Roy Makaay

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Roy Makaay

Postprzez Lmollu » 2007-06-07, 06:25

Też mam takie przeczucie, że jak przyjdzie Klose to pożegnamy Makaaya. Z jednej strony chciałbym, żeby Roy wypełnił swój kontrakt, ale z drugiej chyba nie byłoby dla niego miejsca w składzie. W parze z Klose jestem go sobie w stanie wyobrazić, ale razem z Tonim już nie. Z Podolskim w tym sezonie współpraca wypadała raczej blado. Chyba będzie trzeba Roya sprzedać jak przyjdzie Klose. Tylko, że mamy mieć 4 napastników- Toni, Klose, Podolski, Schlaudraff (to także pomocnik) i... no właśnie... Santa Cruz (tego Pana bym jak najszybciej się pozbył!).
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Pietras » 2007-06-07, 12:03

Moim zdaniem sprzedaż Makaaya będzie błędem, nawet w przypadku przyjścia Klose. Roy może być takim zawodnikiem "na kłopoty", gdy nie będzie coś szło, wtedy będzie wchodził i jestem pewien że wniósłby coś pozytywnego do gry. Poza tym statystyki mówią same za siebie, Roy odkąd przyszedł co rok jest najlepszym strzelcem Bayernu :wink:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Roy Makaay

Postprzez haj » 2007-06-07, 12:14

Hola hola panowie. Czemu od razu spisujecie Roya na siedzenie na ławce rezerwowych? On wcale nie jest gorszy od Mirka, więc nie rozumiem z jakich powodów miałby nie znaleźć się w wyjściowym składzie. Holender ma wystarczające umiejętności, aby rywalizować z Tonim, Klose i Podolskim, dlatego też sprzedaż tak świetnego napastnika jak dla mnie byłaby nieporozumieniem, tym bardziej że fajnie by było aby zakończył u nas karierę. Zresztą wielkich pieniędzy to my za niego raczej nie weźmiemy.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Roy Makaay

Postprzez wojtas69 » 2007-06-07, 13:12

Najgorsze jest to, że zarząd sprzeda Roya w przypadku przyjścia Klose. Moim zdaniem w obecnej sytuacji to Makaay by miał większe szanse na pierwszy skład, aniżeli Mirek. Poza tym konkurencja w ataku może nam wyjść tylko na dobre, zwłaszcza, że zamierzamy praktycznie cały sezon grać na 3 frontach :twisted: Sam Makaay mówił kiedyś, że podoba mu się w Bayernie i z chęcia zakończył by tutaj swoją karierę piłkarską. Niestety, ale zanosi się na to, że zarząd pozbędzie się go jak jakiegoś śmiecia, nie patrząc na fakt, że mimo nienajlepszej ostatnimi czasy formy to jednak był on naszym najlepszym strzelcem. Nawet jeśli miałby odejść za darmo za rok to trudno. Teraz i tak za niego wielkiej kasy raczej nie wyciągniemy, bo PSV czy Feyenord to nie są zespoły, które nie będą skłonne wyłożyć za niego więcej niż koło 8mln euro. Jeśli o mnie chodzi to najlepiej jakby Makaay wypełnił swój kontrakt do końca, a Klose niech przychodzi za darmo za rok.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Roy Makaay

Postprzez Mars » 2007-06-07, 16:39

wojtas19 napisał(a):Niestety, ale zanosi się na to, że zarząd pozbędzie się go jak jakiegoś śmiecia, nie patrząc na fakt, że mimo nienajlepszej ostatnimi czasy formy to jednak był on naszym najlepszym strzelcem.


Dokładnie tak było z Elberem, który był w formie kiedy przychodził Makaay
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Roy Makaay

Postprzez grejfrut » 2007-06-07, 16:58

Jak dla mnie Roy musi zostać. To ikona Bayetnu i najlepszy strzelec klubu w ostatnich latach. Jeżeli dołączy Miro to będzie dobrze bo konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Poldi, Toni, Klose, Makaay – jak dla mnie tak powinno być mamy klasowego zmiennika na miejsce klasowego napadziora. Chcę aby Roy skończył u nas karierę bo kocham mówić wraz z kibicami FCB „Tor und spiele gegen FC Bayern Munchen Roy........ MAKAAY!” ;) jeżeli źle napisałem te słowa to poprawcie ;). Nie można go potraktować jak Elbera i właśnie on powinien też u nas zakończyć karierę. Pamiętam jak Elber strzelił gola w meczy Bayern – Lyon na 1:2 i jak go kibice oklaskiwali na stojąco i sam biłem mu brawo i nie ważne, że Bayern przegrał ale Giovane znów strzelił gola na Olimpiastaion szkoda jednak, że wtedy to nie był już gol w barwach FCB. Po prostu można łzę uronić jak się ogląda tamten moment gdy strzelił gola.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 58m 9s

Re: Roy Makaay

Postprzez Max » 2007-06-08, 10:20

"Jak mówi Hoeness: - Roy dał nam do zrozumienia, że widzi problem jeśli Klose przyjdzie do nas." Jeśli to prawda, a nie widzę powodu żeby w to nie wierzyć, to Roy chce odejść jeśli przyjdzie Klose. Szkoda, bo widziałbym Holendra w kadrze na przyszły sezon niezależnie od terminu sprowadzenia Mirka.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Roy Makaay

Postprzez Don Toma » 2007-06-08, 10:24

ja mysle ze Klose nie przejdzie do Bayernu, Roy jest od niego o wiele lepszym zawodnikiem. Klose na Bundeslige sie nadaje ale na jakis wyzszy poziom to juz go nie widze. Klose ze slabymi druzynami strzela bramki wszystko super a jak dostanie doswiadczonego obronce to juz lipa. A Makaay jak to Makaay cicho cicho i bramka :D
[center]
Obrazek
Obrazek
av by me / sig by Firo
[/center]
Don Toma
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-25, 10:43
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez DamKam » 2007-06-08, 13:07

Jak widać Roy obawia się przyjścia Klose. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego. No ale cóż... teraz trzeba to wszystko rozważyć. Moim zdaniem ciężko powiedzieć, co będzie lepszym rozwiązaniem. Jeżeli Klose przyjdzie teraz, to wtedy będziemy mogli sprzedać Makaaya i coś na nim zarobić. Tylko z drugiej strony jeżeli Klose przyjdzie za rok, to nie będziemy musieli za niego nic płacić. Wątpię, żebyśmy za Roya dostali takie pieniądze jakie będzie kosztował Klose, więc teoretycznie bardziej opłaca się poczekać na Miro ten rok. Tyle jeżeli chodzi o sprawę pieniędzy, ale jeżeli chodzi o kwestię sportową, to według mnie nie da się przewidzieć co będzie korzystniejsze. Ale tak jak pisałem wcześniej: chciałbym, żeby Roy został.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Figo » 2007-06-08, 13:12

To niech podolski odejdzie ALE NIE MAKAAY!!!!
FC BAYERN MUNCHEN
Figo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-08, 13:03
Lokalizacja: Leśnica
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez bubek » 2007-06-08, 13:34

Figo genialny jestes patrz perspektywicznie Poldolski jest jeszcze mlody i bedziemy miec jeszcze z niego duzo pozytku(moze isc w tym sezonie na wypozyczenie) a Roy pogra jeszcze z jeden gora dwa sezony i zakonczy kariere wiec !!??
bubek
Bawarczyk
 
Posty: 98
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-05-17, 17:21
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez DamKam » 2007-06-08, 18:33

bubek napisał(a):(moze isc w tym sezonie na wypozyczenie)

Uli wyśmiał te doniesienia, tak więc wątpię, żeby do tego doszło... i moim zdaniem słusznie. Co do reszty to się zgadzam...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Raczeq » 2007-06-08, 19:11

Według mnie Makaay nawet jak nie przyjdzie Klose to bedzie siedzial na lawie Podolski ostatni sezon mial slaby ale wg mnie ten bedzie mial wysmienity wiec atak bedzie wygladal PODOLSKI i TONI
Obrazek
Raczeq
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-04-26, 14:35
Lokalizacja: Chorzów
Online: 4m 20s

Re: Roy Makaay

Postprzez PeKs » 2007-06-08, 19:26

Nigdy nie lubiałem Makaaya, w przeciwieństwie do Klose, I nie miałbym nic przeciwko jego sprzedaży. A Atak Toni Klose byłby idealny do odbioru dośrodkowań od skrzydeł. A tak właśnie chce grać Ottmar,
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: Roy Makaay

Postprzez ILU » 2007-06-11, 12:35

Szkoda mi Roy'a bo jeśli Klose zasili szeregi FCB jeszcze tego lata to zapewne Makaay bedzie musiał usiaść na ławce razem z Poldim albo odejdzie z klubu. Na miejscu zarządu Bayernu ja bym zatrzymał RM na kolejny sezon. Dlaczego ? To proste !! Klub kupił juz Toniego który jest jednym z najlepszych snajperów na świecie, bliski przejścia jest Klose ale nikt nie wie jak sobie poradzą w nowym klubie i co ważne jak sie zaaklimatyzują. Natomiast Makaay jest gwarancja bramek i asyst dla FCB już pare lat !!!
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości