FM , CM czyli managery

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez developer » 2005-05-11, 18:28

A wiecie możę skšd można œcišgnšć spolszczenie do CMa 5, bo po angielsku za trudno mi się gra.
Ostatnio edytowano 2005-05-14, 14:33 przez developer, łącznie edytowano 1 raz
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez zborek » 2005-05-11, 20:50

Pamiętam jak dostałem w prezencie grę Total Club Menager 2005.Nie mogłem się oderwać od tej gry!.Hehehe dziœ sobie kupiłem gazetkę Bravo Sport,a w niej jest gra Menedżer Piłkarski 2004/2005.Muszę przyznać,że nawet fajna gra.Do menagerów i tak jakoœ przekonania nigdy nie miałem.Pes4 żšdzi!!!


Pozdro
:D :D :D :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Tschik » 2005-05-12, 21:21

Obecnie gram w Cm'a 4 drugi sezon Œwitem Nowy Dwór Mazowiecki. W pierwszym sezonie byłem typowany do spadku z II Ligi, jednak zajšłem 2 miejsce w lidze i po barażach z Ruchem Chorzów awansowałem do Ekstraklasy :).
W drugiej lidze wypożyczyłem z Legii Radosława Wróblewskiego i to w dużej przyczynie jego zasługš był awans do I Ligi. W obecnym sezonie (1 Liga) mam wypożyczonych takich zawodników jak: Mateusz Kazimierczak (Wisła K), Marcin Nowicki (Odra) czy Janusz NiedŸwiedŸ (Amica) :).
Po kilku meczach zajmuj miejsce w œrodku tabeli i wygrałem już z takimi 'potęgami' jak: Górnik Zabrze, Polonia Warszawa, Piotrcovia Piotrków Trybunalski itd.

P.S Jesli znacie niezłych zawodników z wolnego transferu, którzy przeszliby do Œwitu, to wdzięczny byłbym za udzielenie informacji ;)

pozdr ;)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Ze*Roberto » 2005-05-12, 21:28

Ja gram Leeds mam bardzo dużo kasy i dobrych zawodników jednak plasuje się dopiero na 9 miejscu w Cmie :)
Ze*Roberto
 

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez El Pomidorros » 2005-05-13, 12:53

developer napisał(a):Awieć możę skšd można œcišgnšć spolszczenie do CMa 5, bo po angielsku za trudno mi się gra.

spolszczenie cm5 Prawdopodobnie, jakiœ tam goœciu ma spolszczenie, i tylko należy poprosić o nie ;)

zborek napisał(a):Pamiętam jak dostałem w prezencie grę Total Club Menager 2005.Nie mogłem się oderwać od tej gry!.Hehehe dziœ sobie kupiłem gazetkę Bravo Sport,a w niej jest gra Menedżer Piłkarski 2004/2005.Muszę przyznać,że nawet fajna gra.Do menagerów i tak jakoœ przekonania nigdy nie miałem.Pes4 żšdzi!!!

Pozdro
:D :D :D :wink: :wink: :wink:

Niedawno, miałem szansę zagrać w Menadżer Piłkarskiego 04/05, i powiem szczerze, że jej widok, wogule nie przycišgnšł mnie do siebie. Niestety jakaœ dziwaczna muzyka podczas gry, niestarannie zrobiona szata graficzna, czasami trudno jest znaleŸć jakieœ opcje, a także sš pozmieniane nazwy drużyn czy też piłkarzy. Skojarzyła mi się pewna nazwa zespołu "Widzów ŁódŸ" :roll: :D . Przedstawiciele tej gry, wogule nie zadziwili tš gierkš i od razu usunšłem jš z komputera... :)
Ja zrobiłem sobie dwa save'y w których prowadzę Liverpool, a w drugim drużynę Halifax T., którzy grajš w lidze Conference. Powiem szczerze, że gra drużynš takiego pokroju jak Halifax, sprawia wiele przyjemnoœci. W końcu drużyna która nie jest znana, (ma mało wartoœciowych graczy, więcej jest kopaczy), słaby sztab szkoleniowy, ale postaram się zrobić z nich prawdziwš sielankę. Może gdzieœ za 6,7 lat sprubuje zaistnieć Halifaxem w Premieship... ;)
El Pomidorros
 

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez haj » 2005-05-13, 16:23

No wlasnie El Pomidorres :wink: szczegolnie jak sie przejmuje klub z bardzo malym budzetem :wink:

Ja swojego czasu grajac Bayernem (a jakby inaczej? :D ) 3 razy z rzedu wywalczylm mistrszotwo Niemiec ale w LM dalej niz Polfinal nie doszedlem to mnie zwolnili :lol: objalem 15. w tabeli Werder z 7 mln na koncie i sprowadzielm alana Smitha za 5 mln. Uratowal mnie przed sptakiem a dwa sezony poznoej bylem mistrzem kraju co dalo mi wielka satysfakcje z gry :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Simin » 2005-05-19, 01:08

No trzeba przyznac ze managery swietna rzecz!!
Tylko ze jak juz decyduje sie rozpoczac nowa gre (NIGDY nie wywalili mnie po mniej niz 5 sezonach) to ZAWSZE biore Bayern, bo poprostu nie potrafie oprzec sie pokusie :) takze raczej za duzo nie mialem do czynienia z takimi malymi klubami...
ale moj brachol wzial Freiburg, ktory w cm4 bo on w tego gral wzial ich jak byli 2 lidze i po kilku seonach byl w bodajze polfinale UEFA!! To juz cos... on wogole zawsze bierze takie male druzyny - Freiburg jak juz bierze to juz jak ma male niepowodzenie to mu sie nie chce grac!! Koles najchetniej bierze kluby typu Dag & Rad :lol: i kiedys chyba udalo mu sie ich wprowadzic do 3 ligi :lol:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Homer » 2005-05-30, 18:27

Cm jest swietna gra. W moim przypadku bardzo duzo pilkarzy poznalemn dzieki Managerowi. Naczestrza moja druzyna z takich wielkich klubow jest FCB.
Choc ja zawsze biore slabsze druzyny zeby sie wybic do jak najlepszej :lol:
Pozdro!!

[ Dodano: 2005-05-30, 19:31 ]
Simin napisał(a):No trzeba przyznac ze managery swietna rzecz!!
Tylko ze jak juz decyduje sie rozpoczac nowa gre (NIGDY nie wywalili mnie po mniej niz 5 sezonach) to ZAWSZE biore Bayern, bo poprostu nie potrafie oprzec sie pokusie :) takze raczej za duzo nie mialem do czynienia z takimi malymi klubami...
ale moj brachol wzial Freiburg, ktory w cm4 bo on w tego gral wzial ich jak byli 2 lidze i po kilku seonach byl w bodajze polfinale UEFA!! To juz cos... on wogole zawsze bierze takie male druzyny - Freiburg jak juz bierze to juz jak ma male niepowodzenie to mu sie nie chce grac!! Koles najchetniej bierze kluby typu Dag & Rad :lol: i kiedys chyba udalo mu sie ich wprowadzic do 3 ligi :lol:
Pozdro


Tutaj przyznaje ogromy szcunek dla twojego Brahola. Moim ulubiony zajeciem jak wlasnie juz opisalem w poznizszym poscie :lol: :lol: :lol: jest tez branie tego typu druzyn!!
Pozdro :mrgreen:
Homer
 

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Max » 2005-05-30, 19:31

z moich sukcesow na cmie to wice mistrzostwo angli wolves (cm 03-04 w pierwszym sezonie! pozniej save sie 'zepsul' :x ), wygranie pucharu uefa parma w 1 sezonie (cm 01-02) i znow save sie 'psuje' co doprowadza mnie do furii od tamtego czasu pilnuje savow jak oka w glowie, gra w pucharze uefa (w 2 sezonie zajalem 5 miejsce) millwall londyn (cm 03-04) i nie uwazam tego za jakies wielkie wyczyny, gram dla przyjemnosci...
obecnie mecze wigan na fmie 2005 mam rok 2009 i przygotowuje sie do meczy z levercusen w pucharze uefa (pierwsza faza play off) z sukcesow to gra w finale pucharu angli w 1 sezonie
a od czasow cm 01-02 kiedy sie tkne bayernu (zawsze w kolejna czesc tej kultowej gry zaczynam od bayernu) to wygrywam wszystko w pierwszym sezonie i przechodze na slabsze kluby
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez waldos » 2005-06-29, 13:32

hej chłopaki gdzie mozna znalesc spolszczenie do footbol menagera 2005
waldos
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-21, 20:12
Lokalizacja: RYBNIK
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Tomachawek » 2005-06-29, 13:56

waldos napisał(a):hej chłopaki gdzie mozna znalesc spolszczenie do footbol menagera 2005


podaj e-mail to Ci przesle
Tomachawek
 

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Dziadek Mróz » 2005-07-21, 23:50

O Cm powinienem pisać w dziale uzależnienia :)
W tym momencie gram Bayernem w cm 03/04 (17 sezon) i pewnie zmierzam po 17 tytuł:)
Fm mi się nie podoba więc nie gram :twisted:
Natomiast o najnowszym Cm mógłbym napisać wiele....
...tylko nie to,że jest to gra godna nazwy "CM"
Zmuszam się teraz i trochę pocinam ale bez większego entuzjazmu :x
(Wie ktoœ może jakš notę dosał nowy Cm w CDA?)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez developer » 2005-07-22, 11:09

Ja wiem i wg mnie jest ona za duża jak na taki badziew (6). Ja gram w FMa i mam 1 pytanie: czy da się grać drużynš amatorów, B lub U-23 (jak kto woli :)) swojego klubu ???
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez KuBa » 2005-07-22, 12:29

Ja gram w FMa i mam 1 pytanie: czy da się grać drużynš amatorów, B lub U-23 (jak kto woli swojego klubu ???
Wchodzisz na menadżera i dajesz opcje i tam sobie ustawiasz.
Tylko ja własnie gram Bayernem i sobie ustawiłem, żeby prowadzic amatorów i sie nie da, a gram reprezentacja Holandia i musze prowadzic tez U-23, a nie mam ustawione.
Niby mozna ustawic, a tak naprawde to nic nie zmienie. :roll: Przynajmnie u mnie. :x
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: FM , CM czyli managery

Postprzez Dziadek Mróz » 2005-07-22, 13:05

developer napisał(a):Ja wiem i wg mnie jest ona za duża jak na taki badziew (6).


Łeeeee myœlałem,że się Eld wyżyje :twisted: (jak to on lubi robić 8)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron