Diablo III

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Diablo III

Postprzez Krimson » 2012-05-25, 17:26

Recit napisał(a):
Dziadek Mróz napisał(a):
Serek_ napisał(a):Dla mei klasykiem jest H3 i nadal ze znajomymi uamwaiamy się co jakiś czas na mała sesyjkę. Przebiaj dla mnie wszystkie inne gry pod kazdym wzgledem :)

Tylko dlatego,że w nią grałeś za młodu : ) Obiektywnie patrząc Disciples II jest lepsze pod każdym względem :)
HoMM 3 i D2 to dla mnie najlepsze gry ever (obok Haxballa i Football Managera :mrgreen: ). Nie wiem, która jest lepsza, bo to dość różne produkcje mimo wszystko, inaczej się w nie gra.

A grałeś w Disciples 3? Dla mnie to już nie to samo, w szczególności nie rozumiem dlaczego poszli w stronę HoMM z systemem walk (więcej jednostek i chodzenie po mapach).


Również uwielbiam Disciples. Pamiętam, że jak sięgałem po tą grę to był to dla mnie nieznany tytuł, które mocno pozytywnie mnie zaskoczył. Fabuła świetna, szczególnie w 2. Również dodatek pod tym względem trzymał poziom. Trójki natomiast nie skończyłem, gdyż według mnie była strasznie skopana. :/
"Historię piszą obseratorzy
Propagandę - Zwycięzcy"

Olszesky ty mi napewno postawisz browara, co? :)
Krimson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-04-03, 08:28
Online: 6d 21h 10m 8s

Re: Diablo III

Postprzez Recit » 2012-05-25, 17:47

Krimson napisał(a):Trójki natomiast nie skończyłem, gdyż według mnie była strasznie skopana. :/
Ja skończyłem, ale w bólach i z dużymi przerwami :/ Dużo lepiej dopracowany jest dodatek - Wskrzeszenie, chociaż to też nie ideał.

Nie wiadomo, czy błędy zostaną wyeliminowane i czy pojawi się dodatek z Górskimi Klanami, bo dosłownie parę dni temu pojawiło się info, że padło studio Hex.

A propos braków w D3 i D3... Tzn. Disciples 3 i Diablo 3, to jakiś czas temu, konkretnie przy premierze Heroes VI zrozumiałem, że lepiej trochę poczekać. Nie dość, że gra tańsza, to można oszczędzić sobie wkurzenia. Tylko też pytanie ile do licha można wypatrywać naprawienia wypuszczonego produktu? Heroes VI wciąż jest niedopracowany! Niedawno wyszedł patch 1.4, wkrótce wersja 1.5. I pewnie na tym nie koniec, a wydawca wkrótce zapowie dodatek. Trochę wiocha, nie uważacie?

Nawet patche Football Managera tak mnie nie wkurzają, jak niedoróbki Heroes VI. Życzę Wam, żeby z Diablo 3 nie było takich niemiłych przygód.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Diablo III

Postprzez Scholli » 2012-05-25, 22:23

Recit napisał(a):Heroes VI wciąż jest niedopracowany! Niedawno wyszedł patch 1.4, wkrótce wersja 1.5. I pewnie na tym nie koniec, a wydawca wkrótce zapowie dodatek. Trochę wiocha, nie uważacie?
komercjalizacja i nastawienie na zysk zabiły gry... to już nie te magiczne arcydzieła z przełomu wieków... wolałbym jeszcze raz przejść nawet słabsze produkty z tamtego okresu niż zagrać w 90% nowych tytułów :|
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Diablo III

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-05-26, 00:03

Co do D3,to są dwa obozy.Jeden twierdzi,że gra jest kompletnie skopana,a drugi,że jest dobra; ) I ja tutaj jestem trochę nienormalny,bo uważam,że jest genialna ; ) Nie przeszedłem całej,bo laptop mi padł,ale grało się zajebiście.I chętnie bym sobie zagrał znowu ^
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Diablo III

Postprzez Krimson » 2012-05-26, 10:29

Recit napisał(a):
Krimson napisał(a):Trójki natomiast nie skończyłem, gdyż według mnie była strasznie skopana. :/
Ja skończyłem, ale w bólach i z dużymi przerwami :/ Dużo lepiej dopracowany jest dodatek - Wskrzeszenie, chociaż to też nie ideał.

Nie wiadomo, czy błędy zostaną wyeliminowane i czy pojawi się dodatek z Górskimi Klanami, bo dosłownie parę dni temu pojawiło się info, że padło studio Hex.


W tej nowej części brakowało dla mnie chociażby częstych przerywników. Nie wymagam jakiś super filmików, ale w dwójce te przesuwające się panele robiły fajny klimat. :) Zresztą D2 i kampania Hord- super!

@Scholli- Akurat do mnie większość nowych tytułów trafia. Czy to też nasz wiedźmin, czy też seria Bioshock, która ocieka klimatem. (No powiedzmy, że to już starsza giera) Również duże wrażenie zrobił na mnie nowy Deus Ex, gdyż uwielbiam takie klimaty w grach i nie spodziewałem się, że dostanę naprawdę ciekawą fabułę. Ostatnio natomiast wciągnęła mnie seria Mass Effect. Wiem, że patetyczna, ale ma w sobie coś ujmującego. :)
Pozdrawiam
"Historię piszą obseratorzy
Propagandę - Zwycięzcy"

Olszesky ty mi napewno postawisz browara, co? :)
Krimson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-04-03, 08:28
Online: 6d 21h 10m 8s

Re: Diablo III

Postprzez Recit » 2012-05-26, 13:09

Mnie niektóre nowe gry irytują z powodu, o którym pisał Scholli. Posłużę się przykładem. Jak to może do licha być, że wypuszcza się na rynek taki bubel jak Heroes VI? To, co można było kupić w dniu premiery to jest przecież jakaś późna BETA. Dość powiedzieć, że zapowiadana już na koniec czerwca łatka numer 5 (!) wprowadzi potężne zmiany w postaci m.in. osłabienia Umarlaków i wzmocnienia Demonów, bo twórcy od premiery przyznają się do beznadziejnego wyrównania sił poszczególnych zamków.

Próżno jednak oczekiwać, żeby piąta łatka dodała w końcu ekrany miast, na które programistom... nie starczyło czasu przed wydaniem gry :!: :!: Jak to nazwać? Słowo "skandal" jest zbyt wyświechtane. Prawdopodobnie ekrany miast trafią do graczy dopiero wraz z dodatkiem (o ile oczywiście powstanie, bo w tzw. międzyczasie zdążyło upaść studio Black Hole, a i Ubisoft nie ma się najlepiej).

O takich rzeczach jak brak możliwości zagrania w legalnie kupioną grę po premierze nie wspomnę (albo o zmaganiu się z irytującym migoczącym kursorem do teraz!).

Najzabawniejsze, że sami programiści zdają się mieć na to wy...e tłumacząc się, że wprowadzanie poprawek jest niezwykle pracochłonne i wymaga okiełznania gigantycznego kodu (skoro Black Hole - autorzy kodu - upadli, to ciekawe czy nowe studio to ogarnie i... kiedy w końcu?).


Niestety jest to zjawisko, na które niejako przyzwala postęp technologiczny. Dzięki internetowi można nawet ewidentne niedoróbki uzupełniać później, cynicznie obserwując reakcję graczy. Jeżeli produkt sprzedaje się słabo, to nabywcy równie dobrze mogą zostać olani i prace nad ukończeniem produktu mogą zostać wstrzymane. Co tam, że ludzie go kupili.

Podaję przykład Heroes VI, ale sprawa dotyczy przecież i innych produktów. Z tego co czytam w recenzjach nawet Diablo 3 zostało wypuszczone w wersji z poważnymi brakami, które "mają zostać uzupełnione najszybciej jak się da".

Pozostaje się cieszyć, że samochodów nie da się aktualizować przez neta, bo moglibyśmy kupować nowe autko i po posadzeniu 4 liter w fotelu kierowcy dostawać obietnicę zamontowania wycieraczek najszybciej jak się da, lub może nawet hamulców w skrajnych przypadkach.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Diablo III

Postprzez mancipium » 2012-06-06, 09:27

co do gier bylem ostatnio na piwie u ziomka. Nie gram na co dzien w zadne gry, bo sa slabe jak piszecie. Kumpel po 2 piwach i ym jak skonczyl sie jakis mecz, ktory ogladalismy i byl pretekstem spotkania odpalił podobno polska gre Dead Island. Ale mialem frajde naparzajac zombiaków. Do tego klimacik zrobilismy, bez swiatla itd. I serio emocje były. Wpłw też miały piwa dzieki ktorym podszedlem do gry bardziej jak dzieiack niz z postawa roszczeniową.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Diablo III

Postprzez Firo » 2012-06-06, 18:32

mancipium napisał(a):co do gier bylem ostatnio na piwie u ziomka. Nie gram na co dzien w zadne gry, bo sa slabe jak piszecie. Kumpel po 2 piwach i ym jak skonczyl sie jakis mecz, ktory ogladalismy i byl pretekstem spotkania odpalił podobno polska gre Dead Island. Ale mialem frajde naparzajac zombiaków. Do tego klimacik zrobilismy, bez swiatla itd. I serio emocje były. Wpłw też miały piwa dzieki ktorym podszedlem do gry bardziej jak dzieiack niz z postawa roszczeniową.


Wystarczy dobrze dobierać tytuły i zapewniam cię że nie będą słabe :) Jest cała masa nowych gier które dają dużo frajdy zwłaszcza na konsolach. A Dead Island to jedna ze słabszych produkcji w jakie grałem :)

Wracając do Diablo 3 to gra daje dużo frajdy to prawda ale fabuła jest cienka jak dupa węża.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Poprzednia strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron