PES5 - demo!

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

PES5 - demo!

Postprzez mic » 2005-09-15, 14:11

Obrazek

Short Description:
4 playable sides: Arsenal, Chelsea, Real Madrid and Valencia

Kod: Zaznacz cały
http://www.mininova.org/get/110142
http://www.megaupload.com/?d=24PRXE3N
http://www.esportsplanet.com/?idf=139 (trzeba sie rejestrowac, ale za to dobry transfer)
http://files.filefront.com/PES5_Demo___No_Commentaryzip/;4140642;;/fileinfo.html


Sciagac !! :)

pzdr!
FC Bayern München deutscher Fußball-Meister !!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: PES5 - demo!

Postprzez Roqe » 2005-09-15, 15:25

a kiedy bedzie pelna wersja?
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: PES5 - demo!

Postprzez Kociol » 2005-09-15, 15:30

Roqe napisał(a):a kiedy bedzie pelna wersja?


Pełna wersja chyba w paŸdzierniku się ukaże, pod koniec tego roku. Wreszcie cos pozadnego i wreszcie pogram w jakiejs demko, bo te demo FIFY 06' u mnie nie przeszło :wink:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: PES5 - demo!

Postprzez zborek » 2005-09-15, 16:52

No niezłe.Na pewno lepsza od fify 2006.Coœ czuje,żę Konami zrobiło jescze lepszy produkt od pesa4.Fifa chyba nigdy niedorówna dla Pesa.


Pozdro
:) :) :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: PES5 - demo!

Postprzez olli » 2005-09-15, 17:36

No tak, zborek ma racje. Różnicy nie widać w samych zachowaniach graczy, czy ich zachowaniach, ale po takich pierdołach jak np. ten wprowadzone w najnowszym pesie: możliwoœć wyboru spodenek i skarpet do koszulki, włożone, niewłozone koszulki do spodni, wszystko przemyœlane. Ale w porównaniu do pesa4 jest bardzo mało różnic, myœlałem że będzie więcej... :roll:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: PES5 - demo!

Postprzez roy_makaay » 2005-09-15, 20:22

juz od jakiegoœ miesišca smigam z kolesiem na ps2 w winning eleven 9 odpowiednik pro evo 5 tylko w wersji japonskiej (do ktorego wgrałem patch zangielszczajšcy kszaczki+oryginalne składy) , co do gry to kapitalnie poprawione zostały przywileje !!!! , dużo cięzej się podaje tzn. trzeba dokładniej podawać niż w pes 4 no i bramkarze sš poprawieni , zwłaszcza przy lobach sam na sam no i juz nie robiš takich dziwnych głupich interwencji ,że stojš i się patrzš jak osłupieni . przy stałych fragmentach gry możliwoœć zmyłki przeciwnika bo wszedzie jest wskaznik sktrzału i niewaidomo do konca czy to bedzie strzał , wrzutka czy podanie , co jest minusem to to ,że za czesto sedziowie odgwizujš faule jak sie walczy o piłke bark w bark ( z X-a) , co do koszulek to fakt mozna wybierac takze kolory getrów i spodenek , doszło kilka klubów na licencji i więcej bramek z wolnych pada bynajmniej wiecej przez miesiac strzeliłem niz na pes 4 prze pół roku :) ......oficjalna premiera w europie jest 31.10.2005 jak kogoœ interesuje winning eleven 9 na ps2 to na priv , pozdrawiam

a co się tyczy wersji demo to nigdy nie sš finalne produkty !! , demo fify 2006 wymaga wgrania najnowszych sterowników do kart graficznych (radeonów i geforców) , jedyny + fify to szpakowski i szaranowicz jako komentatorzy a także częœć klubów z idea ekstraklasy bo np. nie będzie górnika łęczna :)
roy_makaay
 

Re: PES5 - demo!

Postprzez PTK » 2005-09-17, 11:55

PES ROX !! Bezapelacyjnie moge tak powiedziec :) to co t male zolt ludziki robia z ta gra przechodzi wszelkie granice :D jak widze te animacje to sie normalnie rozpuszczam .... Moze grafika nie ulegla jakiejs rewolucji co do PES 4 ale i tak ta gra zrywa beret ... wiele osob narzeka ale niewiem czemu ?! mowia ze pilkarze sa slamazarni ze gra jest wolniejsza ze trudniej podac czy strzelic bramke...ale o to chyba chodzi nie? o REALIZM !! a o tym panowie z KCET'u wiedza chyba najlepiej :) nadchodzi nowy krol pilki noznej :D szykujcie sie na PES5 !! :D:D hehe i niech FIFA sie skryje obojetnie pod jaka nazwa wyjdzie kolejna wersja gry :P bo i tak i tak bedzie gorsza :) to tyle z mojej strony :) mozecie pisac ze jestem glupi i ze fifa jest lepsza ale takie jest moje zdanie i nie tylko moja ale milionow fanow na swiecie :) ende :) danke ;)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: PES5 - demo!

Postprzez Grzechoo » 2005-09-17, 17:20

Szczęœciarze... mi po œcišgnięciu PES nie chce sie zainstalować :| Poprostu podczas instalacji zawiesza się i nic więcej nie mogę zrobic... usłyszałem od kumpla, że to może być Windows zapchany, albo jakis wirus. Zrobiłem co trzebabyło, ale za nic w œwiecie nie chce się zainstalować... dodam, że plik œcišgałem z dwóch Ÿródeł.

Czy ktoœ może mi pomóc, co zrobić aby PES się zainstalował? :/
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: PES5 - demo!

Postprzez piotraldinho » 2005-09-17, 17:49

No grałem se w to demo i jak dla mnie to gierka bedzie ekstra ! :D Z niecierpliwoscia bede czekac na pełna wersje :D . Ale na razie wracam do PES 4 :wink:
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: PES5 - demo!

Postprzez mic » 2005-09-17, 20:13

Grzechoo napisał(a):Szczęœciarze... mi po œcišgnięciu PES nie chce sie zainstalować :| Poprostu podczas instalacji zawiesza się i nic więcej nie mogę zrobic... usłyszałem od kumpla, że to może być Windows zapchany, albo jakis wirus. Zrobiłem co trzebabyło, ale za nic w œwiecie nie chce się zainstalować... dodam, że plik œcišgałem z dwóch Ÿródeł.

Czy ktoœ może mi pomóc, co zrobić aby PES się zainstalował? :/


Tez tak mialem!
Nie wazne gdzie chcesz zainstalowac demo gry, musisz posiadac na dysku C: minimum 900MB wolnego miejsca, a wszystko poleci elegancko!

pzdr!
FC Bayern München deutscher Fußball-Meister !!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: PES5 - demo!

Postprzez Grzechoo » 2005-09-18, 10:49

mic napisał(a):
Grzechoo napisał(a):Szczęœciarze... mi po œcišgnięciu PES nie chce sie zainstalować :| Poprostu podczas instalacji zawiesza się i nic więcej nie mogę zrobic... usłyszałem od kumpla, że to może być Windows zapchany, albo jakis wirus. Zrobiłem co trzebabyło, ale za nic w œwiecie nie chce się zainstalować... dodam, że plik œcišgałem z dwóch Ÿródeł.

Czy ktoœ może mi pomóc, co zrobić aby PES się zainstalował? :/


Tez tak mialem!
Nie wazne gdzie chcesz zainstalowac demo gry, musisz posiadac na dysku C: minimum 900MB wolnego miejsca, a wszystko poleci elegancko!

pzdr!


900MB... na C mam wolne ponad 1GB :/ poradŸcie mi coœ!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s


Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron