Playstation!!

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Playstation!!

Postprzez Simin » 2005-11-25, 02:51

Zalozylem ten topic bo ciekawi mnie jaka liczba forumowiczow posiada owe cacko!!??
Ja kupilem jakies dwa tygodnie temu i powiem, ze nie moglem zrobic lepiej!! Problem jest taki, ze to niestety wszystko nadal cholernie drogie (przynajmniej jak dla mnie) -> bede ciagnal na legalnych grach - nie do konca legalne na kompie wystarcza :wink:
Kupilem sobie gierke "Resident Evil 4" - w sumie glownie dlatego kupilem PS2 :) i giera ogolnie ciekawa + kultowa!! :evil:
MEEGA zabijanie zombiakow jakos mi sie podoba...
No - ale mniejsza z konkretna gra - na opisanie tego przyjdzie jeszcze pwenie czas...
W miedzyczasie : KTO MA PLEJA??? :) :wink:
JAKIE GRY POLECACIE (moze jak uciulam to sobie jakas sprawie :wink: ) - najlepiej z krociótkim opisem (to taka prosba, bo jak mam ewentualnie szukac to musze wiedziec CZEGO :P)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez zborek » 2005-11-25, 14:17

Ja mam PLaya od niedawna.Kupiłem na allegro za 415 zł te cacko trrochę używane,ale ma swaap magic ,1 pad, karte pamięći i aż7 gierek od razu.Zrobiłem naprawdę dobry interes.CO do konsoli to wypasik niemoge się oderwać.Posiadam takie gierki:
Fifa street,Tony Hawk underground2,Tekken5,Gran turismo4,Metal gear soild3,Nba street i jescze pare takich gowienek.Polecam Ci Tekken 5 nieoderwiesz się przez chwile gra poprostu chyba najlepsza z wszystkich bijatyk na konsole,a także fifa street też wypasik.


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Simin » 2005-11-30, 02:31

Co jest ludziska?? Na 830 forumowiczow tylko 2 osoby (w tym ja) maja Playstation?? :059: :586:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez zborek » 2005-11-30, 09:54

NO simin grałem w Resident evi l4 wypas graaaaaaaaaaaaa.Grałem o 11.00 aż strach trochę njalepsze to z zombiakami.


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez killy » 2005-11-30, 15:55

Ja nie mam Playki ale czesto grywam z kumplami przedewszytskim w PES4(gdyz 5 jest slabiutka) lubie tez pograc sobie w 'Burnouta3'-gireca wypas, zajebista na odstresowanie sie,

nielubie girek typu MK czy Tekken, gdyz nie znam za bardzo kombinacji ciosow a samo nawalanie w przyciski jest dosc denerwujace denerwujace.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Playstation!!

Postprzez olek » 2005-11-30, 16:06

musze przyznac ze kiedys gralem w playstation ale 1 w 2 nigy nie mialem przyjemnosci grac i pewnie w najbliszym czasie nie bede mial poniewaz malo ktory z moich kolegow posiada owe cacko ;) wiekszosc osob wybiera pc chociaz slyszalem opinie wielu osob ktore uwazaja ze playstation jest lepsze od pc
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Grzechoo » 2005-11-30, 16:11

fabian napisał(a):musze przyznac ze kiedys gralem w playstation ale 1 w 2 nigy nie mialem przyjemnosci grac i pewnie w najbliszym czasie nie bede mial poniewaz malo ktory z moich kolegow posiada owe cacko ;) wiekszosc osob wybiera pc chociaz slyszalem opinie wielu osob ktore uwazaja ze playstation jest lepsze od pc


Do grania Playstation (podobnie jak Xbox) sa zdecydowanie lepsze od PCta - chociażby pod względem grafiki. Dlatego w tej kwestii zdania są podzielone - komputer jest wszechstronniejszy, ale gra sie na nim zdecydowanie gorzej niż na konsolach.
Ale też grałem na Playstation (na 2) i musze przyznac, ze bardzo fajnie sie gra :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Playstation!!

Postprzez olek » 2005-11-30, 16:14

chodzilo mi tylko i wylacznie o gry bo nie jestem pewnien ale wydaje mi sie ze konsole takie jak ps 2 uzywane sa tylko do grania w gry czasem widuje screeny z ps 2 i musze powiedziec ze nie wygladaja duzo lepiej od pc-towych a czasami nawet gorzej tak bylo chocby z gta san andreas
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Grzechoo » 2005-11-30, 16:19

fabian napisał(a):chodzilo mi tylko i wylacznie o gry bo nie jestem pewnien ale wydaje mi sie ze konsole takie jak ps 2 uzywane sa tylko do grania w gry czasem widuje screeny z ps 2 i musze powiedziec ze nie wygladaja duzo lepiej od pc-towych a czasami nawet gorzej tak bylo chocby z gta san andreas


GTA to wogóle jest porazka jeżeli chodzi o PS :/ Ale na 100% komfort gry na PSie jest wiekszy niż na kompie. Grafika tez jest niezła. I dlatego uważam, ze na PSie gra sie lepiej niz na kompie. A lepiej niz na PSie gra sie na Xboxie :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Playstation!!

Postprzez zborek » 2005-11-30, 17:12

killy napisał(a):Ja nie mam Playki ale czesto grywam z kumplami przedewszytskim w PES4(gdyz 5 jest slabiutka) lubie tez pograc sobie w 'Burnouta3'-gireca wypas, (cenzura) na odstresowanie sie,

nielubie girek typu MK czy Tekken, gdyz nie znam za bardzo kombinacji ciosow a samo nawalanie w przyciski jest dosc denerwujace denerwujace.







CO!????????????? pes5 słabiutkie??????? chyba niegrałes.Precież ta gra powala na kolana.Wszystko doskonałe.Nawet dla piłkarzy para z budzi leci jak oddychają,a mecz jest w zime.

Pozdro :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez neonmsf » 2005-11-30, 18:09

Witam w gronie posiadaczy pleyakow :).Ps2 mam juz kilka lat, wczesniej mialem psx'a.Obecnie nie ma za duzo czasu na gre ale i tak zawsze znajde ta chwilke, teraz to juz nie to jak za czasow podstawowki czy gim. gdzie wogole nie trzeba bylo sie uczyc a srednia i tak zawsze byla ponad 5 hehe :).W tym roku matura i wiecie...
Co polecam no przede wszystkim pileczke pes5 w porownaniu z fifa to niebo a ziemia hehe nie jest do konca idealna (np. zachowanie bramkarza) ale to najlepsza pilka na konsole imo
Jesli lubisz bijatyki to polecam soul calibur 3 fajna gierka szczegolnie do pogrania z kumplami :) To cos takiego ja tekken pewnie kojarzysz tyle ze +bronie(miecze itp)
Kolejne gierki to np.God of War swietna przygodowka,Gran turismo 4 najlepsza gra samochodowa forever i do tego tylko na konsoli nawet komp nie pociagnal by takiej grafy :D, no i oczywiscie niesmiertelna seria GTA 3/Vice City/San Andreas.
Jest jeszcze wiele killerow na ta konsole typowych must have np. Metal Gear Solid 3,Devil May Cry 3.
pozdrawiam
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Piecia » 2005-11-30, 18:17

killy napisał(a):Ja nie mam Playki ale czesto grywam z kumplami przedewszytskim w PES4(gdyz 5 jest slabiutka) lubie tez pograc sobie w 'Burnouta3'-gireca wypas, (cenzura) na odstresowanie sie,

nielubie girek typu MK czy Tekken, gdyz nie znam za bardzo kombinacji ciosow a samo nawalanie w przyciski jest dosc denerwujace denerwujace.


No napewno pes 5 nie jest słabiutka. Jest poprostu zawalista i tyle :) Innowacje są w stosunku do pes 4, i produkt Konami bije na łeb na szyje fife 2006
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez killy » 2005-11-30, 19:18

zborek napisał(a):
killy napisał(a):Ja nie mam Playki ale czesto grywam z kumplami przedewszytskim w PES4(gdyz 5 jest slabiutka) lubie tez pograc sobie w 'Burnouta3'-gireca wypas, (cenzura) na odstresowanie sie,

nielubie girek typu MK czy Tekken, gdyz nie znam za bardzo kombinacji ciosow a samo nawalanie w przyciski jest dosc denerwujace denerwujace.


CO!????????????? pes5 słabiutkie??????? chyba niegrałes.Precież ta gra powala na kolana.Wszystko doskonałe.Nawet dla piłkarzy para z budzi leci jak oddychają,a mecz jest w zime.

Pozdro :wink: :wink: :wink:


nie naleze do tej grupy osob ktore nieznajac sie na czyms wypowiadaja sie na owy temat, gralem przez dluzszy czas w PES4 (z rok), i z jakis miesiac temu zagralismy z kumplami w pes5, graficznie i szczegolowo moze i lepsza ale pod wzgledem grywalnosci jest gorsza od 4, wogole pilkarze jacys ociezali, malo zwrotni, tylko nielicznymi(SWP I Ronni) mozna wmiare sprawnie dryblowac.

W moim odczuciu jest gorsza od 4, sa to oczywiscie tylko moje odczucia i kazdy moze miec inne zdanie, moze kiedys sie do niej przekonam ale jak narazie wole PES4 i Fifke 2006 Online.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Playstation!!

Postprzez neonmsf » 2005-11-30, 20:48

killy napisał(a):
zborek napisał(a):
killy napisał(a):Ja nie mam Playki ale czesto grywam z kumplami przedewszytskim w PES4(gdyz 5 jest slabiutka) lubie tez pograc sobie w 'Burnouta3'-gireca wypas, (cenzura) na odstresowanie sie,

nielubie girek typu MK czy Tekken, gdyz nie znam za bardzo kombinacji ciosow a samo nawalanie w przyciski jest dosc denerwujace denerwujace.


CO!????????????? pes5 słabiutkie??????? chyba niegrałes.Precież ta gra powala na kolana.Wszystko doskonałe.Nawet dla piłkarzy para z budzi leci jak oddychają,a mecz jest w zime.

Pozdro :wink: :wink: :wink:


nie naleze do tej grupy osob ktore nieznajac sie na czyms wypowiadaja sie na owy temat, gralem przez dluzszy czas w PES4 (z rok), i z jakis miesiac temu zagralismy z kumplami w pes5, graficznie i szczegolowo moze i lepsza ale pod wzgledem grywalnosci jest gorsza od 4, wogole pilkarze jacys ociezali, malo zwrotni, tylko nielicznymi(SWP I Ronni) mozna wmiare sprawnie dryblowac.

W moim odczuciu jest gorsza od 4, sa to oczywiscie tylko moje odczucia i kazdy moze miec inne zdanie, moze kiedys sie do niej przekonam ale jak narazie wole PES4 i Fifke 2006 Online.

To moze i ja sie wlacze to tej rozmowy moze to troche nie ladnie ale co tam :-P
jesli chodzi o grywalnosc to chyba tylko Twoje odczucia bo jesli przypatrzec sie na scene pes w polsce to przerazajaca wiekszosc powie Ci ze pes4 to jeden wielki random + mega schematy.Szczegolnie widac to na turniejach grajac z zywym przeciwnikiem bo niby jak mozna wypowiadac sie o jakies grze grajac z cpu ale w Twojej wypowiedzi wspominales ze grales z kumplami to powinienes to zauwazyc.Prawda jest ze rozgrywka troche stracila na predkosci ale to chyba dobrze bo przeciez to nie jakis tam arcade tylko to ma przypominac symulacje a nie jakies chore zapieprzanie z pilka hehe :) tam(pes4) jak ktorys z graczy mial speed powyzej 95 to obroncy nie mieli szans go dogonic a to chyba tak nie powinno byc :) tutaj nie ma czegos takiego dodatkowo i co bardzo mi sie podoba drybling nie jest takze juz tak skuteczny.To wszystko zabijalo gre w pes4
Dodam tylko ze pes5 takze nie jest bez wad strzaly z 40 metrow (hi adriano) + wolne z wystawki ktore zawsze wchodza.Mimo wszystko wole ta czesc niz poprzednia
ufff
To tylko moje zdanie, wiadomo ze jednym podoba sie ta czesc jednym ta sam znam zapalencow ktorzy mowia ze jedyna slyszna gra z serii to pes3 hehe :),dodam jeszcze tylko ze w ta pilecczke gram od samych poczatkow a gralem jeszcze w jej protoplastow na psx czyli iss pro evo 1 i 2
pozdrawiam
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Piecia » 2005-12-01, 08:43

Ja kiedyś u kolegi grałem w tony hawka 2 i sobie chwale tą gierką. Tony na PS wygląda wg. mnie lepiej niz na peceta.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron