Wielka afera w Calcio

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Mars » 2006-11-01, 16:41

Jakby im nic nie udowodnili to by nie dostali kary... Z tego co slyszalem dowodem kary dla Juve byla przynajmniej rozmowa telefoniczna Moggiego chyba z jakims kolesiem. Moggi tez kupil samochod gosciowi od ustalania sedziow na mecze wiec swieci to oni nie sa
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Pietras » 2006-11-01, 17:50

Juventin napisał(a):Tu nie chodzi o to że jestem fanem Juve... Spojrzmy, Scudetto polecialo do Interu, ale Milan był drugi... Im tez nie udowodniono kupowania meczy, ale, no własnie, ale. Polecam wszystkim dowiedzieć sie kto oskarżał i wydawal wyrok, i jakie ma powiazania z Interem i Morrattim


Nie bądź śmieszny :lol: Ciekawe jak wytłumaczysz fakt, że 4 piłkarzy Juventusu (w tym np. Buffon) stawiało mecze Juventusu u bukmacherów? Jak wytłumaczysz to że dziwnym trafem Juventus zwykle gdy przegrywał sędzia doliczał z kosmosu nie wiadomo ile minut i Juventus wyrównywał bądź strzelał zwycięską bramkę...Moim zdaniem zawodnicy Juve są przeszczęśliwi z tego jak się sprawa rozwija, mogli grać teraz w Serie C czy mieć w Serie B minus 30 punktów co dla mnie było absolutnym minimum w tej sprawie.....jak widać we Włoszech jest gorzej niż w Polsce :roll:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-11-01, 18:35

4 piłkarzy Juventusu

Którzy?

Buffon obstawial, owszem ale nie Calcio, tylko bodajze Pilke Reczna, zostal całkowicie oczyszczony z zarzutów, zanim zaczniesz wydawac sądy zastanów sie, jestes załosny w tym momencie

Jak wytłumaczysz to że dziwnym trafem Juventus zwykle gdy przegrywał sędzia doliczał z kosmosu nie wiadomo ile minut i Juventus wyrównywał bądź strzelał zwycięską bramkę...

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, ale dobrze pamietam mecze Milanu kiedy sedzia techniczny pokazywal 7 minut na tablicy świetlnej
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez DamKam » 2006-11-01, 18:41

Juventin- nie wiem po co tutaj w ogóle zaczynasz z nami polemizować na ten temat. Przecież wiadomo, że każdy normalny człowiek uważa ich za winnych, a praktycznie każdy fan Juve będzie ich bronił. Także nasza polemika raczej nie ma sensu. Wy wierzcie sobie w tą swoją niewinność i tyle. Bo do niej na pewno nas nie przekonacie, jak i z pewnością każdego innego kibica piłkarskiego. Może i czarno na białym nic im nie udowodniono, ale jest to prędzej dowód na nieudolność włoskiego wymiaru sprawiedliwości. Bo jak było wie przecież każdy... z taką różnicą, że wy po prostu nie chcecie w to wierzyć.
Ostatnio przeczytałem nawet wypowiedź jakiegoś prawnika Juventusu, który powiedział szczerze, że tak naprawdę Juventus za to wszystko co zrobił powinien wylądować w Serie C. I co ty na to powiesz...
Poza tym ja dobrze wiem co was tak naprawdę w tym wszystkim najwięcej boli. Jest to fakt, iż Milan nie został zdegradowany do Serie B, a Interowi przyznano Scudetto.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Max » 2006-11-01, 18:47

Biedny Juventus, zdegradowali ich za nic... :(

Jako pierwszy na myśl przyszedł mi mecz z Cagliari, pamiętam bo gdyby Juve wygrało wygrałbym sporą kasę, oglądałem na żywo... Sędzia robił co mógł, karny, kartki z kapelusza, ale i tak kasy nie wygrałem. :/
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez haj » 2006-11-01, 18:57

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, ale dobrze pamietam mecze Milanu kiedy sedzia techniczny pokazywal 7 minut na tablicy świetlnej


Mecz wyjazdowy z Cagliari, kiedy to w bodajże 95. minucie bramkę na wagę 3 punktów zdobył Cannavaro. Skąd się wzięły te minuty? Tego chyba najstarsi górale nie wiedzą :roll:

Przekrętasy z tych makaroniarzy - i z tym nie ma co polemizować.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez DamKam » 2006-11-01, 18:57

Max napisał(a):Jako pierwszy na myśl przyszedł mi mecz z Cagliari, pamiętam bo gdyby Juve wygrało wygrałbym sporą kasę, oglądałem na żywo... Sędzia robił co mógł, karny, kartki z kapelusza, ale i tak kasy nie wygrałem. :/

Ja również oglądałem ten mecz. Szczerze mówiąc nieźle się przy nim uśmiałem, bo jeszcze w życiu nie widziałem tak nieobiektywnego sędziego. On faktycznie robił dosłownie co mógł, żeby tylko Juventus tego meczu nie przegrał. No i dopiął swego, za co po meczu piłkarze Cagliari o mało co go nie zlinczowali...
Ostatnio edytowano 2006-11-01, 19:07 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-11-01, 19:34

DamKam napisał(a):Juventin- nie wiem po co tutaj w ogóle zaczynasz z nami polemizować na ten temat. Przecież wiadomo, że każdy normalny człowiek uważa ich za winnych, a praktycznie każdy fan Juve będzie ich bronił.


Ja ich bronie, bo niektóre zarzuty są z kosmosu. I nie polemizuje tylko domagam sie tego byśmy rozmawiali o FAKTACH.

DamKam napisał(a):Także nasza polemika raczej nie ma sensu. Wy wierzcie sobie w tą swoją niewinność i tyle.

Ok, przestawcie mi KONKRETNE zarzuty, KONKRETNE mecze gdzie Moggi KUPIŁ sedziego. Nie znajdziecie, bo takich nie ma

DamKam napisał(a):Poza tym ja dobrze wiem co was tak naprawdę w tym wszystkim najwięcej boli. Jest to fakt, iż Milan nie został zdegradowany do Serie B, a Interowi przyznano Scudetto.

Inter dostal scudetto bo ma swoich ludzi we władzach.

Cagliari tez mogly skorzystac z tych 5 minut.
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Max » 2006-11-01, 20:27

Juventin napisał(a):
Cagliari tez mogly skorzystac z tych 5 minut.
Ale z karnego dla Juve (z kapelusza) czy czerwonej dla Chimentiego już niebardzo. Podobnie z całej reszty "obiektywnych" decyzji arbitra...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez haj » 2006-11-01, 20:35

Cagliari tez mogly skorzystac z tych 5 minut


Super jest pisać o meczu nie informując innych jaki był jego przebieg. Na szczęście Max dopisał co naprawdę działo się na boisku i raczej słaba drużyna grająca w "10" broni remisu a nie korzysta z niegho aby atakować.

Makaroniarz = przekrętasy. Mam nadzieję, że o tym się nie zapomni, ba jestem o tym przekonany.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez DamKam » 2006-11-01, 20:49

haj napisał(a):
Cagliari tez mogly skorzystac z tych 5 minut


Super jest pisać o meczu nie informując innych jaki był jego przebieg. Na szczęście Max dopisał co naprawdę działo się na boisku i raczej słaba drużyna grająca w "10" broni remisu a nie korzysta z niegho aby atakować.

Na dodatek Camoranesi nie dostał czerwonej kartki za uderzenie gracza Cagliari łokciem w twarz...
haj napisał(a):Makaroniarz = przekrętasy. Mam nadzieję, że o tym się nie zapomni, ba jestem o tym przekonany.

Dokładnie.

Czasami mam wrażenie, że tam jest gorzej niż w Polsce... ba, czasem jestem o tym przekonany. Doszło nawet do tak absurdalnej sytuacji, że dla niektórych nie ma winnych w tej całej aferze, są tylko poszkodowani. Teraz właśnie niektórzy kibice Juve chcą zrobić z siebie pokrzywdzonych. To jest więcej niż żałosne...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez upek » 2006-11-01, 21:17

DamKam napisał(a): Doszło nawet do tak absurdalnej sytuacji, że dla niektórych nie ma winnych w tej całej aferze, są tylko poszkodowani. Teraz właśnie niektórzy kibice Juve chcą zrobić z siebie pokrzywdzonych. To jest więcej niż żałosne...

no dokladnie :shock: mam w klasie dwoch kibicow Juve :lol: cos tam becza ze Milan nie zostal zdegradowany a tylko Juve itd ... jak mowie ze sa oskarzeni o ustawienie wiekszej ilosci meczy to nie slysze juz zadnego agrumentu tylko jakies buczenie :lol: zalosne
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-11-01, 22:18

LUDZIE! Upek co ty gadasz, za przeproszeniem. Juventus nie ustawil zadnego meczu, rozumiesz to? Jeżeli były takie mecze to przedstaw mi konkretne przykłady, UDOWODNIONE, takie puste oskarżenia mozna zarzucić kazdemu klubowi.
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez upek » 2006-11-01, 22:46

Juventin napisał(a):LUDZIE! Upek co ty gadasz, za przeproszeniem. Juventus nie ustawil zadnego meczu, rozumiesz to? Jeżeli były takie mecze to przedstaw mi konkretne przykłady, UDOWODNIONE, takie puste oskarżenia mozna zarzucić kazdemu klubowi.

no to za co ich poslali do Serie B ? :shock: no bo podejrzewam ze nie jest to wycieczka nie ? :roll: przedstaw mi to w jakims swietle konkretnie i napisz za co ich zdegradowali jesli mozesz ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez DamKam » 2006-11-02, 15:38

Juventus nie ustawiał wyników spotkań, ale zapewniał sobie przychylność sędziów, a to praktycznie na to samo wychodzi... i mniej więcej za to ich zdegradowali.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości