Pro Evolution Soccer

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Pro Evolution Soccer

Postprzez Kociol » 2006-10-26, 21:45

Wkrótce Pro Evolution Soccer 6 zagości pewno w wielu domach, w tym Waszych. Niektórzy ściągają już gierke z netu, bo okazała się na wszelkiego rodzaju torrentach, itp... Oryginalny PES 6 z polską wersją językową ukaże się jednak na początku listopada, z pewnych problemów technicznych, o ile dobrze wyczytałem na gry.onet.pl :-)

Jeśli ktoś z tego forum ściągnął gre (oczywiście do celów testowych, przed zakupieniem oryginała), niech się podzieli pierwszymi doznaniami nt. gry, co nowego, itp :)
Ostatnio edytowano 2007-10-26, 22:04 przez Kociol, łącznie edytowano 1 raz
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez PTK » 2006-10-27, 13:10

No więc jestem już szczęśliwym posiadaczem tejże gry ^^ - jeszcze (i mam nadzieję ,że to się zmieni) 'kopii zapasowej' :D .
W sumie nie mogę zbyt dużo powiedzieć ,bo zagrałem na razie 2.5 spotkania :P ,więc to raczej za mało ,ale kilka rzeczy które od razu rzucają się w oczy ,a mianowicie :
• gra jest IMO wolniejsza od PES 5 ,co wpłynęło na realistyczność (na + ofkoz) ;
• trzeba od nowa uczyć się grania - gra się inaczej niż we wcześniejszej wersji : trudniejszy drybling ,inne,wolniejsze podania ,i kilka innych rzeczy ,które odróżniają tę część od 'piątki' ,co od razu można zauważyć już po jednym - dwóch spotkaniach .
To moje spostrzeżenia ,każdy może mieć inne - czytałem np. na innych forach ,i jednym gra się podoba ,a drugim wogóle ... To samo tyczy się opisów np. podań etc. - jedni piszą ,że lepsze ,inni że gorsze etc.

Po dłuższej 'sesii' postaram się napisać coś więcej ^ ^ .
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez killy » 2006-10-27, 16:24

czy to nie jest to samo co WinnigEleven10 tylko ze wersja z pelna licencja :?:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez PTK » 2006-10-27, 17:43

killy napisał(a):czy to nie jest to samo co WinnigEleven10 tylko ze wersja z pelna licencja :?:

O jakiej 'pełnej licencji' mówisz ... ?

Podejrzewam ,że różni się od WE - mogę to wywnioskować z komentarzy tych którzy grali w obie gry . Ja niestety nie miałem takiej szansy .
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2006-10-27, 18:48

to prawda ze w bayernie nie ma kahna? :lol:
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez killy » 2006-10-27, 19:26

ppatrykk napisał(a):
killy napisał(a):czy to nie jest to samo co WinnigEleven10 tylko ze wersja z pelna licencja :?:

O jakiej 'pełnej licencji' mówisz ... ?



w WE10 nie ma wszytskich nazwisk...przykladowo w Bayernie sa 3 w naszym jezyku, reszta po japonsku...moze nie chodzi tu o typowa licencje ale o fakt aktualnych skladow i prawidlowych nazwisk...

w WE10 nie ma Olliego, nawet na lawie :lol:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez PTK » 2006-10-27, 20:53

Olszesky napisał(a):to prawda ze w bayernie nie ma kahna? :lol:

No nie ma :P .Ale można go zimportować z kadry Niemieckiej :) .

killy napisał(a):
ppatrykk napisał(a):
killy napisał(a):czy to nie jest to samo co WinnigEleven10 tylko ze wersja z pelna licencja :?:

O jakiej 'pełnej licencji' mówisz ... ?



w WE10 nie ma wszytskich nazwisk...przykladowo w Bayernie sa 3 w naszym jezyku, reszta po japonsku...moze nie chodzi tu o typowa licencje ale o fakt aktualnych skladow i prawidlowych nazwisk...

w WE10 nie ma Olliego, nawet na lawie :lol:

Składy są bardzo aktualne i w FCB wszyscy są 'licencjonowani' :) .
Tylko na koszulkach nie ma T-COM ... Dziwnie to wygląda .
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Olszesky » 2006-10-27, 22:40

ppatrykk napisał(a):
Olszesky napisał(a):to prawda ze w bayernie nie ma kahna? :lol:

No nie ma :P .Ale można go zimportować z kadry Niemieckiej :)

taaa ale widzisz, ja bywam na turniejach a tam nie ma takiej mozliwosci, ze se oliego przerzucic do bayernu.

mam ambitny plan grac mimo to bayernem, ale z dreherem na bramce, lans niezly grac z 40 letnim typkiem ;p
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Pixik » 2006-10-28, 08:17

mi w ogóle ta gra nie siadła,jest gorsza od piątki(miejmy nadzieję,że wersja która wyjdzie będzie lepsza)Polski komentarz mało dynamiczny(oczywiście brak licencji znów;*)i senny
Sterowanie: :570: gdy na literce S nie ma nic to już na tą literkę nic nie damy możemy jedynie zamieniać miejscami :572: teraz zanim zrobisz drybling na klawiaturze to chyba prędzej sobie...
Obrazek
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez PTK » 2006-10-28, 10:51

Olszesky napisał(a):
ppatrykk napisał(a):
Olszesky napisał(a):to prawda ze w bayernie nie ma kahna? :lol:

No nie ma :P .Ale można go zimportować z kadry Niemieckiej :)

taaa ale widzisz, ja bywam na turniejach a tam nie ma takiej mozliwosci, ze se oliego przerzucic do bayernu.

mam ambitny plan grac mimo to bayernem, ale z dreherem na bramce, lans niezly grac z 40 letnim typkiem ;p

Aha w tym sensie :) .Ja byłem w tym roku na eliminacjach do MP w Katocicach niestety nie miałem szansy zagrać ...

Pixik napisał(a):mi w ogóle ta gra nie siadła,jest gorsza od piątki(miejmy nadzieję,że wersja która wyjdzie będzie lepsza)Polski komentarz mało dynamiczny(oczywiście brak licencji znów;*)i senny
Sterowanie: :570: gdy na literce S nie ma nic to już na tą literkę nic nie damy możemy jedynie zamieniać miejscami :572: teraz zanim zrobisz drybling na klawiaturze to chyba prędzej sobie...

W folderze z grą jest plik SETTINGS i tam zmianiasz ustawienia :* lub start /konami /pro evo soccer 6 / settings
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Kociol » 2006-10-28, 20:37

Grafika podoba mi się bardzo, ustawienie no problem zmienić...tylko grobowy komentarz Borka i Kołtonia, chociaż w polskiej wersji (ktorej bedzie dopiero premiera) ma byc coś poprawione, lecz raczej będzie grobowo...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez merqn » 2006-10-30, 07:11

W sumie gdyby komentarz był innym/a raczej by go nie bylo ;] - gra byla by zaj3bista, jednak Borek i Kołtoń psują całą grę. Kłuje tez brak niemieckich druzyn, jednak w najblizszym czasie zapewne pojawią się jakies patche ;).
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez killy » 2006-11-07, 22:09

wkoncu zassalem z neta...wersje na PS2...dla mnie lepsza niz ta na kompa...

coz...

osobiscie gierka mi sie badziej podoba od PESa5...wolniejsza bardziej realistyczna akcja, drybling trudny ale bez problemu mozna go opanowac, lepsze zachowania bramkarzy na przed polu(w WE10 bramkarze popelniali czasami bardzo glupie bledy). Ogolnie to w sumie to samo co wersja japonska...jak juz bylo wspominane sklady bardzo aktualne, ale umiejetnosci co poniektorych zawyzone a co poniektorych zanizone(Schweini ma bardzo slaby strzal z dystansu niestety :( , Owen H tez nie spelnia moich oczekiwan w tej grze, moim zdaniem najlpeszy w kadrze Bayernu jest Deisler i Pizzaro)

w Pesie5 kazdy strzal w obrebie 25m wykonywany przez Pirlo badz Dinho byl zamieniany przezemnie na gola, w 6 czesci jakos duzo trudniej mi ta sztuka wychodzi...

z jednej strony gra sie wolniej, ale z drugiej strony mozna stwarzac bardzo ciekawe akcje, ktore bardzo zadko wychodzily w 5tce, przy podaniu na wolne pole pilkarz bardzo fajnie opanowuje pilke bez jej przyjmowania co nie spowalnia gry...

jedyny mankament gry to to ze na 5 gwiazdkach gra sie bardzo latwo jak dla mnie...cale szczescie zadko gram z kompem :P nie ma to jak kilkugodzinne turnieje z kumplami :twisted: tak w sumie to zaraz sie ugadalismy z kolegami na maly turniejik(niestety przewaznie zawsze grywam Chelsea...zadziej wybieram nasz ukochany Bayern :oops: )
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez upek » 2006-11-10, 16:15

dzis gralem sobie w nowego PESa ...
1) polski komentarz jest tragiczny ... albo nie .. gorzej niz tragiczny :573: :roll: oni usypiaja wrecz, dlatego musialem go wylaczyc :d
2) zdecydowanie wolniejsza gra niz w 5 ale nie wiem czy to dobrze, chyba bede sie musial przyzwyczaic :d
ogolem, pogram troche w 6 a jak sie nie przekonam to po prostu bede gral dalej w PESa 5 ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Pro Evolution Soccer

Postprzez Lmollu » 2006-11-11, 11:40

Jestem bardzo zadowolony z nowego PESA :D Jest jeszcze lepszy od 5 :D Komentarz w polskiej wersji? Żadna rewelacja, ale ogólnie nie jest tak źle. To przecież tylko gra komputerowa. Jest na pewno fajniejszy niż angielski lub niemiecki w PES 5. Nie jestem rozczarowany komentarzem tak jak wiele osób, z którymi na temat tej gry rozmawiam.

Ma ktoś fajnie wykonaną Allianz-Arenę do PES6? Jak tak to poproszę link i dokładną instrukcję jak to się wgrywa, bo zawsze mam z tym problem. Najlepiej jakby był to stadion przeznaczony do DKZ Studio, bo ten program znam. Znalazłem kilka wersji Allianz-Areny, ale wszystkie były słabe.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron