Playstation!!

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Playstation!!

Postprzez lechista_tomek » 2008-02-17, 21:09

Na PSP fajnie się gra, ale ja wolę sobie kupić np. Nokię n95 i tam sobie grać w najnowsze gry z n-gage 2.0.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Playstation!!

Postprzez Firo » 2008-02-18, 11:59

tez bym wolal zamiast poloneza mercedesa ;)
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Playstation!!

Postprzez skzypi » 2008-02-21, 15:02

Fajny ten PSP ale Game Boy'a nie pobije:D Żart
[url]Obrazek[/url]
skzypi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Wiek: 29
Dołączył(a): 2007-07-27, 22:59
Lokalizacja: Reńska Wieś
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez patryk947 » 2009-02-15, 15:47

zepsul sie komus play ???? jak macie do sprzedania gierki i do tego memory card to prosil bym pisac bo dostalem wlasnie palya i mam pes 2006 08 09 i carbona a i wie ktos jak sie nazywa taka karta co przenosi z kompa na playa ( mial ja moj brat ale pojechal za granice a poki co niemam kontaktu ) przydatne jest to do pesa robienia koszulek i wrzucanie lig i stadionow.
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez spyrczak » 2010-01-27, 12:56

są jacyś użytkownicy PS3? chodzi o problem wyświetlania napisów w filmach odtwarzanych na konsoli, a dokładnie kiedy włączam film (dvdrip) na konsolce to film chodzi perfekt ale już napisów które są w folderze razem z filmem PS3 załadować nie chce :|
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez Olszesky » 2010-01-27, 13:04

nazwa pliku .txt taka sama jak .avi? przekonwertuj je do .srt moze
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Playstation!!

Postprzez spyrczak » 2010-01-27, 13:15

Olszesky napisał(a):nazwa pliku .txt taka sama jak .avi? przekonwertuj je do .srt moze


taak, taka sama. Spróbuje ale teraz mi kumpel piszę że, jedyną radą może być nałożenie napisów na film czy jakoś tak, ale najpierw spróbuje z tym .srt
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Playstation!!

Postprzez alien666 » 2010-01-27, 13:39

spyrczak napisał(a):są jacyś użytkownicy PS3? chodzi o problem wyświetlania napisów w filmach odtwarzanych na konsoli, a dokładnie kiedy włączam film (dvdrip) na konsolce to film chodzi perfekt ale już napisów które są w folderze razem z filmem PS3 załadować nie chce :|


Zobacz to:
http://www.ps3site.pl/forum/topic/3854-tutorial-wtapianie-napisow-w-film-divx/page__hl__srt
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: Playstation!!

Postprzez trocky » 2010-09-11, 13:59

zastanawiam się czy warto zainwestować kilkaset złotych i zaopatrzyć się w PSP?
osoby które od dłuższego czasu korzystają z tego cacka mogą coś doradzić?
czy jest frajda z grania na PSP? czy nudzi się szybko czy wręcz przeciwnie i takie tam bzdety,
po prostu chciałbym wiedzieć czy warto coś takiego sobie kupić na długie jesienne wieczory?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Playstation!!

Postprzez alien666 » 2010-09-11, 14:38

trocky napisał(a):zastanawiam się czy warto zainwestować kilkaset złotych i zaopatrzyć się w PSP?
osoby które od dłuższego czasu korzystają z tego cacka mogą coś doradzić?
czy jest frajda z grania na PSP? czy nudzi się szybko czy wręcz przeciwnie i takie tam bzdety,
po prostu chciałbym wiedzieć czy warto coś takiego sobie kupić na długie jesienne wieczory?


Wszystko zależy od tego jak bardzo lubisz grać i przede wszystkim w jakie gry... Jeżeli nigdy nie miałeś kontaktu z przenośnymi konsolkami możesz mieć kłopot ze sterowaniem. Ja, mimo tego, że posiadam wszystkie konsole Sony, po PSP sięgam tylko w podróży. Jeżeli chodzi o samo granie, dla mnie podstawowym problemem jest mały ekran; po prostu po dłuższym graniu strasznie mnie bolą oczy. Ale to chyba jest indywidualna kwestia.
Jeżeli chodzi o gry to możesz być pewien, że znajdziesz coś dla siebie; GTA, MGS, GOW - to tylko nieliczne przykłady tego w co można zagrać. Jeżeli nie "przerobisz" konsoli dochodzi opcja grania online, ale z drugiej strony oryginalne gry kosztują.
Reasumując, jeżeli jesteś niedzielnym graczem, PSP może Ci nie przypasować.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: Playstation!!

Postprzez shadow7 » 2010-09-11, 15:09

trocky napisał(a):zastanawiam się czy warto zainwestować kilkaset złotych i zaopatrzyć się w PSP?
osoby które od dłuższego czasu korzystają z tego cacka mogą coś doradzić?
czy jest frajda z grania na PSP? czy nudzi się szybko czy wręcz przeciwnie i takie tam bzdety,
po prostu chciałbym wiedzieć czy warto coś takiego sobie kupić na długie jesienne wieczory?


Sam jakiś czas temu stałem przed podobnym pytaniem. Po przeczytaniu licznych opinii i zastanowieniu się zrezygnowałem z PSP. Byłem zdecydowany na zakup iPoda Touch 2gen 16GB, który służyłby jako odtwarzacz mp3 i kieszonsolka. Do zakupu jednak nie doszło gdyż dostałem mały zastrzyk gotówki i zainwestowałem w iPhone'a. W każdym razie jeśli chodzi o PSP to na pewno posiada sporą bibliotekę gier, rozbudowa jedynie kartami pamieci MemoryStick (które są drogie w porównaniu do SDeków), jeśli chciałbyś mieć czarną opaskę na oku i pobierać gierki z neta to w grę wchodzi druga generacja konsoli (200x), jest mniejsza od pierwszej, lżejsza i ma lepszy ekran, a 3 generacja nie może być przerabiana. Ja jednak polecałbym produkt Apple'a, pokaźna biblioteka gier trafisz też na bardziej rozbudowane jak Assassin's Creed, Prince of Persia itd, nawet jeśli gry są stosunkowo krótkie to wychodzi spora ilość fajnych gier, więc zawsze można 'skombinować' następną. Poza tym WiFi no i odtwarzacz. Mam nadzieję, że swoim małym wywodem troszkę pomogłem :P
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Playstation!!

Postprzez alien666 » 2010-09-11, 15:56

shadow7 napisał(a):Do zakupu jednak nie doszło gdyż dostałem mały zastrzyk gotówki i zainwestowałem w iPhone'a.


A cena takiego cacka? :twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: Playstation!!

Postprzez trocky » 2010-09-11, 16:34

początkowo napaliłem się mocno na Xboxa ale z czasem jak ochłonąłem uzmysłowiłem sobie, że szkoda wywalać 1000 zł na konsole, drugie 1000 zł na telewizor plus gierki czy drugi pad w sytuacji gdy mogłoby mi się to szybko znudzić, a tak takie cacko jak PSP za 600 zł bym miał i kiedy tylko dusza zapragnie można grać czy to w pociągu czy w domu czy gdzieś w plenerze :-D
od małego jestem zapalonym graczem ale komputerowym, bywało że grało się całymi dniami czasem nawet kosztem szkoły :-D z wiekiem miłość do gier osłabła ale mimo to chciałbym sobie odpalić na takim PSP FIFE i cyknąć jednego meczyka Bayernem albo odpalić jakąś ścigankę
stąd moje pytanie czy warto ;)
laptopa mam już starego, żadna nowa gra na nim nie pójdzie ale mimo to przywiązałem się do niego i nie chce póki co nowego, a grać człowiek by zechciał dlatego taka mała konsola wydaje się być rozwiązaniem idealnym dla mnie
a jak wygląda sprawa z ceną za gry na PSP?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Playstation!!

Postprzez Firo » 2010-09-11, 16:48

W Playu jest lub byla promocja na PS. PS3 i PSP zamiast telefonu. Oczywiscie trzeba wziac abonament ;)

Co do pownania co najlepsze to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jesli ktos ceni sobie grafike to zdecydowanie PC. Jesli duza i urozmaicona ilosc tytulow to raczej konsola ( ps3 lub xbox ). PSP to rozwiazanie glownie dla graczy w trasie. Grafika jaka oferuje ta mala konsolka nie moze sie oczywiscie rownac z dzisiejszymi standardami. Jesli jak piszesz masz starego laptopa i zadna nowa gra ci nie ruszy wnioskuje z tego ze masz ochote pograc w nowsze tytuly. Tego PSP ci na pewno nie zaoferuje. Tytuly moga tam sprawic pewnie sporo frajdy ale podskoku do ich odpowiednikow z pc czy konsoli nie maja. Wiadomo ze PC do gier to wydatek rzedu 2500 zl ale sa tez tego plusy : lepsza grafika, wg mnie wygodniejsze sterowanie , wyzszy poziom trudnosci gier , kompatybilnosc ze starymi tytulami czego nie dadza nam konsole , ceny gier , ilosc modyfikacji czy to poprawiajacych grafike czy dodajacych jakies opcje itp. I chyba ilosc tytulow tez jest niezla. Czesto jest tak ze konsola xbox ma cos czego nie ma PS ( np. Gears of War , Alan Wake czy Mass Effect ) i odwrotnie ( Heavy Rain , Killzone , Uncharted ). Czasem bywa ze tytuly ukazuja sie ale z opoznieniem. Na PC wiadomo nie wszystko jest ale nauczony doswiadczeniem wiem ze autorzy i tak chetnie wydaja swoje gry na PC mimo zapowiedzi ze sie nie ukarza ( GTA IV , Gears of War 1 , Lost Planet , Episodes from Liberty City ).

Jesli ja mialbym sie kierowac wyborem to stawialbym tak
PC
PS3
Xbox
PSP
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Playstation!!

Postprzez alien666 » 2010-09-11, 17:14

Firo napisał(a):W Playu jest lub byla promocja na PS. PS3 i PSP zamiast telefonu. Oczywiscie trzeba wziac abonament ;)

Co do pownania co najlepsze to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jesli ktos ceni sobie grafike to zdecydowanie PC. Jesli duza i urozmaicona ilosc tytulow to raczej konsola ( ps3 lub xbox ). PSP to rozwiazanie glownie dla graczy w trasie. Grafika jaka oferuje ta mala konsolka nie moze sie oczywiscie rownac z dzisiejszymi standardami. Jesli jak piszesz masz starego laptopa i zadna nowa gra ci nie ruszy wnioskuje z tego ze masz ochote pograc w nowsze tytuly. Tego PSP ci na pewno nie zaoferuje. Tytuly moga tam sprawic pewnie sporo frajdy ale podskoku do ich odpowiednikow z pc czy konsoli nie maja. Wiadomo ze PC do gier to wydatek rzedu 2500 zl ale sa tez tego plusy : lepsza grafika, wg mnie wygodniejsze sterowanie , wyzszy poziom trudnosci gier , kompatybilnosc ze starymi tytulami czego nie dadza nam konsole , ceny gier , ilosc modyfikacji czy to poprawiajacych grafike czy dodajacych jakies opcje itp. I chyba ilosc tytulow tez jest niezla. Czesto jest tak ze konsola xbox ma cos czego nie ma PS ( np. Gears of War , Alan Wake czy Mass Effect ) i odwrotnie ( Heavy Rain , Killzone , Uncharted ). Czasem bywa ze tytuly ukazuja sie ale z opoznieniem. Na PC wiadomo nie wszystko jest ale nauczony doswiadczeniem wiem ze autorzy i tak chetnie wydaja swoje gry na PC mimo zapowiedzi ze sie nie ukarza ( GTA IV , Gears of War 1 , Lost Planet , Episodes from Liberty City ).

Jesli ja mialbym sie kierowac wyborem to stawialbym tak
PC
PS3
Xbox
PSP


@trocky podał, że "zależy" mu na tym żeby grać nie tylko w domu, przed monitorem... do tego jedynym rozwiązaniem wydaje się PSP. :-P
Jeżeli chodzi o ceny gier...
Ja nowości kupuję tylko tutaj: Ultima.pl Czasem używki z allegro. Jeżeli chodzi o PSP to raczej wybieram to co jest naprawdę warte zagrania i raczej takie gry, których nie skończę w 10 godzin; przeważnie są to gry sportowe lub jakieś wyścigi. Mam kilka tytułów z którymi nie zamierzam się rozstawać, np: PES. :D Ale ostatnio kupiłem na PSP MGS Peace Walker - miodzio, jak cała seria.
Jeśli ja miałbym się kierować wyborem to stawiałbym tak:
PS3
X-klocek
PSP
PC...
:twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron