Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-04-20, 19:06

Toro_Toro napisał(a):
killy napisał(a):
Toro_Toro napisał(a):
B@m napisał(a):2 miejsce gwarantowane, ale nie sšdze zebyœmy dogonili Anglików. Obyœmy tak grali na MŒ to będzie dobry występ ;) :569:


Z Tego co czytałem to Anglikom chyba zsotały odebrane 3 punkty. I jestesmy pierwsi w grupie..Ale to było w wyborczej więc..Licze na dobrš grę naszych i awans na MŒ2006!!!


Jak tak slyszales to napewno w fakcie albo na lechsport.pl :573: :570: :mrgreen:

Czytałem w wyborczej a pozatym na ten temat był wywiad z Ericsonem i Rooneyem który wystšpił w meczu z Azerbejdzanem,choc nie mogl wystapic,bo miał zawieszenie z powodu 2 zoltych kartek....

ee :shock: . Nie wiem o co Ci chodzi ? Zadnych punktow nikt nikomu nie odbieral :shock: . Tabela jest taka ze Anglia ma 16 pkt. i jest pierwsza a Polska jest druga i ma 15 punktow ... Nie wiem skad taka informacje wogole wziales :shock: ? GW o tym pisala ? Czegos tu nie rozumiem ale tabela jest na pewno taka jak tu w linku : http://sport.onet.pl/1020297,255,319439 ... plina.html

pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Toro_Toro » 2005-04-21, 18:50

Pisała jestem na 100% pewien!! Gazeta wyborcza pisała o czyms takim!! Jestem Tego na 100% pewien......A onetowi to Ja nie wierze..:P
Toro_Toro
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Drożdżówa » 2005-05-03, 20:01

Polska Mistrzem :-P A tak na poważnie to myœlę, że Reprezentacja zagra w Niemcach!!
Drożdżówa
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez mathias29hani » 2005-05-04, 21:58

Po ostatnich meczach to ma szanse na wystep w Niemczech ale jak to dalej bedzie to ja nie wiem
mathias29hani
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez olli » 2005-05-04, 22:01

Toro_Toro napisał(a):Pisała jestem na 100% pewien!! Gazeta wyborcza pisała o czyms takim!! Jestem Tego na 100% pewien......A onetowi to Ja nie wierze..:P

pewnie czytales to 01.04.05 :mrgreen: heh prima aprilisowy zart :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-13, 20:39

olli napisał(a):
Toro_Toro napisał(a):Pisała jestem na 100% pewien!! Gazeta wyborcza pisała o czyms takim!! Jestem Tego na 100% pewien......A onetowi to Ja nie wierze..:P

pewnie czytales to 01.04.05 :mrgreen: heh prima aprilisowy zart :D

Mozliwe. Nie pamietam daty,mowiac szczerze :oops:
Toro_Toro
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Tschik » 2005-05-29, 19:22

Dzisiaj w Szczecinie Polska reprezentacja po bardzo ale to bardzo przeciętnym widowisku pokonała Albanię 1-0. Bramkę dla Polaków zdobył Maciej Żurawski w 1 min spotkania...
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-05-29, 19:45

Polska dzis zagrała dennie . jak taka forma utrzyma sie do meczu w Baku to nie wiem czy wogole Polska zwyciestwo odniesie bo Azery to wcale nie takie slabe sa a w Polsce im nie wyszlo ... Miejmy nadzieje ze Polska poprawi gre przede wszystkim bo dzis zagrali na poziomie .. hmm GKS ... :P
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-29, 20:23

piotraldinho napisał(a):Polska dzis zagrała dennie . jak taka forma utrzyma sie do meczu w Baku to nie wiem czy wogole Polska zwyciestwo odniesie bo Azery to wcale nie takie slabe sa a w Polsce im nie wyszlo ... Miejmy nadzieje ze Polska poprawi gre przede wszystkim bo dzis zagrali na poziomie .. hmm GKS ... :P
pozdro


No... :/ tylko mi tu nieobrażać GKSu :)
A ta reprezentacja to rzeczywiœcie jest teraz daremna jak....(napewno nie jak GKS :) )
Niech coœ Paweł zrobi, bo ciężko będzie awansować.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-05-29, 20:38

a ja sie z wyniku i gry w dzisiejszym meczu... ciesze! :P
pamietacie mecz z dania pod koniec wakacji ?
pamietacie bialorus zima?
styl i wyniki byly fatalne a kilka dni pozniej dopisywalismy kolejne wazne 3 pkt do swojego konta wiec licze ze teraz bedzie tak samo :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez killy » 2005-05-29, 21:14

jak widze gre naszej reprezentacji to za przeproszeniem rzygac mi sie chce :(
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-05-30, 00:06

a ja sie z wyniku i gry w dzisiejszym meczu... ciesze!

OOO!!! LOL !! Jak sie mozna cieszyc z ich gry (nawet jak to napisales zartem) przecie oni zagrali jak ostatnie kmioty z Regionalligi MAX!!

pamietacie mecz z dania pod koniec wakacji ?

No ten mecz akurat pamietam bardzo dobrze!! :( Nic mi nie mow! Pierwszy mecz reprezentacji na ktorym bylem bo byl w P-niu na Bulgarskiej... i CHYBA ostatni!! :(
No moze jak sie zakwalifikuja do MS 2006 i bedzie meczyk jakis na Olimpiastadion Berlin to sie tam wbije... (szukac sponsora bede jak to sie stanie faktem :P) ale na dzien dzisiejszy nie ma co gadac!! A ten mecz mnie tylko utwierdzil w przekonaniu ze z Polska pilka jest BARDZO zle nie tylko przez kiepska lige, w ktorej wiecej jest skandali i penerstwa niz dobrej gry, ale takze ze wzgledu na brak motywacji i jak nie ma duzej stawki to nie chce sie nikomu grac... :roll:
Gracze Bayernu jak graja jakies friendly nie ida tak jak nasza reprezentacja teryfy ulgowej i leja ich tam rowno zaliczajac po 4-6 a nawet czasem wiecej bramek w 1 meczu!! :569: Jak chcemy cos osiagnac to tak byc nie moze :569:
Napisalem, ze to brak motywacji, bo az tak zle o nich nie mysle, zeby twierdzic, ze zabraklo umiejetnosci w meczu z ALBANIA :roll: :572:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-05-30, 14:45

Simin napisał(a):
a ja sie z wyniku i gry w dzisiejszym meczu... ciesze!

OOO!!! LOL !! Jak sie mozna cieszyc z ich gry (nawet jak to napisales zartem) przecie oni zagrali jak ostatnie kmioty z Regionalligi MAX!!

moze ciesze sie to zbyt duze slowo ;) (faktycznie napisalem to zartem)
ale wcale mnie to nie niepokoi i wole zeby przegrali albo wygrali w marnym stylu z albania a potem dolozyli azerbejdzanowi niz odwrotnie
reprezentanci wyraznie byli juz myslami przy sobotnim meczu i nie wyciagalbym z sobotniego spotkania daleko idacych wnioskow :]
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-05-30, 21:28

przeciez Albania o ile mnie pamiec nie myli zdobyla punkty z Grecja, mistrzem Europy 8)

nasi zagreali dobrze tylko pierwsze 20 minut - nie wiem czy byli juz myslami w Baku czy co... to bol glowy Janasa...

na takie mecze trzeba patrzec z przymruzeniem oka bo pilakrze odstawiaja nogi nie ryzykujac kontuzji i takze koncentracji czy mobilizacji brakuje, choc zawsze bede zdania ze gra z Orzełkiem na piersi zobowiazuje do godnego reprezentwania Polski i w kazdym meczu trzeba dawac z siebie wszystko, szczegolnie w repreznetacji...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-06-03, 12:45

Ja to cale zajscie skomentuje slowami mojego ojca, z ktorym bylem na pamietnym mecu 1-5 z Dania, kiedy to po chyba 3 straconym golu krzyknal w strone Janasa (spokojnie to slyszal bo az sie obrocil :cool:) : "Janas - KOPNIJ ICH W DUPE!!" :) Generalnie zwala, ale taka prawda, ze teraz duzo zalezy od selekcjonera, zeby chlopakow nalezycie zmotywowal i powiedzial, ze tamten blamaz z Albania juz sie nie powtorzy jak bedziemy grac o punkty!! :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości