Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-08-18, 17:00

piotraldinho napisał(a):Heh ja tam sie troche na mecz Polaków z Holadnia - Niemcy przelaczalem


Ja dokladnie tak samo :D Ale akurat widzialem wszystkie bramki :!: No coz... moim zdaniem Polska zagrala przecietnie... nie sadzilem ze z Izraelem bedziemy mieli tyle problemow ale wazne ze jest zwyciestwo :wink:
Najbardziej w tym meczu podobala mi sie bramka Szymkowiaka- po prostu cudo :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Kociol » 2005-09-03, 21:45

No i mamy szczesliwe 3-2 i wielkie szanse na awans z poza barażów. Chciałbym, abysmy wygrali z Wališ, ale po dzisiejszej postawie naszej bedzie to napewno bardzo ciezkie do osiagniecia. Widać było u naszych obroncow brak kondycji, nie mielismy juz w koncowce sił. Dobrze zagrał Smolarek i Kosowski. W koncowce albo na 2 polowe zmienilbym Rasiaka, ktory moze mimo asysty, juz do gry sie chyba nie nadawał, ale walczył.

Tak więc ... szczescie sie nam tu usmiechnelo, czekam wiec na srodowy mecz! :wink:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez killy » 2005-09-03, 22:06

Obrone mamy beznadziejna(Klos, Rzasa i Baszczynski sie nie nadaja), dobrze zagrali pomocnicy i napastnicy,

w srode z Walia napewno nie bedzie latwo, obstawialbym remis
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Scholli » 2005-09-04, 01:28

nie ma to jak porzšdna porcja szczęœcia... :D tylko, że jak patrzę na te nasze orły, które gubiš się przy prowadzeniu 2:0 z Austriš to wolę nie myœleć co będzie nas czekać na tych, coraz bliższych naszej reprezentacji, Mistrzostwach Œwiata... znów będzie płacz i rozpacz... ale czego można oczekiwać przy tak opłakanym stanie piłki nożnej w Polsce? dziękujemy ci PZPN... ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez KuBa » 2005-09-04, 10:00

Nie ważne jak wazne, że wygralismy. :wink: Pierwsza połowa w wykonaniu polaków była bardzo dobra. W drugiej połowie polacy poczuli sie zbyt pewnie siebie i to było przyczyna straty tych 2 goli. Bardzo groŸny był austryjacki napastnik Linz. Dobrze, że trener wprowadził go dopiero w 2 połowie. :wink: Austryjacy powinni skonczyc tem mecz w 10 jak nie w 9. Wystarczy wygrac z Walia i jesteœmy na MŒ. :mrgreen:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez killy » 2005-09-04, 10:33

KuBa napisał(a):Wystarczy wygrac z Walia i jesteœmy na MŒ. :mrgreen:


ogladalem retransmisje meczu Ang-Wal i smiem twierdzic ze Walia bedzie duzo grozniejsza od Austrii, i zeby z nimi wygrac nasi pilkarze beda sie musieli niezle napocic, i jeszcze wymienic Mile, Klosa i Rzase
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-09-04, 10:42

Niezly horror zafundowali nam wczoraj nasi reprezentanci :wink: Mecz byl bardzo dramatyczny mimo tego ze po pierwszej polowie wydawac by sie moglo ze zwyciestwo przyjdzie gladko :!: Nasi bardzo dobrze rozpoczeli spotkanie, szybko objeli kontrole nad rywalami i 2:0 do przerwy bylo jak najbardziej zasluzone :D Wszyscy zawodnicy grali dobrze i mozna bylo ich tylko chwalic... szkoda ze nie trwalo to caly mecz :roll: W drugiej polowie, a dokladniej po straconej bramce nie wiem dlaczego ale naszym jakby sie cos stalo- chyba to byly po prostu nerwy ale takie cos nie powinno miec miejsca u profesjonalistow :? Bramki dla Austryjakow byly strasznie przypadkowe ale nie bez winy naszych obroncow :!: Na szczescie mecz zakonczyl sie happy endem i to jest najwazniejsze :D Przed meczem z Walia trzeba wyciagnac wnioski z wczorajszej niefrasobliwosci i mysle ze bedzie dobrze 8) Bylo by super juz w srode zapewnic sobie awans do MS :D Ja osobiscie wierze ze tak sie stanie :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-09-04, 12:17

Killy nie moge sie z toba zgodzic jesli chodzi o Marcina Baszczynskiego. Jak dla mnie obronca Wisly Krakow jest najlepszy na swojej pozycji w Polsce i nie mamy zadnego zawodnika o porownywalych umiejetnsociach co on. Poza tym wcale nie gral zle, a zawsze jest przydatny w ofensywie...

Co do Klosa to moze sie zgodze - ale z drugiej strony jakiego masz innego zawodnika? Hajto ktory w Norymberdze sie nie miescil, czy Bosackiego, ktory jak gra to slabo... Takze Janas nie ma duzego wyboru, a mudsi kogos wstawic, bo trzema z tylu zagrac to jak pogodzic sie z porazka...

Rzasa - od zawsze bylem przeciwnikiem jego gry w kadrze. Wczorajszy mecz tylko mnie przekonal o tym, ze tego Pana nie powinno byc w reprezentacji. Nie rozumiem jak mozna wstawiac takiego goscia, skoro po reka ma sie niegorszego, a o wiele mlodszego Dariusza Dudke, ktory z bardzo dobrej strony pokazal sie na turnieju na Ukrainie...

co do Walii to jak chyba wszyscy wiemy zagraja bez Hartsona, a to dla nich ogromna strata, tak jak dla nas Krzynowek i Dudek...

w koncu Janas poszedl do glowy po rozum i mam nadzieje ze juz zawsze bewdzie stawial na Ebiego - to nasz najlepszy zawodnik na prawa strone jakiego mielsimy od kilku lat. Jest mlody, przebojowy, jeszcze moze byc lepszy i jak nabierze doswiadczenia to moze byc tak samo mocnym punktem na prawej stronie, jak na lewej jest Jacek...

Jeszcze o jedna bramke wiecej z Walijczykami i jedziemy na Mundial!!!
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-09-04, 14:03

pierwsza polowa dobra pozniej coraz gorzej, mielismy sporo szczescia a zarazem pecha (sedzia) ale udalo sie wygrac :D mimo nerwowej koncowki 3 pkt nasze :D
wygrana z walia jeszcze nam nie zapewnia awansu ;) ale licze z pokonamy walijczykow i przy odrobinie szczescia (wygrana holendrow z czechami) awansujemy do ms bez barazy :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-09-04, 14:14

Po pierwszej polowie mozna bylo byc bardzo zadowolonym . Gra naszych reprezentantow byla nie tylko dobra , ale tez przyjemna dla oka . Szczegolnie gra Rasiaka ! Naprawde to c oz tym chlopem a Anglii zrobili to ja jestem pelen podziwu . Rowniez fantastycxzny byl Smolarek . No i ja bylem juz w przerwie pewny ze nasi wygraja latwo i moze jeszcze ze 2 hukna . A tu patrze :shock: pokazuje sie nasza polska mentalnosc . Jak juz wygrywamy to odpszuszczamy :roll: i Austriacy to wykorzystali . Choc tez trzeba poweidziec ze przy pomocy sedziego bo ten ewidentnie gwizdał dla Austriaków . Według mnie co najmniej 3 z nich powinno wyleciec z boiska . Ordynarne chamskie faule od tyłu na nogi :roll: a sedzia nic nie daje :shock: . W koncowce nie istnielismy i mielismy sporo szescia jak ten Linz w poprzeczke trafił , z tym ze oni tez mieli bo Zurawski strzelilby fantastyczna bramke gdyby nie słupek .
Zamiast spokojnie dowiesc zwyciestwo to był wczoraj horror :roll: . Zle , zle , zle :( .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-09-04, 14:47

Pierwsza połowa była œwietna. Druga - tylko na poczštku. Po bramce Linza, w nasze szeregi wkradła się mała niepewnoœć... ale szybko rozwiał jš Żurawski, na raty strzelajšc z rzutu karnego. PóŸniej było coraz gorzej :/ Austriacy napierali... w końcu Linz zdobył drugš bramkę. Na szczęœcie nie strzelił więcej i wygraliœmy 3:2 :wink: Na pochwały zasługujš m.in. Smolarek i Kosowski. Strzelili bramki i odwaznie pocznali sobie w ofensywie. Muszę przyznać, że bardzo przydał się Grzegorz Rasiak. Dzięki swojemu wzrostowi mieliœmy szanse w grze w powietrzu (do tego zaliczył asystę przy golu Kosowskiego).

Reasumujšc: mecz był dobry w wykonaniu naszych "Orłów" ale trzeba ich zganić za brak koncentracji w ostatnich minutach meczu. Jeżeli zagramy tak (jak w pierwszej połowie z Austriš) z Wališ i Angliš (całe mecze) to jest szansa nawet na 4 pkt w tych dwóch ostatnich meczach.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez killy » 2005-09-04, 15:28

haj napisał(a): Jak dla mnie obronca Wisly Krakow jest najlepszy na swojej pozycji w Polsce Poza tym wcale nie gral zle, a zawsze jest przydatny w ofensywie...

Niestety narazie jest najlepszy, ale mysle ze Błaszykowski za niedugo go wygryzie..., wg mnie zagral slabo i gorsi od niego byli tylko Klos, Rzasa i Mila.
haj napisał(a):Co do Klosa to moze sie zgodze - ale z drugiej strony jakiego masz innego zawodnika?

niestety narazie nie ma zastepcy na jego pozycje
haj napisał(a):Rzasa - od zawsze bylem przeciwnikiem jego gry w kadrze.

Dudka lub Kielbowicz to jedyni powazni kandydaci na te pozycje
haj napisał(a):co do Walii to jak chyba wszyscy wiemy zagraja bez Hartsona, a to dla nich ogromna strata, tak jak dla nas Krzynowek i Dudek...

Maja w zastepstwie Earnshawa i Bellamiego, mysle ze napewno w pelni go zastapia
haj napisał(a): Jeszcze o jedna bramke wiecej z Walijczykami i jedziemy na Mundial

bedziemy musieli liczyc chyba jeszcze na porazke Czechow z Holandia :wink:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-09-04, 15:41

Maja w zastepstwie Earnshawa i Bellamiego, mysle ze napewno w pelni go zastapia


Z tego co slyszalem Bellamy ma kontuzje. na Skysportsie pisano ze nie zdazy sie wykurowac na mecz z Anglia i Polska...

a Earnshaw? Nie ma takiego atutu jak Hartson - zastaiwnie sie, uderzenie glowa i zawsze John mogl zgrac pilke to jakiegos zwinnego napastnika. Tazke jest to dla nich ogromne oslabienie...


bedziemy musieli liczyc chyba jeszcze na porazke Czechow z Holandia

co do tego to nie mam watpliwosci 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-09-05, 18:21

wicie co mnie najbardziej wkurza .. ze nie tylko na onecie ale na czesc forum dyskusyjnych wczsniej skreslalo sie Ebiego jak nie przyjezdzał na kadre a teraz kazdy go chwali ... fakt ze strezlil bramke cuda nie czyni :)Wkocu mu sie nalezała ..........
Na miejsce Kłosa jednak wolalabym zeby Janas siegnal po HAJTO bo mam wrazenie wze z Jackiem Bakiem mielismy mur niedozdarcia :?:
kina_17
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-09-05, 19:29

kina_17 napisał(a):wicie co mnie najbardziej wkurza .. ze nie tylko na onecie ale na czesc forum dyskusyjnych wczsniej skreslalo sie Ebiego jak nie przyjezdzał na kadre a teraz kazdy go chwali ... fakt ze strezlil bramke cuda nie czyni :)Wkocu mu sie nalezała ..........
Na miejsce Kłosa jednak wolalabym zeby Janas siegnal po HAJTO bo mam wrazenie wze z Jackiem Bakiem mielismy mur niedozdarcia :?:


Tylko, że ja byłem od poczštku za Smolarkiem, od kiedy pokazał w Dortmundzie co potrafi!! HAJTO?? On jest za słaby!! Jak Kłos gra, to niech gra... nie wiem kto mógłby zajšć jego miejsce w reprezentacji. Chyba, że Wałdoch....
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości