Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Sprawy związane z klubem

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez rezolutnyFCB » 2007-05-19, 10:50

U mnie sytuacja wyglada tak ...

Jestem chyba jedynym kibicem Bayernu z WARSZAWY :D
Doslownie nikt nie sympatyzuje z Bayernem w moim gronie znajomych ...
Kazdy na nich psioczy i zyczy im jak najgorzej ... a to z tej racji ze to niemiecki klub ( GLUPOTA; O niemczury itd itp ... tak ich nazywaja ... i za Olivera Kahna ktory jest kontrowersyjny.Nazywaja go OLI MALPA ) ale ja sobie z tym wszystkim dzielnie radze i jeszcze bardziej kocham BAYERN!


I malo osob szanuje Bayern wiekrzosc uwaza ich za takich przecietniakow a nie GIGANTA EUROPEJSKIEGO ( Ci co sie nie znaja to tak mowia )
Kazdy wie ze Bayern jest i bedzie Gigantem EUROPEJSKIM tak jak

(Milan - MU - Real - Liverpool - Arsenal - Inter - Chelsea - Barcelona - itd itp ... i BAYERN! )

Uwazaja ze jak graja w Bundeslidze i nie potrafia wygrac mistrza to sa ZALOWI i slabi ... ale my kibice FCB WIEMY SWOJE I WIEMY Z ZA 2/3 lata wrocimy na EUROPEJSKIE SALONY ... mam nadzieje ze teraz po przebudowie druzyny zobaczymy zastraszajace efekty in plus !


POZDRAWIAM
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Trauer und auch Leid
rezolutnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 350
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Kaamil_* » 2007-05-19, 11:05

Rasenith jest chyba z Warszawy.
Obrazek
Kaamil_*
Bawarczyk
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2006-01-05, 18:38
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Tuśka » 2007-05-21, 18:49

Jeśli chodzi o rówieśników, to są dość obojętni lub patrzą z sympatią na moje uczucie do Bayernu. Tymczasem moja najbliższa rodzina przyjęła sobie za punkt honoru wyperswadowania mi "kibicowania Szwabom". Nie zapomnę nigdy, przenigdy meczu towarzyskiego Urawa-Bayern w zeszłe wakacje, kiedy to oglądałam transimsję na Eurosporcie wraz z dziadkiem. Dziadek wiernie kibicował Bayernowi, dopóki się nie dowiedział, że to Niemcy (brawo dla dziadka za znajomość geografii. Powiedziałam wyraźnie, że w białych strojach występuje Bayern MONACHIUM).
W klasie, jak wcześniej wspomniałam, znajduję zrozumienie, chociaż niekiedy bywam niedelikatnie wyśmiana, zwłaszcza po przegranych meczach w Lidze Mistrzów. Ale to spotkało również fana Barcelony po meczu z LFC, więc nie jestem samotna.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Mars » 2007-05-21, 20:32

Tuśka napisał(a):"kibicowania Szwabom".

Szwabom to raczej Stuttgart ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Pero » 2007-05-21, 20:37

wlasnie czy Szwaby to jest tylko okreslenie dla Stuttgart'u? bo czesto mozna uslyszec jak ludzie tak wlasnie mowia o calych Niemcach.
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Mars » 2007-05-21, 20:40

Pero napisał(a):wlasnie czy Szwaby to jest tylko okreslenie dla Stuttgart'u? bo czesto mozna uslyszec jak ludzie tak wlasnie mowia o calych Niemcach.

I to jest błędem bo Szwabia to region w Niemczech w okolicach Stuttgartu, jesli sie myle niech ktos mnie poprawi
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez upek » 2007-05-21, 20:44

Szwabia to land w Niemczech :d tak jak Bawaria :d

[ Dodano: 2007-05-21, 21:44 ]
sie spoznilem ;) ale Mars dobrze prawi ;)
Ps. widze za zapanowala moda na zmienianie sobie nickow ;> :P ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Grzechoo » 2007-05-21, 20:46

A mówić na Niemców per "Szwaby" to tak, jakby na polski naród mówić na przykład "Górale" albo "Kaszuby"(kaszubowie ?) :wink:

upek napisał(a):Ps. widze za zapanowala moda na zmienianie sobie nickow ;> :P ;)


Pora również na ciebie :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez upek » 2007-05-21, 20:52

Grzechoo napisał(a):
upek napisał(a):Ps. widze za zapanowala moda na zmienianie sobie nickow ;> :P ;)


Pora również na ciebie :P

masz cos do mojego nicka ;> a ja juz zmienilem :-P z duzej literki na mala :d :d :d ;) :-P
Grzechoo tylko ze chodzi o zabarwienie tego okreslania ;) jest ono ... wybitnie ... negatywne :d ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Pero » 2007-05-21, 20:59

Wracajac do tematu to w moich okolicach kibiców Bayernu zbyt wielu nie ma, raptem znam trzech no i jeszcze dodac moge mojego bylego trenera, ale to w sumie juz nie te rejony :D a tak to u nas zawsze jest, ze kazdy drwi z klubu kolegi, ot taka zlosliwosc :lol:
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Kaamil_* » 2007-05-22, 14:01

Na samym tym forum jest kilku kibiców z Gliwic. Dołączyć do tego mnie Adamsa i Wojtasa z Katowic to już jest nas 6.
Obrazek
Kaamil_*
Bawarczyk
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2006-01-05, 18:38
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Mars » 2007-05-22, 14:46

upek napisał(a):Ps. widze za zapanowala moda na zmienianie sobie nickow ;>

Ja go tylko zmodyfikowałem ;)


W moim otoczeniu jest raczej mało kibiców Bayernu... Jest kilku kibiców Bayernu których znam... A kibice innych drużyn u mnie mają chyba neutralne zdanie o Bayernie, chociaz zdarzaja sie przypadki ludzi, ktorzy wysmiewaja sie z Bayernu z niewiadomych powodów, choc bardziej nie znosi sie np. Realu...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Lmollu » 2007-05-22, 15:47

W niedawnym czasie dowiedziałem się, że do mojego liceum chodzi dwóch kibiców Bayernu (ze mną trzech), na dodatek moich rówieśników :D Byłem trochę zaskoczony tym faktem. Z jednym byłem raz na imprezę i nie obyło się bez wypicia kilku kieliszków wódki za nasz kochany klub :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Olszesky » 2007-05-22, 18:17

podczas meczu bayern milan tego ostatniego spotkalem w pubie zioma co za bayernem byl. potem poszlismy sie upic, a potem pisalem glupoty na forum ;0

a tak to wkolko slucham obrazliwych tekstow o bayernie od kumpli, ale mam to gdzies bo wiem, ze mowia to tylko mi na zlosc. jednak wiekszosc z nich lubi kahna o dziwo. niektorzy nawet zazdroszcza takiej postaci na bramce ;]

rodzina ma to gdzies, matka kibicuje bayernowi chyba dlatego, ze nie lubi jak przeklinam, albo wracam pijany wiec dla mojego dobra i swietego spokoju, zawsze trzyma kciuki za bavarinhos. ojciec z kolei zeby mnie wkurzyc zawsze gada zle o bayernie, smieje sie z kahna itp. wiem, ze robi to na zlosc i komukolwiek bym nie kibicowal to zawsze cos wymysli. taki juz z niego poczciwy, lysiejacy pierdziel :lol:
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Pero » 2007-05-22, 18:37

Olszesky napisał(a):bavarinhos


hehe bardzo ciekawe okreslenie :lol:

to samo jest u mnie jesli chodzi o obrazliwe teksty na Bayern od kumpli, byle by zrobic na zlosc :)
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości