Wielka afera w Calcio

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Grzechoo » 2006-11-02, 17:58

Przypomina mi się mecz Juventusu z Cagliari na wyjeździe, kiedy to turyńczycy przegrywali i sędzia doliczył chyba 5 czy 7 minut ( :shock: ) i w dogrywce Juventus strzelił gola (nie pamiętam tylko, czy z niesłusznego karnego czy spalonego).
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Max » 2006-11-02, 22:25

Grzechoo napisał(a):Przypomina mi się mecz Juventusu z Cagliari na wyjeździe, kiedy to turyńczycy przegrywali i sędzia doliczył chyba 5 czy 7 minut ( :shock: ) i w dogrywce Juventus strzelił gola (nie pamiętam tylko, czy z niesłusznego karnego czy spalonego).
Warto czasem przeczytać poprzednie posty w temacie zanim się w nim wypowie... A i w lidze włoskiej raczej nie ma dogrywek. :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Grzechoo » 2006-11-03, 08:36

Max napisał(a):
Grzechoo napisał(a):Przypomina mi się mecz Juventusu z Cagliari na wyjeździe, kiedy to turyńczycy przegrywali i sędzia doliczył chyba 5 czy 7 minut ( :shock: ) i w dogrywce Juventus strzelił gola (nie pamiętam tylko, czy z niesłusznego karnego czy spalonego).
Warto czasem przeczytać poprzednie posty w temacie zanim się w nim wypowie... A i w lidze włoskiej raczej nie ma dogrywek. :P


A nie zauważyłem tego, aby ktoś pisał o tym meczu, sorry. I chodziło mi oczywiście o doliczony czas gry :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Pixik » 2006-11-04, 10:14

Pietras napisał(a):
Nie bądź śmieszny :lol: Ciekawe jak wytłumaczysz fakt, że 4 piłkarzy Juventusu (w tym np. Buffon) stawiało mecze Juventusu u bukmacherów? Jak wytłumaczysz to że dziwnym trafem Juventus zwykle gdy przegrywał sędzia doliczał z kosmosu nie wiadomo ile minut i Juventus wyrównywał bądź strzelał zwycięską bramkę...Moim zdaniem zawodnicy Juve są przeszczęśliwi z tego jak się sprawa rozwija, mogli grać teraz w Serie C czy mieć w Serie B minus 30 punktów co dla mnie było absolutnym minimum w tej sprawie.....jak widać we Włoszech jest gorzej niż w Polsce :roll:
spójrzmy prawdzie w oczy,o tym,że Juventus wygrywał mecze dziwnie pewnie zacząłeś dopiero myśleć jak wyszła na jaw afera,przedtem wszystko grało tylko Juve wygrywało zazwyczaj małą różnicą bramek,praktycznie nikt nie pisał o tym,że dziwnym trafem Juve wygrywa nieuczciwie,cóż było to przestępstwo prawie doskonałe,bo nie było tego widać gołym okiem.
Obrazek
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez DamKam » 2006-11-04, 10:22

Pixik napisał(a):spójrzmy prawdzie w oczy,o tym,że Juventus wygrywał mecze dziwnie pewnie zacząłeś dopiero myśleć jak wyszła na jaw afera,przedtem wszystko grało tylko Juve wygrywało zazwyczaj małą różnicą bramek,praktycznie nikt nie pisał o tym,że dziwnym trafem Juve wygrywa nieuczciwie,cóż było to przestępstwo prawie doskonałe,bo nie było tego widać gołym okiem.

Tu się mylisz, i to bardzo. Widać, że poważnie nie interesujesz się ligą Włoską. A ja robię to od wielu lat, bo mój brat sam jest kibicem Juventusu i wiem wiele na ten temat. Otóż zastrzeżenia do sędziowania pod Juve, to nie żadna nowość. Już od ładnych paru lat wielu ludzi w Calcio trąbiło, że Juventusowi sprzyjają sędziowie, że Moggi kontroluje świat włoskiej piłki. Tylko nikt nie miał na nich żadnych dowodów i dlatego nie było o tym głośno na zewnątrz. Dopiero taśmy z rozmowami Moggiego ujawniły wszystko...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez upek » 2006-11-09, 11:40

Nazwisko byłego dyrektora sportowego Juventusu Turyn Luciano Moggiego nie schodzi z łamów prasy włoskiej.
Moggiemu i jego synowi Alessandro, właścicielowi agencji pośredniczącej w zatrudnianiu zawodników (GEA), zarzuca się zastraszanie piłkarzy i stosowanie wobec nich przemocy - poinformowały we wtorek włoskie media.

Także we wtorek, rzymska prokuratura przesłuchała byłego bramkarza klubu Hellas Verona Rosjanina Rusłana Nigmatullina. Na sportowca miał wywierać presję Alessandro Moggi, aby Rosjanin skorzystał z usług jego agencji.
Moggi senior po udowodnieniu mu nieprawidłowości, głównie wykorzystywanie swojej funkcji w klubie Juventus Turyn, ukarany został w lipcu pięcioletnim zakazem pełnienia funkcji sportowych.

:lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości