Reprezentacja Polski

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-10-08, 22:25

no i jedziemy na mundial :D:D:D brawo pomaranczowi a przede wszystkim bialo czerwoni :D:D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez olli » 2005-10-08, 22:36

Ja sie ciesze że szwedzi, którzy zabrali nam Euro 2004 będš mieli problemy z zakwalfikowaniem się :-P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-10-08, 22:44

Super sprawa! MΠdrugi raz z rzedu :] Polska! Polska! Polska!

Tylko niech teraz nie rozplywaja sie w Knorrach czy innych zupkach :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez piotraldinho » 2005-10-09, 08:09

Oczywiœcie , że sie ciesze jednak ja tam 100 razy wolałbym zeby nasi piłkarze wywalczyli awans an Old Trafford a nie patrzyli się na Holendrów . Pomarańczowym kibicowałem wczoraj nie tylko daltego , że nasi awans moga sobie zapewnic , a tez dlatego , że ogólnie zawsze ich reprezentacji kibicowałem oprócz Brazylii :P (z tych zagr.) .
Wczoraj ogladałem jeszcze mecz Anglii z Austriš jednak niestety Austriacy nie byli w stanie wtkorzystac choc jednej ze stworzonych a dogodnych sytuacji . Mieli tez troche pecha bo karny byłz kapelusza , a strzał w poprzeczke Lintza mogł być równie dobrze bramkš ...

No cóz . Pozostaje mi jendak sie cieszyc ze nasi na mundial jadš :D :wink: . I mam teraz nadzieje ze juz na loozie w Anglii powalcza nawet o remis i o 1 miesjce w grupie . Moim zdaniem sš w stanie to uczynic bo Anglia bedzie wzmocniona - Beckham nie bedzie grał ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-10-09, 10:44

Super :mrgreen: Bardzo sie ciesze ze znowu jedziemy na ta wielka impreze :D Tylko chcialbym zeby nasi tym razem cos zawojowali na Mundialu :!: Ale do tego jeszcze duzo czasu... na razie cieszmy sie awansem :564:
Co do meczu z Anglia to moim zdaniem jestesmy w stanie nawet wygrac to spotkanie :wink: Anglia ostatnio nie zachwyca, nie zagra Beckham, Polska bedzie grala na luzie- same plusy :-P Jestem przekonany ze powalczymy nawet o 3 pkt 8)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Grzechoo » 2005-10-09, 12:07

No i proszę - takš miłš niespodziankę sprawili nam Holendrzy i Szwedzi :wink: W eliminacjach do ME po wygranym meczy prez Łotyszy mówiono: "Łotysz, Szwed - dwa bratanki", teraz mam nadzieję, że będzie się mówić "Polak, Chorwat - dwa bratanki" :wink: Ale mimo wsyzstko 80% awansu to zasługa naszych piłkarzy - gdyby nie wygrywali i zdobywali punktów, nawet zwycięstwa zespołów z innych grup nie dałyby nam awansu. Dlatego oczywiœcie gratuluje naszym piłkarzom i trenerom kolejnego awansu do przyszłorocznych MŒ.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kina_17 » 2005-10-09, 19:13

znajdzcie mi jednego pesymiste ktory by sie nie cieszyl z awansu Polski ????
Chyba kazdy szanowany kibic sie cieszy ze jego reprezentacja awansowala ( mowie o tych co wygywali mecze ) :D ciekawe jak bedzie z Anglia ... chcialabym zebysmy wygrali i przestali zyc o wembleyu 73 roku bo mnie juz uszy bola od sluchania :) choc bylo na co patrzec
kina_17
 

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-10-10, 18:17

Grzechoo napisał(a):No i proszę - takš miłš niespodziankę sprawili nam Holendrzy i Szwedzi
dla mnie porazka szwedow nie byla niespodzianka(nie pierwszy raz nam nie pomogli w waznym momencie) a juz na pewno nie mila bo zwyciestwo ljungberga i spolki takze daloby nam awans
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez DamKam » 2005-10-12, 16:58

Dzis jest ten wielki dzien w ktorym Polska reprezentacja stoczy batalie na Old Traford :-P Juz nie umiem sie doczekac tego meczu :D Licze na dobre spotkanie i przede wszystkim dobra gre bialo-czerwonych :!: W STS postawilem w tym meczu X2 i mam nadzieje ze ktorys z tych wariantow padnie i przyczyni sie do ewentualnej wygranej 40 zl :wink:
Ale na szczescie jest to mecz w ktorym nie musimy wygrac za wszelka cene i jak przegramy to sie nic nie stanie :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez oldzia » 2005-10-12, 17:55

Dzisiaj gramy mecz z Angliš!!!! Mam nadzieję że będzie to historyczna wygrana i polacy otrzymaja za niš 100 tys. zl :p Coœ tak przeczówam że sprawimy dzisiaj niespodziankę i zajmiemy 1 miejsce w grupie :] ;) :)
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Simin » 2005-10-12, 18:04

No to dzisiaj cisniemy Angoli rowno!! Oni jak zwykle pewni siebie - ale dotana tym razem baty!! Czuje to w kosciach!! Jak wygramy, to bede po prostu chodzil z dumna klata przez chyba caly miesiac!! Cos mi sie zdaje, ze ewentualne zwyciestwo Polski pograzylo by Gorana, wiec niech tak sie tym bardziej stanie!! :P :) nie lubie jakos tego goscia - zreszta zdaje sie, ze do stolka selekcjonera reprezentacji sie juz chyba conajmniej przyspawal... :wink: Spadaj dziadzie - czas zrobic miejszce dla mlodszych i kreatywniejszych!! :wink:
Pozdro
P.S. Polska, Polska, Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez oldzia » 2005-10-12, 21:30

No cuż zdarza się ale nie możemy się tym przejmować :p Najważniejsze że awansowaliœmy do mundialu i tylko to się liczy!!!!!! A gra Artura Boruc byla fenomenalna mam nadzieję że zgloszš się po niego kluby z wyszszej pólki bardzo mu tegego życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) :) polska...polska...polska... mistrzem jest. :p
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Roqe » 2005-10-12, 21:39

DLACZEGO ZOSTAŁ ZMIENIONY SMOLAREK A NIE RASIAK?!?!?!?! CZY KTOŒ MI TO WYTŁUMACZY?!?!?!?!?!?! PRZECIERZ TO "DREWNO" CIĄGLE PIŁKE TRACIŁO!!!!!!!!!! ... a pozatym to brawa dla Franka (za ładny strzał z lewej nogi) i dla ARTURA BORUCA!!! WG MNIE NAJLEPSZY POLSKI PIŁKARZ W TYM MECZU...
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Max » 2005-10-12, 21:55

no i ten mecz mi wszedl na kupon, zawalila tylko irlandia :/
ogolnie calkiem niezle polacy ale tylko krotkimi momentami
widac teraz jaka przepasc dzieli 'slabych' anglikow i polakow
moze do czasu ms cos sie zmieni, oby!
no i brawo boruc
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez haj » 2005-10-12, 22:16

Dobrze ze nie bylo kompromitacji :P

Gol jest - to juz dobry znak ;) z reszta wynik lepszy niz gra :P

Jestem nawet zadowolony bo media rozdmuchaly sprawe jakoby Anglia byla slaba. Otoz jest to reprezentajca ktora moze wygrac z kazda druzyna na swiecie. Maja indywidualnosci jak Lampard, Owen, Wright-Phillips czy nawet Cole dzieki czemu zawsze, zawsze beda bardzo grozni.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości