Forumowe giercowanie

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Forumowe giercowanie

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-19, 10:33

Witam :). Postanowiłem założyć nowy temat, aby spróbować zapoczštkować jakieœ wspólne inicjatywy graniowe na forum. Nie wiem czy coœ z tego wyjdzie, ale warto spróbować, dlatego póki co proszę nie zamykać tego topica :P. Moja propozycja jest taka, aby każdy kto ma czas, dostęp do internetu i oczywiœcie chęci, zaproponował w tym temacie jakšœ ogólniedostępnš internetowš grę, po krótce jš opisujšc. Ja w kilka takich gier grałem ( i obencie gram w jednš ), więc mogę zagwarantować że we wspólnym towarzystwie gra się œwietnie. Mogš to być różne gry, typu Tibia, OGame etc.

Ja wpisuję właœnie OGame, gramy w tš gierkę z Ollim od kilkunastu dni dopiero. Polega to na rozbudowywaniu imperium w kosmosie i dšżenia do rzšdzenia w jak największym obszarze imperium ;P ( bardzo nowatorskie nie ??:P ). Gra jest oczywiœcie bezpłatna. More info na : www.ogame.pl

Pozdrawiam.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez olek » 2005-06-19, 11:02

ja polecam granie na kurniku (www.kurnik.pl) fajne sa tam gry szczegolnie jak dla mnie tysiac bo w domu nie mam za bardzo z kim grac polecam bardzo goraco ja praktycznie spedzam tam codziennie po kilkadziesiat minut czasem jak nie moge spac w nocy to tez gram ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez olli » 2005-06-19, 11:24

Master_Marcin napisał(a):Ja wpisuję właœnie OGame, gramy w tš gierkę z Ollim od kilkunastu dni dopiero. Polega to na rozbudowywaniu imperium w kosmosie i dšżenia do rzšdzenia w jak największym obszarze imperium ;P ( bardzo nowatorskie nie ??:P ). Gra jest oczywiœcie bezpłatna. More info na : www.ogame.pl

Zgadza sie. Pomimu krótkiego okresu gry, doœć szybko można czerpać radoœć z tej gry :D Szczególnie jak sie kogoœ zaatakuje :564:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-19, 12:20

olli napisał(a):
Master_Marcin napisał(a):Ja wpisuję właœnie OGame, gramy w tš gierkę z Ollim od kilkunastu dni dopiero. Polega to na rozbudowywaniu imperium w kosmosie i dšżenia do rzšdzenia w jak największym obszarze imperium ;P ( bardzo nowatorskie nie ??:P ). Gra jest oczywiœcie bezpłatna. More info na : www.ogame.pl

Zgadza sie. Pomimu krótkiego okresu gry, doœć szybko można czerpać radoœć z tej gry :D Szczególnie jak sie kogoœ zaatakuje :564:


I zrabuje 6 metalu, 6 kryształu i 6 deuteru :P

Fabian - mi bardziej chodziło o takie gry na dłuższš metę i w więcej osób, tzn takie w których można zakładać jakieœ gildie, klany, sojusze czy jak kto to woli nazwać, aby pograć razem. Ale oczywiœcie kurnik też jest ok :>.

Odnoœnie topicu : potrzeba więcej wypowiedzi innych forumowiczów ;). Możemy np. zagrać w OGame, tylko trzeba się dogadać konkretnie co do Universum ( czyli serwa ), jeżeli będzie chociaż tak z 5-10 chętnych osób to już zabawa będzie bardzo fajna.

W Tibie jakbyœcie chcieli też można spóbować, mimo iż jestem do tego neutralnie nastawiony, pamiętajšc moje wyczyny całotygodniowe z przygody z tš grš :P. Ale zobaczymy jak to się rozwinie.

CZEKAMY NA WIĘCEJ WYPOWIEDZI !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez zborek » 2005-06-19, 13:10

Ja polecam Tibie.Bardzo fajna gra internetowa,która jest bardzo realistyczna.Zdobywasz level,sprzedajesz,kupujesz itp.Gram w œwiecie Aurea.Moj nik to Zborczano.



Pozdro
:-P :-P :-P
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Max » 2005-06-19, 15:20

jak slucham w jaki sposob graja moi kumple w tibie (no nie mac?:P ) to mi sie odechciewa grac :P w sumie dluzej niz 3 min w tibie nigdy nie gralem i nie zamierzam
a moze ktos ma b. dobre lacze i zewnetrzne ip to zagramy ogolnoforumowa gre w fma :D co wy na to ? :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez developer » 2005-06-19, 15:25

Też gram w Tibie na serwerze Pythera mój nick drax-dev. Polecam też gre The Crims- gangsterska gra w której: planujesz i realizujesz napady, kupujesz i sprzedajesz towar, stajesz się alfonsem, możesz zakładać gangi itp. więcej na stronie www.thecrims.com
Uwielbiam BAYERN MONACHIUM!!!
developer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-23, 18:09
Lokalizacja: Darłowo
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez olek » 2005-06-19, 18:52

max ja w fma zagram bardzo chetnie po necie :D szczegolnie z kolegami z forum fajne bylyby takie mistrzostwa w fma w snookera juz sa wiec teraz czas na najlpsza gre wszechczasow manager (w sumie mi to obojetne ktory ;) )
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-19, 18:58

No i już pierwszy pomysł się wyłonił - FM, niestety ja nie zagram, bo nie grałem w żadnš częœć, albo może w 1 niedługo, a poza tym mnie to jakoœ nie kręci :P. Przy zakładaniu tego topica, bardziej sugerowałem się grami ogólnodostepnymi za pomocš samej tylko przeglšdarki ( OGame ), ew. jakiegoœ małego programu do œcišgnięcia ( Tibia, Runescape ). Nie chcę przecież powtarzać topicu "Najlepsze gry". Cišgle potrzeba więcej chętnych graczy do wzięcia udziału w takiej forumowej inicjatywie ;). Chodzi tylko o to, aby ustalić grę/gry i zaczšć działać na konkretnym serwie !!:)

Było już OGame, była już Tibia, więc ja teraz może podam naprawdę superowš strzelaneczkę, zarówno na singla jak i multi - SOLDAT !! Kto grał ten wie, że ma ona ogromny gameplay :D. To coœ w stylu połšczenia CSa i Wormsów :). More info na : www.soldat.pl

Pozdro.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Jaca_FCB » 2005-06-19, 19:04

Ja polecam grę MU - http://www.muonline.com/, coœ ala Diablo, waży tylko 80 mega i gra się tylko przez internet. To coœ dla tych, których pocišga nieskończone nabijanie poziomów.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez olli » 2005-06-19, 22:18

Master_Marcin napisał(a):
Było już OGame, była już Tibia, więc ja teraz może podam naprawdę superowš strzelaneczkę, zarówno na singla jak i multi - SOLDAT !! Kto grał ten wie, że ma ona ogromny gameplay :D. To coœ w stylu połšczenia CSa i Wormsów :). More info na : www.soldat.pl

Pozdro.

Znam, gram. :D

Bardzo fajna gra i na dodatek zrobiona przez polaka :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-20, 09:21

Widzę, że niezbyt duża aktywnoœć jest w typ topicu... Nie chce wam się grać z innymi kibicami Bayernu ??:P Czy może poprostu nie macie czasu na takie gry jak zaproponowane ?? Jedynie widzę Olli coœ giercuje w takie internetówki ;). Może trochę zmienię formułę. Więc przypuszczalnie powiem tak :

Zaczynamy grać w Tibię (załóżmy, zaleznie czy będš chętni :P). Od poczštku, serwer do ustalenia, chyba że ktoœ ma na wybranym serwie postać już. Zbieramy chętnych na listę.
Powiedzmy na poczštek 5 ludzi, jak będzie więcej to lepiej oczywiœcie :). A więc narazie mamy takš listę :

1. Master_Marcin
2. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
3. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
4. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
5. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)

Pozdro.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez zborek » 2005-06-20, 09:24

Master_Marcin napisał(a):Widzę, że niezbyt duża aktywnoœć jest w typ topicu... Nie chce wam się grać z innymi kibicami Bayernu ??:P Czy może poprostu nie macie czasu na takie gry jak zaproponowane ?? Jedynie widzę Olli coœ giercuje w takie internetówki ;). Może trochę zmienię formułę. Więc przypuszczalnie powiem tak :

Zaczynamy grać w Tibię (załóżmy, zaleznie czy będš chętni :P). Od poczštku, serwer do ustalenia, chyba że ktoœ ma na wybranym serwie postać już. Zbieramy chętnych na listę.
Powiedzmy na poczštek 5 ludzi, jak będzie więcej to lepiej oczywiœcie :). A więc narazie mamy takš listę :

1. Master_Marcin
2. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
3. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
4. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)
5. To miejsce czeka własnie na Ciebie !!:)

Pozdro.



Ja niestety już mam swojego kolesia i niebędę mógł zagrać z Bawarczykami na nowym serwerze. :( :(



Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Max » 2005-06-20, 12:41

:573: tibia :587: tylko nie to :513:
ja bym w cos z wami zagral (moze thecrims ? slyszalem ze fajna gierka, nigdy jej nie widzialem) ale nie w tibie :612:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Master_Marcin » 2005-06-20, 15:53

Max napisał(a)::573: tibia :587: tylko nie to :513:
ja bym w cos z wami zagral (moze thecrims ? slyszalem ze fajna gierka, nigdy jej nie widzialem) ale nie w tibie :612:


Hehehe no ja też tak uważałem, ale jednak zdecydowałem się pograć ze względu na dobro forumowe :P. Tzn, wcale nie jest tak beznadziejnie, a czasem może być zianie :). CIĄGLE JEDNAK NIEDOBÓR OSÓB MAMY :/. Może jednak sprobujesz Max ?? Jak ja się próbuję przekonywać 2 raz, to czemu ty nie spróbujesz ??:P. Pozdro.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron