Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-03, 14:44

Tak do końca to nie tylko zależy od solekcjonera, ale także od chęci, zangażowania i wysiłku naszych chłopaków, a tak do końca nie jest... Nie wiem, ale wydaję mi się momentami że niektórym piłkarzom nie chcę się poprostu grać dla reprezentacji. Nie będe wskazywał palcami którym czasami nie chcę się wkładać serca w to co robiš, bo byłbym w stanie wymienić ich sporo, ale to co robiš oni dla naszej polskiej REPREZENTACJI to naprawdę jest tragedia. Oczywiœcie dla klubu starajš się, bo wiadomo jeœli będš tak strasznie grali to mogš pożegnać się z miejscem w pierwszej jedenastce, albo i odejdš z klubu, a takto grajš dobrze bo wiadomo jeszcze do tego dochodzi niezły zarobek. :roll: Pamiętam że kiedyœ tacy piłkarze jak Lato, Gorgoń, Szarmach nie zarabiali dużo w swoich klubach i robili wszystko dla swojej reprezentacji, i zdobywali z niš jakieœ sukcesy. A teraŸniejsza reprezentacja... tylko najczęœciej ciekawi ich, ile dostanš za mecz... :roll:
El Pomidorros
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-06-03, 14:46

cos w tym jest El... jak ja widze KRzynowka ktory po stracie pilki z Iralndia wraca pod swoja bramke chodem a 3 dni pozniej tracac futbolowke pod polem karnym rywala zaiwania jak szalony do obrony to ja mam watpliwosci czy on ma motywacje do gry w kadrze... Jest to wspianialy pilkarz jak na polskie warunki a jego przylad podalem bo wlasnie to jakos mi wpadlo do glowy :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-06-03, 18:46

No faktycznie to o czym mowicie, a mianowicie brak motywacji, rozkapryszenie i przeliczanie wszystkiego na siano jest bardzo istotnym elementem, ale nie wiem czy zauwazyliscie taka prawidlowosc, ze gracze z nazwiskami np. Ballack, ktorzy zarabiaja na prawde kuuuupe siana o takie rzeczy jak sianko nie musza sie juz martwic i mysla wtedy tylko o grze i dobrym zaprezentowaniu sie!! Zauwazcie, ze Dudek np. jest zawsze na meczach kadry skoncentrowany a ze czasami zdarzaja mu sie bledy... no trudno! W koncu Dudek tez czlowiek!! :569: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-06-03, 19:02

Ballack to nawet czasami lepiej w kadrze gral, zas u nas jest prawidlowsc ze tak powiem odwrotna :evil:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-06-03, 19:15

haj napisał(a):Ballack to nawet czasami lepiej w kadrze gral, zas u nas jest prawidlowsc ze tak powiem odwrotna :evil:

No dokladnie!! Ale zauwazasz pewna prawidlowosc prawda??:) Im wiecej siana tym wieksza koncentracja na grze i wieksza motywacja ZASADNICZO!! Oczywiscie, ze sa wyjatki, ale taka prawidlowosc dzisiaj zaobserwowalem!! :) :mrgreen:

[ Dodano: 2005-06-04, 19:17 ]
Wygralismy 3-0 po niezlym meczu w wykonaniu naszej kadry!! Olbrzymim zaskoczeniem byla dla mnie dobra dra Kosowskiego, ktory ostatnio prezentuje nie najlepsza forme!! :shock: Mila tez zaprezentowal sie niezle, choc i tak glowna gwiazda byl trener Azerbejdzanu.. :roll: Niestety jest to kolejny temat w ktorym ostatnimi czasy pojawia sie problem agresji na stadionach!! O ile takie zachowanie pilkarza byloby skandalem, o tyle trenera... wprost brak mi slow co to oznacza o tym kolesiu :roll: Nic tylko sie pochlastac :572: TOTALNE PENERSTWO!!
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-06-04, 18:33

No i pokonalismy Azerow 3:0 az miło :D . Poszli jak siatkarze :lol: . Moze mecz nie byl zbyt ciekawy bo mnie juz 1 polowa wynudzila ale dobrze ze Polacy zagrali skutecznie choc wiem ze mogli strzelic wiecej . Szczegolnie ten strzał Zurawskiego .. Ale jest 3:0 i dobrze . Na 24 godziny jestesmy liderami grupy :mrgreen: . Hehe .
Ale widac ze w kadrze Wisła rzadzi :P :D :mrgreen: ! 3 bramki Wislakow :D !
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez zborek » 2005-06-04, 20:32

Dzisaj reprezentacja Polski zagrała naprawdę dobrze.Ale nic dziwnego skoro taki rywal jak Azerowie.Polacy wygrali zasłużenie.Skandalicznie zachował się trener Azerów,który udeżyl sędziego w twarz.I dar się na wszystkich i na wszystko.Czegoœ takiego jescze niewidziałem.Teraz napewno będzie mu cięzko znalezć pracę.



Pozdro
:-P :-P :-P :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-06-04, 21:19

zborek napisał(a):Dzisaj reprezentacja Polski zagrała naprawdę dobrze.Ale nic dziwnego skoro taki rywal jak Azerowie.Polacy wygrali zasłużenie.Skandalicznie zachował się trener Azerów,który udeżyl sędziego w twarz.I dar się na wszystkich i na wszystko.Czegoœ takiego jescze niewidziałem.Teraz napewno będzie mu cięzko znalezć pracę.



Pozdro
:-P :-P :-P :wink: :wink: :wink:

No fakt ! Trener sie ich zachował skandalicznie !
A tu mam ciekawa wypowiedz tego pana :
- Ludzie, którzy znajš się trochę na futbolu wiedzš, że teraz w piłce rzšdzš pienišdze. To wielki biznes i dlatego Azerbejdżan ze swojš pozycjš nie ma w nich żadnych szans - powiedział po meczu z Polskš trener Azerów, Carlos Alberto Torres.
- Dostałem czerwonš kartkę dlatego, że sędzia techniczny powiedział do mnie "ty sukinsynu". Jestem pewien, że nigdy nie odważyłby się tak zachować wobec trenera Anglii, Hiszpanii, Niemiec czy innego liczšcego się piłkarsko kraju" - powiedział Carlos Alberto Torres.

No nie wiem . Jak sie przegrywac nie umie to tak juz jest ... Jeszcze jakby mial sie o co zloscic . Co to za roznica 2:0 czy 3:0 przegrac ? A jego wytlumaczeni9e mnie nie przekonuje i tyle ... Ale fajnie to wygladalo . :lol: . Ale tak tego sedziego uderzyl ze hoho i jeszcze troche ... Powinien mu odwinac i tyle :lol: (zart) . Hehe .
Nie no na pewno zostanie ukarany bo zachowal sie skandalicznie . Jeszcze takiego trenera nie widzialem . Trenerzy to zawsze spokojni sa . Wyjatek ten pan i Mourinho (mecz z L'poolem) :lol:
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-06-04, 22:28

i mamy kolejne wazne 3 pkt :D
jestesmy juz bardzo blisko finalow ms i trzeba taka szanse wykorzystac bo nie wiemy kiedy znowu sie powtorzy....
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez merqn » 2005-06-05, 08:38

Max napisał(a):i mamy kolejne wazne 3 pkt :D
jestesmy juz bardzo blisko finalow ms i trzeba taka szanse wykorzystac bo nie wiemy kiedy znowu sie powtorzy....


Co nam to da jak i tak znowu z grupy nie wyjdziemy? :roll:
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-05, 09:11

merqn napisał(a):
Max napisał(a):i mamy kolejne wazne 3 pkt :D
jestesmy juz bardzo blisko finalow ms i trzeba taka szanse wykorzystac bo nie wiemy kiedy znowu sie powtorzy....


Co nam to da jak i tak znowu z grupy nie wyjdziemy? :roll:

Racja :!: znów będzie wielkie zamieszanie w całej Polsce, że zagramy na MŒ a co do czego dojdzie, przegramy z jakšœ reprezentacjš, że odechce im się tej gry.
No ale cóż... takie jest życie polskiej piłki :roll:
El Pomidorros
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Tschik » 2005-06-05, 09:15

Co nam to da jak i tak znowu z grupy nie wyjdziemy?

Wiesz merqn za każdy awans do MŒ dostaje się trochę kasy. Tak samo jak za każde zwycięstwo. Więc z awansu do MŒ byœmy czerpali zyski finansowe, a dla zawodników byłoby to wielkie przeżycie, a także zbieraliby cenne doœwiadczenie.
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-06-05, 10:10

Polacy zrobili bardzo duzy krok w kierunku MS !!!
Pokonalismy Azerow na bardzo nieprzyjemnym terenie i to mnie najbardziej cieszy.
Martwi mnie jedynie coraz slabsza (moim zdaniem) gra Zurawia... ale moze jeszcze wroci do dawnej formy.

A co do zachowania trenera Azerow to powiem krotko: skandal, zenada, wstyd i hanba (oczywiscie dla niego samego i Azerow). Jestem ciekaw reakcji FIFY !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-06-05, 14:05

merqn napisał(a):
Max napisał(a):i mamy kolejne wazne 3 pkt :D
jestesmy juz bardzo blisko finalow ms i trzeba taka szanse wykorzystac bo nie wiemy kiedy znowu sie powtorzy....


Co nam to da jak i tak znowu z grupy nie wyjdziemy? :roll:
wiadomo ze kiedys odpadniemy ale im pozniej tym lepiej :]
nie rozumiem takich ludzi :roll:
moze bayern ma sie w przyszlym sezonie nie kwalfikowac do cl bo i tak znowu nie wygra :lol:
wole odpasc z grupy na ms niz wogole na mundial nie pojechac
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-06-06, 01:58

Martwi mnie jedynie coraz slabsza (moim zdaniem) gra Zurawia...

Powiem Ci ze ani mi taka mysl nie przeszla przez mysl!! 5 bramek w eliminacjach to jest slabo :roll:
A co do zachowania trenera Azerow to powiem krotko: skandal, zenada, wstyd i hanba (oczywiscie dla niego samego i Azerow). Jestem ciekaw reakcji FIFY !!!

No przeciez daj spokoj co ten koles tam wyprawial!! Wygladalo to conajmniej tragicznie!! Ze wszystkich okreslen, ktore uzyles do okreslenia zaistnialej sytuacji najtrafniejszym (oprocz oczywiscie 'skandal') wydaje mi sie ZENADA!! :573:
Co do tej reakcji tez jestem ciekawy!! Jakbyscie sie czegos dowiedzieli to piszczie bo to sprawa zjawiskowa conajmniej!!
P.S. A to trener tez moze dostac czerwona kartke!!?? :shock:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości