Ciekawostki ze świata futbolu

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez baymann9 » 2018-07-25, 12:25

Dzisiaj zmarł prezes FCA. Ciekawe czy Ronaldo przeszedłby do Juve, gdyby Pan Machrionni odszedl wcześniej.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 43m 54s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2018-08-15, 22:23

kazda porazka Realu cieszy:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez dmagio » 2018-08-21, 20:42

Mark van Bommel trenerem PSV ?
Nie wiedziałem o tym,a teraz przeglądając składy holenderskiego zespołu patrzę,że na ławce nasz były kapitan.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 36m 42s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2018-08-21, 20:53

Ale on tam chyba już dłuższy czas działa w Klubie. Nawet chyba jak mieliśmy ich w grupie w LM w 2016 r. to już coś tam działał, chyba najpierw z młodzieżą
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez mancipium » 2018-08-24, 08:55

Najpopularniejsze kluby w krajach:
https://pbs.twimg.com/media/DlUd2gcWsAEi7Cr.jpg:large

super baja
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Recit » 2018-08-24, 10:26

W sumie to jest smutne, że w dużych krajach popularne są jakieś reale i manchestery zamiast swoich. Świadczy to o pewnej pustce, bo co mają ludzie z Indonezji do United?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 14s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2018-08-24, 10:31

niby w DE wiecej za BVB niz Bayernem ? nie wierze. w PL nie ma wiecej niby kibicow Realu od Legii ? tez ciekawe. Ktos zrobil sobie grafike i kazdy to lyka jak pelikan. Gdzie sa jakies dane kto to robil na jakiej podstawie ?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez tomal125 » 2018-09-04, 19:51

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/twoja_ ... tka/138632

Tylko Bayern ma nazwisko piłkarza nie na plecach a na "lędźwiach" :D ?
Przypadek czy zabieg typu klub ponad piłkarzy ;) ?
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2018-09-04, 21:18

szczerze to tez wolalbym tak oldskulowo jak zawsze bylo, tak prawilnie nazwisko nad numerem na plecach w lekkim zaokragleniu :) to mi przypomina stare dobre trykoty. Nie wiedzialem ze tylko my tak mamy, tzn moze nie tylko ale ze tak malo klubow moze tak miec a zdecydowana wiekszosc ma po staremu.Troch mi brakuje napisu Mia San Mia . tyle piepszenia przeciez o rodzinie o tym kim wlasnie oni sa bla bla a pewnie kolejny marketingowy szmelc zeby przyciagnac € ..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Bayern fun » 2018-09-04, 21:31

Matifcb napisał(a):tyle piepszenia przeciez o rodzinie o tym kim wlasnie oni sa bla bla a pewnie kolejny marketingowy szmelc zeby przyciagnac € ..


nie ma postu w ktorym bys nie jątrzył i nie narzekał
smutnym musisz byc człowieczkiem, serio ...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3663
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 15m 31s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Klinsmann » 2018-09-04, 21:57

A mi się podoba niesamowicie :) Głównie dlatego, że nikt tak nie ma, ale też dlatego, że nawet przypadkowy obserwator szybko się zorientuje jaki to klub - pytając o przeciwnika :lol:
No i też dlatego, że jest klub uwidoczniony.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2018-09-05, 00:58

rzecz gustu. Klinsmann nie wierzylem ze to napisze tutaj ale moze i masz racje. Przedstawiasz argumenty po ludzku a nie jak jeden z drugim burakiem sie (cenzura) z nudow. No ale co zrobic nie wymagajmy od niewychowanych ludzi manier. Wracajac do tematu masz racje dla wizerunku klubu moze to lepiej wyglada i pewnie sie tym kierowali, wyrazilem sowje zdanie ale plebs moze tego nie zrozumiec.

PS. czy rzeczywiscie nie ma klubu chocby w Eurpie ktory tez ma podobnie jak w Bayernie ?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Klinsmann » 2018-09-05, 04:19

Nasz zarząd też nie jest idealny i popełnia mnóstwo błędów, ale powiedz to głośno to zaraz wygonią cie na strone sklepu :lol:
Zrozumcie jedno :wink: Uzasadniona krytyka nie oznacza hejtu i braku miłości do klubu - jak tu niektórzy zarzucają.

I nie mówię tego żeby się przypodobac temu nade mną, tylko tak po prostu, bo niektórzy już przesadzają i też mnie to wkurza.
Przesadza sholli, przesadza Bayern fun i kilku innych - no ale akurat tym razem to Bayern fun miał rację :P Mati ciągle narzeka - tez tak to ja odbieram, co nie zmienia faktu, że często ma powody.

No i zobaczcie jaka hipokryzja :lol: Gość potrafi z dupy ostrzeżenia rozdawać za Lewego z małej litery a sam ma w niku swojego ulubieńca z małej litery.
Zaraz minie dwa lata i tego nie zmieniłeś - czy Ty chłopie nie masz szacunku do Sholl'a? Mnie to razi - błagam zmień to.
Uwierz mi, ze nie jest to atak personalny tylko zwrócenie uwagi drugi już raz i przedstawienie faktu odnośnie czepialstwa na forum.
Jeszcze raz - nie jest to atak na Ciebie Krzyśku - szanuję Cie i to bardzo, ale nie oznacza to, że będę milczał jak mi się coś nie podoba - tak samo mogę największego przygłupa na forum pochwalić jak coś mądrego napisze - tym razem post nie jest skierowany do Matiego - tylko tak ogólnie.

Ogólnie ujmując - robicie co niektórzy syf na forum i ludzie się wynoszą a nowych nie przybywa. Przypomnijcie sobie bezpodstawne ataki na Radka i ciągłe obrażanie go - facet się wk. i sobie poszedł, a był to bardzo wartościowy fan.
Kiedyś temat meczowy śledziło kilkunastu forumowiczów a tematy meczowe miały po kilkanaście stron. Dzisiaj nawet nie ma komu tematu meczowego założyć a komentujących mecze jest zaledwie garstka i ledwo zapisane dwie strony.
Tak wiem, zaraz ktoś mi zarzuci, że to ja robię syf :P Tak się wam tylko wydaję :wink: Nikogo nie obrażam - a jeśli czasem mi się zdarzy - no cóż, święty nie jestem i jak ktoś mnie wyzywa to mu odpysknę nawet ze zdwojoną siłą.

Jest nas tak mała garstka - szanujmy się panowie i panie. :wink:

Ps. Dwa wiadra empatii mam do oddania - są jacyś chętni?
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2018-09-05, 09:17

dokladnie trafiasz w samo sedno. 100% popieram co napisales. Tak tu to funkcjonuje. Nie przeskoczysz tego bo jestes kibicem kategorii drugiej wedlug niektorych tutaj, ktorzy sie uwazaja chyba za szefow Ultrasow Bayernu bo chlopczyk 15 czy 20 lat kibicuje Bayernowi jakby myslal ze wszyscy inni przyszli na forum za Robercikiem a tylko on pamietam w bramce Kahna ( zreszta ten argument o ilosci lat kibicowania Bayernowi jest smieszny ale wlasnie na poziomie ludzi uzywajacych go jako argument, o wyzywaniu i jakis prywatnych czy osobistych brudach nie wspomne ) Nie ma sensu ciagle o tym gadac bo od roku czy dwoch ciagle o to jest frustracja tutaj. Ale masz racje jesli ktos bedzie mnie obrazac to sie reaguje, proste, bo idiota lamie regulamin i nie kazdy musi sobie na to pozwolic.

Co do tematu ciekawostek - wczoraj przeczytalem jakiegos newsa ze jestesmy na 19. miejscu w wydanej kasiorce na transfery w ostatniej dekadzie jesli sie nie myle, z wynikiem okolo 550mln€. Mysle ze to na wielki plus. Potrafimy wydac bardzo malo zeby byc dosc wysoko w hierarchi.

https://www.fangol.pl/view/255753/top-2 ... ich-klubow
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez ironlemon » 2018-09-05, 14:48

Klinsmann napisał(a):Przypomnijcie sobie bezpodstawne ataki na Radka i ciągłe obrażanie go - facet się wk. i sobie poszedł, a był to bardzo wartościowy fan.

Pamiętamy [*]

A tak poważnie - serio mi go tu brakuje :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości