Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Sprawy związane z klubem

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Krzysiek » 2007-10-23, 09:27

Adams napisał(a):A zaobserwowałeś kiedyś jakieś dowody sympatii między Bayernem i Bochum?? Ja oprócz wyprodukowanego szalika z herbami FcB i Vfl nic innego nie widziałem...Wspólne dopingowanie, jakieś transparenty itd. Tego nie widać na meczach

A widziałeś, żeby jakiekolwiek dwa kluby zaprzyjaźnione, w jakiejkolwiek lidze na świecie miały wspólne transparenty? Ja nie, a nawet jeśli by miały, to rzadko się to zdarza ;) . Co do wspólnego śpiewania, niestety nie wiem, jak jest w Niemczech, ale w Polsce zazwyczaj ogranicza się do pozdrawiania wszystkich zgód, więc można spróbować się wsłuchać w doping na meczach Bayernu albo Bochum (zadanie dla szprechającego po niemiecku :P ). Wg. mnie takim jedynym dowodem, jaki można dostrzec, nie przebywając w tym środowisku kibiców którzy są stałymi bywalcami na meczach, są właśnie szaliki łączone, oraz inne pamiątki, jakieś vlepki, a raczej nie ma co liczyć, żeby vlepy Bochum czy Bayernu były porozklejane w Polsce na przystankach autobusowych ;) . Ew. jakby dostać się na jakieś niemieckie forum kibiców (najlepiej właśnie tych, którzy jeżdżą na mecze, bo to oni są zazwyczaj najlepiej zorientowani co się dzieje ;) ) to można by się dowiedzieć jakie stosunki łączą dziś Bayern i Bochum. Bo brak dowodów przyjaźni, jeszcze nie oznacza, że jej nie ma ;)
haj napisał(a):Banda to raczej nie była, bo zarówno po jednej jak i po drugiej stronie stadionu w kierunku Bawarczyków leciały różne przedmioty :roll:

Przyznaję się bez bicia, meczu nie oglądałem (już gdzieś pisałem, że komp mi się wiesza przy Sopcaście :/ więc tylko czasami słucham, jak dają spotkanie na fcb24 :roll: ). Więc jeżeli śmieci leciały z różnych stron i nie wyglądało to na 20-50 osób, to przyznaję, że musiała to być jakaś zorganizowana akcja i zwracam honor obu panom :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2007-10-23, 13:56

Kibice Bochum i Bayernu mieli tzw zgode wczesniej, kilka(nascie) lat temu - teraz jest tak ze u czesci tych kibiców pozostała sympatia do obu klubów. A wyzywanie Bayernu Scheiss FC Bayern to juz chyba normalka u wiekszosci niemieckich klubów np. tj. Borussia M'gladbach, Werder, Schalke i innych ... Z wzajemnością oczywiście. ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Adams » 2007-10-23, 18:30

Mars napisał(a):A wyzywanie Bayernu Scheiss FC Bayern to juz chyba normalka u wiekszosci niemieckich klubów


Na pewno nie między klubami zaprzyjaźnionymi a takich już w Niemczech chyba nie mamy, nie licząc jakiś 3 ligowców z którymi gramy sparingi, żeby oni dostali więcej kasy z meczu...
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Andrea_ACM » 2007-10-24, 13:43

Ciekawe czy Bawarczycy kumplują się z Milanistami...w każdy razie ja umiem godzić jedno z drugim i jest ok.
Wierność aż po wieczność.
Andrea_ACM
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-10-24, 12:21
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Vaxinar » 2007-10-25, 17:10

Tak sobie ostatnio myslę, że fajno byłoby (chociaż pewnie niektórzy będą się śmiać :P) mieć zgodę z jakimś klubem z Austrii. Austrią, albo Rapidem Wiedeń.
Skąd ta myśl? Oglądając ostatnio mecz Glasgow Rangers widziałem flagę, na której był ich herb i Chelsea na tle flagi Wielkiej Brytani.
I tak mi się jakoś nasunęła ta myśl.
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Serek_ » 2007-10-25, 17:46

A tam ... przecież mamy Bochum no i chyba Liverpool :P

BVB ma z Celticiem ;p
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2007-10-28, 16:37

Serek_ napisał(a):no i chyba Liverpool


Z Liverpoolem bardzo przyjaznia sie kibice Borussi M'Gladbach. W poprzednim sezonie na meczu Liverpoolu bylo nawet ok.150 fanow z Gladbach

Andrea_ACM napisał(a):Ciekawe czy Bawarczycy kumplują się z Milanistami


Nie.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Huzar89 » 2007-10-28, 23:05

Z tego, co się orientuję jest też zgoda z klubem St. Pauli :)
Goalkeepers are crazy
Huzar89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 792
Wiek: 34
Dołączył(a): 2006-12-29, 22:54
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez danielo » 2007-11-05, 19:58

Prawda jest taka że w centrum miasta wiecej chodzi na mecze TSV , dzielnice Monachium za Bayernem.
danielo
Bawarczyk
 
Posty: 217
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 12:44
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez haj » 2007-11-08, 17:32

Podobnie jak w innych miastach, gdzie są dwie drużyny i jedna o wiele lepsza od drugiej :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez HANYS » 2007-11-08, 19:54

W samym Monachium jest 1860 , a FCB składa się głównie z fan - clubów.
:564:
Obrazek
Obrazek
HANYS
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-05-06, 14:38
Lokalizacja: MYSŁOWICE
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez kama_reda » 2007-11-12, 19:54

Huzar89 napisał(a):Z tego, co się orientuję jest też zgoda z klubem St. Pauli

Masz rację. Oficjalną zgodę fani Bayernu posiadają z VfL Bochum oraz FC St. Pauli. Z nikim więcej.
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2007-11-14, 17:16

kama_reda napisał(a):Oficjalną zgodę fani Bayernu posiadają z VfL Bochum oraz FC St. Pauli


Czy ja wiem czy jeszcze oficjalną? wydaje mi sie ze ta zgoda juz umarla a pozostaly tylko kontakty przyjacielskie starszych kibicow.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez kama_reda » 2007-11-14, 21:43

Ostatnio odwiedzałem kilka serwisów internetowych niemieckich fanklubów i na każdym można było przeczytać, iż jest zawarta zgoda z VfL Bochum.

A swoją drogą jestem ciekaw na czym te zgody w Niemczech polegają. Bo są chyba zawierane na nieco innych zasadach niż w Polsce. Np. nie do pomyślenia jest aby na meczu Arka - Lech, czy tam Wisła - Śląsk, kibice wygwizdywali zawodnika gości, rzucali w niego przedmiotami. Tak jak to miało miejsce na mecz VfL - FCB w bieżącym sezonie.

Hm, może rzeczywiście zgody już nie ma, ale internetowe serwisy (przynajmniej te co ja odwiedziłem i które podejmowały temat zgód) twierdzą inaczej. Być może są rzadko aktualizowane.
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Vaxinar » 2007-11-15, 19:37

kama_reda napisał(a):Ostatnio odwiedzałem kilka serwisów internetowych niemieckich fanklubów i na każdym można było przeczytać, iż jest zawarta zgoda z VfL Bochum.
'

Pokaż... :)
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości