1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Stare, zamknięte tematy

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 22:02

dla mnie bomba :D aha i w czasie tego spotkanka (po zlocie) w milym 5-osobowym gronie padl rowniez pomysl zeby do nastepnego zlotu zastanowic np. nad zrobieniem koszulek fan clubu dla mnie bylaby to swietna rzecz :> nie dosc ze w szaliczkach to jeszcze w jednakowych koszulkach jesli mielisbysmy jakis skromny projekt to kazdy moglby sie popytac w miescie w ktorym mieszka ile by to kosztowalo i takie tam co Wy na to ?? ja moge pomyslec i cos wykombinowac nie bedzie to pewnie pierwszej jakosci robota ale sie postaram i jeszcze dzisiaj cos zarzuce na forum :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2005-12-18, 22:10

co do koszulek to juz pewne propozycje byly dawane, tylko ze postanowilismy ze pierwszym produktem Fan Klubu bedzie szalik bo to jest jedna z wazniejszych rzeczy kazdego kibica :)

Tylko zeby cos takiego zrobic juz na nastepny zlot musialbym otrzymac najpozniej na swietach, gdyz chcac miec wszystko zgodnego z regulaminem Fan Klubu musze najpierw wyslac projekt tej koszulki to Monachium, aby uzyskac oficjalna zgode, takze jakby co to projekty mile widziane.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez nuit_FCB » 2005-12-18, 22:17

Kocioł możesz upubliczniać bo to nie jest moja data urodzenia :P nie wiem czy to forum jest życzliwe i chce mnie odmłodzić czy o co chodzi, ale w każdym bądź razie wolałabym to zmienić :) o ile się da :P
nie no sądzę, że grzeczniejszych kibiców w "13" nigdy nie było :P uregulowane rachunki, w miarę cicho, żadnych bijatyk.. na razie chyba nie będzie problemów ;)
chociaż mam w sumie blisko więc może nie powinnam zabierać głosu, ale też uważam, że warto pojechać na zlot żeby wśród kibiców Bayernu obejrzeć mecz :) szkoda, że na meczu CL nie da się spotkać (za późno i w środku tygodnia) :( :cry:
co do konkursów to może nie być ich zawsze jeśli się nie wyrobicie, ważne żeby był zlot i możliwość pogadania wspólnego kibicowania, to już jest pewnego rodzaju nagroda ;) :mrgreen:
Haj co do lata to popieram bez względu na to o czym myślałeś ;)
Bayern tiene un lugar en mi corazon :D
nuit_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-09-20, 09:16
Lokalizacja: sercem w Munchen!
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-18, 22:27

spoko haj rozumiem
ale przeciez jak sie nie da teraz to zawsze mozna je zrobic pozniej ale jakis projekt czy ze dwa oczywiscie robione przeze mnie wiec jakies wybitne nie beda podrzuce :>
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Max » 2005-12-18, 22:52

nuit_FCB napisał(a):sądzę, że ten mecz musi być transmitowany zresztą jak to wczoraj ktoś powiedział jeśli Krzynówek będzie w formie to jest to raczej pewne :)
ja oczywiście też się piszę.. o śnieg chyba nie ma się co martwić bo biało ma być
to ja mowilem ;) termin oczywiscie mi pasuje (moze nawet ferie bede mial) a co do sniegu to wolalbym zeby go nie bylo bo przez niego ostatnio mialem niepotrzebne przygody
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-19, 11:09

no ja np bylbym za czyms takim proste ale dla mnie moga byc :> aha i oczywiscie logo wedlug mnie :D

logo

koszulka 1

koszulka 2

moze dodalbym jeszcze na samym dole na tyle koszulki adres stronki oczywiscie tez zolty, no i napis

"oficjalny polski fun club
---Bayernu Monachium"

nad napisem "Simply the best" oczywiscie mniejsza czcionka

wiem ze takie sobie plany no ale zawsze moge powiedziec ze sie staralem :> a im mnie szczegolow i kolorow tym pewnie bedzie taniej :twisted: nie wrzucalem sdresu stronki i tego napisu o fun clubie na projekcik bo nie jestem jakims wybitnym grafikiem i nie doczytalibyscie sie napewno co tam pisze he he :>
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Mars » 2005-12-19, 13:27

sa niezle :P a ja musze sie wreszcie zapisac do tego fan clubu :P
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-19, 14:56

aha zapomnialbym dodac - nie smiejscie sie za bardzo z tych pseudo projektow ale mam nadzieje ze to pobudzi innych do pracy i powstanie naprawde jakas prosta fajna koszulka ktora bedzie sie wszystkim lub wiekszosci podobac zeby mozna sie bylo chwalic ze jest sie w takim a nie innym fan clubie Bayernu Monachium :D do tego szalik a nad innymi rzeczami trzeba bedzie pomyslec jak np. nie wiem jakies mini flagi takie 1 m / 0,5 m :D czy tak jak rozmawialismy w 5 osob po zlocie jakies kubki, moze jeszcze cos :> tak z czasem oczywiscie zeby nie nadwyrezac zbytnio budzetow :D zeby ludziom starczalo na przyjezdzanie na zloty he he i na jakies nagrody pod konkursy :> i mozna pomyslec nad jakimis innymi konkursami poza wytypowaniem wyniku :> moze jakichs strzelcow czy jeszcze cos innego :> ale to tylko pare moich pomyslow
aha i warto byloby moze faktycznie zrobic takie jakies pseudo-indentyfikatorki, mogloby to robic za taka karte czlonkowska fan clubu ( z imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania, data urodzin, zdjeciem czy cos takiego :> ) przynajmniej na taka koncepcje wpadlem przed chwilka no i z czasem mozna tez pomyslec o dorobieniu np. jakichs smyczy oczywiscie z nazwa fan clubu. no tak ale to tylko takie moje wywody a moze i plany byc moze na przyszly rok :twisted: prosilbym zainteresowanych o ustosunkowanie sie do przedstawionego wyzej zagadanienia :> he he

PS. ponawiam prosbe o niezbyt glosne smianie sie z wyzej zamieszczonych projektow i podrzucenie paru swoich :> bedzie z czego przynajmniej wybierac :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DamKam » 2005-12-19, 15:13

mario_mk- prosiles o ustosunkowanie sie do twoich pomyslow a wiec moim zdaniem troche spokojniej :wink: Nie wszystko na raz :P Mysle ze jezeli chodzi o takie gadzety jak koszulki, kubki czy flagi to powinnismy wszystko rozgraniczyc na poszczegolny rok sladek :!: Pierwsza poszla na szaliki... a np. kolejna roczna skladka Fan Klubu zostala by przeznaczona na koszulki... za 2 lata na kubki a za 3 na flagi- oczywiscie podalem to jako przyklad :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Kociol » 2005-12-19, 15:33

DamKam napisał(a):mario_mk- prosiles o ustosunkowanie sie do twoich pomyslow a wiec moim zdaniem troche spokojniej :wink: Nie wszystko na raz :P Mysle ze jezeli chodzi o takie gadzety jak koszulki, kubki czy flagi to powinnismy wszystko rozgraniczyc na poszczegolny rok sladek :!: Pierwsza poszla na szaliki... a np. kolejna roczna skladka Fan Klubu zostala by przeznaczona na koszulki... za 2 lata na kubki a za 3 na flagi- oczywiscie podalem to jako przyklad :!:



Ja powiem tak, kto ma kase może kupować, oczywiście fan club to jakaś wspolnota, ale jak będą chętni, będa mieć kase, to może za pośrednicem Fan Clubu zamówić ;)

do Maxa:
składa się, że ferie do 12 lutego 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2005-12-19, 15:34

wiem smieje sie - mialem po prostu pare pomyslow i musialem je z siebie wyrzucic he he ale koszulki i te pseudo identyfikatoro-karty czlonkowskie moglyby byc w tym roku :> np. :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez olek » 2005-12-19, 15:46

te identyfikatory to zadne problem.. ja takie mam np w szkole ale to proste ze takiego bym nei wzial na zlot.. :P kazdy moze sobie zrobic taka wizytkowke we wlasnym zakresie to nie jest zaden problem.. plakietka kosztuje nie wiecej niz 50 gr napisac na kartce imie nazwisko (moze byc bez nazwiska jak ktos nie chce) nick z forum i koniec mozna jeszcze ew dorzucic jakas fotke ale to tez nie jest konieczne przez bedzie widac z kim rozmawiamy ;) btw spotkanie w lutym moze mi pasowac i byc moze bede mogl przyjechac bo mama mowila cos ostatnio ze bedzie chciala jechac odwiedzic kolezanke ze szkoly :P ktora mieszka w katowicach wlasnie gdzies tak w lutym :mrgreen:
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Tomachawek » 2005-12-19, 15:49

zrobic na forum projekt i kazdy by zmienil tylko dane oraz wydrukowal sobie i proste plakietke kazdy by kupil we wlasnym zakresie ;)

projekt tej karteczki co by byla w tym

np. chocby takie zwykle:
Obrazek
Ostatnio edytowano 2005-12-19, 15:58 przez Tomachawek, łącznie edytowano 1 raz
Tomachawek
 

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-19, 15:58

co do zlotu 4 lutego : mimo, ze mam lisko do Katowic(mieskzam w Jastrzębiu Zdroju to jest jakies 70km do Katowic), wiem gdzie jest klub 13 wiec moze wpadne z kilka qmplami na kolejnu zlocik ;] pozdrawiam serdecznie ;]
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Grzechoo » 2005-12-19, 18:16

Kurde, wygląda na to, że na zlot pojade pewnie dopiero w wieku 18 lat :? Rodzice mnie samego nie puszczą aż do Katowic (ok. 400-500km), tym bardziej, że sami wiedzą co sie w pociągach (i autobusach!) dzieje :? Czy jechałby ktoś z okolic Zgorzelca czy Lubania?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości