Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez scholli7 » 2017-06-11, 19:24

Arti napisał(a):Przed chwilą swoją klasę pokazał najbardziej pokrzywdzony zawodnik na świecie


Co nie zmienia faktu, że strzelił później ładną bramkę strzelając głową i kolejny raz strzelił 2 karne nadal się nie myląc przy tym więc po co to napinanie z Twojej strony?
Prawda jest taka, że gdyby nie Lewy i Jego bramki w kadrze Nasza Reprezentacja nie byłaly w tym miejscu gdzie jest teraz. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko o takim stanie rzeczy pomarzyć. Fakt przegiął ze swoim ostatnim tekstem, ale nie brnijmy w tym, bo nie ma to większego sensu :wink: Dla mnie kapitalne spotkanie zagrał wczoraj Zieliński :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Arti » 2017-06-11, 19:30

Po tym co ostatnio powiedział, wiele osób na tym forum będzie się napinało i bacznie obserwowało jego fantastyczną skuteczność. Ja również :)
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 14h 11m 19s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez scholli7 » 2017-06-11, 19:51

Jeśli sprawia Ci to przyjemność i innym wielu osobom na tym forum spoko. Jednak nie rób tego na siłę i nie przesadzaj zbytnio z tym :wink: Bo w dalszym stopniu może to prowadzić do jakiejś obsesji, czy też choroby i zamiast cieszyć się np z Jego bramki i objęcia prowadzenia swojego ukochanego Klubu, będziesz miał Jego wcześniejszą setkę w głowie :wink:. Nie bronię Lewego, bo swoją wypowiedzią się bardzo skompromitował i zachował się nie fer wobec swoich kolegów z drużyny. I mam nadzieję, że Uli czy też Inni bardzo szybko sprowadzą Go za tą wypowiedź na ziemię.
Doskonale było widać jakie miał parcie na zdobycie tytułu króla strzelców i armatki w ostatnim meczu. I Jego zachowanie jest mocno nie na miejscu. Ale znowu zejdźmy na ziemie na dzień dzisiejszy nie mamy godnego zawodnika Jego pokroju. I z tą skutecznością nie przesadzajmy bo gość strzelił 2 raz z rzędu 30 bramek w sezonie :-P to coś znaczy mój drogi Kolego. A w kadrze brakuje mu zaledwie 2 bramek by pobić rekord pana Lubańskiego( 48 bramek) i prowadzić jako najskuteczniejszy strzelec Kadry więc o czym tu w ogóle dyskutować. Następnego takiego zawodnika możemy za naszego życia nie doczekać taka jest prawda :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Klinsmann » 2017-06-12, 02:13

scholli7 napisał(a):Następnego takiego zawodnika możemy za naszego życia nie doczekać taka jest prawda
Czy Mandżu psuł tyle setek co Lewy? Nie :!: Nawet do połowy nie dobił.
Jeśli Bayern w BL dalej będzie tak mocarny, to każdy napastnik jest w stanie strzelić te 30bramek. Teraz to trzydzieści :lol: A jak było 17 to też był zachwyt.
Dziwię się, a Tobie szczególnie, że nie dostrzegasz tego ile mu koledzy stwarzają i ile on z tego wykorzystuję. Dlaczego w BVB nie zbliżył się do trzydziestki? Odpowiedź jest prosta, bo miał sporo mniej podań.
Niech idzie do Shalke i tam ugra armatę - wtedy szacun. Kiedyś porównywany był tu Dost i wyśmiewany, że to żaden konkurent i takie tam.
Dost ma dwa mecze mniej i 4gole więcej, w drużynie 5klas słabszej.

Ja nie wiem jak w ogóle można w tak wielkim klubie, trzymać zawodnika na tak ważnej pozycji bez dryblingu i jakiegokolwiek zwodu :573: Muller nie jest żadnym wirtuozem, ale on chociaż coś potrafi, zwykły zamach czy jak to się nazywa i często tym wyrabia sobie przewagę/pozycję.
Lewy idzie do końca i traci piłkę albo podaje do tyłu bo biedak nic nie potrafi \z nią zrobić. Złota piłka mu się marzy :lol: Sodówa poziom 100.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2017-06-12, 06:05

Moim zdaniem to Scholli pisał, że nie doczekamy takiego napastnika w polskiej kadrze, a nie Bayernie, więc niepotrzebnie się spinasz z tym Mandzukiciem. Każdy już wie, że nazwisko Lewandowski (choćby w kontekście Mariusza czy nawet Marcina) sprawi, że na wzór "Przez osiem ostatnich lat..." pojawi się zaraz Twój post w milionami przykładów na temat amatorstwa Roberta. Tylko czemu to ma służyć :mrgreen:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez SoSeductive » 2017-06-12, 13:53

Nie no ale z tym Mullerem to gruba przesada.. kiedyś był fart bo piłka się odbiła od niego i wpadała, teraz jak dla mnie powinien walczyć o rezerwę..
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez ironlemon » 2017-06-12, 14:16

haj napisał(a):na wzór "Przez osiem ostatnich lat..." pojawi się zaraz Twój post

Czemu wcześniej nie wpadłem na to porównanie :lol:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez scholli7 » 2017-08-27, 21:19

Cieszą bramki naszych Reprezentantów w tej kolejce na europejskich boiskach. Lewy, Glik, Zieliński ;) i to przed samym meczem eliminacyjnym ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez scholli7 » 2017-09-01, 21:58

Dostaliśmy konkretną lekcję dzisiaj z Danią :oops: Masakra fakt, że to pierwszy przegrany mecz od bardzo długiego czasu, ale dostaliśmy naprawdę zimny prysznic i wynik poszedł w świat. Zero agresji, zero pomysłu na grę, zero środka pola. I o dziwo 2 bramki zawalili nie tak dawno chwaleni przeze mnie Zieliński i Glik :oops: Konkretny brak tempa ze strony naszych gdzie się podział Grosicki? Kapitalna bramka na 4:0 Duńczyków podsumowała ten mecz :oops: I nie ma co tu dużo mówić byliśmy ewidentnie słabsi pod każdym względem od Duńczyków.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Matifcb » 2017-09-01, 22:05

wydawalo sie jakbysmy ten mecz juz odpuscili rano. Na spokojnie z kazachami czy armenia damy rade i styknie albo remisik dani z vmontenegro albo jakos u siebie remin z nimi wykulamy :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 8m 55s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez grejfrut » 2017-09-02, 07:17

Mnie zastanawia skąd taki optymizm przed meczami z Kachami i Armenia. Z jednymi zremisowaliśmy 2-2, a drugich pokonaliśmy LEDWO 2-1 na własnym stadionie, strzelając gola na 2-1 w 93 minucie. Na tym meczu akurat byłem na stadionie, gra dramat.

Brakuje nam środka pola. Wytłumaczyć to można tym, że piłkarze nie są jeszcze w rytmie meczowym.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Matifcb » 2017-09-02, 09:47

stary jak to skad :) przeciez spojrz gdzie kazachstan i armenia sa w rankingu fifa a gdzie my :O
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 8m 55s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez arekBM » 2017-09-02, 10:04

Matifcb napisał(a):stary jak to skad :) przeciez spojrz gdzie kazachstan i armenia sa w rankingu fifa a gdzie my :O



No dokładnie przecież my jesteśmy na takim samym poziomie co Niemcy czy Aergentyna, a taką Francje czy Hiszpanie to zjadany na śniadanie, to co nam Kazachstan czy Armenia mogą zrobić? :twisted:
arekBM
Bawarczyk
 
Posty: 310
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-04-25, 10:41
Online: 2d 15h 46m 23s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Szybki » 2017-09-02, 19:33

grejfrut napisał(a):Brakuje nam środka pola. Wytłumaczyć to można tym, że piłkarze nie są jeszcze w rytmie meczowym.


No jak to ? W polsatach wmawiają mi Kołotonie że Zieliński i Linnety pociągną środek pola. Najbardziej to zawala Zieliński :/ facet mam wrażenie ma wieczne problemy z głową, źle zaczyna mecz i źle kończy. Posiada pewne umiejętności ale mentalnie to grający wrak :roll: . Największy żal to mam po takim meczu do Nawałki który zrezygnował z tego co dobrze funkcjonowało czyli grę dwoma napastnikami ! Raz mu wyszedł mecz z Rumunią gdzie to Rumuni byli dla nas tłem i ciągnie to ustawienie. Przecież grą z jednym Lewandowskim odrabialiśmy za Smudy i Fornalika, jakie były tego efekty to wszyscy pamiętają. Trzeba usunąć Zielińskiego i w jego miejsce dać Milika innej opcji nie widzę na dokończenie tych eliminacji. Jakie jest wasze zdanie ?
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Krasus » 2017-09-03, 09:10

Nawałka zrezygnował z gry dwoma napastnikami nie dlatego, że tak sobie wymyślił przy browarku, tylko dlatego, że na długi czas wyleciał mu przez kontuzję kluczowy w tej taktyce Milik. Od tego czasu minął prawie rok, a Milik nie może pozbierać się z formą, a Teodorczyk i Wilczek to cienie zawodników z poprzedniego sezonu. Z kim my mamy grać to ustawienie z dwójką z przodu? Za to Zieliński zaczął w końcu w paru meczach zbliżać się do poziomu, jakiego się od niego oczekuje w reprezentacji.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że gdyby z Danią zagrał Milik zamiast Zielińskiego, to nagle Lewy zacząłby dochodzić do piłek, Grosicki zrobiłby parę rajdów, środek pola zacząłby wygrywać pojedynki z przeciwnikami, obrona przestałaby zawalać bramki, a Piszczek nie dostałby sraczki. Wszyscy zagrali słabo i jeden Milik nie jest tu zbawieniem. Ja wolę wierzyć, że ten mecz to był wypadek przy pracy, a nie oznaka pogubienia się Nawałki.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości