1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Stare, zamknięte tematy

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 12:14

no przeca wiem ze realne ja juz zaczynam zbierac pieniadze he he :> a co do wczesniejszego spotykania sie to jak juz w sumie wszyscy ktorzy byli na zlocie wiedza ja moge byc w Katowicach juz o 10:40 he he wiec dla mnie byloby nawet lepiej zeby sie spotkac jakos wczesniej bo mi sie skoncza ulice w Katowicach jak tak dalej bede lazil do momentu spotkania :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez rudolphinho » 2005-12-18, 12:19

Jestem jak najbardziej za:
-> spotkac sie wczesniej
-> posiedziec dluzej, wypic kilka piwek
-> pogadac w milej atmosferze- lepiej sie poznac!
-> ZORGANIZOWAC 2 ZLOT JAK NAJSZBCIEJ !!!
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 12:21

przychylam sie do wszystkich punktow wypowiedzianych przez poprzednika he he :>

[ Dodano: 2005-12-18, 13:09 ]
a tak przy okazji musze spytac czy zainteresowany juz mi wybaczyl he he to losowanie ??
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez anochi » 2005-12-18, 16:49

Witam,
Nie bede pisal jak bylo, bo kazdy obecny wie najlepiej, a reszta musi byc nastepnym razem jak sie chce dowiedziec jaka atmosfera panuje na zlotach fanatykow Bayernu. Wczesniejsze posty wyazuja plusy i minusy i propozycje nastepnych rozwiazan wiec nie bede sie powtarzal. Z przykroscia musze stwierdzic, ze stalo sie cos na zlocie, co nie daje mi spac po nocach. :569: BYLEM O WLOS OD ZGARNIECIA SZALIKA :573: :567: mario_mk nigdy Ci tego nie daruje ! Magda juz szalik ma, wiec po co jej drugi ! Jestem zdruzgotany, a moja kondycja psychiczna jest w fatalnym stanie i wszytsko przez DamKama i jego czapke i przez mario_mk.
Panowie czekam na konkretna i szybka decyzje w sprawie drugiego zjazdu. Proponuje mecz "04.02.06 Bayer Leverkusen".
PS. Siedzialem :mrgreen: tak jak wszyscy zretsza.

Obok mnie nawet :D
Kociol
anochi
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2005-12-15, 00:29
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DamKam » 2005-12-18, 16:55

anochi napisał(a):(...)wszytsko przez DamKama i jego czapke(...)

Taka mala poprawka: to nie byla moja czapka :P Jak sie nie myle to czapka byla wlasnoscia Lmollu :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 17:15

taka mala poprawka :P Magda nie ma albo raczej do wczoraj nie miala :P szalika naszego fun clubu wiec teraz juz posiada he he i druga kwestia: mecz 04.02.2006 vs. Bayer Leverkusen jesli bedzie transmitowany jest jak najbardziej trafnym wyborem tym bardziej dzien przed moimi urodzinami he he jak dla mnie bomba i byc moze mialbym fajny prezent w postaci wygranej Bayernu :D ja sie pisze :D

PS. jesli chcesz pogadac o swojej kondycji psychicznej emocjonalnej i jakiejkolwiek jesli masz jeszcze jakies problemy o ktorych wstydzisz sie mowic to wal w ciemno pogadamy przy okazji nastepnego zlotu :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Kociol » 2005-12-18, 18:02

Termin by fajnie pasował, znowu zimowy klimat, bo w lutym raczej jeszcze powinniem być śnieg. O i byłby to dla mnie też prezencik, a może przedsmak, bo 7 dni przed, a w dniu moich urodzin gramy z Nurnbergem, wielkie derby Bawarii :D, może z 1.FCN będzie możliwy wynik maria, czyli 8-7 :-P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez nuit_FCB » 2005-12-18, 20:09

anochi propozycja nie do odrzucenia :D 4 lutego to jak dla mnie baaaaaardzo odległy termin na zlot, ale chyba najwcześniejszy jaki może być więc mam nadzieję, że wypali :) będę miała ładny przerywnik w sesji.....
sądzę, że ten mecz musi być transmitowany zresztą jak to wczoraj ktoś powiedział jeśli Krzynówek będzie w formie to jest to raczej pewne :)
ja oczywiście też się piszę.. o śnieg chyba nie ma się co martwić bo biało ma być do kwietnia (tak mówią) więc może i 3 zlot będzie w białym klimacie ;) (marzycielka :P) oczywiście nas rozpali Bayern i o żadnym mrozie nie ma mowy ;)
w moje urodzinki chłopcy odpoczywają (tzn balują choć wolne od pracy mają).. btw kto się zajmuje datami urodzin na forum bo ciągle nie pojawia się moja chociaż ją wpisuje... (sorki za lekkie zboczenie.. z tematu ;) )

--------------------------------------------
[shadow=red]Jeżeli się wejdzie w profil widać:)
01 Sty 1985 (yyy, niewiem czy mogę upubliczniać :D)
mod: Kociol[/shadow]
Bayern tiene un lugar en mi corazon :D
nuit_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-09-20, 09:16
Lokalizacja: sercem w Munchen!
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez rudolphinho » 2005-12-18, 20:40

4 luty 2006 -> dla mnie bomba!!! Juz nie moge ie doczekac!
Jesli chodzi o miejsce........................ to polecam taki nieduzy sportowy pub w Katowicach na Mikołowskiej 9........... PUB 13 (czy jakos tak) :) :) :)
Pozdro 4 all :)
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 21:16

no w sumie ten klub nie jest glupi bylem tam ostatnio i jest cialkiem cialkiem tylko teraz jak ludzie poczytaja jak bylo fajnie to trzeba bedzie zarezerwowac caly klub tylko dla nas he he bo smiem twierdzic ze trzeba bedzie zajac wszystkie miejsca :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-18, 21:20

A ja mam pytanie : Czy fani FCB, którzy nie zarejestrowali sie do STB mogą tez przyjezdżac na zloty? I czy niepeło(sprawni:P)letni moga tez przyjezdzac? Czekam na odp ;]
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez olli » 2005-12-18, 21:25

DJVanMarco napisał(a):A ja mam pytanie : Czy fani FCB, którzy nie zarejestrowali sie do STB mogą tez przyjezdżac na zloty? I czy niepeło(sprawni:P)letni moga tez przyjezdzac? Czekam na odp ;]

Tak, mogą byc niepelnoletni :) (przykład: ja 8) ) i nie muszą byc zarejestrowani w StB :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez rudolphinho » 2005-12-18, 21:43

Na 2 zlot rezerwacja musi obejmowac cały lokal! Wolałbym zeby "13" pekała w szwach......... niz byly pustki ( frekwencja na poziomie 27 osób :( )
Pozdrwiam i zapraszam wszystkich chetnych...................., licze na zaangazowanie organizatorow i kolejne konkursy z nagrodami !!!!
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Kociol » 2005-12-18, 21:45

rudolphinho napisał(a):Na 2 zlot rezerwacja musi obejmowac cały lokal! Wolałbym zeby "13" pekała w szwach......... niz byly pustki ( frekwencja na poziomie 27 osób :( )
Pozdrwiam i zapraszam wszystkich chetnych...................., licze na zaangazowanie organizatorow i kolejne konkursy z nagrodami !!!!


My już zbieramy pieniadze w puszkach, aby nagrody były, może do lutego uzbieramy :) A co do liczby osób ... myślę, że następnym razem będa wszyscy stali bywalcy (osoby z 1 zlotu) + nowe :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2005-12-18, 21:53

Najlepiej jakby ktos mieszkajacy w Katowicach podszedl do tego Pubu i spytal sie czy jeszcze w ogole nas tam wpuszcza :P a jak tak, to mozna sie zapytac czy jest szansa wynajecia na te kilka godzin lokalu (oczywiscie mozna zapewnic ze zlociste trunki i cole beda sie laly ciagle :P) bo wtedy byloby chyba najlepiej :)

Rudolphinho 27 osob jak na pierwszy zlot wydaje sie bardzo dobrym rezultatem, a mam wielka nadzieje, ze z kazdym nastepnym takim zjazdem nasze grono bedzie sie powiekszac, bo chyba kazdy przyzna, ze to byla najlepsza atmosfera podczas ogladania meczu w telewizroku :D

I oczywiscie kazdy kibic Bayernu jest mile widziany - naprawde nie ma co sie krepowac :P nie trzeba takze byc w Fan Klubie, aby w milym towarzystwie ogladnac mecz swojej ukochanej druzyny. Plany sie kroja na nastepny wyjazd takze ja juz szykuje kase na bileciki :P coz trzeba sie poswieciec i mimo ze w jeden dzien przejechalo sie w sumie 472 km to jesli trzeba byloby to bym drugie tyle jechal tylko po to aby zobaczyc spotkanie Bayernu w tak zacnym gronie :P

Tylko jak tak bedziemy czesciej sie spotykac to z nagrodami nie nadazymy :D ale cos trzeba bedzie wymyslic bo jakos urozmaicic Zlot trzeba, choc i tak sama swiadomosc ze w lokalu znajduje sie tylu fanow jednej druzyny jest wystarczajacym urozmaicniem :P Poza tym mam nadzieje ze w lecie udalo by sie cos lepszego wymyslec niz tylko 4-godzinny zjazd, ale ta kwestia jest zbyt daleka aby teraz o tym dyskutowac.

Aktualnie zajmujkemy sie data nastepnego zjazdu - propozycja chyba wszystkim odpowiada, tj. mecz Bayern Monachium - Bayer Levekrusen 4. lutego. Mam nadzieje ze Polsat Sport pusci na antenie ten mecz. A jak nie to zrobimy tak jak to ostatnio w Turcji mialo miejsce - wpadniemy do studia Polstatu Sport i powiemy Borkowi i jego pracodawcom co chcemy ogladac w TV za ktore placimy ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości