Pilkarzyki

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Pilkarzyki

Postprzez Simon » 2006-03-20, 21:33

Po kolei. Bardzo się cieszę, iż mogłem Cię rozbawić carry. To świadczy tylko o Twojej inteligencji. Nie wiesz jaki z Ciebie będzie ubaw na mufcu :P Podobnie zresztą jak z DJVanMarco.

DJ - może mi jeszcze powiesz, że tego regulaminu nie skopiowałeś? :P
Simon
Bawarczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-03-20, 14:48
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez olek » 2006-03-20, 21:39

Nie wiesz jaki z Ciebie będzie ubaw na mufcu


To uwazaj z kolegami, zebyscie nie zostawili czegos po sobie na fotelach przed komputerem..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Simon » 2006-03-20, 21:43

fabian napisał(a):
Nie wiesz jaki z Ciebie będzie ubaw na mufcu


To uwazaj z kolegami, zebyscie nie zostawili czegos po sobie na fotelach przed komputerem..


Rozumiem, że przeciętny kibic Bayernu nie ma zbyt rozwiniętego zwieracza, ale nie martw się, nas to nie dotyczy. W dalszym ciągu czekam na komentarz DJVanMarco.
Simon
Bawarczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-03-20, 14:48
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez carry » 2006-03-20, 21:47

Bardzo się cieszę, iż mogłem Cię rozbawić carry. To świadczy tylko o Twojej inteligencji. Nie wiesz jaki z Ciebie będzie ubaw na mufcu

Drogi Simonie ciesze sie niezmiernie, ze bede mogl wam pomoc w poprawie humoru :wink:
Jesli twierdzisz, ze fakt, iz rozbawiles mnie swiadczy o braku mojej inteligencji to sorki kolego, ale to raczej z toba cos nie bardzo :/ Ja pierdziele chlopie w jakim ty swiecie zyjesz :?: Pierdylisz jakies smuty o kopiowaniu regulaminu kiedy ta gra jest na kazdym innym forum. Ale mniejsza o to. Masz jakies papierki na ten regulamin, bo bylbym zainteresowany wykupieniem praw do niego, aby nasz zabawa mogla byc kontynuowana :?: :?:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Max » 2006-03-20, 21:49

DJVanMarco napisał(a):Może zrobmy takie cos, ze jak ktos nie bedzie mial czasu aby podac swoja "3" to moze tu napisac swoja "3"ktora bedzie go obowiazywac jak nawet go nie bedzie a, bedzie wliczona w kolejke !
to ja podaje moja:
Frank Lampard(Chelsea)
Predrag Djordjevic(Olimpiakos Pireus)
Samuel Eto’o(Barcelona)

[ Dodano: 2006-03-20, 21:54 ]
carry napisał(a):
Bardzo się cieszę, iż mogłem Cię rozbawić carry. To świadczy tylko o Twojej inteligencji. Nie wiesz jaki z Ciebie będzie ubaw na mufcu

Drogi Simonie ciesze sie niezmiernie, ze bede mogl wam pomoc w poprawie humoru :wink:
Jesli twierdzisz, ze fakt, iz rozbawiles mnie swiadczy o braku mojej inteligencji to sorki kolego, ale to raczej z toba cos nie bardzo :/ Ja pierdziele chlopie w jakim ty swiecie zyjesz :?: Pierdylisz jakies smuty o kopiowaniu regulaminu kiedy ta gra jest na kazdym innym forum. Ale mniejsza o to. Masz jakies papierki na ten regulamin, bo bylbym zainteresowany wykupieniem praw do niego, aby nasz zabawa mogla byc kontynuowana :?: :?:
hola!
jesli simon jest faktycznie autorem regulaminu i on wpadl na pomysl stworzenia takiej gry a djvm nie zapytal o zgode na wykorzystanie to jego pretensje sa calkowicie uzasadnione
jesli przedstawi na to dowody i nie wyrazi zgody na wykorzystanie jego pracy to jako admin mam obowiazek interweniowac i na pewno go nie zaniedbam
Simon napisał(a):Rozumiem, że przeciętny kibic Bayernu nie ma zbyt rozwiniętego zwieracza, ale nie martw się, nas to nie dotyczy. W dalszym ciągu czekam na komentarz DJVanMarco.
nie zycze sobie natomiast takich uogolnien, nastepnym razem bedzie ostrzezenie (tak samo za prowokacje, na ktora odpowiadal)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Simon » 2006-03-20, 21:54

Wiesz carry w przeciwieństwie do Ciebie, ja mam jakieś zasady... Nawet w netykiecie jest zapisane, że jeśli chcesz coś skopiować to po prostu spytaj. Widzisz, gdybyś miał tę wyżej wymienioną inteligencję to zrozumiałbyś o co mi chodziło w mojej ostatniej wypowiedzi. Może napiszę to jeszcze raz: DO PROWADZĄCEGO ZABAWĘ, wystarczyło tylko spytać, a nie miałbym nic przeciwko, ale zwyczajnym chamstwem jest kopiowanie czegoś, bez zgody autora i podpisywanie się pod tym swoim imieniem. Nie obchodzi mnie to, że ta zabawa odbywa się na innych forach, tu nie chodzi o to. Podwaliny dla tej zabawy stworzył swego czasu Don Mike, ja dopracowałem jej formę, a Zaucha dodał jeszcze parę szczegółów od siebie. To ja jestem autorem tego regulaminu i o Twojej inteligencji drogi carry pisałem, bo nie wiem co w tym jest śmiesznego...

http://mufc.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1297

Zapraszam do sprawdzenia daty w linku poniżej...

EDIT:

No bardzo się cieszę, że chociaż admin mnie rozumie. Nie chcę Wam przerywać zabawy, bo nie jestem taki, a to zresztą nic mi to nie da. Wydaje mi się, że link udowadnia moje autorstwo. Zresztą o zdanie można spytać również współprowadzących zabawę i innych redaktorów mufca, którym niegdyś przedstawiałem wstępny regulamin, później siedząc nad nim zresztą do pierwszej w nocy :D Mnie nie chodzi o zysk (sic!) z jakiś praw, czy o przerywanie Wam zabawy... Chodzi o zasady...
Simon
Bawarczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-03-20, 14:48
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Max » 2006-03-20, 22:07

niestety przegladanie strony znajdujacej sie pod podanym linkiem wymaga logowania a ja nie mam konta na mufc.pl ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Simon » 2006-03-20, 22:13

No cóż, racja :P W każdym razie regulamin jest niemal identyczny (zmienione jest dosłownie parę słów), zresztą sami przeczytajcie:

1. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką (poniżej), a jeśli w dalszym ciągu nic nie rozumiesz to zajrzyj tutaj.
2. Zabawa polegać będzie na rozgrywaniu meczów pomiędzy drużynami skompletowanymi przez uczestników. Wyniki oparte będą na realnych rozgrywkach ligowych w Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Niemczech.
3. Cały ten burdel odbędzie się na forum, zrobię go ja, a w dodatku znając życie sam go posprzątam.
4. Składy drużyn liczyć będą 5 zawodników:
a) każda drużyna może mieć maksimum 3 napastników,
b) zawodników będziemy wybierać w systemie zwanym draftem (jak w NBA, wybiera się zawodników dostępnych w puli w określonej kolejności, w tym wypadku rozlosowanej wcześniej przeze mnie),
c) oczywiście jeden zawodnik może znajdować się w składzie tylko jednej drużyny.
5. Ze składu swojej drużyny przed każdą kolejką rozgrywek należy będzie wybrać meczową trójkę - trzech graczy, których desygnuje się do reprezentowania składu.
a) do meczu można będzie zgłosić tylko po jednym zawodniku z danej ligi, która bierze udział w zabawie,
b) gramy ze sobą systemem każdy z każdym w formie ligi, bramkę zdobywa się w wypadku, gdy zawodnik będący w meczowej trójce strzela bramkę w rzeczywistych rozgrywkach ligowych w swoim kraju,
c) w meczowej trójce MUSI znaleźć się również pomocnik.
6. W przerwie zimowej na kilka dni otwarte zostanie okno transferowe, w którym można będzie wymienić od 0 do 5 zawodników ze swojego składu.
7. Dopuszczalne są wymiany zawodników w obrębie drużyn, w tej sprawie musicie dogadać się sami, a potem poinformować o tym mnie.
8. Zgłoszenia możecie umieszczać tutaj do 7. września wraz z wymyślonymi przez siebie nazwami prowadzonych drużyn.
9. Ilość kolejek nie jest jeszcze ustalona, uzależniona jest od zainteresowania zabawą.
10. Dokładne informacje o terminie draftu otrzymacie już niedługo. Tu zamieszczajcie tylko zgłoszenia, jeśli macie wątpliwości to pytania kierujcie w osobnym temacie.

Data stworzenia 31.08.05.
Ostatnio edytowano 2006-03-21, 08:00 przez Simon, łącznie edytowano 1 raz
Simon
Bawarczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-03-20, 14:48
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Kociol » 2006-03-20, 23:29

Moja jedenastka meczowa ...
Ballack
Juninho
Henry
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pilkarzyki

Postprzez Adams » 2006-03-21, 12:04

1) Pedro Pauleta
2) Jefferson Farfán
3) Philip Cocu
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Pilkarzyki

Postprzez DJVanMarco » 2006-03-21, 12:23

1)Ronaldinho
2)Diara
3)Berbatov
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez olek » 2006-03-21, 12:52

Shevchenko
Crouch
Zidane
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez DJVanMarco » 2006-03-21, 18:01

Obrazek

Male bledy byly w wrzucaniu pliku na serv. wiec mowie jak wyglada tabela :

1.Kociol
2.Killy
3.DJVM
4.Max
Adams
Merqn
7.Ppatryk
Fabian
9.Carry
Mario
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Pilkarzyki

Postprzez killy » 2006-03-21, 18:32

Villa
Huntelaar
Cole
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Pilkarzyki

Postprzez carry » 2006-03-21, 18:47

Piechna
Zurawski
Riquelme
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron