Wiedźmin 3

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Wiedźmin 3

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-10-25, 16:48

Myślę,że ta gra zasługuje na swój osobny temat : )

Pierwsze trailery z gry były naprawdę świetne,szczególnie :

https://www.youtube.com/watch?v=WxrnGjUNDoc

Ona wróciła Geralt,po tylu latach..
I biegnąca Ciri - za każdym razem mnie to bierze i wzrusza,zajebiste!

Do gry wraca nie tylko ona,również Yennefer i..niestety..
Właśnie zaprezentowano intro do gry :

https://www.youtube.com/watch?v=wNtMxZS8mSc

Co mnie załamało,zasmuciło,wkurzyło..[będę płakać!] to..
k....jak ona wygląda? To ma być Yennefer? Ta,OSZAŁAMIAJĄCO piękna czarodziejka?
Może zabrakło jej maści z mandragory akurat,spotkania z Dzikim Gonem pewnie nie pomagają na urodę,ale no bez jaj.To jakiś przebieraniec,a nie Yennefer.Król Gonu ją podmienił!

Obejrzałem już 3 razy,żeby sobie wmówić,że wcale nie jest taka okropna i nawet trochę przypomina osobę z wyobrażeń..ale nie daję rady.Wina brak.
Po co ma wracać,jak jest taka brzydka? Mogli sobie darować takie akcje,bo to znacząco wpłynie na ocenę i odbiór całej gry przez fanów.
Mam nadzieję,ze w grze będzie wyglądać jednak inaczej,bo będzie bieda.Aż mnie skręca w żołądku,ehh.

Jak będzie wyglądać tak jak w 1:41 to nie dam rady grać,pieprzę to.To najczarniejszy dzień tego roku : ( [jak nie ostatnich 5 lat!] smutek,rozpacz,żal : (


Ta z 1:50 daje mi jeszcze jakieś nadzieje,ale to i tak co najwyżej "marne pocieszenie".
Jak zjebali Filippę Eilhart w 2,to nie narzekałem,bo to nie miało takiego znaczenia.Ale teraz ma!

To już wolę Grażynę Wolszczak z serialu [serio!],teraz normalnie nie wydaje mi się zła.Jak kiedyś będę chciał sobie odświeżyć tę "wspaniałą" produkcję,to będzie mi się lepiej oglądało,są plusy! : )

Dobrze,że chociaż sprawa charakteru wydaje się zgadzać,ledwo wróciła,a już parę osób tego pożałowało :)

Tylko skąd ta latająca wrona bojowa? : ) Powinna być pustułka! Okruch lodu by się zgadzał ; )
Martwię się mocno o takie szczegóły.

A samo intro w sumie niezłe,ale te z 1 i 2 były chyba lepsze.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez mancipium » 2014-10-26, 00:39

mama andzieje ze zdobede komputer na ktorym to ruszy.

czytalem wszystko i gralem w 1 i 2. nie ma czegos czym bym sie jaral w grach obecnie #starosc ale wiedzmina ogarne i wydam kazda zł.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Zari » 2014-10-26, 10:20

Jakiś zajebisty film by nakręcili na podstawie Wiedźmina :)

Serial z Żebrowskim fajny, ale przy dzisiejszych możliwościach byłby pewnie megaaaaaaaaaaaaaa.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Krasus » 2014-10-26, 10:57

Dziadek Mróz napisał(a):Jak będzie wyglądać tak jak w 1:41 to nie dam rady grać,pieprzę to.To najczarniejszy dzień tego roku : ( [jak nie ostatnich 5 lat!] smutek,rozpacz,żal : (

:lol:
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Katalończyk » 2014-10-26, 12:03

Zari napisał(a):Jakiś zajebisty film by nakręcili na podstawie Wiedźmina :)

Serial z Żebrowskim fajny, ale przy dzisiejszych możliwościach byłby pewnie megaaaaaaaaaaaaaa.


Naprawdę podobał Ci się ten serial? Jak dla mnie to była katastrofa.
Nad filmem pracuje już Bagiński. Dostał skromne dofinansowanie (około pół miliona), więc przeczuwam, że zekranizuje tylko jakieś krótkie opowiadanie, a jeśli produkcja odniesie sukces, to weźmie się za film pełnometrażowy.

Ja tak samo jak manci, poświęcam mało uwagi na gry komputerowe, ale Wiedźmina nie mogłem sobie odpuścić i w trójkę też mam zamiar zagrać, nawet jeśli będzie się to wiązać ze zmianą sprzętu :)
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Firo » 2014-10-26, 12:26

Oby nie spaprali optymalizacji bo kolekcjonerka już zamówiona dawno.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Borussen » 2014-10-30, 15:54

Świetna produkcja, czekam z niecierpliwością. Chyba zagram w lutym jeszcze raz dwójkę, żeby być na bieżąco.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Firo » 2015-05-17, 18:25

I jak panowie gotowi na trzeciego Wiedźmina? Zostały 2 dni. Kolekcjonerka już jutro będzie w drodze. Komp wyczyszczony więc tylko czekać :)
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez izi91 » 2015-05-17, 18:34

Ja nie uzbierałem jeszcze na nowy komputer dający możliwość komfortowego zagrania w Wiedźmina 3 i właśnie mam dylemat. Odciąć się zupełnie na te kilka miesięcy od Wiedźmina, żeby sobie nie popsuć rozgrywki czy jednak wziąć się póki co za gameplaye itp. chyba zwycięży ta druga opcja, zbyt ciekawi mnie fabuła gry. Mam kur.wa nadzieję, że nic nie spieprzyli, bo to będzie największe rozczarowanie w moim życiu jeśli chodzi o gry. Żadną grą się wcześniej tak nie jarałem jak tą, szczególnie, że od lat jestem fanem książek o wiedźminie.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-05-18, 05:48

Ja wiedziałem,że nie będę miał kompa na Wiedźmina,a szkoda mi było wydawać ze 4 tysie (zresztą nie miałem tyle) na komputer tylko dla jednej gry (a bardzo chciałem zagrać na najwyższych detalach,grając w 1 zmieniałem ustawienia praktycznie co lokację : >),więc ze dwa miesiące temu kupiłem ps4 [chociaż i tak musiałem jeszcze dokupić telewizor z wejściem hdmi ^^ Co mnie zaskoczyło.. Ale to najlepszy zakup ever!]
I na razie same hity,hit za hitem.Zacząłem od GTA V,potem Dying Light [też Polska gra!],od miesiąca napieprzam w genialne Mortal Kombat X..
..ale to wszystko kupione było pod jedną grę..to już jutro! : )

I zamierzam grać i odciąć się od wszelkich komentarzy.Bo zaraz pojawi się jakieś marudzenie,albo sfrustrowani pecetowcy z postami typu "czy mi pójdzie?" albo "na pececie jest lepsza grafika".
Albo coś tam ; ) Nikt mi nie zmąci tych chwil!!! : ))
I ciekawy jestem DLC,ponoć będą do kupienia jakieś nowe stroje dla Yennefer i Geralta i jakiś dodatek dodający ponad 20 godzin gry.
100 godzin plus 20 = 120 godzin.A znając mnie to pewnie ze 200 wyjdzie ; ) Ciężkie czasy dla ludzi,muzyki i książek nadchodzą ^

izi91 - jak uzbierałeś te 1700/1800 zł [i masz tv odpowiednie] to może kup konsolę? (na pewno będzie pakiet z Dzikim Gonem) [albo używaną,widziałem za 1300/1400 np.][Lub na raty 0 %]
To moja pierwsza i dla mnie nie ma porównania z graniem na kompie (ale co kto lubi oczywiście)
Tym bardziej,że producenci gier coraz bardziej mają w d... pecety i przeważnie są na nich duże problemy z graniem (tak było z instalacją gta [zresztą 2 letni poślizg z premierą mówi sam za siebie], czy samą grą w nowego Mortala etc..)
A teksty o grafice miały słuszność,ale w czasach ps3.Bo teraz..no chyba,że ktoś nie wie o czym mówi ; )
Ale broń Boże nie atakuję tutaj pecetów ani ich posiadaczy,ani nie chcę o tym dyskutować - tylko proponuję i dobrze radzę : ) Nikt mi przecież nie płaci za reklamę ; )
Teraz gram dosyć sporo,ale ogólnie nie jestem jakimś zapalonym graczem,więc jeśli jesteś taką samą osobą,to nawet się nie zastanawiaj.Zobacz na GTA V na ps3,10 letnia konsola z 500 mega ramu pociągnęła taką grę,podobnie pewnie będzie z ps4 - z 5/6/7 lat (lub więcej) będzie dawać radę i nie będziesz się musiał martwić o to czy ci pójdzie jakaś gra,albo cały czas siedzieć w ustawieniach,narzekać,bo ktoś miał gdzieś optymalizację..
A 2/3 letni komp nie da ci takiej gwarancji.
I też zależy o jakich grach jeszcze myślisz.Ja po Wiedźminie mam w planach kupienie Bloodborne i Final Fantasy XV (łącznie z Witcherem starczą mi spokojnie na najbliższe pół roku),których raczej się na PC nie doczekasz.

PS: Mam nadzieję,że nie będzie za trudna,bo jak sobie przypomnę Kejrana z części 2..

PS2 : Dla mnie tak gra przed premierą ma 10/10 - sam fakt,że powstaje produkcja z Geraltem/Yen/Ciri na takim poziomie to dla mnie spełnienie marzeń.Pamiętam jak z 10 lat temu robiłem sobie mapy w Disciples II i udawałem,że to świat Wiedźmina.I k...możemy być dumni,że taka gra zrobiona została przez Polaków i,że wszyscy na świecie,od Moskwy do Los Angeles,Kapsztadu czy Tokio kojarzą Geralta z Rivii,Wiedźmina.
Fajnie się czyta np. na yt komentarze typu "Maybe I should play this in polish? :D Sounds pretty cool!" "Well.. no matter how much i hate polish translations - I NEED to play this game in polish- it just ... fitts. I jsut can't imagine Gerald saying fuck rather that k#rwa mać ;). Ps. Polish Geralt actor is much better ;) "

Ciekawe czy są jakieś dotacje z budżetu na CD projekt tak jak na nasze produkcje filmowe ; )))
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez izi91 » 2015-05-18, 12:23

Dziadek Mróz myślałem o konsoli, ale problem jest taki, że komputer muszę kupić i tak ze względu na to, że mój obecny to totalny trup, który cudem w ogóle jeszcze działa. Skoro, więc muszę kupić nowego kompa to wolę już trochę poczekać i kupić jakiegoś smoka zamiast średniaka :wink: Z resztą jakoś nie przepadam za konsolami.

Swoją drogą wkurza mnie, że książki o wiedźminie tak wolno są wprowadzane na zagraniczne rynki. Jak czytam komentarze typu, że Geralt będzie miał romans z Ciri to włosy bieleją :roll: Przez brak znajomości fabuły dużo osób może nie do końca zrozumieć zaje.bistość tej gry. Ciri moja ulubiona postać z uniwersum. Już w pierwszej części jarałem się każdą wzmianką o niej (słynna opowieść karczmarza z IV aktu :D). Mam nadzieję, że twórcy gry rzeczywiście zgrabnie wprowadzą nieznających fabuły książek w tą problematykę. Druga sprawa czysto fabularna strasznie mnie ciekawi Yennefer. Przedstawienie Triss przez autorów to mój największy zarzut do twórców, zrobili z niej książkową Yen i teraz będzie problem jak to rozegrać. Ciężko będzie wpleść do fabuły Yen, tak żeby mogła rywalizować z Triss, która była główną bohaterką 2 części, szczególnie że wszystkie najlepsze cechy Yen twórcy przypisali już Triss. Co by nie mówić będzie ciekawie. Jest szansa na prawdziwy hit wspominany po latach w jednej linii z Falloutami, Baldurs Gate, Gothiciem itd. Oby się udało :!:
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez mancipium » 2015-05-19, 08:02

szkoda, ze nie ma hasju na kompa na ktorym to ruszy, ale moze pod koniec roku?:)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez norbi » 2015-05-19, 09:04

gra wygląda ok, ale jednak gdy człowiek naoglądał się zwiastunów oczekiwał lepszej grafiki, dopiero co odpaliłem by zobaczyć jak gra się prezentuje, ale w najbliższym czasie kilka godzin przy niej spędzę
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-05-19, 16:22

Mam i gram! : )
Właśnie skończyłem swoją pierwszą partię gwinta (właściwie to drugą,po pod koniec pierwszej wywaliło mnie z gry przy próbie pasowania ^) i mógłbym zacytować moją byłą - "czuję motylki w brzuchu" - dokładnie tak się czuję,japa mi się cieszy nieustannie ; ) Gram już kilka godzin,a właściwie niczego jeszcze nie dokonałem,wszystko robię bardzo wolno,szukam podświetlonych przedmiotów,przeglądam bestariusz,zbieram zioła,zaczepiam ludzi : )
Płotka spisuje się zajebiście [w porównaniu do konia z Silkroad to...no bez porównania : )
Wygląd Yennefer (o którą bałem się wcześniej) jest conajmniej bardzo dobry,może jedynie głos mogłaby mieć troszkę inny,ale jestem pozytywnie zaskoczony - 9/10 bym jej dał : )
Za to młoda Ciri 0/10,zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałem,wyjątkowo brzydkie dziecko z fatalnym głosem.Ale pewnie jej za duzo w grze nie będzie,a ta dorosła w trailerach wyglądała idealnie.
Grafika jest piękna,nie ma się do czego przyczepić.Chociaż nie znalazłem jeszcze idealnego poziomu jasności i w sumie ciągle zmieniam : ) Innych opcji graficznych brak - lubię to : )

PS: Fajna mapa w pudełku (na kolekcjonerkę się nie załapałem niestety,a ceny na allegro są przegięte),może sobie oprawię i powieszę? : ) I w wiadomości od CD Projekt jest informacja o 20 darmowych dlc,a całoroczny abonament kosztuje 100 zł [na razie nie tykam,ale cena nie jest wygórowana jak za 30 dodatkowych godzin,"Kombat Pack" w Mortalu kosztuje 125,a oferuje jedynie stroje i 4 nowe postacie ,z tym,że dostępna jest na razie tylko 1]
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Wiedźmin 3

Postprzez Firo » 2015-05-19, 16:36

Kolekcjonerka doszła. Jest genialna w 100% warta tej dość niskiej ceny. Artbook robi świetne wrażenie, blisko 160 stron A4 w twardej oprawie. Figurka czyli danie główne też świetna, solidna, ciężka i ładnie pomalowana. Reszta to tylko miłe dodatki jak steelbook i wiedźmiński medalion. Sama gra też jest ponad to co dają inni wydawcy. Mapa, soundtrack, naklejki jakieś kompendium wiedzy itd.
Właśnie instaluję wrażenia dziś późno wieczorem lub jutro :)
EDIT:
Jak obiecałem krótkie wrażenia z gry. O takie RPG walczyłem :mrgreen: Klimat jest genialny, muzyka i animacja również. Walka lepsza niż w Wiedźminie 2. Robię póki co powoli zadania poboczne i nie są to pierdoły typu przynieś 10 kwiatków czy idź zabij i wróć. Jeśli dalej jest tak samo dobrze to moja ocena będzie bardzo wysoka. Świetnie udało się połączyć otwarty świat z prowadzeniem fabuły. Skyrim robil to dobrze ale Wiedźmin robi to o klasę lepiej.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Następna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron