Reprezentacja Niemiec

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Reprezentacja Niemiec

Postprzez Tomachawek » 2005-08-14, 20:02

nie wiem chyba nie ma takiego tematu a jak jest to przepraszam

Reprezentacja Niemiec zmierzy się w œrodę z reprezentacjš Holandii to będzie ciekawy mecz. Będzie go mozna obejrzeć na niemieckiej stacji ARD. Jednak również jest Relacja live w internecie z tego spotkania a wszystko bedzie na chacie serwisu o Makaay'u www.makaay.ri.pl Zapraszam !!!

Myœle, że Roy rozegra całe spotkanie i padnie wynik 2:2 to będzie dobry wynik dla jednej jak i drugiej strony :D
Tomachawek
 

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez merqn » 2005-08-14, 20:14

Jeżeli Lehmann wyjdzie to zapewne łatwiej bedzie wygrać Holendrom, natomiast jezeli Khan wyjdzie w podstawowej jedenastce to "pomarańczowi" będš musieli się nieŸle nabiegać aby pokonać bramkarza FCB. Moj typ to:

Niemcy - Holandia
1 - 2
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez piotraldinho » 2005-08-14, 20:18

No to będzie zapewne ciekawy mecz. Spotykaja sie druzyny z pilkarzami o wielkich nazwiskach i najprawdopodobniej bede ten mecz ogladol :wink: . Wygra moim zdaniem Holandia bo jest wedg. mnie lepsza , a poza tym jakos zawsze lubiałem Pomarańczowych :wink: . Obstawiac wynik ? Hmm , moge sprobowac ... 3-2 dla Holandii .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez DamKam » 2005-08-15, 10:03

merqn napisał(a):Jeżeli Lehmann wyjdzie to zapewne łatwiej bedzie wygrać Holendrom, natomiast jezeli Khan wyjdzie w podstawowej jedenastce to "pomarańczowi" będš musieli się nieŸle nabiegać aby pokonać bramkarza FCB. Moj typ to:

Niemcy - Holandia
1 - 2


Podczas meczu Bayer-Bayern Roman Kołtoń mowil cos ze rotacja w bramce rep. Niemiec ma teraz polegac na czyms takim ze 3 spotkania z rzedu bedzie bronil Kahn a kolejne 3 Lehmann :!: Tak wiec teraz chyba bedzie bronil Oliver i to przez 3 spotkania z rzedu... tak przynajmniej wynika z slow Kołtonia :wink:
A co do meczu to ja licze ze w rep. Hollandi od poczatku zagra wkoncu Makaay... jak trener pomaranczowych go nie wystawi to bedzie po prostu smieszny :!: Roy jest w wysmienitej formie i zasluguje na gre w reprezentacji...
W zespole Niemiec licze na dobry wystep Ballacka i Kahna no i to chyba wszystko bo Deisler i Schweinsteiger chyba nie wystapia...
Stawiam na remis 1:1 badz wygrana Hollandii 1:2
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Max » 2005-08-15, 10:40

deisler moze zagra a bastian nie powolany...
mielmy nadzieje ze kahn zachowa czyste konto (w ostatecznosci moze wpuscic cos od roya ;) )
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez merqn » 2005-08-15, 13:05

DamKam napisał(a):Podczas meczu Bayer-Bayern Roman Kołtoń mowil cos ze rotacja w bramce rep. Niemiec ma teraz polegac na czyms takim ze 3 spotkania z rzedu bedzie bronil Kahn a kolejne 3 Lehmann :!: Tak wiec teraz chyba bedzie bronil Oliver i to przez 3 spotkania z rzedu... tak przynajmniej wynika z slow Kołtonia :wink:


Jak ostatnio słyszałem Kołtonia to miałem ochotę œciszyć maxymalnie telewizor. Chłop nawet chyba nie wie co mówi. On se chyba te wszystkie ciekawostki wymyœla. Skšd on to wie ze np. Demichelis chętnie przejdzie Werderu? <-- to jest tylko przykład. On mówił rzeczy w takim stylu.
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Grzechoo » 2005-08-15, 14:16

Jeżeli zagra Huth w obronie, a Lehmann na bramce to bedzie 2:0 albo 3:1 dla Holendrów. Jeżeli Klinsmann przejrzy na oczy - co jest mało prawdopodobne - i nie wpuœci na boisko wspomnianych przeze mnie wczeœniej zawodników, to jest szansa na remis i zwycięstwo. Poza tym nie wiem jakim cudem nie powołał Schweinsteigera - znakomicie rozumiejš się z Podolskim, mogliby był siłš napędowš reprezenacji.

A Kołtoń jest z prasy (Przeglšdu Sportowego), więc nie dziwcie mu się, że lubi wymyœlać sobie takie transferowe plotki :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Tomachawek » 2005-08-16, 15:04

Jeżeli zagra Huth w obronie, a Lehmann na bramce to bedzie 2:0 albo 3:1 dla Holendrów.


napewno Lehmann nie zagra poniewaz zostal na ten mecz powolany Kahn a Klinsmann powiedzial ze oni na ten sam mecz nie bede powolywani
Tomachawek
 

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Grzechoo » 2005-08-16, 15:20

Tomachawek napisał(a):
Jeżeli zagra Huth w obronie, a Lehmann na bramce to bedzie 2:0 albo 3:1 dla Holendrów.


napewno Lehmann nie zagra poniewaz zostal na ten mecz powolany Kahn a Klinsmann powiedzial ze oni na ten sam mecz nie bede powolywani


No to mnie troche uspokoiłeœ :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Tomachawek » 2005-08-17, 19:30

Mecz jest dostepny na chacie www.makaay.ri.pl jak bedzie 10 osob to bedzie relacja jak nie to nie bedzie licze na was :D

[ Dodano: 2005-08-17, 22:24 ]
Holandia 2:2 Niemcy
3' A. Robben
46' A. Robben
50' M. Ballack
80' G. Asamoah

szkoda ze Makaay nic nie strzelil ale to nic chociaz Roy pewnie bardzo chcial moze nastepnym razem :D
Tomachawek
 

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez killy » 2005-08-17, 23:00

W tym meczu kazdy zwollennik Hutha powinien diametralnie zmienic o nim zdanie, gral poprostu fatalnie, Holendrzy w tym raz Roy robili go jak dziecko
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Roqe » 2005-08-17, 23:09

po 1. ten van basten to taki sam kapec jak klinsmann, czemu roy niezgral od poczatku? przecierz jest w swietnej formie 2mecze = 5goli, to nie bo jakis nisterlooy musial grac=||
po 2.niemcy z taka obrona (niemam zastrzenen do kahna, ale jak jeszcze do tego kotla dolaczy niedajboze lehmann) to bedzie koniec =/ 0% szans na wyjscie z grupy podczas mœ no chyba ze niewiem trafia na polske, polske i polske :/, gdyby nie Ballack to ta reprezentacja by nic niegrala...
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez ballack0 » 2005-08-18, 01:11

Slabo dzis Niemcy grali pierwsza polowa byla fatalna w ich wykonaniu w 20 min dopiero pierwsza akcja a co do kadry to nie maja zlej tylko po co ten Hamann w podstawie.Frings lepszy jest na Def pomocnika a nie na prawej stronie ja bym dal na prawa Deislera na def za Ernsta Fringsa i tyle a za Łahmanna Borowskiego.Jak dojdzie do skladu Bastian i Poldi to bedzie lepiej.Tylko sa problemy ze stoperami hmmm Worns slabo narazie bez formy Madasackier chyba troche sie spalil jak mial kryc takie stars.Jeszcze jest na ta pozycje Metzelder z BVB i moze Markus z Vfb ale on tez jest slaby ostanio.Jest jeszcze jedna opcja ze Klinsmann powola Sienkiewicza albo Matipa z Koln jak dalej im tak pojdzie w Bundeslidze{Peer Madasackier po 8 meczach w lidze dostal powolanie do kadry A}.I jeszcze ta lewa obrona sa problemy Lahm i Pander Kontuzje Rau to nie wiem nawet czy gra w podstawie w Armini.Bernd Schneider srednio tam pasuje przeciesz to jest of pomocnik a jak juz to prawy obronca.Wiec moze do Kadry dostanie powolanie mlody Marcell Jansen
ballack0
 

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez Scholli » 2005-08-18, 02:06

co to się porobiło żeby Niemcy mieli problem z defensywš?! niech Klinsi szybko coœ wymyœli, bo pewnego pięknego dnia Kahn nie wytrzyma i kogoœ tam zamorduje - każdy jeden pachołek, który dziœ tam udawał obrońce był żałosny! (pomijšc Schneidera do którego nie można mieć większych pretensji, bo to przecież nie jego pozycja) może za jakiœ czas ci młodzi obrońcy będš œwiatowej klasy obrońcami, ale mistrzostwa sš już za rok i nie wiem jak Klinsi może spać po nocach jeœli każdy œwiatowej klasy zespół potrafi skręcić obronę, że aż Kahnowi żyłki wychodzš... no i się zaczšłem zastanawiać kto by mógł się nadać na tš obronę i... i nikt mi do głowy nie przyszedł! to jest straszne! ale co tam... skoro na poprzednich mistrzostwach Niemcom udało się wywalczyć wicemistrzostwo to za rok mogš sięgnšć po mistrzostwo nawet z tš obronš, wkońcu cuda się zdarzajš... a niemieckiej repr. nawet doœć często... ;-) a i bym zapomniał przez tš obronę - Ballack znów w reprezentacji zagrał lepiej niż w Bayernie, why?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reprezentacja Niemiec

Postprzez piotraldinho » 2005-08-18, 07:15

Meczyk był nawet ciekawy . Ja tam bardziej bym obstawiał zwyciestwo Holandii i jak było juz 2:0 to byłem pewien , ze Niemcy to najwyzej jedna bramke zdobed albo dwie i zremisuja . W sumie to jak dla mnie to remis zasluzony . Obydwie strony probowaly atakowac . Moim zdaniem obrona Niemiec grała wczoraj ponizej krytyki :P . Dawno ich tak zle grajacych nie widzial ... Kahn nie mial wiekszych sznas przy obu golach , ale przy drugim przy odrobinie szczescie mogl sprobowac to wybic , niestety strzal Robbena był bardzo mocny . W Holandii dobrze grał Makaay , tyle ze nie wiem czemu nie od 1 minuty . Na Nistelrooya , ktory jest powedzmy szczerze , daleki od pelni formy trener stawia , a na Roya ktory w 2 meczach strzelil 5 bramek (a moglo byc wiecej !) nie postawi :roll: ...
It's strange :? ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość