Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Sprawy związane z klubem

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Tymek » 2007-05-22, 19:01

Ej a małopolskę to chyba tylko liberalny odłam kibiców prezentuje-czyli ja :D
Chyba że się myle, jest ktoś z okolic małopolski?
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krzysiek » 2007-05-22, 19:05

Właśnie wracam z boiska, gadałem trochę z kolegą :D :
Bercik: Coś tam słyszałem, że Bayern się nawet do CL nie zakwalifikował :D
Ja: Mo nie zakwalifikował się...
Bercik: No to ci się chłopaki udały :P

Ogólne 99% tekstów mniej-więcej w tym stylu. W sumie mam tylko jednego kolegę, który prawie zawsze jak grają "bavarinhos" (podoba mi się to :D ) to jest za nimi, ale żeby był jakimśspecjalnym kibicem Bawarczyków to nie można powiedzieć...
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Mars » 2007-05-22, 19:15

Krzysiek napisał(a):"bavarinhos"

jak dla mnie za mało brazylijczyków na to określenie w FCB ;D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Grzechoo » 2007-05-22, 19:21

To w takim razie jak mówić na Pogoń Szczecin? Pogoninhos? :mrgreen:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Sic » 2007-05-22, 19:24

Grzechoo napisał(a):To w takim razie jak mówić na Pogoń Szczecin? Pogoninhos? :mrgreen:


Amatorninhos :P
Sic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 708
Dołączył(a): 2006-08-27, 12:31
Online: 24d 57m 8s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez EuroBayern » 2007-05-23, 22:23

Z moich znajomych to nikt nie lubi Bayernu, mało, nie cierpią tego klubu, bo "to są szwaby i ich nie mozna lubić". wszyscy kibicują Man Utd, Milanowi lub Realowi...szkoda
www.transfery.info - jedyna strona w sieci o transferach piłkarskich!!!
EuroBayern
Bawarczyk
 
Posty: 34
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-05-19, 21:44
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Scholli_FCB » 2007-05-23, 22:26

U mnie jest tak samo. Szwabom Nie. Sami sezonowi kibice(oprócz brata-ManU i sąsiada Barca) Założę się, że jutro pełno Mediolańczyków będzie w szkole.
Obrazek
Scholli_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-07-31, 12:35
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez FCBM@niak » 2007-07-01, 21:44

U mnie sytuacja wyglada tak: mieszkam w małym miasteczku w którym chyba nikt oprucz mnie nie kibicuje Bayernowi :( W rodzinie jest tak: brat-sezonowiec(jeśli dobrze idzie valencji to im kibicuje a jesli nie to sie odnich odwraca plecami) , siostra-kibic milanu(zawsze jest wojna w domu jak jest mecz Bayern-"ac mafia") , ojciec i matka- ogladaja mecze ale jakos nie maja ulubionych drużyn(ojciec zawsze mnie wkurza jak Bayern przegrywa i sie ze mnie śmieje :evil: ) reszta rodziny nie ogląda footbolu . Większość mojich kolegów kibicuje srealowi i farcie(ostatnio sie smiałem z 3 mojich kolegów którzy sa za realem jak ich klubik dostał baty w LM :lol: )

tak w imieniu wszystkich ... nastepnym razem jak zapiszesz wiadomosc sprawdz sobie pisownie ... ' mojich ' -> co to w ogole jest ? :shock:
upek
Ostatnio edytowano 2007-07-01, 22:14 przez FCBM@niak, łącznie edytowano 1 raz
TA DRUZYNA JEST JAK Z MARZEN ,
TA DRUZYNA GRA JAK Z NUT ,
TA DRUZYNA ZWIE SIE BAYERN I MISTRZOSTWO WYGRA ZNOW!!!:D;D
FCBM@niak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-07-01, 13:34
Lokalizacja: Rajcza
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez GoblinFCB » 2007-07-01, 23:43

No proszę, Tymek! A ja myślałem że w Nowym Sączu i jego okolicach tylko ja kibicuje Bayernowi. Odezwij się chłopie!:)

U mnie w rodzinie: matka nie interesuje się piłką nożną( ale zawsze jej się Ballack podobał), siostra napieprza się ze mnie cały czas z powodu Bayernu, a w szczególności z Oli Kahna( "małpa"), porywa mi szal FCB i zasuwa z nim po całym domu. Ja za nią. Ojciec nie ma ulubionej drużyny, choć czasem pośmieje się z Bayernu( czysta złośliwość, żeby mnie wkurzyć)

U kolegów: tragedia, jeden kibic MU, drugi Arsenalu, inni Real, Braca.
"Dlaczego nie lubisz Bayernu?" odpowiedź : " Bo szwaby"

[ Dodano: 2007-07-02, 00:43 ]
No proszę, Tymek! A ja myślałem że w Nowym Sączu i jego okolicach tylko ja kibicuje Bayernowi. Odezwij się chłopie!:)

U mnie w rodzinie: matka nie interesuje się piłką nożną( ale zawsze jej się Ballack podobał), siostra napieprza się ze mnie cały czas z powodu Bayernu, a w szczególności z Oli Kahna( "małpa"), porywa mi szal FCB i zasuwa z nim po całym domu. Ja za nią. Ojciec nie ma ulubionej drużyny, choć czasem pośmieje się z Bayernu( czysta złośliwość, żeby mnie wkurzyć)

U kolegów: tragedia, jeden kibic MU, drugi Arsenalu, inni Real, Braca.
"Dlaczego nie lubisz Bayernu?" odpowiedź : " Bo szwaby"
GoblinFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-07-01, 23:35
Lokalizacja: Okolice Nowego Sącza
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez haj » 2007-07-02, 08:14

No proszę, Tymek! A ja myślałem że w Nowym Sączu i jego okolicach tylko ja kibicuje Bayernowi. Odezwij się chłopie!:)


Z tym może być trudno :D:D:D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez mario_mk » 2007-07-05, 13:04

FCBM@niak napisał(a):siostra-kibic milanu(zawsze jest wojna w domu jak jest mecz...[/color]


no zupelnie jak u mnie w domu tylko z tymi dwoma roznicami ze to brat nie siostra no i ta wojna nie jest tak doslowna a ogranicza sie bardziej do docinek he he i to porzadnych :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez midway » 2007-07-06, 21:47

Ja juz jestem baardzo dlugi czas kibicem bayernu,wie o tym moja cala rodzinka a w zasadzie wiekszosc!!!Co do moich znajomych to zawsze mi najezdzaja na BAYERN ale ja zawsze to zlewam bo wiem ze i tak BAYERN jest THE BEST IS THE BEST!!!
midway
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2007-07-06, 21:37
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Vaxinar » 2007-09-16, 10:52

Mars napisał(a):I to jest błędem bo Szwabia to region w Niemczech w okolicach Stuttgartu, jesli sie myle niech ktos mnie poprawi


Z tego co mi wiadomo to ma pan się jak najbardziej myli, bo Stuttgart leży w Szwabii. Jednak sama Szwabia landem, jak Bawaria czy Brandenburgia nie jest. Jest częścią landu Badenia-Wirtembergia. To po prostu region (Szwabia).
Nawet jeśli się tutaj mylę (ale pewny jestem na 99% że piszę dobrze) to napewno już kibiców VfLS nazywa się Szwabami. :)

Jeśli zaś chodzi o sam temat to dziwi mnie ta Wasza napinka otoczenia. Nie czytałem całego tematu odrazu powiem, ale parę stron.
U mnie jest w porządku, mama się piłką nie interesuje, ojciec mi zmarł, ale Bayernowi ani Niemcom nie kibicował.
Jeśli zaś chodzi o kumpli to... Ci najbliżsi się futbolem nie interesują. Z "dalszych" to nie znam sezonowców, bo jeden to kibic Realu Madryt od kiedy tylko pamiętam (dodam, że Niemców lubi :) ), inni Arsenal Londyn, a jeszcze inny ogólnie piłka angielska, z czego hiszpańskiej nienawidzi.
Jeszcze z kolei inny kumpel jest kibicem BVB. :)
Nie znam ja jednak żadnych napinek... pewnie - są jakieś cięte żarty, ale nie coś takiego jak u Was. :)
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez bercik » 2007-09-16, 19:33

Krzysiek napisał(a):Właśnie wracam z boiska, gadałem trochę z kolegą :D :
Bercik: Coś tam słyszałem, że Bayern się nawet do CL nie zakwalifikował :D
Ja: Mo nie zakwalifikował się...
Bercik: No to ci się chłopaki udały :P

Ogólne 99% tekstów mniej-więcej w tym stylu. W sumie mam tylko jednego kolegę, który prawie zawsze jak grają "bavarinhos" (podoba mi się to :D ) to jest za nimi, ale żeby był jakimśspecjalnym kibicem Bawarczyków to nie można powiedzieć...


moja ksywa to bercik:kibicem jestem Bayernu jestem dłużej niż Ty chodzis po ty świecie ...
jesteś młody to wiele rzeczy idzie Ci wybaczyć,ale jak uważasz się za kibica FCB to ten kawał jest kiepski!!!! a skoro deklarujesz się,że nie jesteś wielkim kibicem to nie pisz bzdur........... to tylko piłka

[ Dodano: 2007-09-16, 20:34 ]
a tak na marginesie komu kibicujesz???????????????
bercik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2007-06-26, 17:12
Online: 4d 1h 52m 57s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Kaamil_* » 2007-09-17, 13:36

Chyba nie chodziło o Ciebie a o jakiegoś jego kolegę... :/

Może i jesteś starszy ale widać krucho ci idzie czytanie ze zrozumieniem... :/
Obrazek
Kaamil_*
Bawarczyk
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2006-01-05, 18:38
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości