Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-09-05, 21:57

Grzechoo napisał(a):
kina_17 napisał(a):wicie co mnie najbardziej wkurza .. ze nie tylko na onecie ale na czesc forum dyskusyjnych wczsniej skreslalo sie Ebiego jak nie przyjezdzał na kadre a teraz kazdy go chwali ... fakt ze strezlil bramke cuda nie czyni :)Wkocu mu sie nalezała ..........
Na miejsce Kłosa jednak wolalabym zeby Janas siegnal po HAJTO bo mam wrazenie wze z Jackiem Bakiem mielismy mur niedozdarcia :?:


Tylko, że ja byłem od poczštku za Smolarkiem, od kiedy pokazał w Dortmundzie co potrafi!! HAJTO?? On jest za słaby!! Jak Kłos gra, to niech gra... nie wiem kto mógłby zajšć jego miejsce w reprezentacji. Chyba, że Wałdoch....
waldoch juz zakonczyl kariere
jesli nie klos to ja wystawilbym lewandowskiego albo jopa

[ Dodano: 2005-09-05, 22:58 ]
kariere reprezentacyja oczywiscie:P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez janekfcb » 2005-09-08, 11:36

HAHAHAHAHA, Anglia przegrała z Irlandiš :):):):) hahaha

A co do naszego meczu, lepiej graliœmy, dobrze ze był ten karny, ale ten Żurawski dziwnie strzela, w ogole nie patrzy na bramkarza, ale udało sie!!
Jop dobrze zagrał, Kosowski niezle szarzował, ale znowu koncowka nerwowa. kiepska kondyscja, taki oboz z Magathem by im się przydał
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez killy » 2005-09-08, 13:34

Mecz niezly w wykonaniu Polakow, szkoda tylko ze Zlatan przedluzyl nasze oczekiwania na awans do MS
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-09-08, 14:04

Nasi wczoraj grali gorzej niz w 1 polowie z Austria . Ogolnie mecz to była jedna wielka NUDA . Nic sie nie działo . Walijczycy nic nie grali , Polacy cos tam probowali grac , ale gdybysmy tak grali z kims pokroju Anglii czy Szwecji to zapewne dostalibysmy nie zle ...
Dobrze , ze jednak wygralismy . Przez wiekszosc czasu przewazali nasi . Koncowka pokazała jednak , ze nasi juz chyba maja taki dziwny nawyk ze w koncowce zamiast grac spokojnie to chca zeby człowieka szlak trafił bo na zwyciestwo pracowali cały mecz , a tu nagle mogło sie okazac ze w koncowce trud poszedł na nic .
Dobrze , ze Anglia przegrała , ciesze sie z tego bo nie tylko ze dobrze dla Polskii ale ja po prostu Angolow nie lubie . Na Old Trafford chce zeby nasi wygrali :P . No co ? Oni maja Franka , my tez mamy Franka :wink: ...
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-09-08, 15:00

styl moze nie byl powalajacy ale liczy sie ze 3pkt nasze i awans juz bardzo blisko :D tak trzymac :mrgreen:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-09-08, 15:10

Polska - Walia 1:1. W szkole œmiech z gry i z Grzegorza Rasiaka.... w domu œmiech z gry.... a w prasie jak zwykle sa zadowoleni. Majš do tego prawo, ja też jestem zadowolony ze zwycięstwa. Tylko szkoda, że Węgry przegrały 1:0 ze Szwedami po bramce strzelonej w ostatniej minucie przez ZLATANA :evil: mogliœmy już być w MŒ, a tak trzeba jeszcze poczekać... bede liczył na zwycięstwo Holandii z Czechami (mecz bedzie u naszych południowych sšsiadów), bo jeżeli Oranje wygrajš - my awansujemy do MŒ.

Nie wazne jak, ale musimy awansować do Mistrzostw Œwiata! :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-09-08, 15:47

Wielka szkoda ze ten Zlatan musial wczoraj trafic tego gola :evil: Bo tak, nie jest wcale powiedziane ze awansujemy do upragnionych MS :wink: Jeszcze wszystkie mozliwosci sa dozwolone i na razie nie ma co sie przedwczesnie cieszyc :!:
Ale wierze ze awansujemy juz po meczu Anglia-Austria... oby Austryjacy nie odpuscili sobie tego spotkania :!:
A co do naszego meczu z Walia to powiem krotko: bylismy lepsza druzyna i wygralismy zasluzenie :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-09-08, 16:44

A niezauwazyliscie ze my to zawsze mamy farta do tej Szwecji????
Najpierw ElME 2004 obiecali nam ze pokonaja Łotwe kiedy to my wygralismy z wegrami i co ????trezba bylo sie pozegnac ... za kazdym razem dostawalismy baty od szwdó a wczoraj to nawet ja liczyłam i blagalam w myslach by wegrzy nieodpuscili chcociaz chetnie bym zobaczyla bramke Ibrahimovica ..... ale no coz poczekajmy pozyjemy ozbaczamy grunt ze bynajmniej 2 miejsce mamy zapewnione :)
kina_17
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez mario_mk » 2005-09-10, 18:50

o czym my tutaj gadamy niech sobie ta Szwecja wygrywa - My skupmy sie na sobie i sami zalatwmy sobie ten awans meczem z Anglikami
mamy coraz lepsza druzyne i pokazmy w koncu na ile jest warta - niech nie oglada sie na innych tylko ogra Anglikow i wszystko :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-10-01, 08:38

chciałabym zeby Polska była na tyle siln by pokonać Anglię p oza tym jakie szasne wy dajecie Brozkowi . który dostał powołanie od Janasa zagra czy nie zagra ???? :?:
kina_17
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-10-01, 11:51

kina_17 napisał(a):chciałabym zeby Polska była na tyle siln by pokonać Anglię p oza tym jakie szasne wy dajecie Brozkowi . który dostał powołanie od Janasa zagra czy nie zagra ???? :?:


Moim zdaniem on jest jeszcze za slaby oraz za malo doswiadczony na gre w 1 reprezentacji :wink: Poza tym watpie aby wygryzl ze skadu Zurawia, Franka badz tez Rasiaka :!: Mysle ze on ma jeszcze czas na 1 reprezentacje. Jak to sie mowi: na kazdego przyjdzie pora :569:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-10-01, 13:16

Brożek nie ma ogrania w karierze seniorskiej i nie za bardzo rozumie się jeszcze z zawodnikami wymienionymi wczeœniej przez DamKama. W pierwszym sładzie wybiegnie prawdopodobnie duet Żurawski - Rasiak, tak jak to miało miejsce w ostatnich meczach. Brożek być może zasišdzie na ławce, ale na jego miejscu chicałoby być jeszcze dwóch zawodników: Frankowski i Niedzielan.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-10-01, 13:25

tylko ze Janas Niedzielana niepowołał :P
kina_17
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-10-01, 13:40

kina_17 napisał(a):tylko ze Janas Niedzielana niepowołał :P


Aha to sorry. Ostatnio go powołał, to myœlałem, że teraz jest podobnie. Nie interesuje sie Eredivisie i nie wiem - być może Niedzielan ma kontuzję, czy słabo grał...

Ale ogólnie dzieje się, że Niedzielan jest powoływany :P i po częœci mówiłem bardziej ogólnikowo o reprezentacji.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-10-01, 13:59

Niedzielan nie jest kontuzjowany wrecz przeciwnie sam liczyl na to ze go trener powoła ale no cóz chyba wolał dac mu przerwe ..... poza tym Niedzielan za pare miesiecy zostanie tatusiem ;) jego zona jest w 6 tyd. cišzy :) ciekawe czy strzal zycia wyszedl mu taki ze bedzie miał pierworodnego ....
kina_17
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości