Roy Makaay

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Roy Makaay

Postprzez Firo » 2007-06-28, 12:39

Makaay wechselt zu Feyenoord Rotterdam

z fcbayern.de

Coz mozna powiedziec , powodzenia.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Roy Makaay

Postprzez Kociol » 2007-06-28, 12:44

No cóż, szybko jakoś ... Dzięki za gre
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Roy Makaay

Postprzez OSZA » 2007-06-28, 12:44

Feyenoord teraz ostro skupuje Holendrow z najlepszych klubow swiata.
Po Gio z Barcy nadszedl czas na Makkaya. Dziwna sprawa,ze oni sa troszke podstarzali i sa wzmonieniem krotkoteminowym jak na moj gust.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Roy Makaay

Postprzez Pietras » 2007-06-28, 12:48

Osobiście jestem tym faktem zawiedziony. Żałuję, że Roy nie pogra u nas przez jeszcze przynajmniej jeden sezon. Wiele razy powtarzał, że świetnie się w Monachium czuje i jest gótów, aby zakończyć tutaj karierę. Poza tym statystyki nie kłamią, w każdym z 4 sezonów spędzonych w Bayernie był najlepszym strzelcem. Poza tym ani razu, od początku swojego pobytu nie zmarnował rzutu karnego(!). Teraz już nikogo nie będę tak pewny jak Roya, gdy będzie podchodził do jedenastki. Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, ale w obliczu tylu wzmocnień siły ofensywnej należało spełnić życzenie zawodnika i pozwolić mu na odejście. Powodzenia Roy :!:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Roy Makaay

Postprzez Krzysiek » 2007-06-28, 12:49

W sumie dobrze, że przeszedł do Feyenoordu. Tam sobie jeszcze pogra, zakończy karierę w ojczyźnie, a u nas to by mógł po ostatnich transferach co najwyżej na ławce sobie posiedzieć. Już pisałem w teamacie o Klose, że będzie mi brakowało tego zawodnika w FCB, ale chyba tak faktycznie będzie lepiej i dla niego i dla Feyenoordu :D .

Powodzenia, Roy!
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Roy Makaay

Postprzez Firo » 2007-06-28, 13:02

Pietras napisał(a):Poza tym ani razu, od początku swojego pobytu nie zmarnował rzutu karnego(!)


z tego co pamietam nie trafil raz w Pucharze Ligii z VFB.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Roy Makaay

Postprzez Grzechoo » 2007-06-28, 13:19

Mój ulubiony, obok Elbera, napastnik Bayernu odchodzi... i jakoś mnie nie pociesza przyjście Klose, bo to poniekąd przez niego (a dokładniej przez ten transfer) nasz najlepszy w ostatnich sezonach snajper musi zmienić klub (a pamiętam, jak kiedyś mówił, że chętnie zakończyłby karierę w Bayernie - cóż, niestety nie wyszło, szkoda). W Feyenoordzie na pewno sobie poradzi, liga jest słabsza, być może nawet powalczy o koronę króla strzelców :wink: Możliwe, że Roy będzie miał dobrego partnera w napadzie, bo jest szansa, że na De Kuip wróci stary znajomy Berta van Maarwijka - Ebi Smolarek. Tak więc ekipa "Portowców" na Puchar UEFA staje się coraz mocniejsza... :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Roy Makaay

Postprzez Lmollu » 2007-06-28, 13:38

Cóż, piłkarze przychodzą i odchodzą. Płakać nie będę, bo Roy nie został z drużyny wyrzucony i mamy teraz świetnych napastników, więc jego braku teoretycznie odczuwać nie powinniśmy. Jestem trochę zawiedziony, że jednak nie zdecydował się wypełnić kontraktu. Powinien chociaż spróbować rywalizować o swoje miejsce z nowymi napastnikami, a w najgorszym wypadku jakby usiadł na ławce rezerwowych to korona by mu z głowy nie spadła. Widocznie woli mieć podstawowe miejsce w przeciętnym Feyenoordzie - ma prawo. Nadszedł już czas na to, żeby zastąpić go jakimś młodszym napastnikiem z większą motywacją do gry. Zawsze Roya bardzo lubiłem, choć często przeszkadzał mi ten jego styl gry, tzw. "stojanow". Jestem mu wdzięczny za te wszystkie ważne bramki jakie dla nas zdobył, za wiele zwycięstw, jakie swoim doskonałym nosem strzeleckim nam zapewnił i życzę mu powodzenia w Rotterdamie czując jednak pewien niesmak po jego decyzji. Ale może przynajmniej w ten sposób uniknęliśmy konfliktów Makaay-Klose-Podolski-Toni w trakcie sezonu.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez PhilippLahm » 2007-06-28, 14:49

Szkoda że odchodzi ale jak pisał Lmollu wolał miec pewne miejsce w Feyenoordzie niż powalczyć o miejsce w skladzie Bayernu.
Ale trzeba mu podziekowac ze te 4 sezony w ktorych strzelil dla nas bardzo duzo bramek i najszybsza bramke w LM ;) Zycze powodzenia w nowym klubie :)
PhilippLahm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-02-07, 12:06
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Pero » 2007-06-28, 15:32

cóż, żegnaj Roy i powodzenia :(
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Roy Makaay

Postprzez DamKam » 2007-06-28, 16:16

No i stało się. No cóż... co tu dużo pisać. Żegnaj Roy i przede wszystkim dzięki za wszystko. Odszedł mój ulubiony gracz, co dziwne w bardzo podobnych okolicznościach co Elber (który był wówczas moim ulubionym zawodnikiem). Szkoda, że to wszystko kończy się w takich okolicznościach. Ale może Roy podobnie jak Giovane dostanie kiedyś swój mecz pożegnalny. Na pewno na to zasłużył.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Olszesky » 2007-06-28, 16:58

przyszli lepsi, taka jest naturalna kolej rzeczy. roy przyszedl, nastrzelal bramek, dostal za to spora kase i odchodzi.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Roy Makaay

Postprzez bercik » 2007-06-28, 17:47

Wielka szkoda,ten sezon mógł jeszcze zostać!!!!!!!!!!zawsze swoje strzelił!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-28, 18:50 ]
czy lepsi to zobaczymy
bercik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2007-06-26, 17:12
Online: 4d 1h 29m 26s

Re: Roy Makaay

Postprzez Scholli » 2007-06-28, 18:10

jakby miało się podsumować jego dokonania to z pewnością wypada to pozytywnie, ale z pewnością mogło być lepiej... jak przychodził miał być elementem który pozwoli nam na sukcesy w Europie - chyba nie do końca to się ziściło... strzelił masę bramek, ale nie koniecznie wtedy kiedy były one konieczne... zawsze mi brakowało jakiegoś zaangażowania u niego - póki strzelał bramki to i tak nie istotne, ale uważam, że tych bramek było jednak trochę za mało, a ostatnio chyba jednak się opuszczał - wiek? dlatego też nie żałuję, że odchodzi - przysłużył się klubowi, był naszym najlepszym napastnikiem ostatnich lat i bardzo mu dziękuję za czas spędzony z nami... no i za bramkę przeciwko Realowi :D

i tylko tak trochę mieszane uczucia mam co do stylu jego odejścia, Poldi na wieść o pozyskaniu Klose wyraził chęć walki, pewność siebie a Roy zwinął zabawki i uciekł z piaskownicy... czuł, że ta konkurencja to ponad jego siły? jeśli tak było to tym lepiej, że odchodzi... ale w sumie jakby jeszcze na rok został też by nie było źle, bo w ogólnym rozrachunku to i tak dużo by nie zmieniło, teraz płaciliśmy za Klose i dostaniemy kasę za Roya a za rok odszedłby za darmo ale za to Klose by nas nic nie kosztował...

ale to już widać taka u nas kolej losu - Elber uciekł przed Royem a ten z kolei przed Klose... ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Roy Makaay

Postprzez Adams » 2007-06-28, 18:19

Oby Klose nastrzelał tyle bramek co Roy albo i jeszcze więcej to wtedy znowu może uciekać przed kolejnym napastnikiem ;)

Roy-mój ulubiony zawodnik Bayernu. Mam nawet koszulkę z jego nazwiskiem.
Nie będę ukrywał, że jest mi smutno z powodu jego odejścia, ale to było do przewidzenia. Szkoda tylko że nie zdecydował się powalczyć o miejsce w pierwszej `11`. W Holandii pogra ze 2 lata i zakończy karierę. Fajnie, że zarząd postanowił oficjalnie pożegnać Makaaya przy okazji meczu pożegnalnego Scholla.
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości