Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez upek » 2012-02-09, 23:33

zachar napisał(a):scholli7, ten Twój kolega, który robi te naklejki, to ma coś jeszcze ciekawego w ofercie? Np. ramki pod tablice rejestracyjne? Myślałem kiedyś o tym, są nawet w fanshopie, ale niemieckie rejestracje są ciut mniejsze od polskich. Na allegro niestety nie zrobią tego porządnie dla jednego klienta.
mam takie ramki - zreszta nie tylko ja - z fanshopu i daja rade. tablica sie bardzo dobrze trzyma w tym, zadnych problemow :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez zachar » 2012-02-09, 23:51

Miałem co do tego trochę obaw, bo jak przy moim aucie były jeszcze niemieckie ramki, to rejestracja mi się nie mieściła. Niby różnica jest ok 0,5 cm, ale zawsze przeszkadzało. Widocznie tworzywo z których robione są ramki z fanshopu są wystarczająco elastyczne. W każdym razie wierzę na słowo i chyba trzeba będzie zamówić z fanshopu :)
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez upek » 2012-02-09, 23:54

ja jestem bardzo zadowolony, pieknie sie to prezentuje :d Adams tez na pewno ma, to nie sie takze wypowie ;) nie ma problemow ze zmieszczeniem, wszystko gra :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez Adams » 2012-02-10, 00:10

Tablica wchodzi w rameczkę jak pięta w g*wno ;) Moją karocę zdobi również na klapie herb z prawego dolnego rogu-> http://shop.fcbayern.de/de/214/2/-fc-ba ... _Emblem--/ . Jeżdżę tak już ponad rok i nic się z naklejką nie dzieje.
Prezentuje się to tak:

Obrazek
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez scholli7 » 2012-02-10, 13:21

zachar o ramki mogę zapytać bez problemu ,wydaje mi się,że zna firmę w której można takie ramki wykonać ,bo z tego co wiem z forum Opla robili takie ramki ,także moglibyśmy takie ramki wykonać bo szczerze powiedziawszy jak dzisiaj odsnieżałem swoje auto ,właśnie przykuło moją uwagę to ,że z przodu mam pękniętą swoją ramkę i będę musiał je wymienić.Ten mój kumpel jednak głównie zajmuje się takimi naklejkami o jakich mowa w tym temacie ;) sam zamówiłem coś takiego u niego i wygląda to naprawdę bardzo bardzo dobrze ,dlatego założyłem ten temat sądząc,że niektórzy z tego skorzystają i zrobią sobie takie naklejki( napis czy sam herb) wielkość ,czcionka czy jej kolor jest naprawdę dowolna także pisać zobaczymy ilu się chętnych pojawi.
Swoją drogą znalazłem fajną opcję jeśli chodzi o naklejkę na auto ostatnio na ebayu tu macie link :

http://www.ebay.pl/itm/Autoaufkleber-Wi ... 4aadc8188c

jest też ramka :
http://www.ebay.pl/itm/Kennzeichenverst ... 33621d7f5c

w ogóle gość ma na swoich aukcjach bardzo ciekawe rzeczy Bayernu ;)

chocby dywaniki do auta :
http://www.ebay.pl/itm/Autoteppich-4er- ... 336b14b634

albo taki napis dla mnie bomba !!! :D

http://www.ebay.pl/itm/Autoaufkleber-FC ... 4ab228b651

tu macie wszystkie jego przedmioty :

http://www.ebay.pl/sch/laabsspielzeug-d ... m270.l1313

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2012-02-10, 16:01 przez scholli7, łącznie edytowano 1 raz
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez zachar » 2012-02-10, 14:02

Wszystko rodem z fanshopu :) Wypas, muszę zamówić sobie ramkę, choć ciągle kusi mnie opcja zrobienia zamówienia na ładne metalowe, bordowe ramki ze złotym napisem MIA SAN MIA ;) Naklejki chyba odpuszczę, bo choć są fajne, to obawiam się, że tam gdzie mieszkam to mogę stracić za to szybę.
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez scholli7 » 2012-02-10, 14:38

zachar napisał(a):Naklejki chyba odpuszczę, bo choć są fajne, to obawiam się, że tam gdzie mieszkam to mogę stracić za to szybę.


Mi matula cały czas powtarza,że kiedyś Ci szybę wybiją za te naklejki które ponaklejałeś na aucie.Zawsze odpowiadam jej tak : a kto lubi latem ,czy tam zimą w gipsie chodzić ;)
W zasadzie to drugie moje auto na którym mam naklejone naklejki dodam,że bardzo widoczne Bayernu i nigdy nie miało miejsca takiego typu zdarzenie,że ktoś coś próbował na ten temat cokolwiek mówić ,czy cokolwiek innego.Powiem więcej jednego razu miałem taką sytuację ,gdzie wstałem nad ranem z łóźka słyszę jakieś śpiewy zaglądam w okno patrzę,a stoi przy moim aucie 2 narabanych kolesi i jeden głośno śpiewa hymn Bayernu :D :D :D jak się okazało był to bardzo zagorzały fan Bayernu ,(który kilka lat siedział w Monachium),którego miałem później okazję poznać ,w barze w mojej miejscowości ;)
Miałem również taką historię na cpnie Orlenu,kiedy zajechałem tam chcąc zatankować auto ,a jeden z pracowników Orlenu ,w mojej miejscowości podszedł do mnie i zapytał " o widzę ,że jest pan fanem Bayernu".Gadka szmatka i okazało się ,że był nie tak dawno w Monachium z moim kolegą ,zresztą z którym kiedyś grałem w piłkę ,a który jak się podczas rozmowy okazało - jest teraz ich trenerem (bo okazało się że ten chłopak - pracownik Orlenu gra w piłkę ) starszych juniorów w mojej miejscowości.Mieli wyjazd z klubu właśnie do Monachium,gdzie dane im było nawet obejrzeć sobie trening Bayernu i porobić sobie zdjęcia z zawodnikami,czy zwiedzić stadion Allianz Arenę ,łącznie z szatniami zawodników.Obiecał mi nawet zdjecia i poznałem kolejnego nowego sympatyka drużyny z Monachium.Także jednak bardziej są pozytywne aspekty naklejonych na szybę mojego auta naklejek Bayernu.
A jeśli chodzi o ramki mówię zapytam i jak coś dam Ci znać na priva ,czy kumpel ma namiary na taką firmę i moglibyśmy pomyśleć nad zrobieniem czegoś takiego.Pytanie tylko ilu chętnych by się na to zdecydowało ??? bo jak na razie to zbyt wielu chetnych nie mam nawet na te naklejki :( pozdrawiam
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez Gomez » 2012-02-19, 14:30

Ja bym baaaardzo chciała mieć taką naklejkę :>. Także zgłaszam, że jestem chętna.
Gomez
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Wiek: 26
Dołączył(a): 2012-02-19, 14:29
Lokalizacja: Piaseczno
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na naklejki z logiem Bayernu ?

Postprzez pieknyolek » 2019-07-26, 12:17

Ja bardzo chętnie bym taką przygarnął :)



____________________________________________
wypożyczenie samochodu Szczecin
pieknyolek
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2019-07-17, 09:17
Online: 22m 19s

Poprzednia strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości