Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-10-02, 16:06

merqn napisał(a):co do rewanży to wydaje mi sie że połowie z nas nie bedzie sie juz chcialo grac po takim czasie, proponuje narazie graż bez rewanży i po tych 7-u kolejkach dowiedziec sie ile osob chce rewanzy a ile nie.

Mnie również wydaje się, że mogłoby być już bez tych rewanży, ale w sumie o tym można zdecydować później. Najważniejsze, że już jest terminarz...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-02, 19:57

Nie wiem czy czytasz uważnie moje wypowiedzi,ale terminarz nie jest dokońca ustalony,może się on zmienić po środzie....
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-10-02, 20:03

dominik_fcb napisał(a):Nie wiem czy czytasz uważnie moje wypowiedzi,ale terminarz nie jest dokońca ustalony,może się on zmienić po środzie....

Czytam dokładnie. Chodziło mi bardziej o to, że przynajmniej już coś się ruszyło...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-02, 20:08

yhy :)


Czytam dokładnie.


Bardzo się ciesze.

Chodziło mi bardziej o to, że przynajmniej już coś się ruszyło...


A co,myślałeś że nie ruszy :) ?

Co do pucharu
-Może będą jakieś nagrody,ale narazie nie mówie jakie :P
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-10-03, 06:48

Nagrody? No chyba nie, człowieku czytaj wcześcniejsze poste z 2/3 stron dlaszych, bo była już o tym mowa. Mi się wyjdaje, że 11 października już możemy zacząć. Ja się zajmuje tabelą, i czymś tak jeszcze, ale nie pamętam czym. xD Tak więc 11 października 1 mecz Merqn - Kocioł.

PS. Mario ma nazwe - RKS Mario
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-03, 14:36

Ej ej,niechodzi mi o supki,tylko coś innego,jak to wypali to napiszę :) Nie trzeba bedzie niczego wpłacać itd...Poprostu bedzie to nagroda niespodzianka :)

[ Dodano: 2006-10-04, 10:50 ]
OFICJALNY TERMINARZ

Kolejka 1
Mecz inauguracyjny Środa(6 Październik)
1.Merqn(Dream Team Lubliniec - 2.Kocioł(FC Bayern PL )

Pozostałem mecze: (12 Październik)
3.Dominik_fcb(RudeBoyz ;)-4.DamKam(Fc Bayern Poland)
5.Adams(Gwiazda Południa)-6.Oldzia(Fc Bayern Monachium)
7.DjVanMarco(GKS Jbie)-8.Mario>mk(RKS Mario)
------------------------
Kolejka 2

6.Oldzia-1.Merqn
8.Mario_mk-3.dominik_fcb
2.Kocioł-7.DjVanMarco
4.DamKam-5.Adams
-----------------
Kolejka 3

3.dominik_fcb-2.Kocioł
5.Adams-8.Mario_mk
6.Oldzia-4.DamKam
7.DjVanMarco-1.Merqn
------------------
Kolejka 4

1.Merqn-4.DamKam
8.Mario_mk-6.Oldzia
2.Kocioł-5.Adams
7.DjVanMarco-3.Dominik_fcb
------------------
Kolejka 5

3.dominik_fcb-1.Merqn
5.Adams-7.DjVanMarco
6.Oldzia-2.Kocioł
8.Mario_mk-4.DamKam
------------------
Kolejka 6

1.Merqn-8.Mario_mk
3.dominik_fcb-5.Adams
2.Kocioł-4.DamKam
7.DjVanMarco-8.Pietras
-------------------
Kolejka 7

5.Adams-1.Merqn
6.Oldzia-3.dominik_fcb
8.Mario_mk-2.Kocioł
4DamKam-7DjVanMarco
--------------------
Kolejka 8

7.DjVanMarco-4.DamKam
2.Kocioł-8.Mario_mk
3.dominik_fcb-6.Oldzia
1.Merqn-5.Adams
--------------------
Kolejka 9

6.Oldzia-7.DjVanMarco
4.DamKam-2.Kocioł
5.Adams-3.Dominik_fcb
8.-Mario_mk-1.Merqn
--------------------
Kolejka 10

8.Mario_mk-4.DamKam
2.Kocioł-6Oldzia
7.DjVanMarco-5.Adams
1.Merqn-3.dominik_fcb
--------------------
Kolejka 11

3Dominik_fcb-7.DjVanMarco
5Adams-2.Kocioł
6Oldzia-8.Mario_mk
4.DamKam-1.Merqn
--------------------

Kolejka 12

1-Merqn-7.DjVanMarco
4DamKam-6.Oldzia
8.Mario_mk-5.Adams
2.Kocioł-3.Dominik_fcb
---------------------

Kolejka 13

5.Adams-4.DamKam
7DjVanMarco-5.Kocioł
3.Dominik_fcb-8.Mario_mk
1Merqn-6.Oldzia
---------------------

Kolejka 14

8.Mario_mk-7.DjVanMarco
6.Oldzia-5.Adams
4.DamKam-3.Dominik_fcb
2Kocioł-1.Merqn

Ofertę sparingu zgłasza ZAWSZE gospodarz,gospodarzem meczu jest pierwsza drużyna,dla przykładu mecz: AvsB ,ofertę składa A,bo jest gospodarzem.Nie można zgłaszać się już do turniejuDziękuję za uwagę.
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-10-04, 12:27

DJVanMarco napisał(a):PS. Mario ma nazwe - RKS Mario



he he dzieki za pamiec :D tak wiec juz sie nie moge doczekac na pierwszy mecz i zywie gleboka nadzieje ze nie skonczy sie wszystko tak jak za Naszym pierwszym i drugim razem :D

tak wiec do zobaczenia na boiskach i zycze powodzenia wszystkich bez wyjatku prezesom druzyn

wlasnie sobie przegladam moich rywali :D i musze przyznac ze troche sie zmienilo

- Dream Team Lubliniec - jedno co sie nie zmienilo to to ze to wciaz silna ekipa i sezon w sezon zmieniana na lepsze :D

- FC Bayern PL - widze Kociol ze ekipa idzie na VI lige az milo i az milo patrzec ze Posadas ciagle strzela he he jednak dobry zakup byl :D

- RudeBoyz - nowa dla mnie ekipa i jak dotad najwieksza chyba niewiadoma bo patrzylem kilka meczy i kazdy jest inny a juz wogole rozwalilo mnie ustawienie 5-5-0 he he

- FC Bayern Poland - DamKam tez nie zasypial i wzmacnia ekipa ktora jak widze z powodzeniem narazie walczy o awans o lige wyzej tak trzymaj brachu :D

- Gwiazda Południa - No i czas na Adamsa he he widze ze tez walczy o awans i dobrze, a juz wogole fajnego ma napastnika Risi-Bisi czy jakos tak he he normalnie prawdziwa gwiazda w druzynie Gwiazdy :P

- FC Bayern Monachium - fajnie patrzec ze pojawiaja sie nowe ekipy i staraja sie jak moga probujac awansowac coraz wyzej w lidze, widac pozytywy w grze i tylko jedno mnie martwi he he ograli druzyne z mojego ukochanego miasta Radomska wiec trzeba bedzie wziac srogi rewanz :P

- GKS Jbie - i na koniec kolejna walczaca o awans ekipa kibica Bayernu :D jak tak dalej pojdzie to moze sie jakims cudem zdarzyc ze z ktoras z tych ekip spotkamy sie juz nie w pucharze a w lidze :D


o mnie nie pisze bo to bez sensu :D he he a powiem tylko tyle ze zamierzam napedzic troche stracha wszystkim druzynom z ktorymi bede sie potykal w Naszym pucharku-lidze :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-04, 16:22

mario_mk napisał(a):dzieki serdeczne tak wiec czekam na wypowiedzenie mi pierwszego sparingu
aha do kiedy trzeba wypowiadac sparingi i jak cos na nie czekac - pytanie z serii tych zeby pozniej nie przepadl mi trening jak tutaj nikt sie nie zgodzi a ja nie znajde sparingu innego na srode tx jeszcze raz z gory



Jeżeli gospodarz nie wypowie sparingu do soboty,to prosze zeby zrobił to gość,jeżeli nie dostanie potwierdzenia do poniedziałku 17 ,jest walkower
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-10-09, 16:19

kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-09, 19:51

Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Adams » 2006-10-09, 20:30

dominik_fcb napisał(a):Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...


Kurde, zaklepałem sobie już mecz z oldzią i teraz co ?! Kasa za mecz towarzyski będzie o wiele mniejsza niż międzynarodowy, który jest cenny dla mnie. Stary jak sie za coś bierzesz to rób to porządnie, a nie tak, że nawet daty, które są tak banalną rzeczą, że banalnej chyba już nie ma są złe!!
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Kociol » 2006-10-09, 20:51

Adams napisał(a):
dominik_fcb napisał(a):Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...


Kurde, zaklepałem sobie już mecz z oldzią i teraz co ?! Kasa za mecz towarzyski będzie o wiele mniejsza niż międzynarodowy, który jest cenny dla mnie. Stary jak sie za coś bierzesz to rób to porządnie, a nie tak, że nawet daty, które są tak banalną rzeczą, że banalnej chyba już nie ma są złe!!


Ale się porobiło, Karamba :mrgreen: Don Pedro :mrgreen: ja z merqnem gram, sparing już dawno umówiony.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-10-10, 16:07

Ale się namieszało :roll: No cóż... trzeba to jakoś pogodzić i grać w miarę możliwości :wink: Oby w następnych kolejkach było już wszystko dograne na porządnie :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-11, 07:41

Ja mam takie pytanie do was,skoro DjVanMarco już nie gra moze zrobimy tak że:
Druzyna która aktualnie z nim gra szuka sobie jakiegoś partnera do sparingu,np team X, i gra z nim na takiej samej podstawie jak by grała z DjVanMarco ,tyle że jak wygra to wygra i 3pkt.Przegrywa to nie dostaje pkt,a drużyna X tez punktów nie dostaje bo nie gra?Rozumiecie? :)

p.s pewnie duzo blendow zrbiłem :]

[ Dodano: 2006-10-11, 11:24 ]
Na inaugurazje drużyna Dream Team Lubliniec pokonała FC Bayern PL 6 - 0 :)
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez oldzia » 2006-10-12, 16:13

Musialam podac zla nazwe mojej duzyny dla dominika , bo nazywa sie ona Fc Bayern Górowo :P sorka za pomylke :P
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron