Wielka afera w Calcio

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez upek » 2006-05-06, 11:48

killy napisał(a):kojarzysz brata Kaladze z mIlanu...on tez wysmiewal Chelsea...

szczerze mowiac nie ;) :D
ok, jak mnie nie bedzie na zlocie to znaczy ze mnie dopadli a jesli tak bedzie to znaczy tyle ze ktos z tego forum sypie :D :P ale spokojnie, ja nie bede sypal ;)
ok konczymy offa :D
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez carry » 2006-05-06, 17:37

Ja kojarze brata Kaladze.. Ale on tak chyba nie skocznyl z powodu bluzg na Chelsea :?:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez olek » 2006-05-06, 18:23

O ile dobrze pamietam to brat Kaladze byl przetrzymywany przez terrotystow przez kilka lat zanim zostal zamordowany, wiec raczej nie zginal z powodu nasmiewania sie z Chelsea ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez carry » 2006-05-06, 18:30

No ja tez wlasnie slyszalem, ze go porwali i sprawa ciagnela sie latami i w koncu znaleziono jego zwloki. Wiec sie pytam killy'ego czy to ma jakis zwiazek z nabijaniem sie z Chelsea. Bo jesli nie,( a jestem pewien w 100%, ze zartowales) to killy przesadziles z tym haslem..

[*]
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-05-06, 21:49

olli napisał(a):nie mówiąc już o tym że swoją grą kaleczą piękno futbolu

Jeżeli Joga Bonito, Ronaldino Gałczo, Robinhio, Żoakin i inni "czarodzieje" to dla ciebie piękno futbolu to dziekuje [przykro mi, bo myślałem że masz pojecie o piłkce] :) Co do całej afery... Otóż, jest mi poprostu wstyd, a raczej powiem że czuję się oszukany, oszukany przez ukochany klub, choć naprawdę za całą aferą stoją dwie osoby, Moggi i Giraudo, szkoda że sprawili, że takie postacie jak cała familia Angellich, jak Del Piero, jak innie legendarne postacie Juve, zostaną umniejszone w swoich wielkich dokonaniach, przez głupi zegarek za 50 mln złoty czy za nowe Lamborgihni. Jednak z wieszaniem psów na Juve radziłbym się wstrzymać, bowiem ustalenie sędziego, to jeszcze nie ustawienie wyniku... Poczekajmy na decyzje prokuratury, jeżeli uzna ona że te rozmowy między "Luckiem", a Pairetto miały jakies znamiona korupcji, mam nadzieję że Moggi dostanie stosowny wyrok. Co do degradacji, nie sądziłbym, bo takie surowe restrykcje stosuje w dyrastycznych przypadkach vide Czarny Lotek [Jeżeli ktoś kojarzy]...
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Piecia » 2006-05-07, 08:25

Jednak z wieszaniem psów na Juve radziłbym się wstrzymać


Niby dlaczego? Każdy widział przynajmniej jeden mecz w którym sędzia z powietrza dawał karnego lub doliczał 5 minut albo nie widział spalonego ewidentnego. Więc nie ma tu się co wstrzymywać, fakt jest faktem, jeśli zostaną mistrzem to niesprawiedliwie. I nie ma tu co karać Moggiego tylko trzeba cały Juventus zdegradować do Serie C1 albo C2 bo kara musi być. Tyle że działacze nie ruszą pewnie Juventusu bo to czołowa drużyna włoska itd.

Owszem ciężko Ci jako kibicowi Juventusu przyznać że kara musi być. ale taka prawda.

Ronaldino Gałczo, Robinhio, Żoakin


Może by tak poprawnie zaczął pisać? To że ich nie lubisz (chyba dlatego tak napisałeś, bo raczej kazdy powinien wiedzieć jak to sie pisze :P)nie znaczy że masz pisać nie poprawne. Równie dobrze ja mogę pisać Jude zamiast Juventus bo bardzo nie lubie tego klubu.

pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-05-07, 09:32

Piecia napisał(a):Owszem ciężko Ci jako kibicowi Juventusu przyznać że kara musi być. ale taka prawda.


Wiesz niewątpie w to że kara powinna być, ale dla Moggiego...
Piecia napisał(a):Juventus zdegradować do Serie C1 albo C2

W latach 80-tych Milan i kilka innych klubów zdegradowano do Serie B, za o wiele większe przekręty, nie rozumiem czemu Juve ma poleciec do Serie C1
Piecia napisał(a):Może by tak poprawnie zaczął pisać?

Nie miałem akurat zamiaru tych dobrych piłkarzy, jedynie naśmiewałem się z kultu jaki ich otacza :)
Piecia napisał(a):fakt jest faktem, jeśli zostaną mistrzem to niesprawiedliwie.

Pozostanie spory niesmak, niewątpliwie, ale jak mówie, wole poczekać na deycje prokuratury
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Max » 2006-05-07, 10:14

Juventin napisał(a):Jeżeli Joga Bonito, Ronaldino Gałczo, Robinhio, Żoakin i inni "czarodzieje" to dla ciebie piękno futbolu to dziekuje
jesli mialbym wybierac miedzy gra juve a tymi czarodziejami to z dwojga zlego wybralbym to drugie :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Juventin » 2006-05-07, 10:32

Chodziło mi bardziej o to że piłka nożna to COŚ więcej niż ich kiwki. Bo wnioskuje z wypowiedzi olliego że jemu tylko o to chodzi, a gdzie taktyka, gdzie obrona, gdzie gra kombinacyjna?
Juventin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-08, 20:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez mario_mk » 2006-05-07, 10:37

to i ja sie dolacze do tematu
jesli Juve faktycznie przekrecalo te mecze to wedlug mnie powinni od razu zostac pozbawieni mistrzostwa o ile takowe zdobeda i poleciec do serie B tak jak to niejednokrotnie juz we wloskim futbolu bywalo. Nauczyli by sie ze czegos takiego nie mozna robic i to ze sa tak wielkim klubem nie upowaznia ich do bezkarnosci bo jesli nie spotkaja ich zadne tego typu sankcje za to to przestane chyba wierzyc w jakakolwiek uczciwosc w sporcie a tym bardziej w pilce noznej
czegos takiego jesli jest udowodnione po prostu nie mozna puscic plazem i mimo tego ze dajmy na to jestem kibicem Juventusu (czysto teoretycznie) tez bylbym za tym zeby taka druzyne umiescic w lidze nizej bo dla mnie bylaby to swego rodzaju hanba na honorze ze moja ukochana druzyna ucieka sie do takich walkow zeby tylko zapewnic sobie mistrzostwo
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez killy » 2006-05-07, 10:45

carry napisał(a):No ja tez wlasnie slyszalem, ze go porwali i sprawa ciagnela sie latami i w koncu znaleziono jego zwloki. Wiec sie pytam killy'ego czy to ma jakis zwiazek z nabijaniem sie z Chelsea. Bo jesli nie,( a jestem pewien w 100%, ze zartowales) to killy przesadziles z tym haslem..

[*]


:roll: spokojnie...to byl zart...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez Piecia » 2006-05-07, 10:52

taktyka, gdzie obrona, gdzie gra kombinacyjna?


Bez wymienionych przez ciebie czynników nie ma piłki nożnej. Ale ja lubie patrzeć na wirtuozów piłki, na zwody, piękne podania, ich zabawy z piłką itd. Taktyka, obrona to nie wszystko! Musi być w piłce troche ryzyka, ładnej techniki, dryblingów bo inaczej (tak jak na Delle Alpi w Turynie) mało kto przychodzi na mecze.

pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez olek » 2006-05-07, 11:05

Jakas kara musi byc. Ale jak znam wloska pilke i uklady pana Moggi'ego to nastepny sezon Juve zacznie z dorobkiem punktowym -3 :lol:. A on sie na pewno wywinie do siedzienia z pudla, chociaz tam jest jego miejsce. Kto kojarzy 'mala' afere z Agricola, ten wie, ze i tak Turynczykom nic nie zrobia ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez olli » 2006-05-07, 11:37

Juventin napisał(a):
olli napisał(a):nie mówiąc już o tym że swoją grą kaleczą piękno futbolu

Jeżeli Joga Bonito, Ronaldino Gałczo, Robinhio, Żoakin i inni "czarodzieje" to dla ciebie piękno futbolu to dziekuje [przykro mi, bo myślałem że masz pojecie o piłkce] :)

Jakiś dziwny jesteś, gadasz mi tu o jakiejś Joga Bonito, której nie cierpie :lol: Swoją drogą, tak jak Max słusznie zauważył z dwojga złego wolałbym Ronniego niż np. udawacza Ibrahimovicia :?
Co do afery, to powinni Juve odjąć z 5 pts (zdaje się że tyle wynosi strata Milanu do Juve :lol: ) i będzie po sprawie :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Wielka afera w Calcio

Postprzez olek » 2006-05-07, 12:12

Co do afery, to powinni Juve odjąć z 5 pts (zdaje się że tyle wynosi strata Milanu do Juve)


Milan traci do Juve aktualnie 3 pkt, co, mam nadzieje, zmieni sie po dzisiejszej kolejce :P. Ale z 5 mogliby odjac. Chociaz teraz to i tak malo prawdopodobne. Jak cos to w nowym sezonie.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości