Planetarium Football Star

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Planetarium Football Star

Postprzez Krzysiek » 2008-03-26, 21:28

PFS to piłkarski manager internetowy, ale od gierek typu HT różni się tym, że nie jesteśmy managerami całej drużyny, a jedynie jednym z zawodników. W pewnym sensie mógłbym porównać tą grę do takiego piłkarskiego RPG-a, bo tworzymy tu swoją postać, wybieramy, które zdolności mamy trenować itp :P Ja np. trenuję odbiór piłki i grę na lewej stronie, jako lewy obrońca ;) Jest też trening zespołowy, ale o nim nic więcej nie napiszę, bo jest on organizowany w drużynach prowadzonych przez żywych graczy, a ja gram w trzecioligowym klubie - bocie [wyczytałem, że tak łatwiej zacząć, bo obojętnie jaki z ciebie dobry piłkarz, masz możliwość regularnej gry. Tzn. wiadomo, jeśli "żywych" piłkarzy (bo w tej dziedzinie także są boty :) ) jest więcej niż 11, to co kolejkę jeden wypada ze składu, ale to spotyka każdego wg. kolejki - nie ma tutaj podziału lepszy-słabszy ;) ] Tak przynajmniej zrozumiałem z jakiegoś poradnika, bo konto założyłem ze 3 dni temu, a aktywowali mi je dopiero dzisiaj, tak więc żadnej praktyki w tej dziedzinie nie posiadam :P . Wg. mnie w pierwszej chwili na pewno rzuca się w oczy brak polskich miast. Jest tylko Poznań, Katowice i Warszawa. Aha, i imię i nazwisko dostajemy losowe. Tak więc ja nazywam się Jaromir Szubert, urodziłem się w Poznaniu, a gram w katowickim Partyzancie :P . Jeśli macie zamiar zarejestrować się w grze, to wbijajcie do Partyzanta, nie ma nas jeszcze 11 "żywych", tak więc dla każdego znajdzie się miejsce ;) A może w przyszłości któryś z nas, Bawarczyków poczuje się na siłach, by przejąć drużynę i odpowiednio ją przechrzcić :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Planetarium Football Star

Postprzez rezolutnyFCB » 2008-03-28, 19:08

ja moglbym zagrac tylko potrzebuje jakies namiary ... link ... cokolwiek ... ;)

www.google.pl nie gryzie ...
upek
Ostatnio edytowano 2008-03-28, 22:11 przez rezolutnyFCB, łącznie edytowano 1 raz
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Trauer und auch Leid
rezolutnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 350
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Planetarium Football Star

Postprzez Krzysiek » 2008-03-28, 22:03

Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Planetarium Football Star

Postprzez rafalpilkarzfcb » 2010-02-14, 20:43

Football Team tez fajowa gierka jesli ktos chetny to dolaczyc do Bayernu (ID) 3466
MIA SAN MIA !
rafalpilkarzfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Wiek: 29
Dołączył(a): 2010-01-19, 13:56
Lokalizacja: Żary
Online: 15m 33s


Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron