Reprezentacja Niemiec

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Scholli » 2005-08-18, 09:43

jeszcze wczoraj zapomniałem, że Deisler dobrze się wprowadził do gry (moim zdaniem jest jednym z najlepszych "wykonywaczy" rzutów rożnych jakich widziałem!), a bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Asamoha (szczególnie jego bramka) - szkoda, że taki zawodnik nie ma stałego miejsca w podstawowym składzie S04, bo będzie to kolejny zwodnik reprezentacji, który nie gra regularnie w klubie, a to nie wróży raczej niczego dobrego... :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez olek » 2005-08-18, 09:53

po 1. ten van basten to taki sam kapec jak klinsmann, czemu roy niezgral od poczatku? przecierz jest w swietnej formie 2mecze = 5goli, to nie bo jakis nisterlooy musial grac=||


nie wiem czy pisal to ktos na forum czy slyszalem w tv ale roy makaay jest ponoc bardziej slawny w niemczech niz w holandii! widocznie van basten nie sledzi rozgrywek bundesligi tylko premiership bo ciagle gra van nistelrooy wg mnie powinien dac szanse royowi od pierwszych minut ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez haj » 2005-08-18, 10:26

Scholli napisał(a):jeszcze wczoraj zapomniałem, że Deisler dobrze się wprowadził do gry (moim zdaniem jest jednym z najlepszych "wykonywaczy" rzutów rożnych jakich widziałem!),


Zawsze mnie dziwily wrzutki (w tym meczu tez) Fringsa - wysokie, prawie jak loby. Jaki to ma sens? Bramkarz i obroncy moga spokjnie sie ustawic, napastnicy maja male szanse aby dosjc do pilki, ba - przeciez z takeij pilki trudno jest cokolwiek zrobic :roll:

A Deisler wrzuca dosc nisko, mocno, ale wowczas - mimo ze obroncy ja czasem wybija - to taka pilke mozna uderzyc z wielka sila a nadbiegajacy zawodnicy maja wielka okazje do przeciecia lotu pilki...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Grzechoo » 2005-08-18, 10:36

fabian napisał(a):
po 1. ten van basten to taki sam kapec jak klinsmann, czemu roy niezgral od poczatku? przecierz jest w swietnej formie 2mecze = 5goli, to nie bo jakis nisterlooy musial grac=||


nie wiem czy pisal to ktos na forum czy slyszalem w tv ale roy makaay jest ponoc bardziej slawny w niemczech niz w holandii! widocznie van basten nie sledzi rozgrywek bundesligi tylko premiership bo ciagle gra van nistelrooy wg mnie powinien dac szanse royowi od pierwszych minut ;)


Mówili to w TV :wink: i to brzmiało mniej wiecej tak, że jego kariera klubowa jest bogatsza i lepsza niż reprezentacyjna. Ale widać było po Roy'u, że nienajlepiej idze mu w reprezentacji (okropnie machnšł się, nie trafiajšc z woleja w piłkę, co tak znakomicie zrobił w meczu z Leverkusen - ostatnia bramka). W ataku Oranje jest ogromna walka (van Persie - z Niemcami zagrał znakomicie, Kuyt - wkońcu król strzelców Eredivisie, Nistelrooy - wydaje mi się, że van Basten ejst w nim zakochany, Robben - również œwietnie zagrał) więc Roy jeżeli chce pograć w meczach międzynarodowych, musi się bardziej koncentrować i mniej stresowac.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Scholli » 2005-08-18, 11:39

Grzechoo napisał(a):
fabian napisał(a):
po 1. ten van basten to taki sam kapec jak klinsmann, czemu roy niezgral od poczatku? przecierz jest w swietnej formie 2mecze = 5goli, to nie bo jakis nisterlooy musial grac=||


nie wiem czy pisal to ktos na forum czy slyszalem w tv ale roy makaay jest ponoc bardziej slawny w niemczech niz w holandii! widocznie van basten nie sledzi rozgrywek bundesligi tylko premiership bo ciagle gra van nistelrooy wg mnie powinien dac szanse royowi od pierwszych minut ;)


Mówili to w TV :wink: i to brzmiało mniej wiecej tak, że jego kariera klubowa jest bogatsza i lepsza niż reprezentacyjna. Ale widać było po Roy'u, że nienajlepiej idze mu w reprezentacji (okropnie machnšł się, nie trafiajšc z woleja w piłkę, co tak znakomicie zrobił w meczu z Leverkusen - ostatnia bramka). W ataku Oranje jest ogromna walka (van Persie - z Niemcami zagrał znakomicie, Kuyt - wkońcu król strzelców Eredivisie, Nistelrooy - wydaje mi się, że van Basten ejst w nim zakochany, Robben - również œwietnie zagrał) więc Roy jeżeli chce pograć w meczach międzynarodowych, musi się bardziej koncentrować i mniej stresowac.
obiektywnie patrzšc obaj napastnicy (Roy i Rud) sš równorzędni więc jeœli już van Basten upiera się żeby grać jednym napstnikiem, to musi jednego z nich posadzić na ławie (cuż za luksus, nie?) i muszę przyznać, że ja sam miałbym wielki problem, którego z nich wybrać - van Basten postawił na Ruda i się tego trzyma i raczej trudno mieć do niego jakieœ większe pretensje (lepsze to z pewnoœciš od zabaw Klinsiego z bramkarzami )... ja jednak chciałbym kiedyœ zobaczyć reprezentację Holandii z duetem super-napastników, ciekawe jakby to wyszło...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez DamKam » 2005-08-18, 17:40

Wynik meczu Holandia - Niemcy troche odbiega od zdarzen na boisku !! Holandii nalezalo sie zwyciestwo...
W pierwszej polowie bylem wrecz zszokowany slaba postawa Niemcow !! Szczegolnie latwo Holendrzy rozmontowywali obrone Niemiec !! W drugiej polowie gra obrony nie ulegla zmianie ale za to lepiej grala ofensywa !! Kahn moim zdaniem nie mial szans przy obu bramkach !! Zas ladna bramke zdobyl Ballack ktory widac wyraznie ze jest liderem druzyny Niemiec !! Nie rozumiem Klinsmanna dlaczego od poczatku nie wystawil mlodych Borowskiego i Deislera !! Po ich wejsciu na boisko gra Niemcow wyraznie sie ozywila !! Dla mnie kompletnym nieporozumieniem byl wystep Didiego Hammana, Woernsa i Hutha !! Hamman i Woerns sa juz zdecydowanie za starzy i moim zdaniem nie powinni juz grac w rep.
Zreszta to widac od razu ze sila napedowa Niemiec tkwi w mlodych zdolnych i bardziej zmotywowanych zawodnikach !!
Oj chyba nigdy nie zrozumiem tego Jurgena !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez haj » 2005-08-22, 11:17

Podobno Lincoln chce grac dla reprezentacji Niemiec 8)

Jezeli wszystko wypali to jestem pewien ze Klinsmann bedzie go powolywal. Tylko jak wtedy na boisku odnajda sie Ballack i pomocnik Schalke? :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Lmollu » 2005-08-22, 12:41

haj napisał(a):Podobno Lincoln chce grac dla reprezentacji Niemiec 8)

Jezeli wszystko wypali to jestem pewien ze Klinsmann bedzie go powolywal. Tylko jak wtedy na boisku odnajda sie Ballack i pomocnik Schalke? :P


Moze rozwiaze sie problem slabych niemieckich napastnikow? 4-5-1? Wtedy z przodu Podolski na zmiany Kuranyi i Klose. Nie lubie ustawienia 4-5-1, ale niektorym zespolom wychodzi gra tym systemem, wiec kto wie, moze Niemcy beda dobrze grali w tym ustawieniu?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez baymann9 » 2005-08-22, 12:56

Voeller nie chciał, żeby w reprezentacji grał Ailton. Nie zdziwiłoby mnie, gfyby Klinsmann odmówił Lincolnowi. Niemcy poważnie traktujš swojš reprezentację, więc tego typu "transfery" sš raczej mało prawdopodobne...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 39s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Grzechoo » 2005-08-22, 14:39

Takie transfery nie sš dobre - chociażby dla polskiej piłki! Mogliœmy mieć tylko œwietnych zawodników ale oni jednak wybrali inne reprezentacje (np. Podolski, Klose, Dabrowski, Radzinski, Freier, Bemben itd.). Poza tym w Niemczech już miały miejsce podobne sytuacje (np. Kuranyi - z pochodzenia Brazylijczyk, Asamoah - nie wydaje mi się, żeby był "naturalnym" Niemcem itd.) więc ten pomysł mógłby wypalić.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez haj » 2005-08-22, 14:47

Freiera i Radzinskiego nie chcieli nasi selekcjonerzy wiec to byla tylko i wylacznie wina naszych dzialaczy :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez baymann9 » 2005-08-22, 14:53

Asamoah jest Niemcem. Jego rodzice emigrowali do NRF, przyjęli obywatelstwo, a ich uridzł sie i wychował w Niemczach. To nie było jakieœ slepe zmienienie nacji. Z reszta spójrzcie na repr. Francji.

Bierhoff juz oœwiadczył, że DFB nie chce Lincolna.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 39s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Luke » 2005-08-22, 16:09

Wlasnie tez o tym przeczytalem, Lincoln napewno by wzmocnil Rep. Niemiec, jest dobrym graczem swietnie wykonuje rzuty wolne, ale konkurencja tam jest tak duza jak w Bayernie jezeli chodzi o formacje pomocy, obsadzony jest tylko Ballack, a w zasadzie on i Lincoln graja na tej samej pozycji, chyba, ze Lincoln by rozgrywal, a Ballack na ofensywnym, odwrotnie to raczej cieko by bylo bo to juz sie za Otmara w Bayernie nie udalo (Ballack na def. pomocniku), a w poczekalni na pozycje w pomocy czekaj jeszcze Schweini, Schneider, Deisler, Ernst, Hitzelsperger, Frings...

Ja powiem tak, jak bedzie gral dla Niemców to dobrze, jak nie to tez sie nie zalamie, pomocników maja duzo, co innego gdyby np. Bordon chcial grac dla Niemców, to by bylo dla nich prawdziwe blogoslawienstwo i wreszcie by mogli Huth'a amputowac, ale to nie mozliwe bo Bordon gral juz kiedys dla Canarihos :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Max » 2005-08-22, 19:23

haj napisał(a):Freiera i Radzinskiego nie chcieli nasi selekcjonerzy wiec to byla tylko i wylacznie wina naszych dzialaczy :roll:
a matka trochowskiego pisala list do pzpnu w imieniu swoim i syna a oni ja olali :|
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Grzechoo » 2005-08-22, 19:38

Podolskiego też nie chcieli!! Stracić takich piłkarzy... To byłby skład! Takich piłkarzy nie powinno się olewać. Ubolewam również nad faktem, że media nic nie robiš w tej sprawie. Podolskiego nie chcieli, a za kilka lat będš się wypowiadać dla prasy, że jest najlepszym napastnikiem na œwiecie - głupota. Tak na marginesie, to nie wiem czy Podolski chciał grać dla reprezentacji Polski, ale możnabyło spróbować! Tworzyłby œwietny duet z Frankowskim
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości