1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Stare, zamknięte tematy

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Max » 2005-12-17, 21:57

no i ja wreszcie dotarlem do domu, zlocik pierwsza klasa
szkoda ze juz 20 min po meczu siedzielismy w 5 osob ale i tak warto bylo przyjechac (przez pogode moglo mnie to ominac :/ ) najwazniejsza wygrana i oby nie trzeba bylo czekac na kolejna czesc :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Kociol » 2005-12-17, 22:09

nuit_FCB napisał(a):Hallo!
również witam wszystkich obecnych i nieobecnych na zlocie :D
mam nadzieję, że następnym razem będziecie mogli posiedzieć dłużej..
w ogóle dzięki za organizację, dobrze było przynajmniej na razie zapoznać się z Waszymi twarzami :P następnym razem może jakieś bliższe poznanie będzie możliwe ;)
macie świetne pomysły (m.in. konkurs), oby tak dalej :) ale trudno się dziwić, najlepszy klub to i kibice the best :D
chciałam jakiś minus znaleźć żebyście za bardzo w piórka nie obrośli, ale chyba nie da rady :P ew. doczepię się aparatu, ale to najmniejszy problem.. następnym razem pewnie większość przyniesie :D
było super i liczę na szybki zlot2 ;) (widzę, że na szczęście nie tylko ja :P)
może powinnam ochłonąć aby cokolwiek napisać, ale jestem w gorącej wodzie kąpana, było great!! (chociaż lepiej chyba w oryginalnym języku naszego klubu - es war genial :D)
zgadzam się z Lmollu, że im więcej zlotów tym lepiej (wiem, odkrycie miesiąca ;) ), z czym wiążę się oczywiście dopracowanie szczegółów, lepsze poznanie się.. jedno pewne, ze jak na 1 raz to nie ma się czego doczepić :)
Kocioł przyznaje się, że nie mam pojęcia jak wyglądasz więc albo zdjęcie wrzuć ;) albo na następnym zlocie się zaprezentuj wszem i wobec ;)
hehe, to ja mam ten dziwny nick co zresztą po napisaniu posta już widać :P wizytówki nie są takim złym pomysłem :)
gratuluję wszystkim wygranej, do zobaczenia na następnym zlocie!! :)


yyy ... siedziałem naprzeciwko Haja :P więcej chyba nie trzeba mówic i pokazywać :)

Haj już dojechał do domu ... :)

a w ogóle przypomne któryś z początkowych postów:
Max napisał(a):panowie, bonus Smile foto redakcji z poprzedniego zlotu Very Happy stoja od lewej: Kocioł, Max, Olli, Adams, DamKam
http://img297.imageshack.us/my.php?image=img02446yb.jpg
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez rudolphinho » 2005-12-17, 22:19

Wstyd sie przyznac, ale nie wiem kto jest kto!
Nie mam pojecia jak wygląda: adams,haj,damkam, lmollu,hummel,max,olli,kociol,ppatrykk (sorry,ze małymi literami)................ i cała reszta!
Nastepnym razem-wieczorek zapoznawczy :) wizytówki obowiazkowe!

P.S. jeszcze 1 mała uwaga--- niech nastepny zlocik trwa tak z 3-4 godziny, bedzie czas spokojnie pogadac!!! ( PUB 13 jest super!)

foto wyżej widzisz ... zdjęcie i kolejno są ustawieni ... brak tam Haja, Hummela, ppatryka
Haj w Pubie siedział na przeciwko mnie, potem z Mario losował nagrody
Hummel bodajże po lewej od Haja, na przeciwko Hummela - siedział Lmollu
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez marycha_fcb » 2005-12-17, 22:27

ehhh ... no ja też nie wiem kto jest kto ... <lol>
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2005-12-17, 22:42

Nie mam pojecia jak wygląda: adams,haj,damkam, lmollu,hummel,max,olli,kociol,ppatrykk (sorry,ze małymi literami)................


Wreczylem Ci nagorde ktora byla pilka ;)

ehhh ... no ja też nie wiem kto jest kto


a Tobie mialem przyjemnosc wreczyc ostatnia nagrode :P

No coz niedawno dojechalem szczesliwie do domu :P

Musze powiedziec ze bylo ekstra, ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej. Teraz jestem troche zmeczony ta podroza (8 godzin w sumie w pociagu), ale musze powiedziec - WARTO BYLO!

I jezeli juz jest temat nastepnego spotkania - o czym wstepnie rozmaiwalismy jeszcze Pubie - to miejsce jest chyba znane, ale godzine proponuje przynajmniej 14 aby mozna bylo jeszcze dobra chwile przed meczem posiedziec i pogadac :P

Ja niestety musialem sie szybko zbierac bo mialem tylko wowczas pociag i jednak trzeba bylo sie do niego wpakowac. No niestety - szkoda ze jestesmy tak oddaleni od siebie bo jednak te 236 km to jest spora roznica ;)

Wielkie pozdrowienia dla uczestnikow Zlotu - atmosfera przednia! Oj z ajebiscie blyoby ogladac w takim gronie kazdy mecz Bayernu 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Max » 2005-12-17, 22:57

no to jeszcze pare slow ode mnie
klub 13tka okazal sie wymarzonym miejscem do tego typu spotkan, frekwencja dopisala :)
doping idealny nie byl ale jak na pierwszy raz to niezle
no i naprawde wielka szkoda ze po meczu udalo mi sie pogadac tylko z nuit ollim mariem i lyodem (dobrze napisalem?)
jakbym sie poddal i przez pogode nie przyjechal to bym sobie chyba nie darowal
to trzeba przezyc zeby to zrozumiec, zeby w to uwierzyc :D ;)
Ostatnio edytowano 2005-12-17, 23:01 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Adams » 2005-12-17, 22:59

rudolphinho napisał(a):Wstyd sie przyznac, ale nie wiem kto jest kto!
Nie mam pojecia jak wygląda: adams,haj,damkam, lmollu,hummel,max,olli,kociol,ppatrykk (sorry,ze małymi literami)................ i cała reszta!
Nastepnym razem-wieczorek zapoznawczy :) wizytówki obowiazkowe!

P.S. jeszcze 1 mała uwaga--- niech nastepny zlocik trwa tak z 3-4 godziny, bedzie czas spokojnie pogadac!!! ( PUB 13 jest super!)

foto wyżej widzisz ... zdjęcie i kolejno są ustawieni ... brak tam Haja, Hummela, ppatryka
Haj w Pubie siedział na przeciwko mnie, potem z Mario losował nagrody
Hummel bodajże po lewej od Haja, na przeciwko Hummela - siedział Lmollu


Ja wygłaszałem mowę na temat konkursów na początku ;) No i jeszcze krzyczałem Claudio...Claudio...Clauuudioo... :D
Dzięki w szczególności Hajowi za przybycie ponieważ drogę miał lada nie małą:) Cieszę się, że cały zlot odbył się bez jakichkolwiek incydentów. Oby więcej takich !! :)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez PTK » 2005-12-18, 00:50

ja tez sie ciesze i mam nadzieje ze bedzie takich wiecej :) . A co do poznawania osob to znalem tylko kociola z widzenia wiec tylko Jego skojarzylem :P ... Pozniej wchodzac na 4um kojarzylem pokolei ludzi , np. przez te foto kilka postow wyzej :P hehe . No ale to nie zmienia faktu ze bylo zajedwabiscie ^^ . Tez zgadzam sie z tym zeby kolejny zlot trwal dluzej co by mozna bylo se troche porozmawiac i sie zapoznac :) bo niestety teraz jedynie gadalem z ..... moimi kumplami i z Wami o nagrodzie do ktorej nie bylem upowazniony bo jestem z redakcji :P i to wszystko :P hehe ( wracajac do tego tematu to zeby nie bylo ze sie klocilem czy cos , dla tych ktorych nie bylo :P . Wygladalo to mniejwiecej tak , ze rozlosowano wszystkie osoby i powiedzialem ze tez obstawilem 2:1 i Kociol powiedzial ze jestem z redakcji i to sie nie liczy a ja powiedzialem ze to jest niesprawiedliwe i ze grafik jestem a to prawie nie redakcja :P oczywiscie wszystko bylo w zartach :) . Na to ktorys z obecnych - niestety niewiem kto to byl ... :( - stwierdzil ze w nagrode moge zrobic logo na strone :D wiec bylo troche smiechu przy okacji :) co potwierdza ze caly czas panowala przyjazna atmosfera :) ). No nic - pozdro dla wszystkich i dzieki za milo spedzony czas ( i sorki za maly incydent z kasa.....Ci ktorzy byli wiedza o co chodzi ... :( )
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2005-12-18, 09:00

Na to ktorys z obecnych - niestety niewiem kto to byl ... - stwierdzil ze w nagrode moge zrobic logo na strone


no niestety albo stety to bylem ja :P

Kurde nastepnym razem trzeba sie lepiej poznac bo jakos na zlocie wydawalo sie ze mniej wiecej sie znamy a tu okazuje sie ze w 80% nikt nikogo nie kojarzy :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 09:38

no to ja tez dorzuce cos od siebie he he :D a co sobie bede zalowal - ogolnie to tak imprezke uwazam za udana kto byl wie o co chodzi nieobecni niech zaluja he he jesli ktos mowi ze nie kojarzy osob to ja sie przykojarze to ja akurat losowalem te kartki i pare osob napewno mnie zapamieta :> ( szczegolnie o ten szalik :P ) no ale tak wyszlo trzeba bylo sprezentowac go kobiecie i tyle :D no i nastepnym razem trzeba sie umowic jakos wczesniej zeby mozna bylo na spokojnie posiedziec przed meczem pogadac lepiej sie podogadywac, poznac no i normalnie nastepnym razem to trzeba bedzie zrobic cos w rodzaju spotkania AA "czesc nazywam sie ......... przyjechalem z ........ " bo odnioslem wrazenie ze niektore osoby jakos tak z boczku siedzialy a tak nie powinno byc dlatego postanowilem mam nadzieje ze nikt mnie za to nie bedzie bil o polaczeniu tych stolikow przynajmniej wtedy zrobilo sie troche inaczej :D no i ogolnie po meczu tez bylo fajnie bo sobie w piec osob usiedlismy pogadalismy, pomarzylismy ( szczegolnie celowala w tym nuit - pozdrawiam przy okazji he he ) ale jeden pomysl byl przedni i przynajmniej pare osob by sie chyba na niego pisalo ale jeszcze zobaczymy :D aha no i niech ktos nastepnym razem wpadnie na pomysl zeby przyniesc aparat lepiej zeby byly 3 niz ma nie byc zadnego :P
dobra koncze swoje wywody i sle pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow zlotu i zywie nadzieje na kolejne :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Lmollu » 2005-12-18, 09:41

Ludzie to nie można było w pubie zapytać się kto jest kto? :D

Na zdjęciu widzicie prawie całą redakcję. A nieobecni to chyba tylko ja i Haj. Ja dawałem czapkę do losowania (nie wiem czy kojarzycie), a Haj losował trzymał ją przy losowaniu. Losował mario_mk. :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 09:54

mozna bylo :P ale bylo za krotko wiec i tak nie daloby sie zapamietac przynajmniej czesci he he :> no nic nastepnym razem sie to poprawi
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2005-12-18, 10:06

dokladnie - trzeba bylo sie spotkac, zeby teraz wiedziec jakie bledy wyeliminowac nastepnym razem. Teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie jak ma byc przy nastepnym Zlocie :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DamKam » 2005-12-18, 11:08

A ja przed Zlotem dawalem propozycje zeby zrobic sobie plakietki z nickami, a w zasadzie byl to pomysl brata :P Niestety nie bylo zbytnio zainteresowania tym pomyslem i zrezygnowalismy z tego :wink: Jak sie teraz okazuje bylo by to przydatne i mysle ze w nastepnym Zlocie trzeba by to zrobic :!: Takze z tym przedstawianiem sie to nie najgorszy pomysl :!: No ale wiadomo ze to pierwsze takie spotkanie i wszystko nie moze byc idealne... tak samo z tym aparatem :lol:

Ja prowadzilem "Spis Zlotowiczow" i oglaszalem zmiane w konkursie, wiec mysle (mam nadzieje) ze kazdy mnie jakos kojarzy :D Poza tym mozna wspomoc sie zdjeciem zamieszczonym kilka postow wyzej :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez nuit_FCB » 2005-12-18, 12:09

Kociol, sorki za ignorację, dzięki za fotę :)

co do następnego zjazdu to jeśli nie możecie zostać dłużej to możemy spotkać się wcześniej.. ja od 12.30 moge być, ale w sumie głównie będzie trzeba brać pod uwagę osoby, które dojeżdżają z daleka (m.in. haj, mario), reszta mam nadzieję, że się dostosuje :)

btw może któregoś pięknego dnia zamieszkamy wszyscy w Monachium i będziemy się spotykać na AA ;) :P

ja Wam tak chyba do kolejnego zlotu będę dziękować bo w końcu poznałam ludzi, którzy kibicują Bayernowi.. pora niestety wrócić do rzeczywistości, ale dobrze, że to forum jest :)
btw całą redakcję już kojarzę, resztę mniej więcej też więc jest gudi :P
mario fakt, że trochę wczoraj marzyłam, ale głównie snułam plany sierpniowo-wrześniowe :D jakby się zebrało więcej osób to jest to bardzooo realne :)
pozdro!!
Bayern tiene un lugar en mi corazon :D
nuit_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-09-20, 09:16
Lokalizacja: sercem w Munchen!
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości