku gra lepiej od niektórych 10 lat młodszych od niego.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Max » 2005-05-27, 10:56

ile znaczy gesior dla wisly plock bylo widac kiedy nie mogl grac
jelen jest utalentowany ale jeszcze wiele musi sie nauczyc
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Liga Polska

Postprzez olek » 2005-05-27, 11:50

no ale na pewno nie mozecie mu odmowic szybkosci i techniki bo takiej jaka on posiada to pewnie dlugo nie zobaczymy w wisle plock chybaze zaczna wydawac wielkie pieniadze na transfery
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-05-27, 17:46

Właœciciel Wisły Kraków Bogusław Cupiał po meczu z Górnikiem Zabrze płakał. Był rozgoryczony zachowaniem krakowskich kibiców, ale nie zamierza ulec ich żšdaniom - czytamy w "Przeglšdzie Sportowym".
Fani Wisły - zamiast fetować trzecie z rzędu mistrzostwo - wykrzykiwali w œrodę wulgaryzmy pod adresem prezesa zarzšdu i trenera drużyny. Właœciciel Wisły zastanawia się nad przyspieszeniem odejœcia z klubu.
Jeszcze kilka dni temu Bogusław Cupiał snuł plany przebudowy zespołu, akceptował listę zakupów piłkarzy i wierzył, że nowa drużyna skutecznie powalczy o Ligę Mistrzów. Po œrodowym meczu siedział w fotelu umieszczonym w centralnym punkcie loży jak skamieniały. Właœciciel klubu był zaszokowany reakcjš kibiców, którzy po raz pierwszy nie dziękowali mu za mistrzostwo (pište od 1997 roku), zamiast tego obrażajšc ludzi, na których postawił. Cupiał przyjšł gratulacje od kilku goœci w loży, po czym długo w milczeniu wypatrywał jakiegoœ punktu na horyzoncie. Potem w jego oczach pojawiły się łzy.
Najbardziej obrażany przez krakowskich widzów był Janusz Basałaj. - Jeœli o mnie chodzi, to nie ulegnę presji i nie zamierzam podać się do dymisji - stwierdził. - Gdybyœmy zmarnowali dorobek z jesieni, to na pewno nie uciekłbym od odpowiedzialnoœci. W tej sytuacji jednak nie rozumiem, o co chodzi kibicom. Wiem, że wpływ na nich ma mój poprzednik na stanowisku prezesa Wisły, ale nie dam się sterroryzować, a dla Tadeusza Czerwińskiego nie ma tutaj drogi powrotu - zakończył Janusz Basałaj.

No nie wiem co powiedziec ... Fani Wisły według mnie sie zachowali zle ... Przychozi człowiek - Liczka i ma on jakas wizje składu , druzyny . Chce on przebudowac zespol i mu sie nie udaja a kibice wcale w tym nie pomagaja mu . Kazdy mecz byl rozgrywany pod presja . Wchodzac na forum Wisły to az roji sie od wyzwisk pod adresem szkoleniowca . ja tam nie popieram Liczki ale znow nie rozumiem jak mozna wlasnego szkoleniowca obrazac . nawet sami zawodnicy mowia ze to im przeszkadza .. nie dziwie sie ze wlascicielowi jest smutno ... Mimo wszystko kibice powinni swietowac . W koncu mistrza zdobyli . Jedna porazka na 26 meczy to chyba dobry rezlutat a widocznie kibice Wisły zapomnieli jak było przed przyjsciem Tele-foniki . Wisła mogła z ligi spasc ... Po takim wytstepku nie zdzwie sie jak Cupiał powie -basta i skonczy inwestowac w Wisłe ... Bedzie fatalnie nawet bowiem 2 liga moze grozic nam ... Ale moze tak zle nie bedzie ... Mioze jeszcze nas liczka do siebie przekona ? Moze cos sie zmieni ... Ciekawi mnie bardzo przyszlosc Wisły ... Atmosfera w klubie nie jest przyjemna i czekam co sie wydarzy . Moze kibice pojda po rozum do glowy ... Liczka tez czlowiek ... I co on sobie mogl myslec jak go caly stadion wyzywał ... Jest mi przykro z tego powodu ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Max » 2005-05-27, 18:01

kolejny przyklad fatalnego zachowania kibicow wisly najpierw w stosunku do zurawskiego pozniej prezesa
odszedlbym jak najszybciej na miejscu obu..... :|
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Liga Polska

Postprzez Simin » 2005-05-28, 17:28

No faktycznie chamstwo co zrobili 'kibice' Wisly!! Rozumiem ich rozgoryczenie z zatrudnienia Liczki, ktory nie jest zbyt dobrym trenerem - no na bank nie jest porownywalny w klasie do Kasperczaka... ale troche kultury powinno obowiazywac w takiej kwestii i ewentualne pretensje kibice powinni przekazac przez klub kibica bezposrdenio do zarzadu, a nie ze robia gnoj na stadionie i psuja tylko atmosfere w druzynie!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez piotraldinho » 2005-06-13, 14:45

No i zakonczyla sie Idea Ekstraklasa ! Mistrz Polski rozgromił Groclin 3:0 8) , Cracovia nie zagra w UEFA przez to ze ze stanu 2-0 Amica wymeczyla na 3-2 . Naprawde trzeba miec cos nie tak zeby przegrac w 20 minut wygrany mecz ... . Zyczylem im dobrze choc jestem fanem Wisły a zyczylem im dobrze bo oni z Krakowa i chcialbym zeby 2 Krakowskie druzyny graly w pucharach ...
Mozna bylo sie tez spodziewac ze Legia zagra dla Poloczczan i ledwo z nimi zremisuje , nie meczac sie wogle . Ale moja ostateczna ocena sezonu jest mierna bo liga jest beznadziejna i nie mozna ja porownywac z np. Bundesliga czy Primera Division ...

ja tam teraz na losowanie CL czrekam i na dobry los dla Wisły ....
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Polska

Postprzez Toro_Toro » 2005-06-13, 18:24

Piotraldinho,kazdy wylosowany rywal bedzie silniejszy niz Wisla :P
Ja bym nie liczył na losowanie, bo i tak odpadniemy. Już wiele razy mielismy awans,bo teoretycznie rywal slabszy a przychodzi co do czego :roll:
Toro_Toro
 

Re: Liga Polska

Postprzez Simin » 2005-06-13, 19:48

Toro_Toro napisał(a):Piotraldinho,kazdy wylosowany rywal bedzie silniejszy niz Wisla :P
Ja bym nie liczył na losowanie, bo i tak odpadniemy. Już wiele razy mielismy awans,bo teoretycznie rywal slabszy a przychodzi co do czego :roll:

No ale raz tam Wisla na kozaku w UEFA daleko zaszla i miejmy nadziej, ze powtorzy swoje sukcesy z tamtych dni w tym sezonie :P Co prawda puchar UEFA to zupelni cos innego niz CL ale zawsze...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości