Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DJVanMarco » 2006-10-03, 06:48

Nagrody? No chyba nie, człowieku czytaj wcześcniejsze poste z 2/3 stron dlaszych, bo była już o tym mowa. Mi się wyjdaje, że 11 października już możemy zacząć. Ja się zajmuje tabelą, i czymś tak jeszcze, ale nie pamętam czym. xD Tak więc 11 października 1 mecz Merqn - Kocioł.

PS. Mario ma nazwe - RKS Mario
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-03, 14:36

Ej ej,niechodzi mi o supki,tylko coś innego,jak to wypali to napiszę :) Nie trzeba bedzie niczego wpłacać itd...Poprostu bedzie to nagroda niespodzianka :)

[ Dodano: 2006-10-04, 10:50 ]
OFICJALNY TERMINARZ

Kolejka 1
Mecz inauguracyjny Środa(6 Październik)
1.Merqn(Dream Team Lubliniec - 2.Kocioł(FC Bayern PL )

Pozostałem mecze: (12 Październik)
3.Dominik_fcb(RudeBoyz ;)-4.DamKam(Fc Bayern Poland)
5.Adams(Gwiazda Południa)-6.Oldzia(Fc Bayern Monachium)
7.DjVanMarco(GKS Jbie)-8.Mario>mk(RKS Mario)
------------------------
Kolejka 2

6.Oldzia-1.Merqn
8.Mario_mk-3.dominik_fcb
2.Kocioł-7.DjVanMarco
4.DamKam-5.Adams
-----------------
Kolejka 3

3.dominik_fcb-2.Kocioł
5.Adams-8.Mario_mk
6.Oldzia-4.DamKam
7.DjVanMarco-1.Merqn
------------------
Kolejka 4

1.Merqn-4.DamKam
8.Mario_mk-6.Oldzia
2.Kocioł-5.Adams
7.DjVanMarco-3.Dominik_fcb
------------------
Kolejka 5

3.dominik_fcb-1.Merqn
5.Adams-7.DjVanMarco
6.Oldzia-2.Kocioł
8.Mario_mk-4.DamKam
------------------
Kolejka 6

1.Merqn-8.Mario_mk
3.dominik_fcb-5.Adams
2.Kocioł-4.DamKam
7.DjVanMarco-8.Pietras
-------------------
Kolejka 7

5.Adams-1.Merqn
6.Oldzia-3.dominik_fcb
8.Mario_mk-2.Kocioł
4DamKam-7DjVanMarco
--------------------
Kolejka 8

7.DjVanMarco-4.DamKam
2.Kocioł-8.Mario_mk
3.dominik_fcb-6.Oldzia
1.Merqn-5.Adams
--------------------
Kolejka 9

6.Oldzia-7.DjVanMarco
4.DamKam-2.Kocioł
5.Adams-3.Dominik_fcb
8.-Mario_mk-1.Merqn
--------------------
Kolejka 10

8.Mario_mk-4.DamKam
2.Kocioł-6Oldzia
7.DjVanMarco-5.Adams
1.Merqn-3.dominik_fcb
--------------------
Kolejka 11

3Dominik_fcb-7.DjVanMarco
5Adams-2.Kocioł
6Oldzia-8.Mario_mk
4.DamKam-1.Merqn
--------------------

Kolejka 12

1-Merqn-7.DjVanMarco
4DamKam-6.Oldzia
8.Mario_mk-5.Adams
2.Kocioł-3.Dominik_fcb
---------------------

Kolejka 13

5.Adams-4.DamKam
7DjVanMarco-5.Kocioł
3.Dominik_fcb-8.Mario_mk
1Merqn-6.Oldzia
---------------------

Kolejka 14

8.Mario_mk-7.DjVanMarco
6.Oldzia-5.Adams
4.DamKam-3.Dominik_fcb
2Kocioł-1.Merqn

Ofertę sparingu zgłasza ZAWSZE gospodarz,gospodarzem meczu jest pierwsza drużyna,dla przykładu mecz: AvsB ,ofertę składa A,bo jest gospodarzem.Nie można zgłaszać się już do turniejuDziękuję za uwagę.
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-10-04, 12:27

DJVanMarco napisał(a):PS. Mario ma nazwe - RKS Mario



he he dzieki za pamiec :D tak wiec juz sie nie moge doczekac na pierwszy mecz i zywie gleboka nadzieje ze nie skonczy sie wszystko tak jak za Naszym pierwszym i drugim razem :D

tak wiec do zobaczenia na boiskach i zycze powodzenia wszystkich bez wyjatku prezesom druzyn

wlasnie sobie przegladam moich rywali :D i musze przyznac ze troche sie zmienilo

- Dream Team Lubliniec - jedno co sie nie zmienilo to to ze to wciaz silna ekipa i sezon w sezon zmieniana na lepsze :D

- FC Bayern PL - widze Kociol ze ekipa idzie na VI lige az milo i az milo patrzec ze Posadas ciagle strzela he he jednak dobry zakup byl :D

- RudeBoyz - nowa dla mnie ekipa i jak dotad najwieksza chyba niewiadoma bo patrzylem kilka meczy i kazdy jest inny a juz wogole rozwalilo mnie ustawienie 5-5-0 he he

- FC Bayern Poland - DamKam tez nie zasypial i wzmacnia ekipa ktora jak widze z powodzeniem narazie walczy o awans o lige wyzej tak trzymaj brachu :D

- Gwiazda Południa - No i czas na Adamsa he he widze ze tez walczy o awans i dobrze, a juz wogole fajnego ma napastnika Risi-Bisi czy jakos tak he he normalnie prawdziwa gwiazda w druzynie Gwiazdy :P

- FC Bayern Monachium - fajnie patrzec ze pojawiaja sie nowe ekipy i staraja sie jak moga probujac awansowac coraz wyzej w lidze, widac pozytywy w grze i tylko jedno mnie martwi he he ograli druzyne z mojego ukochanego miasta Radomska wiec trzeba bedzie wziac srogi rewanz :P

- GKS Jbie - i na koniec kolejna walczaca o awans ekipa kibica Bayernu :D jak tak dalej pojdzie to moze sie jakims cudem zdarzyc ze z ktoras z tych ekip spotkamy sie juz nie w pucharze a w lidze :D


o mnie nie pisze bo to bez sensu :D he he a powiem tylko tyle ze zamierzam napedzic troche stracha wszystkim druzynom z ktorymi bede sie potykal w Naszym pucharku-lidze :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-04, 16:22

mario_mk napisał(a):dzieki serdeczne tak wiec czekam na wypowiedzenie mi pierwszego sparingu
aha do kiedy trzeba wypowiadac sparingi i jak cos na nie czekac - pytanie z serii tych zeby pozniej nie przepadl mi trening jak tutaj nikt sie nie zgodzi a ja nie znajde sparingu innego na srode tx jeszcze raz z gory



Jeżeli gospodarz nie wypowie sparingu do soboty,to prosze zeby zrobił to gość,jeżeli nie dostanie potwierdzenia do poniedziałku 17 ,jest walkower
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-10-09, 16:19

kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-09, 19:51

Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Adams » 2006-10-09, 20:30

dominik_fcb napisał(a):Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...


Kurde, zaklepałem sobie już mecz z oldzią i teraz co ?! Kasa za mecz towarzyski będzie o wiele mniejsza niż międzynarodowy, który jest cenny dla mnie. Stary jak sie za coś bierzesz to rób to porządnie, a nie tak, że nawet daty, które są tak banalną rzeczą, że banalnej chyba już nie ma są złe!!
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez Kociol » 2006-10-09, 20:51

Adams napisał(a):
dominik_fcb napisał(a):Kurde nie wiem co się dzieje:/ Byłem przekonany że to dopiero od następnej środy,a teraz bedzie tylko mecz Kocioła z Merqnem źle napisałem daty :/ ,troche kiepsko zorganizowałem ten turniej,ale mam nadzieję że wszyscy to przeczytają

Mecze inauguracyjny bedzie w tą środę 11 a pozostałe mecze będą
18 .Przepraszam za błąd :/

[ Dodano: 2006-10-09, 21:09 ]
mario_mk napisał(a):kurcze glupio tak troche mowic ale niestety nie dostalem odpowiedzi na sparing a ze nie mam neta w domu i bywam raz na ruski rok na chwilke to musze sie zaczac rozgladac za nowym sparingiem
szkoda :(


No i sie zaczynaja walkowery jak jeszcze nie było startu...DjVanMarco jedzie i nie gra...sprubuje zrobic wszystko zeby ten turniej sie odbył,ale gwarancji dać nie moge...


Kurde, zaklepałem sobie już mecz z oldzią i teraz co ?! Kasa za mecz towarzyski będzie o wiele mniejsza niż międzynarodowy, który jest cenny dla mnie. Stary jak sie za coś bierzesz to rób to porządnie, a nie tak, że nawet daty, które są tak banalną rzeczą, że banalnej chyba już nie ma są złe!!


Ale się porobiło, Karamba :mrgreen: Don Pedro :mrgreen: ja z merqnem gram, sparing już dawno umówiony.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez DamKam » 2006-10-10, 16:07

Ale się namieszało :roll: No cóż... trzeba to jakoś pogodzić i grać w miarę możliwości :wink: Oby w następnych kolejkach było już wszystko dograne na porządnie :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-11, 07:41

Ja mam takie pytanie do was,skoro DjVanMarco już nie gra moze zrobimy tak że:
Druzyna która aktualnie z nim gra szuka sobie jakiegoś partnera do sparingu,np team X, i gra z nim na takiej samej podstawie jak by grała z DjVanMarco ,tyle że jak wygra to wygra i 3pkt.Przegrywa to nie dostaje pkt,a drużyna X tez punktów nie dostaje bo nie gra?Rozumiecie? :)

p.s pewnie duzo blendow zrbiłem :]

[ Dodano: 2006-10-11, 11:24 ]
Na inaugurazje drużyna Dream Team Lubliniec pokonała FC Bayern PL 6 - 0 :)
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez oldzia » 2006-10-12, 16:13

Musialam podac zla nazwe mojej duzyny dla dominika , bo nazywa sie ona Fc Bayern Górowo :P sorka za pomylke :P
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-12, 16:22

ja widze grałas juz z Adamsem :D prszę o powtórke tego meczu :) ,adams powinien złożyc Ci niedługo oferte,o ile juz Ci jej nie złozył :)

[ Dodano: 2006-10-16, 08:36 ]
Jak widze Adams nadal nie złożył Ci oferty sparingu :) Lecz grałas z nim w tamtym tygodni,wiec chyba mozemy uznac ten mecz,jutro ja gram z DamKamem,a mario_mk ma walkowera...i to na tyle...
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez oldzia » 2006-10-17, 15:24

Ok Dominik niech bedzie tak. Adams jak chcesz to zagraj sobie sparing miedzynarodowy a ja zagram mecz z Mariem :P
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez mario_mk » 2006-10-17, 16:07

no i niestety uprzedzil Oldzie jakis Wegier bo nie moglem juz czekac zeby nie stracic treningu no ale bedzie okazja jeszcze zagrac wiec nic straconego pozdrawiam
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Hattrick - internetowy menedżer piłkarski

Postprzez dominik_fcb » 2006-10-18, 10:20

no to pierwsza kolejka jakoś poszła :),mam nadzieję że w drugiej już będziemy grac ze sobą w równym czasie :)

<zły> : :evil: własnie zrobiłem tabelę,ale coś się (cenzura) i nie ma :/ Następną zrobie jakoś w czwartek/piątke...

[ Dodano: 2006-10-18, 11:42 ]
Tak na szybko ją zrobiłem :P

[img=http://img207.imageshack.us/img207/4778/zalyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyxi0.png]

Robiłem w Paintcie,bo nie mam innego programu :)

[ Dodano: 2006-10-18, 11:43 ]
Obrazek
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości